Długie, piękne blond włosy - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-15, 18:45   #481
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

a jak już troche podchodowałam to czas na podcięcie koncówek bo takie ogonki sie robia;( i znowu je skoroce juz sie zaczynam denerwowac ze nie wytrwam w tym zapuszczaniu ehh
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-16, 17:33   #482
WhiteGyaru
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 147
Dot.: długie piękne blond włosy

Witam.

Sympatyczny wątek - właśnie takiego szukałam. Czy mogę dołączyć do szanownego grona?

W podstawówce miałam bardzo długie włosy, ale z czasem było coraz krócej i coraz bardziej rockowo. Obecnie mam "pazia" do szyi i zapuszczam włosy od 19 listopada.

Na razie wojuję nie tylko z pielęgnacją (włosy są nieco suche po dekoloryzacji) , ale i z kolorem. Niestety wbrew zapewnieniom ze strony fryzjerki w dalszym ciągu mam żółte włosy.

W załączniku widać zdjęcie z moim wymarzonym kolorem.

Pozdrawiam.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kolor.jpg (38,7 KB, 186 załadowań)
WhiteGyaru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-20, 21:00   #483
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

witamy
jak sie maja sprawy przed swietami?
włosy moje sie obijaja nie chca rosnac, elektryzuja sie i zaczeły sie kruszyc ehh
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 18:24   #484
Espoir91
Rozeznanie
 
Avatar Espoir91
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Burdel
Wiadomości: 953
Dot.: długie piękne blond włosy

ja dopiero przyjechałam z akademika do domu i teraz się zacznie... Sprzątanie, gotowanie... Ehhh... Gotować to bardzo lubię, ale do sprzątania chyba wynajmę siostrę ;p dla mnie miło się zaczął ten sezon przedświąteczny, wygrałam konkurs i zgarnęłam głowną nagrodę co to takiego? oczywiście jak na włosomaniaczkę przystało - szampon do włosów hehe a jak tam u Was dziewczyny? Ja już chyba wracam do naturalek...
Espoir91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-21, 20:09   #485
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: długie piękne blond włosy

Dawno tu nie zaglądałam
Już nie pamiętam na czym ostatnio stanęło w moich opowieściach tu No w każdym razie mam boba, dwa miesiące miałam średni blond, a teraz mam taki dosyć jasny, coś jak ma Blake Lively na załąćzonym obrazku i mimo, że miałam dawniej jaśniejsze to teraz mi się wydaje, że ten kolor jest dla mnie za jasny ale może się przyzwyczaję. Fryzjerka robiła mi matrixem, nakłądała na całość -trochę się przesuszyły, wylazły mi stare pasemka, ale w sumie wyglądają jak refleksy
Ogólnie nie jest źle, włosy mocno odżyły po moim nieudanym pasemkowaniu we wrześniu ( do dziś mam wyrzuty i jestem wściekła na pseudofryzjerkę, która mnie tak urządziła )
Ale wrócę chyba do ciemniejszych. Też bym najchętniej wróciła do naturalnych, ale w moim wypadku to chyba niemożliwe

A pod choinkę moim włosom zamierzam zamówić olej kokosowy Vatika
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Blake_Lively.jpg (28,8 KB, 51 załadowań)
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.

Edytowane przez kat123
Czas edycji: 2011-12-21 o 20:11
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 18:46   #486
domi1235
Przyczajenie
 
Avatar domi1235
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: długie piękne blond włosy

Jak bardzo się cieszę,że znalazłam osoby,które mają podobny problem co ja Mam problemMam nadzieję,że mi pomożecie Byłabym wdzięcznaNiedawno koleżanka fryzjerka zafarbowała mi moje ciemno brązowe włosy na blond używając do tego rozjaśniacza Joanna i farby Garniera. Następnie aby dojść do koloru jasny blond farbowała mi rożnymi farbami.Ostatnio byłam u fryzjera i dowiedziałam się,że mam zniszczone włosy od farbowania i nie mogę teraz nic z nimi robić jedynie odrostyMoje pytanie jest takie ponieważ teraz chce utrzymać nadal mój kolor blond to czy szamponetki mi pomogą ?Czy znacie inne sposoby na razie używać Biovax do jasnych włosów?Ile to będzie trwało ?Czy może ktoś miał już taką podobną sytuacje? I czy mogę jak włosy się zregenerują zrobić sobie balejaż blond ?Ja osobiście na zniszczone włosy używam na razie Biovax do blondu może coś jeszcze polecacie ?
domi1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 19:57   #487
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez domi1235 Pokaż wiadomość
Jak bardzo się cieszę,że znalazłam osoby,które mają podobny problem co ja Mam problemMam nadzieję,że mi pomożecie Byłabym wdzięcznaNiedawno koleżanka fryzjerka zafarbowała mi moje ciemno brązowe włosy na blond używając do tego rozjaśniacza Joanna i farby Garniera. Następnie aby dojść do koloru jasny blond farbowała mi rożnymi farbami.Ostatnio byłam u fryzjera i dowiedziałam się,że mam zniszczone włosy od farbowania i nie mogę teraz nic z nimi robić jedynie odrostyMoje pytanie jest takie ponieważ teraz chce utrzymać nadal mój kolor blond to czy szamponetki mi pomogą ?Czy znacie inne sposoby na razie używać Biovax do jasnych włosów?Ile to będzie trwało ?Czy może ktoś miał już taką podobną sytuacje? I czy mogę jak włosy się zregenerują zrobić sobie balejaż blond ?Ja osobiście na zniszczone włosy używam na razie Biovax do blondu może coś jeszcze polecacie ?
zostaw narazie te włosy w spokoju. żadnych szamponetek i zadnego balejażu. zrezygnuj z suszarki (może byc zimny powiew) i ewentualnie odstaw żelazko. GORĄCO POLECAM oleje....wszelkie oleje...jest o tym oddzielny watek, warto poświecić na to troche czasu bo działa...wiem co mówię
a watek chyba umiera
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-02-12, 21:33   #488
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez domi1235 Pokaż wiadomość
Jak bardzo się cieszę,że znalazłam osoby,które mają podobny problem co ja Mam problemMam nadzieję,że mi pomożecie Byłabym wdzięcznaNiedawno koleżanka fryzjerka zafarbowała mi moje ciemno brązowe włosy na blond używając do tego rozjaśniacza Joanna i farby Garniera. Następnie aby dojść do koloru jasny blond farbowała mi rożnymi farbami.Ostatnio byłam u fryzjera i dowiedziałam się,że mam zniszczone włosy od farbowania i nie mogę teraz nic z nimi robić jedynie odrostyMoje pytanie jest takie ponieważ teraz chce utrzymać nadal mój kolor blond to czy szamponetki mi pomogą ?Czy znacie inne sposoby na razie używać Biovax do jasnych włosów?Ile to będzie trwało ?Czy może ktoś miał już taką podobną sytuacje? I czy mogę jak włosy się zregenerują zrobić sobie balejaż blond ?Ja osobiście na zniszczone włosy używam na razie Biovax do blondu może coś jeszcze polecacie ?
Popieram to, co napisała koleżanka wyżej, ale zastanawia mnie jedno: skoro już doszłaś do blondu, to co Ty chcesz jeszcze z nim robić? Przy blondzie farbuje się tylko odrosty, pod koniec farbowania malaksujesz i tyle. Nic więcej. Inaczej totalnie zniszczysz sobie włosy.

Farbowanie to jedno, ale Twoje włosy miały do czynienia z rozjaśniaczem, potrzeba im protein (szczególnie keratyny). Zapraszam do wątku nt walki o zdrowe i piękne włosy
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 21:41   #489
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość

Farbowanie to jedno, ale Twoje włosy miały do czynienia z rozjaśniaczem, potrzeba im protein (szczególnie keratyny). Zapraszam do wątku nt walki o zdrowe i piękne włosy
weegirl jak to jest z tymi proteinami? gdzie szukać tej keratyny? gdzie jej szukać, w jakich produktach?
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-12, 23:47   #490
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
weegirl jak to jest z tymi proteinami? gdzie szukać tej keratyny? gdzie jej szukać, w jakich produktach?
Gotowe produkty z keratyną (często w spreju) zazwyczaj zawierają alkohol, więc raczej nie będą dobrym rozwiązaniem.

Można albo kupić keratynę hydrolizowaną przez internet (Mazidła, Zrób Sobie Krem) i dodawać ją do gotowych kosmetyków lub tworzyć różne psikadła (polecam tę metodę, tym bardziej, że sama keratyna jest tania), albo też skorzystać z gotowych produktów. Gliss Kur ma obecnie kilka fajnych odżywek z keratyną wysoko w składzie (polecam odżywki dwufazowe i serum w spreju w beżowej buteleczce). Jest też odżywka Artiste różowa (dostępna w Naturze), ale ona jest hmm... taka sobie. Co do innych produktów to nie wiem, ja mam zawsze keratynę i dodaję ją do odżywek/masek.

No i mam jeszcze taki patent: jak włosy są trochę gumowate (co po rozjaśnianiu rozjaśniaczem może się zdarzyć), wlewam do buteleczki z atomizerem trochę wody i dodaję keratynę. Nie umiem powiedzieć, ile kropelek, bo nie liczę Gotową miksturą spryskuję dokładnie pasmo po paśmie i dopiero po jakimś czasie nakładam olej. Później zwykłe mycie i znowu trochę odżywki z keratyną. Po takich dwóch sesjach włosy zazwyczaj przez dłuższy czas trzymają się świetnie. Wiadomo, przy dużych zniszczeniach to nie pomoże, trzeba ciąć, ale przy chwilowym braku protein jak najbardziej
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 14:35   #491
domi1235
Przyczajenie
 
Avatar domi1235
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: długie piękne blond włosy

Dziękuję bardzo za odpowiedz spróbuję tych metod No ..problem jest u mnie taki że mój kolor blondu nie jest taki jaki chciałabym mieć i wpada trochę w rudość chcę to zmienić oczywiście wiem że teraz nie mogę i nic z nimi nie robię ale fryzjerka mówiła że tak po pół roku mogę nałożyć farbkę a polecała mi balejaż jasne piwo (jasny brąz) z jasnym blondem dlatego się pytam ?
domi1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-02-13, 19:36   #492
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Gotowe produkty z keratyną (często w spreju) zazwyczaj zawierają alkohol, więc raczej nie będą dobrym rozwiązaniem.

Można albo kupić keratynę hydrolizowaną przez internet (Mazidła, Zrób Sobie Krem) i dodawać ją do gotowych kosmetyków lub tworzyć różne psikadła (polecam tę metodę, tym bardziej, że sama keratyna jest tania), albo też skorzystać z gotowych produktów. Gliss Kur ma obecnie kilka fajnych odżywek z keratyną wysoko w składzie (polecam odżywki dwufazowe i serum w spreju w beżowej buteleczce). Jest też odżywka Artiste różowa (dostępna w Naturze), ale ona jest hmm... taka sobie. Co do innych produktów to nie wiem, ja mam zawsze keratynę i dodaję ją do odżywek/masek.

No i mam jeszcze taki patent: jak włosy są trochę gumowate (co po rozjaśnianiu rozjaśniaczem może się zdarzyć), wlewam do buteleczki z atomizerem trochę wody i dodaję keratynę. Nie umiem powiedzieć, ile kropelek, bo nie liczę Gotową miksturą spryskuję dokładnie pasmo po paśmie i dopiero po jakimś czasie nakładam olej. Później zwykłe mycie i znowu trochę odżywki z keratyną. Po takich dwóch sesjach włosy zazwyczaj przez dłuższy czas trzymają się świetnie. Wiadomo, przy dużych zniszczeniach to nie pomoże, trzeba ciąć, ale przy chwilowym braku protein jak najbardziej
dziękuję bardzo za odpowiedz
nigdy nic nie zamawiałam na "zrób sobie krem" to jest jakaś stronka??
ale z chęcia bym kupiła keratnę.
a wspominajać o odżywce z keratyną to jaka miałaś na mysli? ty chodziło o ta przygotowaną z wodą?
co do gliss kura to stosuje na zmane rózową z jedwabiem i z olejkiem. teraz skusiłam się na tą ciemną jakaś nowość i powiem szczerze że szału nie ma
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 19:50   #493
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
dziękuję bardzo za odpowiedz
nigdy nic nie zamawiałam na "zrób sobie krem" to jest jakaś stronka??
ale z chęcia bym kupiła keratnę.
a wspominajać o odżywce z keratyną to jaka miałaś na mysli? ty chodziło o ta przygotowaną z wodą właśnie o tą ?
co do gliss kura to stosuje na zmane rózową z jedwabiem i z olejkiem. teraz skusiłam się na tą ciemną jakaś nowość i powiem szczerze że szału nie ma
Po keratynie ogólnie szału być nie musi, włosy są często po niej sztywne.
Zrób Sobie Krem to sklep internetowy, zrobsobiekrem.pl.
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-13, 21:28   #494
Ania09121983
Zadomowienie
 
Avatar Ania09121983
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: tu i tam
Wiadomości: 1 751
Dot.: długie piękne blond włosy

zaraz odwiedzę tę strone i poczytam
a tak na marginesie- ile kosztuje przesyłka??
__________________


"Im bardziej Puchatek zaglądał do środka, tym bardziej Prosiaczka tam nie było".
Ania09121983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-14, 16:49   #495
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Ania09121983 Pokaż wiadomość
zaraz odwiedzę tę strone i poczytam
a tak na marginesie- ile kosztuje przesyłka??
Nie wiem, tam na stronie mają napisane Ja bardzo lubię ten sklep, ma ogromny wybór olejów i spory półproduktów (d-panthenol ).
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-17, 14:39   #496
domi1235
Przyczajenie
 
Avatar domi1235
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 14
Dot.: długie piękne blond włosy

Ja mam jeszcze do Was pytania co mam zrobić żeby mieć taki kolor włosów?załączam zdjęcie 1 to mój wymarzony kolor a drugie zdjęcie to kolor jaki mam nie wiem co mam zrobić żeby zwalczyć rude refleksy żeby ten kolor był naturalny balejaż u fryzjera by pomógł ?Oczywiście najpierw muszę włosy odbudować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg images.jpg (12,2 KB, 210 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSCN9676 - Kopia.jpg (122,4 KB, 118 załadowań)
domi1235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 17:59   #497
bonita88
Raczkowanie
 
Avatar bonita88
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 178
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez domi1235 Pokaż wiadomość
Ja mam jeszcze do Was pytania co mam zrobić żeby mieć taki kolor włosów?załączam zdjęcie 1 to mój wymarzony kolor a drugie zdjęcie to kolor jaki mam nie wiem co mam zrobić żeby zwalczyć rude refleksy żeby ten kolor był naturalny balejaż u fryzjera by pomógł ?Oczywiście najpierw muszę włosy odbudować
Ta dziewczyna ze zdjecia to ma rozjasciaczem zrobione z brazu dokladnie nie qidze ale chyba to jest balejaz na brazowych wlosach od kilku lat robiony
__________________
M.
www.blondnotes.blogspot.com
bonita88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:52   #498
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez bonita88 Pokaż wiadomość
Ta dziewczyna ze zdjecia to ma rozjasciaczem zrobione z brazu dokladnie nie qidze ale chyba to jest balejaz na brazowych wlosach od kilku lat robiony
Warto jeszcze dodać, że tak zniszczyła tym rozjaśnianiem włosy, że podcięła do ramion, a i tak ma straszne siano
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-02-21, 18:59   #499
Migotkowa
Przyczajenie
 
Avatar Migotkowa
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wielka Brytania
Wiadomości: 22
Dot.: długie piękne blond włosy

Dziewczyny a powiedźcie jakie olejki polecacie do włosów bląd farbowanych (tylko odrosty) ?? Włosy trochę przetłuszczają się przy skórze głowy i lekko wysuszają na końcach?
__________________
"Gdyby Bóg była kobietą nie istniałyby te suki kalorie... "
Migotkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-10, 22:53   #500
Sheenan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 3
Dot.: długie piękne blond włosy

Cześć dziewczyny, mam pytanie.
Mam obecnie włosy ciemny blond, coś jak te tutaj: http://mycityofbeauty.com/tygrysek28...emny-blond.jpg
Chciałabym uzyskać coś takiego: https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.n...ed076e113a1b89
Jakie farby polecacie i odcienie? Ostatni raz farbowałam przed miesiącem farbą Olia od Garniera.
Sheenan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 13:36   #501
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: długie piękne blond włosy

Witam serdecznie.Mam prosbe i to powazna chodze do fryzjerkki juz po raz 3 chce ocieplic kolorr ale jej to nie wychodzi moim zdaniem żeruje na mnie kasa to raz , mam popalone wlosy od polowy ulamane ze masakra
niech ktos sie wypowie sensownie co mam uzyc jakiej farby mi polecacie dodam ze kolor jak widac na zdjeciu jest bardzo zimny i nbardzo niszczy wlosy
nei zamierzam juz do niej isc poniewaz tylko trace czas i pieniedze takze bardzo prosze o rade bo za chwile zostane bez wlosow a chce w koncu miec upragniony kolor!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1526663_614100308625830_1315504873_n.jpg (11,9 KB, 107 załadowań)
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-23, 15:16   #502
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: długie piękne blond włosy

Cytat:
Napisane przez Izulinka21 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie.Mam prosbe i to powazna chodze do fryzjerkki juz po raz 3 chce ocieplic kolorr ale jej to nie wychodzi moim zdaniem żeruje na mnie kasa to raz , mam popalone wlosy od polowy ulamane ze masakra
niech ktos sie wypowie sensownie co mam uzyc jakiej farby mi polecacie dodam ze kolor jak widac na zdjeciu jest bardzo zimny i nbardzo niszczy wlosy
nei zamierzam juz do niej isc poniewaz tylko trace czas i pieniedze takze bardzo prosze o rade bo za chwile zostane bez wlosow a chce w koncu miec upragniony kolor!
Myślę, ze to z powodu zniszczeń włosowych masz problem z kolorem. Jaką farbą zrobiła ci to ta okrutnica? Sądzę, że może ci pomóc pigmentacja, a potem pofarbowanie wybranym, ciepłym odcieniem.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 14:31   #503
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: długie piękne blond włosy

to byl rozjasniacz elgon czy tez elagon .
ostatnio wlasnie zamowila farbke tez z tej firmuy niby to mial byc cieply blond a wyszlo znowu zimny odcien
na czym polega ta pigmntacja?
jesli mozesz to pare slow mi nakresl
i moze napisz jaka farbe mi polecasz z odcieni cieplego blondu ,ale nie za zoltego

Weolsych Świąt wszystim życze!
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-24, 14:34   #504
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: długie piękne blond włosy

przesyla, foto jaki kolor chce uzyskac
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1416440_599266733442521_1976685045_o.jpg (114,7 KB, 60 załadowań)
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-26, 16:05   #505
konstancja01
Raczkowanie
 
Avatar konstancja01
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 189
Dot.: długie piękne blond włosy

hej miałam podobny problem, włosy ciemny blond i robione rozjaśniaczem, już nie mogłam patrzec na ten kolor i wynalazłam w necie balsam koloryzujący Itely, Riflessi miodowy blond, jak wbijesz w wyszukiwarkę to wyskoczy dużo informacji, też opinię na kwc, poczytaj może akurat tobie podpasuje, na bardzo jasnym blondzie wychodzi taki ciepły jasny blondzik, ale łapie tylko te rozjaśniane, mój odrost minimalnie taki ciepły poblask jest, jak pojawią się większe odrosty pewnie będę działać jakąś farbką, ale już bez rozjaśniacza, fuj! jak znajdę chwilę to cyknę fotki moich włosów, wstawiam na razie ten balsamik

Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg It_riflessi8.jpg (39,3 KB, 9 załadowań)
__________________
jestem księżniczką...
tylko oczy podkrążone
i zgubiłam gdzieś koronę...
KOCHAM <3
zapuszczam włoski

konstancja01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 09:37   #506
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: długie piękne blond włosy

ja mam upalone z tylu wlosypokaze zaczanik za chwile przesle foto
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 09:56   #507
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: długie piękne blond włosy

Jak sie ktos przyjzy zobaczy ze mam upalone wlosy wyzej przy glowie
i kolor jets bardzo ale to bardzo zimny i bardzo niszczy wlosy
a ja chce ciepliejszy jak kiedys mialam!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1504061_616950865007441_739993117_n.jpg (45,2 KB, 140 załadowań)
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-27, 14:55   #508
_Angelina_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Angelina_
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 2 028
Dot.: długie piękne blond włosy

proszę!!!! idz do fryzjera ! trzeba to ściąć
__________________
_Angelina_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 09:52   #509
Izulinka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 205
Dot.: długie piękne blond włosy

a jakies inne propozzycje?
nniz obcinanie
ja chce ocieplic kolor pozbyc sie tego zimnego chlodnego odcienia wtedy tez wlosy inaczej beda sie mialy
biore skrzyp+pokrzywa do tego i nakladam co mycie maseczke co jeszcze mam zrobicobcinac tyle mi szkoda bo dlugo naprawde czekalam az mi tyle utrosna moge podciac koncowki troszke zeby sie odswiezyly

---------- Dopisano o 10:52 ---------- Poprzedni post napisano o 10:49 ----------

a po za tym na dlugosci calej az tak nie mam znisczonych mi sie lamia przy glowie;/ praktycznie;/ bo z dlugosci podcinam co 3 miesiace
Izulinka21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-28, 09:55   #510
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: długie piękne blond włosy

Masz bardzo zniszczone wlosy! Suplementy tego nie poprawia, one dzialaja na cebulki, czyli moga ci wyrosnac zdrowsze wlosy, ale te, co masz, nalezaloby sciac, choc odrobine.
Mozesz zrobic pigmentacje i pofarbowac na naturalny blond, beda wizualnie wygladac lepiej.
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-30 14:18:46


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:04.