Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-24, 16:26   #181
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Coelho czytałam za małolaty, latach spróbowałam i nie wierzyłam, że kiedyś mogło mi się to podobać.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 16:29   #182
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Pochwalę się ostatnim nabytkiem - wreszcie kupiłam Avedę do włosów:
Caffe, daj znać, jak w 'praniu'
A poważnie... włosy traktuję mhy... bez należytej staranności. Mam grube niestety siwiejące włosy i poza lepszymi olejkami oszczędzam na maksa

Soso, ja również nie byłam w stanie czytać, chociaż mam w domu chyba jego 2 książki. Przeczytałam, bo wszyscy w moim otoczeniu o nim gadali. A ja taki półinteligent a nawet ćwierćinteligent ani be, ani me na temat jego dzieł...

Kama, popieram, nie można krytykować gustów innych osób. Jakichkolwiek gustów. Zresztą podobno o gustach się nie dyskutuje...

Miałam przyjaciółkę ( miałam, bo kilka lat temu zmarła, do dzisiaj chyba się nie podniosłam ze straty i bólu, to była moja pierwsza poznana koleżanka, miałyśmy po 4 lata ). Różniłyśmy się we wszystkim, ona była po szkole zawodowej, lubiła inną muzykę, inaczej się ubierała, kochałyśmy się w innym typie mężczyzn ( to było nam bardzo na + ) i w ogóle można by rzec dzieliła nas przepaść... A kochałyśmy się bezgranicznie...
Chyba uronię łzę...
Pamietajmy dziewczyny, że czasem przypada nam rola gołębi, a czasem pomników...
Wiem, że nie jestem idealna ale staram się ... Nie zawsze wychodzi...

Gosia, wiem, że Ty mogłaś czytać za mołalaty bo wciąż jesteś młodziutka

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2017-04-24 o 16:30
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 16:37   #183
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Też mam Coehlo na półce...Nieprzeczytane, druk za mały
Coś czuję,że zrobi miejsce dla innych książek...

Dla serialoholiczek

leci drugi sezon the last kingdom, fajny serial, jak któraś lubi kostiumy...

I Biała księżniczka

http://www.filmweb.pl/serial/Bia%C5%...ka-2017-767767
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 16:42   #184
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Znalazłam w biblioteczce nie 2. a 3 książki hehe...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_1338.jpg (163,1 KB, 19 załadowań)
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 18:40   #185
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Nie lubie Coelho...nie umiem orzeczytac nawet 2 stron ale widze ze nie jestem jedyna...
Za to zaczelam Zafona i mi sie spodobal no i musze w koncu skonczyc go czytac bo sobie na czytnik sciagnelam...w wersji ksiazkowej mam jakies kieszonkowce i druczek malenki, nie dla mnie niestety...
Generalnie bardzo lubie czytac cos co jest lekkie, co moge odlozyc i wrocic do tego za jakis czas i sie nie pogubie
Ostatnio razem z corka czytalam "Opium w rosole" Musierowiczowej...poczula m sie jak nastolatka



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 18:48   #186
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Czy są tu fanki Tołpy? W sklepie internetowym -30% na wszystko.
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 19:00   #187
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Czy są tu fanki Tołpy? W sklepie internetowym -30% na wszystko.
Aaaa moglas tego nie pisac
Bardzo lubie tolpe, wlasnie testuje krem pod oczy i matujacy na dzien

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 19:27   #188
Michell72
Zakorzenienie
 
Avatar Michell72
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 10 191
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Anyz krew i sperma-uśmiałam się

Chce mi sie nowego zapachu.
Czym pachniecie,moje drogie?

Kama coś nowego w serialach?

La Mary nuda d..y nie urywa,ze tak się brzydko wyrażę.
Za co ta cena
Stawiam na Maca
W piątek mam ulthera , wstapie do jakiejś Galerii i kupię.

Caffe jak skończę Phenome,to sie skusze na te Twoje 25%
Michell72 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 19:31   #189
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Anyz krew i sperma-uśmiałam się

Chce mi sie nowego zapachu.
Czym pachniecie,moje drogie?

Kama coś nowego w serialach?

La Mary nuda d..y nie urywa,ze tak się brzydko wyrażę.
Za co ta cena
Stawiam na Maca
W piątek mam ulthera , wstapie do jakiejś Galerii i kupię.

Caffe jak skończę Phenome,to sie skusze na te Twoje 25%
Jak jest zimno to La Vie est Belle L'Absolute
jak czuję wiosnę to Florabotanica Balenciaga
Mademoiselle Coco Chanel
Chanel no 5 l'eau
PAradiso Cavalli
i nową Pradą Femme - piękna!
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 19:39   #190
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Miszka u mnie na tapecie wlasnie Olympea Paco Rabanne zamiennie z Black Opium i Angel Muglera 😍

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 19:55   #191
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Z jednej strony dobrze, że tak dużo teraz piszecie, z drugiej - czas mnie goni a tu zaglądam
"Historię pszczół" przeczytałam z przyjemnością - właśnie ją wysyłam do Mamy. Z pszczelich tytułów zeszłego roku było jeszcze "Sekretne życie pszczół", również polecam. Aczkolwiek moim hitem aktualnie jest wszystko co napisze Remigiusz Mróz, szczególnie seria z Chyłką. Przy tej lekturze nie ma czegoś takiego, jak "nie mam czasu" ... Zdarzyło mi się czytać do 2-3 nad ranem i wstawać przed 7 potem do pracy ... Nie mogłam się oderwać. Chłop ma niebywały talent.
Ptaśka w liceum przeczytałam też z wypiekami na twarzy, ale przez Grę w klasy nie przebrnęłam. Po "wielkie" tytuły sięgałam nie ze snobizmu, ale żeby ocenić, czy mi się spodobają, żeby dać szansę temu zachwytowi. Bo tu reguł nie ma - np, Sklepy cynamonowe Schulza miałam wyczytane do cna kilka razy, a Czarodziejska Góra była dla mnie tak nudna, że nie mogłam zrozumieć nad czym ten zachwyt. Ale wiem, że szczególnie przy "wielkiej literaturze" to bardzo indywidualna sprawa.

Miszka - Armani kolor 5,5 to dla prawie Mulatek Przynajmniej Designer Lift. I nie wiem jak to się stało, że miałam próbkę w tym kolorze (tak opisaną przynajmniej), kupiłam w sieci (w Douglasie, na promocji, ale potem sprawdziłam, że to rzeczywiście takie ciemne), no i musiałam kupić nr 2 do mieszania kolorów ... Niby to też dobrze - bo mogę przejść płynnie od zimy w lato mieszając te dwa odcienie, ale nie chciałam mieć aż takich zapasów...
A moje aktualne ulubione zapachy:
- niezmiennie Mania Armaniego
- Bottega Veneta
- Cartier Baiser Vole (perfumowana)
- i ostatni zakup Givenchy Ange ou Demon (ładna nazwa )Le Secret - genialnie do niego pasuje seria do ciała Eris Fresh Neroli. Cudne połączenie
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-24, 21:02   #192
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Tz był dziś u znajomych, 3 facetów-braci - jeden jego równolatek, kolega z ogólniaka, jeden o rok młodszy i jeden znacznie młodszy, tak 27 powiedzmy...Najmlodszy był spasiony najbardziej, najstarszy najbardziej się odmładzał - z duma przedstawiał wszystkim swoją dziewczynę, lat 23 Lekko licząc - mogła być jego córką. Chyba oczekiwał, ze bracia i tz zawyją z zazdrości. Coz, w rodzinie było głosne, jak pare lat temu...poderwał dziewczyne swego syna, panne po maturze... Zastanawiam się, co takimi facetami kieruje...? Chec udowodnienia swiatu, ze nie ma andropauzy...?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 21:05   #193
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Kama, a mnie też to dziwi, że te młode dziewczyny lecą na takiego starszego gościa.
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 21:30   #194
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Mój szwagier, wtedy już 40+ tez się umawiał tylko z 20+, ostatnia rownolatka była jego byłą zona... Prawie mnie rzuciło, jak przy obiedzie skrytykował była partnerke, ze przekroczyła lat 28 i widać już po niej starzenie...Jako prawie 40 poczułam się wykopaliskiem Oczywiście ci panowie sa swiecie przekonani, ze swiat się starzeje, ale oni to ho ho... Brzuszek nie istnieje, łysa głowa się nie rzuca w oczy, skąd, wystarczy, ze nałożą sportowe ciuchy i już swiat wierzy, ze sa piekni i młodzi...Zaznacze, ze żaden z nich nigdy nie był Adonisem Co w nich widza dziewczyny, które się rodziły, jako oni kończyli studia? Nie wiem.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-24, 22:41   #195
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Nikt mnie nie zganił za brak treningów, to się sama postawiłam do pionu

Właśnie wróciłam po dwóch godzinach na siłowni. Jak ja lubię swoje odbicie w lustrze po takim porządnym wycisku od razu 10lat mniej na obliczu
...ale minimum -400kalorii na pewno

---------- Dopisano o 23:33 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Kama, temat "starszych" panów też dzisiaj przerabiałam... Chociaż inaczej. Na siłowni podziwiałam tak na oko 70-latka, jak z wielkimi hantlami szedł pod górę na bieżni, ustawionej na bardzo ostry spadek... byłam pod wrażeniem
Jak ja bym chciałam mieć taką kondycję w jego wieku

---------- Dopisano o 23:41 ---------- Poprzedni post napisano o 23:33 ----------

...a co do twoich Adonisów Kama...

Powiem wam, że prawdziwy problem polega nawet nie na tym, że Ci panowie przyznają sobie prawo do oceniania kobiet, ale że to prawo dają im właśnie... kobiety. Że są takie, które dowartościowuje to, że taki starszy, łysy pan z brzuszkiem je wyróżni komplementem lub nawet zechce nawiązać "bliższą znajomość".
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 07:08   #196
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Michell72 Pokaż wiadomość
Chce mi sie nowego zapachu.
Czym pachniecie,moje drogie?
Sycomore Chanel
l'Air Nina Ricci

Miłego dnia, dziś trochę cieplej niz ostatnio...
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 07:17   #197
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

No i pada moje drogie panie. Jakaś smutna ta wiosna. Zdecydowanie za mało słońca jak na koniec kwietnia, że o temp nie wspomnę. Dzisiaj w nocy ma znowu być przymrozek.

Lubię wysportowanych panów, ale przerażają mnie starsi umięśnieni ale wysuszeni na wiór panowie. W najbliższym otoczeniu mam takich 2 około 50. Pamiętam ich w fazie powiedzmy z centymetrowym tłuszczykiem i wtedy było ok. Teraz wyglądają jak wysuszone rodzynki. Sama skóra i mięśnie i zmarszczki na twarzy. Nieładnie. Także każda skrajność nie jest dobra.

Anyżkowa - krew i sperma mówisz
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 08:52   #198
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Mój szwagier, wtedy już 40+ tez się umawiał tylko z 20+, ostatnia rownolatka była jego byłą zona... Prawie mnie rzuciło, jak przy obiedzie skrytykował była partnerke, ze przekroczyła lat 28 i widać już po niej starzenie...Jako prawie 40 poczułam się wykopaliskiem Oczywiście ci panowie sa swiecie przekonani, ze swiat się starzeje, ale oni to ho ho... Brzuszek nie istnieje, łysa głowa się nie rzuca w oczy, skąd, wystarczy, ze nałożą sportowe ciuchy i już swiat wierzy, ze sa piekni i młodzi...Zaznacze, ze żaden z nich nigdy nie był Adonisem Co w nich widza dziewczyny, które się rodziły, jako oni kończyli studia? Nie wiem.

Kama rozbawiłaś mnie do porannej kawy.
Niestety kult faceta nadal istnieje w wielu środowiskach. Jemu wolno oceniać, krytykować, często jednocześnie poniżać.
Początek takich zachować jest w rodzinnym domu. Te mamusie składające hołd malutkiemu pisiorkowi . I rośnie taki. I cały czas myśli, że jest bogiem bo ma przyrodzenie.

I torba moja na wypasie bo firmowa ? Mam raczej wkute w mój umysł, że pewne marki gwarantują jakość. Może to pozostałość po początkach wolnorynkowej gospodarki wtedy często tańsze i mniej znane oznaczało słabszą jakość.

Miszka u mnie zapachowo:
black opium
miss dior
dolce&gabbana pour femme intense

U mnie dziś kalosze, cały dzień ma być deszczowy.

W jakim sklepie stacjonarnym dostanę worki próżniowe, te z odsysaniem powietrza?
Muszę córce wysłać w paczce kołdrę, poduszki, nie chcę tego pchać do samolotu.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 09:00   #199
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

A propo mamus i synkow. Mloda mama wykapala synka i pudruje mu siusiaczka. Pudrujac mruczy: Juz nienawidze tej k..wy.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 10:00 ---------- Poprzedni post napisano o 09:59 ----------

Anyzkowa ja tez mam ulubione firmy bo i jakosc mi pasuje i ich wzornictwo.

Wysłane z mojego GT-I9301I przy użyciu Tapatalka
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-25, 09:43   #200
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Anyzku ja ostatnio kupowalam w agacie prozniowe

A wiecie ze mnie wlasnie oswiecilo z facetami.... fakt jest taki ze uwazaja sie za najwspanialszych i najpiekniejszych, sama mam w pracy samych Adonisow nie znoszacych krytyki, uwazajacych sie za idealy... co tam lysina czy miesien piwny...
Duzo i dlugo moznaby opowiadac
Opis Kamy przypomnial mi sytuacje ciut odwrotna: mlode dziewcze majace kolo 16lat poznaje ojca swojej przyjaciolki, facet ma wtedy kolo 40 wiec w kwiecie wieku...ona przezywa fascynacje nim, zaczyna sie cos miedzy nimi dziac, spotykaja sie, wspolne wypady za miasto, wyjazdy... trwa to juz kilka lat, ona dzisiaj ma 33lata, on 57lat....brzuszek lysinka i niechec do wszystkiego, ona nadal mieszka z rodzicami, caly tydz pracuje a w weelendy wyezdzaja razem najlepiej w miejsca gdzie nie spotkaja nikogo znajomego. Pytam ja czemu? Skoro trwa to juz tyle lat, on jest po rozwodzie z zona... a ona mi mowi ze dlatego ze nie lubia byc w miejscach gdzie jest zbiegowisko ludzi... moim zdaniem ona sie wstydzi goscia i unika spotkan ze znajomymi, sama jest typem imprezowej dziewczyny wiec opcja samotniczki odpada... i powiem wam, ze juz wiele razy jej powiedzialam co mysle o tym zwiazku a ona twierdzi ze go kocha (i nie chodzi o kase bo facet jej nie ma) i czuje sie swoetnie z facetem na weekendy kiedy ona rabie drzewo na ognisko a on siedzi i jeczy ze go kregoslup boli...
I wcale mi tej dziewczyny nie zal, sama chce byc w takim zwiazku tyle ze widze ze zaczyna jej to przeszkadzac, bo chcialaby miec dzieci a on nie chce bo juz przeciez ma...bo chcialaby miec normalny dom ale on nie chce bo mu wygodnie miec panienke na weekend...i pisac mozne dlugo...
I najgorsze jest to, ze to moja kuzynka...i nie mam pojecia co ja trzyma z tym gosciem i co powoduje ze ona sie go tak trzyma (a moze to on ja w jakis sposob trzyma przy sobie)


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 12:51   #201
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez wasylisa123 Pokaż wiadomość
Sycomore Chanel
l'Air Nina Ricci

Miłego dnia, dziś trochę cieplej niz ostatnio...
Witam,
u nas dziś całkiem przyjemny dzień, może nieszczególnie ciepło ale świeci słońce

Wasylisa masz Sycomore?
Dla mnie osobiście cała ekskluzywna linia Chanel mocno trawiasta i pieprzowa. Miałam okazję kilka lat temu poznać zapachy dzięki kontrahentowi Tz, który w ramach grzecznościowych i sądzę, że również życzliwości zaprosił nas na pokaz, powiedzmy
Zapachy niszowe i w ogóle nie w moim klimacie... nawet nie są dostępne w naszym kraju, sądzę... Nie liczę odlewek "najwyższej jakości" czy internetowych perfumerii ( <-jeśli chodzi o Chanel ).
Raz się przejechałam, rzeknę kolokwialnie Jeszcze teraz na samą myśl jestem wściekła na siebie. Cóż... mam nauczkę. Kupiłam w internetowej perfumerii 'oryginalną' Chanel , męską wodę. Oceniana w perfumerii D jak i S, że oryginalna. Niestety Tz powtarzał z uporem maniaka, że zapach nijaki, nie ma tych nutek i półnutek
Przez znajomych znajomych butla poszła w świat. Po prawie 4 m-cach dostałam informację zwrotną. Podróbka. Czyli popłuczyny

A moje letnie zapachy to ogródki Hermesa, a jeśli kwiatki mi się zamarzą to D&G 3L'Imperatrice bądź Armaniego Acqua di Gioia.
Kiedyś lubiłam Guerlaina Aqua ale nietrwale są. Szkoda mojej kasy, bo pachną bardzo przyskórnie.

Sovo, związek Twojej kuzynki może być bardziej skomplikowany. O tajemnicę alkowy raczej nie pytamy, chyba że ktoś sam zaczyna... a to już często przerost formy nad treścią. Może sex kuzynki świetny, bo preferują coś, co tylko oni lubią? Powodów może być tysiące, to nie tylko przyzwyczajenie czy pozycja zawodowa ( = pieniądze ).
Oczywiście z reguły facet postrzegany jest jako gejzer sexu ( bo raczej uśpiony wulkan tudzież wygasły nie zrobi wrażenia ), a jeśli do tego starszy to powinien zaspokoić również intelektualnie...
I nie ma żadnej recepty na udany związek, niestety...
Są mężczyźni, którzy zbliżając się do magicznej daty zawsze szukają młodszej kobiety/dziewczyny. A że wzbudza to często złośliwe komentarze czy też grymas uśmiechu nie robi różnicy dla faceta. Wręcz przeciwnie, łechce próżność męską. Bo dla niego to adrenalina w życiu, i to się liczy. Ma się dziać... błogostan to on ma w domu
Inni zarzekają się, że kochają żony/dom a jednak uatrakcyjnienie pozamałżeńskie przynosi ten powiew świeżości, pożadania, ekscytacji i innych gorących emocji.
Ale można tak też o kobietach...
I tak wszyscy myślimy o tym samym najlepiej dla związku, gdy myślimy o tym samym w tym samym czasie Facet chce 'szybko', kobieta 'dłużej' i cały ambaras żeby dwoje chciało naraz.
Gdzieś czytałam, że nawet dekalog podlega prawom natury...

Edytowane przez LaMary
Czas edycji: 2017-04-25 o 13:33
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 13:58   #202
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Wasylisa masz Sycomore?
Dla mnie osobiście cała ekskluzywna linia Chanel mocno trawiasta i pieprzowa.
Nie mam pojęcia czy jest trawiasta czy pieprzowa, bo się nie wyznaję, po prostu mi się podoba. Żal,ze niedostępna u nas, mam odlewkę z wizażowego forum, czasem dziewczyny robią rozbiórki, trzy flakoniki kupiłam w ten sposób, sycomore i coromandel, i chociaż nie znam oryginału, nie mam nic do ich jakości. ..Widać mam mniej szlachetne powonienie
Oczywiście, wolałabym pójść do sklepu i kupić,ale jak sie nie ma, co się lubi Tyle że te niszowe kosztują kosmiczne pieniądze, poza tym mają duże pojemności, nie lubię takich....

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2017-04-25 o 14:05
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:10   #203
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Zaintrygowałyście mnie Sycomore... jak określiłybyście ten zapach?

Mnie ostatnio urzekły perfumy Black Opium, co jest zaskakujące bo kiedyś (lata temu) nie znosiłam go (moja przyjaciółka uwielbiała) czyżby się zmienił? Może wtedy była to wersja "Opium" (bez black )
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:12   #204
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

LaMary jak wspomniałaś armaniego to polecam Wam ten zapach:
http://www.sephora.pl/Zapachy/Zapach...owana/P2536017
cudny, pięknie się rozwija, i te nuty plaża, słońce, olejki do opalania....
moja córka ma ten zapach
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:19   #205
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Zaintrygowałyście mnie Sycomore... jak określiłybyście ten zapach?

)
Prosty człowiek jestem, nie potrafię
Nie mam pojęcia, jak ludziom spod klawiatury wychodzą mniej lub bardziej poetyckie opisy i są w stanie zanalizować nutę po nucie. Nie analizuję, nie umiem. A, lawendę i piżmo rozpoznaję
Kupiłam odlewkę Chanel na wizaż parę lat temu, bo ...to Chanel, a ja w zasadzie lubię wszystkie jej zapachy...Niszowe dopiero poznaję...Urzekły mnie od początku ...

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2017-04-25 o 14:20
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:23   #206
Anyzkowa
Zakorzenienie
 
Avatar Anyzkowa
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe pewnie, że było opium bez black i dla mnie nie do przyjęcia. Teraz to go kocham.

Moja koleżanka, spec od zapachów, pracująca w branży, przestrzegała mnie nie raz przed zakupami internetowymi. Marki takie jak Chanel, Dior czy Guerlain nie występują w tamtej przyrodzie w oryginale. Nie ma takiej opcji. Mają ścisła i ostrą politykę dystrybucji. Kupienie 100 ml kultowego zapachu za mniej niż 300, 400 pln jest 100% podróbą.
Mam od niej zapachy, przyznam - taniej. Ta taniość to - 30,40% od ceny drogeryjnej. I czas oczekiwania Na jeden zapach Guerlain czekam już z 2 lata i przez ten czas nie widziałam go w drogerii w promocyjnej cenie. Normalna cena jest dla mnie zaporowa.
Anyzkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:26   #207
SovaEvree
Zadomowienie
 
Avatar SovaEvree
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 1 764
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Caffe bo dawne opium to co innego niz obecne black opium....tez je uwielbiam 😍 mam kuzynke w sklepie S i od niej mam testery wiec tez cena nie zwala z nog az tak bardzo jak cena normalna sklepowa

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SovaEvree jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:30   #208
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Już sprawdziłam, Sycomore jest u mnie dostępne tylko w jednej drogerii - takiej właśnie małej, ekskluzywnej, niszowej
Nawet cen nie ma

Jak to Tż mówi: jeśli nie ma metki z ceną to raczej nie pytaj
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:32   #209
wasylisa123
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 533
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Już sprawdziłam, Sycomore jest u mnie dostępne tylko w jednej drogerii - takiej właśnie małej, ekskluzywnej, niszowej
Nawet cen nie ma

Jak to Tż mówi: jeśli nie ma metki z ceną to raczej nie pytaj
Z tego, co pamiętam, wizażanka chyba 240-250 euro w Nimczech płaciła, jakos tak, ze zniżką w dodatku
Drogo...

Edytowane przez wasylisa123
Czas edycji: 2017-04-25 o 14:34
wasylisa123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-25, 14:33   #210
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone 30+, 40+- kontynuacja

Anyż, też bym chciała taką koleżankę

Dobrze, że mnie oświeciłyście co do Opium, bo już myślałam że coś ze mną nie tak jak można przejść od totalnej odrazy do zachwytu?
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-03-17 10:34:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:11.