przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-08, 11:10   #1231
beauty_sleep
Raczkowanie
 
Avatar beauty_sleep
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lublin
Wiadomości: 173
GG do beauty_sleep Send a message via Skype™ to beauty_sleep
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
?? a jakies szczegóły
ubranka... oczywiście takie w bardzo dobrym stanie... a dokładniej wiele nienoszonych i nowych, bo niestety sporo ich było. właściwie to zrobiłam na tym podwójny interes - uporządkowałam swoją szafę i zarobiłam na pare miłych rzeczy, np włoski.
beauty_sleep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 14:40   #1232
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez beauty_sleep Pokaż wiadomość
ubranka... oczywiście takie w bardzo dobrym stanie... a dokładniej wiele nienoszonych i nowych, bo niestety sporo ich było. właściwie to zrobiłam na tym podwójny interes - uporządkowałam swoją szafę i zarobiłam na pare miłych rzeczy, np włoski.
ja juz nie mam się czego pozbywać
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:04   #1233
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Wink Dot.: przedłużanie włosów

diana ja bede robila na tasme + warkoczyki+ czy jakos tak.... fajnie ze masz juz z glowy...ja nadal czekam juz sie nie moge doczekac...
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 16:09   #1234
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Post Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Reniu czy Twoja wizyta w warszawie jest nadal aktualna????
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 17:36   #1235
JJola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie włosów

do Bubi Girl czy masz przedluzone wlosy na warkocze??
JJola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 20:35   #1236
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Smile Dot.: przedłużanie włosów

JJolu jeszcze nie mam...ale jak tylko bede miala - poniedzialek - to odpowiem na twoje pytania
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-08, 20:45   #1237
JJola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
JJolu jeszcze nie mam...ale jak tylko bede miala - poniedzialek - to odpowiem na twoje pytania
oki to czekam na wiadomoscjak bys wiedziala gdzie mozna kupic igle i nitke do tej metody to prosze daj znac..i jeszcze ile tasmy jest potrzebne..pozdrwaiam!!
JJola jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-08, 22:16   #1238
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam!
a ja musze pzrekazac swoje pare groszy...
mam stale klientki ktore pzrychodza z doczepionymi wlosami od kilku miesiecy,( maja je na tasmie) ja musze je docinac tak zeby wygladaly jak naturalne, bo niestey nie jest tak, ze po doczepieniu wyglada sie jak z pieknej foty, oczywiscie dorabiam im kolor bo wiadomo ze wlosy, ktore zamawiaja nie odpowiadaja tym ich wlosom,
ale nie o tym ..
zawsze zamawialy wlosy naturalne dobrej jakosci,ale oczywiscie wynalazly na allegro tansze.. niby swietne , z jednej glowy jednej dlugosci...OKROPNOSC chinskie, tanie ale cos okropnego, kolor dorabiany sie wogole nie tzryma,, owszem wlosow jest duzo, ale po myciu tak sie splataly, ze myslam ze poprostu wyjde z siebie.......nie wiem jak one dadza sobie rade w domu.... bo ja robie to z wyczuciem...ale oki ich wybor
wiem, ze do tego typu wlosow czyli wlosow doczepianych, nalezy stosowac specjalnych srodkow myjacych i pielegnujacych i nie jest dokladnie tak, ze mozna uzywac tych ,ktore uzywa sie do naturalnych wlasnych, choc uzywa sie
bo te specjalistyczne sa drogie, i nie zawsze proponuje sie osobom, ktore
wlosy doczepiaja, a wlosy te sa tak spreparowane i tak wyniszczone chemicznie ,ze potrzebuja napewno srodkow z silikonami, aby dobzre sie wyczesywaly nie platajac
jak sie plataja to sie wyrywaja... wiec po kilku myciach nie wygladaja juz tak ladnie nawt te drozsze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 04:33   #1239
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

gdze takie odzywki silikonowe dostac??
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 04:34   #1240
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

..tez mam takie chinskie gowno
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 08:22   #1241
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wydajemi sie ze osoby,firmy ktore proponuja wam pzredluzanie wlosow powinny rowniez dobierac i proponowac odopowiednie do tego srodki
napewno w salonach , ktore taka usluge wykonuja powinni miec do odspzredazy, firmy ktore spzredaja wlosy maja te produkty
ja tak donmiemam ze musza one miec w skladzie silikony bo po nich wlosy zachowuja sie troche lepiej
albo moze sporbowac rowniez srodkami sklepowymi do tzw wygladzania wlosa..one napewno maja silikony nop panten provi.. ma...bo to bardzo chemiczne produkty
ale nie wiem na 100 procent czy to pomoze
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 08:44   #1242
kati2707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
GG do kati2707
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kasi'A Pokaż wiadomość
A ja Wam dziewczyny powiem, ze znana juz sobcia777 potrafi byc na tyle bezczelna,ze wypisuje e-maile z grozbami i wyzwiskami do dziewczyn z allegro,ktore rowniez zajmuja sie przedluzaniem wlosow.Probuje wykurzyc konkurencje....jednak bez rezultatow. Tazke Pani Renatko duze prawdopodobienstwo,ze to byla ona
Zreszta sobcia777 juz udzielala sie w tym watku,kto czytal ten wie jak sie ladnie zareklamowala sama
PS: Ciekawe czy po tym co wyzej napisalam tez dostane e-maila hihi
ja nie jestem sobcia777 --mieszkam w Austrii a ze tam ceny sa strasznie wysokie znalazlam ja na allegro i zaryzykowalam przedluzenie--i to nie byla zadna reklama ktos mnie zapytal u kogo zrobilam to napisalam-a ze jest to forum na ten temat i sama wiem jak sie balam przedluzyc pierwszy raz zeby nie zniszyc wlosow, udalo sie wygladam super i dlatego napisalam kto zrobil
kati2707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 09:48   #1243
Kasi'A
Raczkowanie
 
Avatar Kasi'A
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 377
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kati2707 Pokaż wiadomość
ja nie jestem sobcia777 --mieszkam w Austrii a ze tam ceny sa strasznie wysokie znalazlam ja na allegro i zaryzykowalam przedluzenie--i to nie byla zadna reklama ktos mnie zapytal u kogo zrobilam to napisalam-a ze jest to forum na ten temat i sama wiem jak sie balam przedluzyc pierwszy raz zeby nie zniszyc wlosow, udalo sie wygladam super i dlatego napisalam kto zrobil
Ale ja wcale nie napisalam,ze Ty jestes sobcia777. Powiedzialam tylko co szanowna pani sobcia777 jest w stanie zrobic,zeby wykurzyc konkurencje,a to dlatego,ze wyczytalam,ze Pani Renia dostala dziwna wiadomosc,podajze na GG. Co do reklamy to wczesniej sobcia777 wcielala sie w jedna ze swoich klientek na tym forum i reklamowala sama siebie,zachwalajac jakosc swoich uslug,a najsmieszniejsze jest to,ze nick na wizazu miala taki sam czyli sobcia777
__________________
I told myself I won't miss you,but I remember what it feels like beside you...
Kasi'A jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 10:09   #1244
dianawarszawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 18
Dot.: przedłużanie włosów

bubigirl a gdzie znalazlas kogos kto robi metoda warkoczykowa?jaka cena?
dianawarszawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 10:13   #1245
kati2707
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 7
GG do kati2707
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kasi'A Pokaż wiadomość
Ale ja wcale nie napisalam,ze Ty jestes sobcia777. Powiedzialam tylko co szanowna pani sobcia777 jest w stanie zrobic,zeby wykurzyc konkurencje,a to dlatego,ze wyczytalam,ze Pani Renia dostala dziwna wiadomosc,podajze na GG. Co do reklamy to wczesniej sobcia777 wcielala sie w jedna ze swoich klientek na tym forum i reklamowala sama siebie,zachwalajac jakosc swoich uslug,a najsmieszniejsze jest to,ze nick na wizazu miala taki sam czyli sobcia777
aha, ja wychodze z zalozenia ze to forum jest po to by sie dzielic newsami i polecac sobie zaufane osoby, zeby sie nie okaleczyc tym co niektore fryzjerki czy pseudofryzjerki moga nam zrobic na glowach wiec na tym powinnysmy sie tutaj skupic
kati2707 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 11:21   #1246
lacoste13
Raczkowanie
 
Avatar lacoste13
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
GG do lacoste13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

wydaje mi sie, że jezeli decydujemy sie juz na przedluzanie to musimy niestety podejsc do temetu dosc powaznie... nie jest sztuka doczepic wlosy za 150 zl (chinskie) i przy okazji poplatania wyrwac swoje. Z ręką na sercu moge polecic wlosy które zamawiala dla mnie Renatka. Mam je 1,5 miesiąca i nigdy(odpukac) nie mialam koltuna, wlosy sa swiecące i wygladaja naprawde naturalnie. Wczoraj sama zdjęlam dwie taśmy z przodu które mialam na mikro ringach i balam sie, iż zobacze sterte wlosow na podlodza....tak nie bylo
Wiec obala to mit iż strasznie niszczy to wlosy
Fakt faktem uzywam specjalnego szamponu( z polecenia Renatki) Creme of Nature, BARDZO wazne jest aby podczas mycia nakladac odzywki ( ja używam z Loreala) no i oczywiscie jedwab--- TO PODSTAWA
Przed zalozeniem wlosow Renatka zafarbowala moje... wiec sama nie bylam w stanie rozroznic które sa które.
Piszac to przychodzi mi na mysl jedno porownanie: porownajmy tipsy zrobione samemu w domu(bez kursów) a porownajmy zrobione przez specjalistów. Malo tego ze mamy przepilowane nasze to wszedzie pelno powietrza i nieestetyczny wyglad. Mam nadzieje ze wszyscy sie zgodza ze mna
lacoste13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 11:59   #1247
podomka88
Przyczajenie
 
Avatar podomka88
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: montpellier(francja)
Wiadomości: 23
GG do podomka88 Wyślij wiadomość przez MSN do podomka88
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

zgadzam sie z wtu procentach..jednak kazdy kto robi wlosy reklamuje sie jako specjalista i wlasnie w tym problem ze jedna dziewczyna bedzie miala zrobione na microringi i bedzie wszystko super a druga z tej samej metody bedzie niezadowolona.dlatego warto zawsze sie zapytac obosy zadowolonej gdzie wloski robila tutaj mamy juz jednego prawdziwego specjaliste-RENI HAIR polecana w 100% .ja wlasnie tez sie zastanawiam nad metoda...pani renia zwarzywszy na moje wlosy i czas miedzy poprawkami doradzila mi metode pasemkowa (keratyna,microringi) tylko jeden pozostal mi delemat ktora z tych metod?? i u kogo?? najlepsze beda mi okolice wroclawia ..moze ktoras z was wie gdzie ktos zb tych okolic robi dobrze wloski??
podomka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 13:20   #1248
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez lacoste13 Pokaż wiadomość
Piszac to przychodzi mi na mysl jedno porownanie: porownajmy tipsy zrobione samemu w domu(bez kursów) a porownajmy zrobione przez specjalistów. Malo tego ze mamy przepilowane nasze to wszedzie pelno powietrza i nieestetyczny wyglad. Mam nadzieje ze wszyscy sie zgodza ze mna
niestety niektóre 'specjalistki' też potrafią narobić niezłego bałaganu przy paznokciach i czasem nawet reklamacji nie uznają, ale Reni zna się na swojej robocie
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 13:44   #1249
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Mam pytanko:

Czy takie szydełko do microringów to moze byc takie zwykłe z drogerii??
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-09, 14:58   #1250
lacoste13
Raczkowanie
 
Avatar lacoste13
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 31
GG do lacoste13
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez podomka88 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z wtu procentach..jednak kazdy kto robi wlosy reklamuje sie jako specjalista i wlasnie w tym problem ze jedna dziewczyna bedzie miala zrobione na microringi i bedzie wszystko super a druga z tej samej metody bedzie niezadowolona.dlatego warto zawsze sie zapytac obosy zadowolonej gdzie wloski robila tutaj mamy juz jednego prawdziwego specjaliste-RENI HAIR polecana w 100% .ja wlasnie tez sie zastanawiam nad metoda...pani renia zwarzywszy na moje wlosy i czas miedzy poprawkami doradzila mi metode pasemkowa (keratyna,microringi) tylko jeden pozostal mi delemat ktora z tych metod?? i u kogo?? najlepsze beda mi okolice wroclawia ..moze ktoras z was wie gdzie ktos zb tych okolic robi dobrze wloski??
wiesz co z Wroclawia nie masz przeciez az tak daleko... moje zdanie jest takie... jak spotkasz sie z Renatka to ona Ci z pewnościa poleci ta metode którą bedzie uwazala za lepsza dla Ciebie
lacoste13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 18:18   #1251
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
niestety niektóre 'specjalistki' też potrafią narobić niezłego bałaganu przy paznokciach i czasem nawet reklamacji nie uznają, ale Reni zna się na swojej robocie
bardzo dziekuje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 18:27   #1252
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
witam!
a ja musze pzrekazac swoje pare groszy...
mam stale klientki ktore pzrychodza z doczepionymi wlosami od kilku miesiecy,( maja je na tasmie) ja musze je docinac tak zeby wygladaly jak naturalne, bo niestey nie jest tak, ze po doczepieniu wyglada sie jak z pieknej foty, oczywiscie dorabiam im kolor bo wiadomo ze wlosy, ktore zamawiaja nie odpowiadaja tym ich wlosom,
ale nie o tym ..
zawsze zamawialy wlosy naturalne dobrej jakosci,ale oczywiscie wynalazly na allegro tansze.. niby swietne , z jednej glowy jednej dlugosci...OKROPNOSC chinskie, tanie ale cos okropnego, kolor dorabiany sie wogole nie tzryma,, owszem wlosow jest duzo, ale po myciu tak sie splataly, ze myslam ze poprostu wyjde z siebie.......nie wiem jak one dadza sobie rade w domu.... bo ja robie to z wyczuciem...ale oki ich wybor
wiem, ze do tego typu wlosow czyli wlosow doczepianych, nalezy stosowac specjalnych srodkow myjacych i pielegnujacych i nie jest dokladnie tak, ze mozna uzywac tych ,ktore uzywa sie do naturalnych wlasnych, choc uzywa sie
bo te specjalistyczne sa drogie, i nie zawsze proponuje sie osobom, ktore
wlosy doczepiaja, a wlosy te sa tak spreparowane i tak wyniszczone chemicznie ,ze potrzebuja napewno srodkow z silikonami, aby dobzre sie wyczesywaly nie platajac
jak sie plataja to sie wyrywaja... wiec po kilku myciach nie wygladaja juz tak ladnie nawt te drozsze
zgadza sie gaga...panie kupuja bardzo czesto tanie włosy , niestety jakosciowo nienajlepsze..ja jestem w tej komfortowej sytuacji ze od razu w domu dobieram kolor i obcinam(chyba ze pani nie chce)tak ze panie maja full service.sprowadzam wlosy bardzo dobrej jakosci , zadne tam chinskie gó..o ale porządne wlosiska. do tej pory mialam kosmetyki do pielegnacji tych wlosów ale sie skonczyły i poki co nijak nie moge ich sprowadzic(ale nadal szukam .a dodam że nie sa to drogie kosmetyki bo zaledwie 30 zl.a rewelacyjne.pozdr. Reni.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 20:21   #1253
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hejka Shakira_19,

Niestety, to szydelko wyglada nieco inaczej niz te z drogerii.
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 20:22   #1254
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

brzmi podobnie ale niestety wyglada inaczej
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-09, 20:57   #1255
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

nie wiem czy 30 zl to duzo czy tanio zalezy jaki jest punkt widzenia... bo zazwyczaj panie wybieraja te tansze... np ze sklepu
dobzre ze potrafisz zajac sie tak ze robisz rowniez strzyzenie itd...i full
kosmetyki napewno sa dostepne w hurtowniach ktore zajmuja sie spzredaza wlosow i szkola w tej kwestii
w kazdym razie mam swoje zdanie na temat pzredluzania i zageszczania , nie lubie tez niestety parcowac z takimi wlosami.... niestey ....ale to moje odczucia
nie powiem, jest zabieg ktory spelnia mazrenia o dlugich wlosach niektorych dziwczyn, szkoda tylko ze czasem nie adekwatnie do swojej ceny i do .. co najwaniesze wymarzonego wygladu na dluzej
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 13:48   #1256
Shakira_19
Raczkowanie
 
Avatar Shakira_19
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 440
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez sa_renka Pokaż wiadomość
hejka Shakira_19,

Niestety, to szydelko wyglada nieco inaczej niz te z drogerii.

No, ale nie może być?? W końcu jest podobne
Shakira_19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 16:21   #1257
sa_renka
Raczkowanie
 
Avatar sa_renka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Chorzów
Wiadomości: 34
GG do sa_renka
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Niestety mimo iz jest podobne, to sie nie nadaje. Szydelko do wlosow ma specjalna blokade, ktora zatrzymuje "nabrane" wlosy i przeciaganie przez ring jest latwe. Ze zwyklego wlosy sie zsuwaja i nabierasz raptem kilka wloskow, a tak byc nie moze - musi byc odpowiednia "kepka" wlosow zeby sie dobrze trzymaly. I oto roznica
sa_renka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 16:48   #1258
Frozia
Raczkowanie
 
Avatar Frozia
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 55
GG do Frozia
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ale takie szydelko do ringow (z blokada ) mozna takze zakupic w zwyklym sklepie pasmanteryjnym bynajmniej w moim miescie
Frozia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 17:26   #1259
Natalyyya
Zakorzenienie
 
Avatar Natalyyya
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: irlandia
Wiadomości: 3 714
GG do Natalyyya
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

hm.. ktos tu mial w piatek wloski przedluzac ?? wrzuc fotki pliss ja bede przedluzac wloski u Reni :P w piatek juz nie moge sie doczekac:P
Natalyyya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-10, 19:10   #1260
gizela
Raczkowanie
 
Avatar gizela
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Gaga! jaki to jest zabieg o którym wspominasz ,że spełnia marzenia dziewczyn o długich włosach na wiele dłużej i jak to wygląda cenowo? Proszę napisz.
gizela jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:21.