przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 45 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-02-14, 18:39   #1321
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
ok 100 pasemek.porządnych
dziekuje bardzo a te klipsiki? razem czy jak?
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 19:20   #1322
ostraszprota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: krajenka
Wiadomości: 26
GG do ostraszprota
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Svinecka efekt b.ladny pasuje ci dlugie wloski

Dziewczyny podobaja mi sie niektore efekty po przedluzeniu iporek niektore bardziej a niektore mniej ale jak dla mnie nie widzialam jeszcze takiego efektu ktory powalilby mnie na kolana tak abym sama zdecydowala sie na przedluzenie i zastanawiam sie w czym jest rzecz chyba jestem czepialska albo za bardzo zwracam uwage na estetyke .Nie wiem sama jak patrze na te wszystkie gwiazdunie amerykanskie i jak one maja te wlosy zrobione to naprawde wyglada bosko .I taki efekt chcialabym tez uzyskac na swojej glowce -cena jak dla mnie nie gra roli - rozumiem , ze nie wszystkich jest stac na wydatek ok.2000zl ale nawet patrzac na Panie ktore wydaly tyle lub nawet wecej to nie spotkalam takiej ktora mialaby te wloski zrobione na cudo w moim przekonaniu
wkeje Wam fotke aktorki jak ma zrobione wloski akurat taka mam na kompie ale nawet spojrzmy na JLO jakkolwiek ma je uczesne proste czy krecone to i tak wyglada to super.
nie wiem tylko jaka metoda ma przedluzane ponizej tak aktoreczka moze nasza forumowa guru Renihair pomoglaby w odroznieniu jaka metoda jest to zrobione.

PS . Do forumowej czarodziejki Renihair - mam pytanie - prosze podpowiedz jak to jest , czy to kwestia techniki czy tez kwestia ilosci pasemek czy tez moze ilosci wlosow jakie my mamy na glowie zeby wlosy wygaladaly wlasnie tak jak ponizej ? Ja mam sporo wlsow na czasce i jestem ciekawa czy moglabym uzyskac taki efekt?Ahhhhhhh i oczywiscie kiedy planujesz wizyte w Wawie??????????????


aa oto gwiazdunia
witam
to mój pierwszy, nieudolny post na forum.
w zeszły piątek renihair przedłużyła mi włoski i chciałabym się z wami podzielić wrażeniami i oczywiście zaprezentować efekt.
moje własne włosy są delikatne, rzadkie i mocno wycieniowane (efekt ciągłych wycieczek do fryzjerów - do niedawna wypróbowany sposób na nudę, stres i potrzebę zmian). doszło do tego, że po ostatniej wizycie u fryzjera nie zostało mi już prawie nic na głowie, a moje kontakty ze światem uległy ograniczeniu.
postanowiłam coś z tym fantem zrobić i po żmudnych analizach wybrałam przedłużanie włosów u renihair. efekt końcowy dla mnie jest powalający, ponieważ nigdy nie miałam włosów dłuższych niż do ramion...
dzięki renihair znów uśmiecham się do facetów
dołączam linki ze zdjęciami przed i po:
ostraszprota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 19:38   #1323
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
dziekuje bardzo a te klipsiki? razem czy jak?
osobno.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 19:42   #1324
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
ja miałam przedłużone włoski naturalnymi europejskimi, dbałam o nie jak głupia, nawet Anastazja przysłała mi szampon i odżywki ,ale niestety zdjęłam włoski już ponad 2 miesiące temu
nie dawałam sobie rady z tymi kołtunami, masakra , spałam w warkoczu , nakładałam tony jedwabiu i szczotkę nosiłam ze sobą wszędzie i nic
chyba pani Reni ma rację pisząc że jakość włosów ma duże znaczenie , ja miałam podobno dobrej jakości , ale wątpię w to

pani Renatko mam pytanie, ponieważ ja ciągle wzdycham do długich włosów , tylko że teraz mam kręcone po stylingu, a wtedy miałam proste, to chciałam zapytać czy może mi Pani polecić jakieś włosy dobrej sprawdzonej firmy, i chciałam chyba żeby były kręcone, choć nie wiem czy przy kręconych to dopiero będą się kołtuny robiły

kusi mnie przedłużenie ponownie ale tym razem chciałam kupić sama włoski dobrej jakości
z góry dziękuję za odpowiedź
chcialabyn pomóc..ale co do włosów kręconych to ...sprowadzam z anglii ale nie sa to ciutical Remy(tak jak prote) i dopiero je testuje.dlatego doprawdy nie moge nic polecic bardzo mi przykro.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 20:15   #1325
ostraszprota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: krajenka
Wiadomości: 26
GG do ostraszprota
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a oto linki:
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 2 15.jpg (72,8 KB, 153 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 025 15.jpg (66,7 KB, 148 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 008 15.jpg (78,7 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 033 15.jpg (71,5 KB, 158 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 008 15.jpg (74,9 KB, 164 załadowań)
ostraszprota jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-14, 21:20   #1326
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
chcialabyn pomóc..ale co do włosów kręconych to ...sprowadzam z anglii ale nie sa to ciutical Remy(tak jak prote) i dopiero je testuje.dlatego doprawdy nie moge nic polecic bardzo mi przykro.
Pani Renatko dziękuję za poradę , ja jestem na etapie poszukiwań naprawdę dobrych włosów, bo już takiego koszmaru nie chcę przeżywać kolejny raz.

zastanawiałam się że gdybym zdecydowała się na lekko falowane a nie typowe loczki to czy na rynku polskim można kupić jakieś dobrej jakości? poprzednie miałam niby remy , miały być "cięte zgodnie z łuską włosa" co miało zapobiegać plątaniu się
przetestuje te od Anastazji

znalazłam kilka sklepów z włosami ale nie wiem co to warte
http://www.fryzjerstwo.gd.pl/showpro...?act=fryzj&id=
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=2&
http://www.wlosyonline.pl/
http://www.hair.com.pl/

bardzo liczę na te włoski od Anastazji, ona jest wprawiona w bojach i już troszkę ich przetestowała
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 08:12   #1327
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez ostraszprota Pokaż wiadomość
a oto linki:

Jestes PIEKNA Kobietka i nawet gdybys byla Lysa to i tak bylabys piekna!!!
Wiem ,ze jednak my kobietki lubimy zmiany niektore z nas zadowola sie kupnem nowego ciuszka a inne beda eksperymentowac z glowka.Tak tez jest w moim przypadku i co ja nie robilam z wlosami od blondow do pasemek po ciemne i abarot to samo a moj fryzjer tylko lapal sie za glowe liczac ze znow nie przyjde z nowym to pomyslem az w koncu przyszlam i poprosilam o sciecie tych dlugasnych piorek a mialam dlugie wlosy do pasa , nie zaluje bo nigdy wlsow nie zaluje ,wlosy rosna w ekspresowym tempie wiec tu jestem zadowolona , wszystko jest ok tyle ze ja mam za duzo wlosow na glowie na taka fryzke a teraz jak wlosy mi odrosly to tylko moge je spinac w gumke bo inaczej wygladam smiesznie jak wiekka glowka makowka - i tez wlasnie przymierzam sie do przedluzenia wlosow na krotki okres po to aby moje osiagnely jakas przyzwoita dlugosc do kombinowania dalej

Ostraszprota - powiem tak , u ciebie jak najbardziej wyglada to wszystko naturalnie i nie powiem podoba mi sie efekt koncowy najbardziej ze wszystkich dotychczasowych metamorfoz u innych Pan (przepraszam za szczerosc ) a teraz zdradz prosze jaka metoda pani Renihair Tobie zrobila wloski, jak sobie radzisz z pielegnacja itp.Jezeli mialabys ochote odpwiedziec mi mailowo byloby super ale jezeli nie to info na forum tez wystarcza.
xx x x x x x x xx x
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 09:35   #1328
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez amstafy Pokaż wiadomość
Pani Renatko dziękuję za poradę , ja jestem na etapie poszukiwań naprawdę dobrych włosów, bo już takiego koszmaru nie chcę przeżywać kolejny raz.

zastanawiałam się że gdybym zdecydowała się na lekko falowane a nie typowe loczki to czy na rynku polskim można kupić jakieś dobrej jakości? poprzednie miałam niby remy , miały być "cięte zgodnie z łuską włosa" co miało zapobiegać plątaniu się
przetestuje te od Anastazji

znalazłam kilka sklepów z włosami ale nie wiem co to warte
http://www.fryzjerstwo.gd.pl/showpro...?act=fryzj&id=
http://www.wlosy-sklep.pl/produkty.php?id_kategorii=2&
http://www.wlosyonline.pl/
http://www.hair.com.pl/

bardzo liczę na te włoski od Anastazji, ona jest wprawiona w bojach i już troszkę ich przetestowała
hmm..tak myśle i myśle(zdarza mi sie)wlosy krecone i falowane sa pokryte preparatem podobnym do trwalej..dlatego po jakims czasie on sie wymywa i z loków robi sie siano.nawet te jakosci Remy zaczynaja sprawiać kłopot. pomyślałam ze moze Pani potrzebne były włosy scięte bezpośrednio z czyjeś głowy. Widziałam na allegro bardzo piękne włosy własnie falowane..lub kręcone..i takie włosy daja Pani gwarancję noszenie ich ok 1 roku.mam koleżanke , która odkupila takie włosy własnie i robiła z nimi wszytsko co chciała raz , trwała, raz rozjasnianie...i te włosy były jak żywe przed baaardzo długi czas. myslę ze to coś własnie dla Pani. pozdrawiam serdecznie.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 10:56   #1329
BubiGirl
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 663
GG do BubiGirl
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

poprostu nie moge chodzic do pracy...sluchajcie od wtorku wszyscy moi koledzy z pracy powariowali...ktory mnie nie zobaczy to musi dotknac moje wlosy... wiecie zupelnie jak w przdszkolu kiedy kolezanki ciagnie sie za wlosy Reniu moj chlopak mnie nie poznal..naprawde ale jest zachwycony i powiedzial ze nie wyobraza mnie sobie w krotkich wlosach no i oczywiscie non stop dotyke moje wlosy i bawi sie nimi. i dodam ze jak tak dalej pojdzie to pol kolezanek z pracy z mokotowa bedzie chcialo u ciebie przedluzac wlosy... jeszcze raz duzy buziak...
__________________
Nasza córeczka 02.02.2010
BubiGirl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:50   #1330
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hmm..tak myśle i myśle(zdarza mi sie)wlosy krecone i falowane sa pokryte preparatem podobnym do trwalej..dlatego po jakims czasie on sie wymywa i z loków robi sie siano.nawet te jakosci Remy zaczynaja sprawiać kłopot. pomyślałam ze moze Pani potrzebne były włosy scięte bezpośrednio z czyjeś głowy. Widziałam na allegro bardzo piękne włosy własnie falowane..lub kręcone..i takie włosy daja Pani gwarancję noszenie ich ok 1 roku.mam koleżanke , która odkupila takie włosy własnie i robiła z nimi wszytsko co chciała raz , trwała, raz rozjasnianie...i te włosy były jak żywe przed baaardzo długi czas. myslę ze to coś własnie dla Pani. pozdrawiam serdecznie.

Pani Renatko czy to oznacza , ze w Pani ofercie sa tylko proste wlosy dostepne - kurcze ja ma wlosy lekko falowane i takimi tez chcialabym u Pani przedluzyc cos w podobnym stylu co wkleilam zdjecie tej aktorki.
Jezeli Pani do konca nie jest przekonana do falowanych z firmy remy to prosze podac wiecej szczegolow (oczywsicie na maila)gdzie dokladnie lepszej jakosci mozna kupic tak jak kupila Pani kolezanka
i co dokladnie mam kupic kurcze a jak dobrac kolor samemu bo rozumiem ze Pani zawsze dobiera na miejscu kolor ?
Sprawa sie troche komplikuje , a moze na tej stronie co podala anastazjaa http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=34
beda ok.te falowane

mam nadzieje , ze cos by Pani wymodzila na tej mojej glowce moze przesle Pani mailem swoje zdjecia jakie mialam wloski jakiej sa struktury i bysmy juz wstepnie zaczely sie umawiac na 5.03
beda i tak do Pani dzwonic wkrotce
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 13:56   #1331
ostraszprota
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: krajenka
Wiadomości: 26
GG do ostraszprota
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Jestes PIEKNA Kobietka i nawet gdybys byla Lysa to i tak bylabys piekna!!!
Wiem ,ze jednak my kobietki lubimy zmiany niektore z nas zadowola sie kupnem nowego ciuszka a inne beda eksperymentowac z glowka.Tak tez jest w moim przypadku i co ja nie robilam z wlosami od blondow do pasemek po ciemne i abarot to samo a moj fryzjer tylko lapal sie za glowe liczac ze znow nie przyjde z nowym to pomyslem az w koncu przyszlam i poprosilam o sciecie tych dlugasnych piorek a mialam dlugie wlosy do pasa , nie zaluje bo nigdy wlsow nie zaluje ,wlosy rosna w ekspresowym tempie wiec tu jestem zadowolona , wszystko jest ok tyle ze ja mam za duzo wlosow na glowie na taka fryzke a teraz jak wlosy mi odrosly to tylko moge je spinac w gumke bo inaczej wygladam smiesznie jak wiekka glowka makowka - i tez wlasnie przymierzam sie do przedluzenia wlosow na krotki okres po to aby moje osiagnely jakas przyzwoita dlugosc do kombinowania dalej

Ostraszprota - powiem tak , u ciebie jak najbardziej wyglada to wszystko naturalnie i nie powiem podoba mi sie efekt koncowy najbardziej ze wszystkich dotychczasowych metamorfoz u innych Pan (przepraszam za szczerosc ) a teraz zdradz prosze jaka metoda pani Renihair Tobie zrobila wloski, jak sobie radzisz z pielegnacja itp.Jezeli mialabys ochote odpwiedziec mi mailowo byloby super ale jezeli nie to info na forum tez wystarcza.
xx x x x x x x xx x
bardzo to miłe, dziękuję.
Renia przedłużyła mi włoski metodą taśmy przyszywanej do warkoczyka, oprócz tego miałam założonych kilka pasemek na microringi - na próbę.
i co się okazało? po kilku dniach skóra wokół microringów pokryła się małymi bąblami i bardzo swędziała... ewidentne uczulenie.
poprosiłam chłopaka, aby mi zdjął te microringi i jest już wszystko ok.
a Reni baaaardzo dziękuję za fachową poradę, bo gdyby nie jej czujność, zdecydowałabym się na microringi na całej głowie...
jestem bardzo zadowolona z przedłużenia włosów - wreszcie wyglądam jak kobieta. staram się, aby włosy wyglądały jak najbardziej naturalnie - nie używam suszarki, prostownicy ani kosmetyków do układania włosów, jedynie je myję i intensywnie stosuję odżywki.
po myciu oraz rozpleceniu warkocza na włosach zostają mi śliczne, romantyczne fale, bardzo gotyckie - efekt włosów anji orthodox
I... jestem zachwycona!
wreszcie moje włosy odpoczną od tapirowania, pianek, lakierów itp. męczarni, a nawet będą miały szansę odrosnąć do ramion.
ostraszprota jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-15, 16:09   #1332
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Pani Renatko czy to oznacza , ze w Pani ofercie sa tylko proste wlosy dostepne - kurcze ja ma wlosy lekko falowane i takimi tez chcialabym u Pani przedluzyc cos w podobnym stylu co wkleilam zdjecie tej aktorki.
Jezeli Pani do konca nie jest przekonana do falowanych z firmy remy to prosze podac wiecej szczegolow (oczywsicie na maila)gdzie dokladnie lepszej jakosci mozna kupic tak jak kupila Pani kolezanka
i co dokladnie mam kupic kurcze a jak dobrac kolor samemu bo rozumiem ze Pani zawsze dobiera na miejscu kolor ?
Sprawa sie troche komplikuje , a moze na tej stronie co podala anastazjaa http://www.wlosyonline.pl/product_in...products_id=34
beda ok.te falowane

mam nadzieje , ze cos by Pani wymodzila na tej mojej glowce moze przesle Pani mailem swoje zdjecia jakie mialam wloski jakiej sa struktury i bysmy juz wstepnie zaczely sie umawiac na 5.03
beda i tak do Pani dzwonic wkrotce
w moeje ofrcie sa wlosy takze falowane i kręcone. kręcone takie jak ma sarenka(fotki sa umieszczone na wizażu)a także fale...ale takie inne...jakby to powiedziec...to są takie drobne fale ale "złamane" i te sa bdb.jakościi bardzo łądne sa te włosy.wręcz śliczne))co do szczegółów dot. koloru to prosze faktycznie na maila (nie bedziemy zanudzac innych pań). włosy ze strony podanej przez Anastazje to włosy azjatyckie . tylko te Remy to nie azjaty ale cena ich to chyba ok 350 zl.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 16:11   #1333
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez BubiGirl Pokaż wiadomość
poprostu nie moge chodzic do pracy...sluchajcie od wtorku wszyscy moi koledzy z pracy powariowali...ktory mnie nie zobaczy to musi dotknac moje wlosy... wiecie zupelnie jak w przdszkolu kiedy kolezanki ciagnie sie za wlosy Reniu moj chlopak mnie nie poznal..naprawde ale jest zachwycony i powiedzial ze nie wyobraza mnie sobie w krotkich wlosach no i oczywiscie non stop dotyke moje wlosy i bawi sie nimi. i dodam ze jak tak dalej pojdzie to pol kolezanek z pracy z mokotowa bedzie chcialo u ciebie przedluzac wlosy... jeszcze raz duzy buziak...
myślałam że cały Mokotów
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 18:35   #1334
amstafy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 160
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
hmm..tak myśle i myśle(zdarza mi sie)wlosy krecone i falowane sa pokryte preparatem podobnym do trwalej..dlatego po jakims czasie on sie wymywa i z loków robi sie siano.nawet te jakosci Remy zaczynaja sprawiać kłopot. pomyślałam ze moze Pani potrzebne były włosy scięte bezpośrednio z czyjeś głowy. Widziałam na allegro bardzo piękne włosy własnie falowane..lub kręcone..i takie włosy daja Pani gwarancję noszenie ich ok 1 roku.mam koleżanke , która odkupila takie włosy własnie i robiła z nimi wszytsko co chciała raz , trwała, raz rozjasnianie...i te włosy były jak żywe przed baaardzo długi czas. myslę ze to coś własnie dla Pani. pozdrawiam serdecznie.


Pani Renatko ja z góry dziękuję za cierpliwe porady
Pisała Pani o tych falowanych włosach, to są także remy prawda? bo te azjatyckie to chyba nie są za rewelacyjne
powiem szczerze że jakoś tak prosto z czyjejś głowy ścięte to mnie przeraża taka wizjai tak mój chłopak śmiał się że noszę włosy z chinki

nie wiem czy mogę tak na forum, ale Pani Renatko chciałam zapytać o przedłużenie włosów tylko tył, ( mam swoje do łopatek ) a chciałam takie około 50-55cm.czy może mi Pani polecić , jaką metodą, ( ja chyba bym chciała taśmę wplataną bądź wszywaną) tylko ile wtedy splotów musiała bym mieć jeśli tylko tył ?
no i podstawowe pytanie czy Pani przyjeżdża niebawem do Częstochowy?
proszę o jakieś dokładniejsze wiadomości na priv,(mam włosy tak jak pisałam po stylingu w grudniu, i farbowane czarne)

bardzo dziękuję i pozdrawiam
dziewczyny robią skuteczną reklamę Pani włoskom, a reklama z polecenia jest najskuteczniejszasama się napaliłam
amstafy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 21:06   #1335
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

witam wszystkich wlasnie sie zarejestrowalam....przeczytalam wszystkie strony....wlasnie czekam na wloski zamowilam na allegro i mysle ze jutro juz beda...powiem szczerze ze kolezanka bedzie mi doczepiac wloski (nigdy tego nie robila) ale mam nadzieje ze da rade...wybralam metode na microringi...nie wiem czy to byl dobry pomysl...ale zainspirowala mnie kolezanka ktorej tez robila mama i tak dla mnie wloski wygladaja ok...pozdrawiam
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-15, 21:35   #1336
chuda1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 52
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

a i jeszcze jedno...ile pasemek mniejwiecej potrzeba do przedluzenia?? tylko ze nie chce miec bardzo gestych wlosow....
chuda1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 06:22   #1337
aniaa_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5
GG do aniaa_
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

widze ze zadna z was chyba nie moze mi pomóc,szkoda myslalam ze znacie moze dobrgo fryzjera w warszawie,sprobuje poszukac w inny sposob.
aniaa_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 08:18   #1338
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez aniaa_ Pokaż wiadomość
widze ze zadna z was chyba nie moze mi pomóc,szkoda myslalam ze znacie moze dobrgo fryzjera w warszawie,sprobuje poszukac w inny sposob.
z tego co wyczytalam to Renihair bedzie 4-5 marca w warszawie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-16, 11:17   #1339
karmelcia135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Kaszuby
Wiadomości: 3
GG do karmelcia135
Smile Dot.: Przedłużanie włosów :(

Hej o ile wiem to w Mysłowicach jest "studio Toster" cena to 450zł do pasa ale jak miałabym Ci poradzic to te włosy ciezko sie czesze i przy czesaniu wiekszosc wypada ale fajnie wyglądaja jesli sa dopasowane do twarzy.........
karmelcia135 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-16, 22:37   #1340
magmart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 18
GG do magmart
Dot.: Przedłużanie włosów :(

ehhh ja ciagle sie waham nad przedluzeniem... jeszcze w listopadzie myslalam o tym pozniej mi przeszloa teraz znowu mysle... bo niedawno obiecalam swoje wlosy i mkam takie do ramion.. bo moje byly zniszczone.. i nie wiem czy czasem sie nie skusic.. ale jeszcze rozwazam.... boje sie tylko ze moje wlasne wlosy stana sie po sciagnieciu sztucznych strasznie cienkie i slabe... (
magmart jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 09:37   #1341
Kaśka:):):):)
Raczkowanie
 
Avatar Kaśka:):):):)
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 71
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dziewczyny a słyszałyście coś o siateczce do której sie przyczepia włosy i pózniej ja sie zakłada na głowe a spod niej wyciaga sie wałsne włosy. Co to za metoda jak to sie nazywa?Podobno on nie niszczy naszych naturalnych włosów ale rosnie razem z nimi wiec trzeba co miesiac ja podciagac czy cos takiego i ta metoda jest dobra dla włosów cienkich i zniszczonych czyli dla moich Ps. to napewno nie jest mikro skóra cezkam na odppapappap
Kaśka:):):):) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 10:15   #1342
kaczorka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 2 375
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):):):) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a słyszałyście coś o siateczce do której sie przyczepia włosy i pózniej ja sie zakłada na głowe a spod niej wyciaga sie wałsne włosy. Co to za metoda jak to sie nazywa?Podobno on nie niszczy naszych naturalnych włosów ale rosnie razem z nimi wiec trzeba co miesiac ja podciagac czy cos takiego i ta metoda jest dobra dla włosów cienkich i zniszczonych czyli dla moich Ps. to napewno nie jest mikro skóra cezkam na odppapappap
odrazu skojarzyło mi sie z Beyonce
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a.jpg (30,9 KB, 214 załadowań)
kaczorka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:11   #1343
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Kaśka:):):):) Pokaż wiadomość
Dziewczyny a słyszałyście coś o siateczce do której sie przyczepia włosy i pózniej ja sie zakłada na głowe a spod niej wyciaga sie wałsne włosy. Co to za metoda jak to sie nazywa?Podobno on nie niszczy naszych naturalnych włosów ale rosnie razem z nimi wiec trzeba co miesiac ja podciagac czy cos takiego i ta metoda jest dobra dla włosów cienkich i zniszczonych czyli dla moich Ps. to napewno nie jest mikro skóra cezkam na odppapappap
ja nie słyszałam o takiej metodzie. Na włosach Beyonce ta siateczka jest dość widoczna, dziwnie to wygląda.
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:31   #1344
sucha140
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 5
Dot.: Przedłużanie włosów :(

cena jest 1000 goli i co 3 miesiace musisz zmieniac wlosy bo te dopinane wlosy ci sie zniszcza czy jakos tak takze moim zdaniem to sie za bardzo nie oplaca ...
sucha140 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 11:39   #1345
maja i gucio
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: poznań, dublin
Wiadomości: 2
GG do maja i gucio
Wink Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam! Chcialam podzielić się z Wami moimi wiadomościami na ten temat. Profesjonalne salony fryzjerskie wykonują tą usługę metodą "na tulejki", odchodzi się w tej chwili już od zgrzewania itp. Polega to na tym, ż e fryzjerka wybiera cieniutkie pasemka Twoich włosów, zakłada na nie metalową tulejkę i zaciska razem z doczepianym pasemkiem. Włosy naturalne mogą być np. słowiańskie - wtedy są lekko falowane po myciu i łatwo się je modeluje; są też włosy np. azjatyckie - naturalnie proste. Ceny wachają sie od 12-18zł za pasemko, w zależności od tego, czy jest to pasemko z balejażem. Zakłada sie zazwyczaj minimum 80 pasemek, zeby przedłużyć i mniejszą ilość, żeby zagęścić. Włosów na taśmie używa się na pokazach, albo do czesania koków ślubnych itp. O włosy przedłużone należy specjalnie dbać, dobrze je rozczesując specjalną szczotką, zeby nie porobiły się kołtuny, bo można się pozbawić dużej ilości własnych włosów. Włosy naturalne można podciągać, robi się to ok. co 3 m-ce. Używa się wtedy częsći "starych włosów" które nadają do ponownego założenia i dokupuje się ok. 20-30 nowych pasemek. Pozdrawiam
maja i gucio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 12:25   #1346
eliskaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: przedłużanie włosów

hej dziewczyny ja sobie bede przedluzala wloski sama metoda microrings.dlaczego twierdzicie ze one ucinaja wlosy? sa dwa rodzaje ringow: z gwintem i z silikonem. te z silikonem maja wewnatrz taki silikonik ktory chroni wlosy przed przecianniem ... ma ktos przedluzone ta metoda? pozdrawiam
eliskaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 13:00   #1347
Svinecka
Słitaśna and Grymaśna ;p
 
Avatar Svinecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 30 763
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kaczorka Pokaż wiadomość
odrazu skojarzyło mi sie z Beyonce
o maj gat wyglada to ochydnie
Svinecka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 14:20   #1348
555edyta
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 57
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Co do wlosow na siateczce to moja tesciowa to sobie zamawiala. Zaplacila 2 lata temu ok 3 tys. zl na krutkie wlosy. Wyglada to jak tupecik dla mezczyzny, jest dosyc sztywne i szyte na miare na dana glowe. Tesciowa miala to tydzien na glowie i kazala sobie usujac bo nie mogla tego zniesc. Wlosy sa wszyte w siatke a potem szydelkiem przeciaga sie wlosy naturalne, przylega to wtedy do glowy bezposrednio. Czy to jest dobre... jak cie na to stac to mozesz sprubowac
555edyta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 18:48   #1349
JJola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 15
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Hej Dziewczyny!Prosze o porade!Chce kupic wlosy na tasmie a niewiem jakie sa dobre??Podobno REMY ale na allegro sa 40 a ja chce 50cm...a co sadzicie o wlosach:55cmm tasmy70cm i sa ta sensationnel.prosze piszcie
JJola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-02-17, 19:29   #1350
eevvaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: z domku:)
Wiadomości: 3 144
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Droga Pani Renatko! Wciąż poszukuję falowanych włosków jednak zastanawiam się jak one będą wyglądały do moich prostych włosów które mam za ramiona;/

Znalazłam na allegro takie

http://allegro.pl/item157002477_40cm...e_kolory_.html

Są dość tanie, więc chyba z jakością nie za bardzo. Sama nie wiem
__________________
Zapraszam na mojego bloga
http://eevvastyle.blogspot.com/


eevvaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:59.