Meble Vinotti - opinie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Dom, mieszkanie, nieruchomości

Notka

Dom, mieszkanie, nieruchomości Szukasz domu, mieszkania lub nieruchomości? Masz już upatrzone lokum i czeka cię remont? Dobrze trafiłeś - tutaj wymieniamy się wiedzą i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-03-05, 06:41   #1
innersweetness
Raczkowanie
 
Avatar innersweetness
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 38

Meble Vinotti - opinie?


Witam.
Wczoraj zauroczyłam się z narzeczonym kilkoma meblami z serii Easy Living w salonie Vinotti. Prawie sie już zdecydowaliśmy, ale... podkusiło mnie sprawdzić opinie o salonie i ich meblach na forach internetowych. Tam naczytałam sie masę negatywnych opinii co do jakości mebli, że delikatne, że szybko się niszczą, ale też o samym serwisie reklamacyjnym firmy (a reklamacje z tego co piszą zdarzają się często). I teraz mam zagrychę, bo meble bardzo nam się podobają, ale jest obawa, że jak coś będzie nie tak, potem będziemy się bujać z wymianą i reklamacją, nie mówiąc o szybkim zużyciu tych mebli w trakcie użytkowania (tak piszą na forach)

Z drugiej strony jak czytam opinie o różnych salonach (Agata Meble, BRW) to wszędzie są negatywne komentarze i wylewanie jadu na producenta.

Czy ktoś z Was ma może meble tej firmy? Niekoniecznie z wymienionej przeze mnie kolekcji. Jakieś doświadczenie dotyczące jakości i trwałości albo kontaktu z salonami dotyczącego reklamacji po zakupie?

Dzieki za pomoc z góry!
innersweetness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-28, 11:36   #2
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Meble Vinotti - opinie?

Cytat:
Napisane przez innersweetness Pokaż wiadomość
Witam.
Wczoraj zauroczyłam się z narzeczonym kilkoma meblami z serii Easy Living w salonie Vinotti. Prawie sie już zdecydowaliśmy, ale... podkusiło mnie sprawdzić opinie o salonie i ich meblach na forach internetowych. Tam naczytałam sie masę negatywnych opinii co do jakości mebli, że delikatne, że szybko się niszczą, ale też o samym serwisie reklamacyjnym firmy (a reklamacje z tego co piszą zdarzają się często). I teraz mam zagrychę, bo meble bardzo nam się podobają, ale jest obawa, że jak coś będzie nie tak, potem będziemy się bujać z wymianą i reklamacją, nie mówiąc o szybkim zużyciu tych mebli w trakcie użytkowania (tak piszą na forach)

Z drugiej strony jak czytam opinie o różnych salonach (Agata Meble, BRW) to wszędzie są negatywne komentarze i wylewanie jadu na producenta.

Czy ktoś z Was ma może meble tej firmy? Niekoniecznie z wymienionej przeze mnie kolekcji. Jakieś doświadczenie dotyczące jakości i trwałości albo kontaktu z salonami dotyczącego reklamacji po zakupie?

Dzieki za pomoc z góry!


nie warto nic kupować w tej firmie, oszuści, wysokie ceny, nie chcą przyjmować zwrotu. Pracownicy klientów mają za nic
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 12:39   #3
anetaasus
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-07
Wiadomości: 2
Dot.: Meble Vinotti - opinie?

Ja tam mam dobre doświadczenia. Kupiłam tam kilka rzeczy - łóżko i stoliczek do salonu i to jakis czas temu i nic sie z nimi nie dzieje,a tylko goscie pytaja skad mam takie ladne rzeczy
anetaasus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-07-04, 20:37   #4
OnaZakupoholik
Zakorzenienie
 
Avatar OnaZakupoholik
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Polska :)
Wiadomości: 18 444
Dot.: Meble Vinotti - opinie?

Cytat:
Napisane przez anetaasus Pokaż wiadomość
Ja tam mam dobre doświadczenia. Kupiłam tam kilka rzeczy - łóżko i stoliczek do salonu i to jakis czas temu i nic sie z nimi nie dzieje,a tylko goscie pytaja skad mam takie ladne rzeczy
dramatyczne - nigdy więcej walczę z nimi w sądzie o 500 złotych. I nie spocznę ani ja ani Rzecznik Praw Konsumentów
__________________
OnaZakupoholik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dom, mieszkanie, nieruchomości


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-04 21:37:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:58.