Rozstanie z facetem XXXVIII - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-12-03, 23:09   #3391
201712132207
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Jeju, jak ogarniacie tindera i sympatie. Ja tam juz w ogole nie wchodze, nie chce mi sie pisac, nie wiem o czym
201712132207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-03, 23:12   #3392
siulka
Zakorzenienie
 
Avatar siulka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 688
GG do siulka
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez grundeman Pokaż wiadomość
Jeju, jak ogarniacie tindera i sympatie. Ja tam juz w ogole nie wchodze, nie chce mi sie pisac, nie wiem o czym
Moja kariera na Tinderze trwała 4 godziny, ale zdążyłam poznać fajnego faceta. Tylko później sama z*ebałam
siulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 05:33   #3393
Esia_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Esia_90
 
Zarejestrowany: 2014-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 568
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Milagros_90 Pokaż wiadomość
Esia, cóż za news!!!!
coś więcej o nim? randka perspektywiczna?
Miło było. Tyle mogę powiedzieć.
Najważniejsze dla mnie, że wyszłam i byłam na to gotowa !!

Wolność !!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kocham książki
Esia_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 12:49   #3394
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez niepa Pokaż wiadomość
...
3. Jeśli jesteśmy w temacie wolności. Dwa podstawowe filary związku - miłość i wolność. Jeśli nie ma zaufania, nie ma wolności. I nie wolność na zasadzie "lataj po klubach i mnie olewaj", tylko świadomość, że druga osoba nic nie odwali. Wolność i miłość. Nic więcej się nie liczy. Wasz następny chłop może być muzykiem, który co piątek ma koncert w klubie studenckim i jeśli jest ta wolność, to jest to zaufanie. Wiesz, że on wróci do Ciebie i nie będzie kolekcjonował numerów lasek.
Bardzo fajny post, zwłaszcza zacytowany punkt

Dlaczego odstawiłaś antydepresanty? Jak tak kiedyś zrobiłam, to przez tydzień nie miałam motywacji do wstawania z łóżka...
Cytat:
Napisane przez magda2291 Pokaż wiadomość
A wiecie, że oni i tak nie mieszkają razem? Ona pojechała gdzieś i mieszka jakieś 400 km od niego
Czyli dla niego wymarzona sytuacja. Pewnie już ma nowe koleżanki
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 12:58   #3395
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Też miałam randkę z Tindera w piątek Może trochę za szybko, bo w sumie niedawno pisałam jeszcze o tym, że tęsknie za eks (który swoja drogą dzis mi sie snil i rano plakalam, czyli najwyrazniej cos tam jeszcze we mnie tkwi z uczuc do niego).
Facet nie okazał sie najlepszym typem, bo miał dość jasne oczekiwania ( nawet w wątku dla singielek nazwałam go panem Burakiem), aczkolwiek mimo wszystko dobrze sie bawilam i sama dziwilam sie sobie ze umiem rozmawiac z kims innym tak swobodnie i to w dodatku z mega atrakcyjnym facetem, a tacy zazwyczaj mnie peszą
Mimo wszystko usuwam Tindera, doswiadczenia mam w 90% złe, mojego eksa zreszta tam poznalam. Licze ze z czasem moze uda mi sie poznac kogos wartosciowego bez uzycia tych portali, a raczej na zywo
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 15:20   #3396
FarFromHere
Raczkowanie
 
Avatar FarFromHere
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 86
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Podziwiam Was za tego Tindera. Ja jestem przerażona tym, że kiedyś pewnie będę musiała tam założyć konto żeby kogoś nowego poznać! Nie boicie się że na kogoś znajomego się tam natkniecie?
__________________
"Give a girl the right shoes, and she can conquer the world."

Marilyn Monroe
FarFromHere jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 15:36   #3397
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez FarFromHere Pokaż wiadomość
Podziwiam Was za tego Tindera. Ja jestem przerażona tym, że kiedyś pewnie będę musiała tam założyć konto żeby kogoś nowego poznać! Nie boicie się że na kogoś znajomego się tam natkniecie?
Ja sie nie boje, bo ogolnie znajomi wiedza ze sobie pomagam taka aplikacja. Co wiecej czasem znajduje tam swoich kolegow, nawet tych ktorzy maja dziewczyny takze spoko
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 16:16   #3398
myaia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 224
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez FarFromHere Pokaż wiadomość
Podziwiam Was za tego Tindera. Ja jestem przerażona tym, że kiedyś pewnie będę musiała tam założyć konto żeby kogoś nowego poznać! Nie boicie się że na kogoś znajomego się tam natkniecie?
no właśnie ja dlatego się dygam założyć bo nie chce się natknąć na kogoś znajomego

Ale myślę o tym od jakiegoś czasu, chociaż mi się to już z taką ostatecznością i desperacją kojarzy. Nie wiem skąd takie głupie myślenie bo przecież pełno osób z tego korzysta.
myaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 16:24   #3399
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Tylko licz się z tym, że naprawdę ciężko tam znaleźć kogos komu nie zalezy tylko na jednym Ten z którym sie ostatnio spotkalam naprawde wydawal sie w miare normalny, zadnych podtekstow w rozmowach, a na spotkaniu z grubej rury wystrzelil o co mu biega i potem jeszcze mnie na fb męczyl propozycjami
Normalni faceci tez tam są, ale Ci "atrakcyjni" są tam w 90% w oczywistym celu niestety (albo stety, zalezy co komu pasuje)
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 16:36   #3400
myaia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 224
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Mi się w ogóle ostatnio wydaje, że większość przystojnych facetów by tylko wyrywało panienki na jedną noc. Nie wiem, czy oni myślą, że są tacy boscy, czy próbują sobie coś udowodnić

Dramat z nimi
myaia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 16:38   #3401
sadnovember
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ja tez Tindera mam jakis czas i kilkanascie matchow, kilku facetow napisalo wiadomosc, ale boje sie odpisac. W sumie ja niby bylabym chetna na spotkanie bez zobowiazan, ale jakos obawiam sie reakcji facetow i ze im sie fizycznie nie spodobam, bo nie da sie ukryc, ze mam -nascie kilogramow za duzo.

U mnie troche dobrze, troche zle: dobrze, bo: znalazlam nowy pokoj i przeprowadzam sie zle, bo: dopiero za dwa tygodnie

Boje sie ze jak "na dobre" rozstaniemy sie z eksem, czyli przestaniemy razem mieszkac, to nie bede mogla przejsc nad tym do porzadku dziennego i wciaz bede sprawdzac jego fb, messengera i maila. I bedzie mnie skrecalo w srodku jak nie bede wiedziec gdzie i z kim jest i co robi...
sadnovember jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 16:45   #3402
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez sadnovember Pokaż wiadomość
Ja tez Tindera mam jakis czas i kilkanascie matchow, kilku facetow napisalo wiadomosc, ale boje sie odpisac. W sumie ja niby bylabym chetna na spotkanie bez zobowiazan, ale jakos obawiam sie reakcji facetow i ze im sie fizycznie nie spodobam, bo nie da sie ukryc, ze mam -nascie kilogramow za duzo.

U mnie troche dobrze, troche zle: dobrze, bo: znalazlam nowy pokoj i przeprowadzam sie zle, bo: dopiero za dwa tygodnie

Boje sie ze jak "na dobre" rozstaniemy sie z eksem, czyli przestaniemy razem mieszkac, to nie bede mogla przejsc nad tym do porzadku dziennego i wciaz bede sprawdzac jego fb, messengera i maila. I bedzie mnie skrecalo w srodku jak nie bede wiedziec gdzie i z kim jest i co robi...
A ja mam kilka kg za mało i mam takie same myśli I w sumie tez czesto mysle ze fajnie sie spotkac z kims bez zobowiazan ale po tym jak ten ostatni mi nagadał na moją figurę to juz w ogole chyba sobie odpuszcze spotkania z Tindera coby się obyło bez rozczarowan
Ale to troche wciaga bo chociaz raz dziennie wchodzę i przesuwam tym paluchem
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 16:50   #3403
Ijakdalejzyc
Raczkowanie
 
Avatar Ijakdalejzyc
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 124
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ja też zaczęłam pisać z jakimś kolesiem z Tindera, bo zadał nawet ciekawe pierwsze pytanie (tak to nawet nie chciało mi odpisywać). Wydaje się okej, ale mój poziom zainteresowania konwersacją jest ujemny, wymieniamy codziennie/ co parę dni kilkanaście zdań i tyle, potem znów odzywa. Nie umiem z siebie wykrzesać czegokolwiek, z R. te rozmowy od początku były inne, zaskoczyło nam tematycznie i dość szybko potrafiliśmy przesiedzieć pół dnia, opowiadając sobie absolutnie wszystko. A tu grzecznościowo odpowiem na pytania, zadam parę od siebie i tyle. Nie klei się.

M E H, w ogóle zrobiło się mega depresyjnie, mam ciężki przedmiot przez najbliższe 3 tygodnie, wstaję- jest ciemno, wracam- jest ciemno, przed samymi świętami 2 potężne zaliczenia, po świętach ustna farma z postrachem katedry.
Ijakdalejzyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 16:58   #3404
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ijakdalejzyc Pokaż wiadomość
Ja też zaczęłam pisać z jakimś kolesiem z Tindera, bo zadał nawet ciekawe pierwsze pytanie (tak to nawet nie chciało mi odpisywać). Wydaje się okej, ale mój poziom zainteresowania konwersacją jest ujemny, wymieniamy codziennie/ co parę dni kilkanaście zdań i tyle, potem znów odzywa. Nie umiem z siebie wykrzesać czegokolwiek, z R. te rozmowy od początku były inne, zaskoczyło nam tematycznie i dość szybko potrafiliśmy przesiedzieć pół dnia, opowiadając sobie absolutnie wszystko. A tu grzecznościowo odpowiem na pytania, zadam parę od siebie i tyle. Nie klei się.

M E H, w ogóle zrobiło się mega depresyjnie, mam ciężki przedmiot przez najbliższe 3 tygodnie, wstaję- jest ciemno, wracam- jest ciemno, przed samymi świętami 2 potężne zaliczenia, po świętach ustna farma z postrachem katedry.
Ja z eks z Tindera od 15 odkąd wstał do 6 rano jak kończył prace gadałam non stop, tematów było multum i rozmowa taka naturalna. Smutne jest to, że przy ostatnich spotkaniach nawet nie chcialo mu sie ze mna gadac i tylko siedzial i gapił się w TV.
Teraz odpisałam komuś na Tinderze, mimo ze wiadomosc dostalam miesiac temu, ale jakos nie moglam sie zebrac zeby pisac z kimkolwiek.
Pogoda teraz taka ze tylko lezec pod kocem z drugą polową, szkoda że takowej nie ma
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:13   #3405
sadnovember
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
A ja mam kilka kg za mało i mam takie same myśli I w sumie tez czesto mysle ze fajnie sie spotkac z kims bez zobowiazan ale po tym jak ten ostatni mi nagadał na moją figurę to juz w ogole chyba sobie odpuszcze spotkania z Tindera coby się obyło bez rozczarowan
Hm moze po prostu wyjsciem dla mnie bedzie wstawienie zdjecia nie tylko twarzy, ale calej figury. Mam troche kompleksy na tym punkcie i jakby mi jakis burak rzucil jakis komentarz nieprzyjemny, to chyba calkiem bym sie zalamala

Cytat:
Napisane przez Ijakdalejzyc Pokaż wiadomość
M E H, w ogóle zrobiło się mega depresyjnie, mam ciężki przedmiot przez najbliższe 3 tygodnie, wstaję- jest ciemno, wracam- jest ciemno, przed samymi świętami 2 potężne zaliczenia, po świętach ustna farma z postrachem katedry.
Hm moze to dobrze sie sklada, akurat teraz mozesz zajac umysl nauka.

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Pogoda teraz taka ze tylko lezec pod kocem z drugą polową, szkoda że takowej nie ma
Mnie chyba jakos nie ciagnie do posiadania nowej "drugiej polowy". Na razie jestem na etapie, ze jak nie ten, to zaden Oby szybko mi przeszlo
sadnovember jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:18   #3406
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez sadnovember Pokaż wiadomość
Hm moze po prostu wyjsciem dla mnie bedzie wstawienie zdjecia nie tylko twarzy, ale calej figury. Mam troche kompleksy na tym punkcie i jakby mi jakis burak rzucil jakis komentarz nieprzyjemny, to chyba calkiem bym sie zalamala

Mnie chyba jakos nie ciagnie do posiadania nowej "drugiej polowy". Na razie jestem na etapie, ze jak nie ten, to zaden Oby szybko mi przeszlo
Ja mam teraz w sumie tak samo, tzn przeszło mi tylko trochę, ale dzis zlapalam sie na tym ze tesknie za eks odrobine, a on juz na pewno ma mnie w 4 literach bo nie rozmawiamy od 3 tygodni ani słowa. I znow mam te mysli "juz z nikim tak sie nie dogadam, nikt nie zaakceptuje moich wad" itp itd
Ja zawsze przed spotkaniem uprzedzam ze bardzo chudziutka jestem , mowia ze to spoko a potem i tak komentuja buraki
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:24   #3407
sadnovember
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Ja mam teraz w sumie tak samo, tzn przeszło mi tylko trochę, ale dzis zlapalam sie na tym ze tesknie za eks odrobine, a on juz na pewno ma mnie w 4 literach bo nie rozmawiamy od 3 tygodni ani słowa. I znow mam te mysli "juz z nikim tak sie nie dogadam, nikt nie zaakceptuje moich wad" itp itd
Ja zawsze przed spotkaniem uprzedzam ze bardzo chudziutka jestem , mowia ze to spoko a potem i tak komentuja buraki
Ugh, no chyba bym nie zdzierzyla jakby jakims nieprzyjemnym tekstem rzucil... Zlapalam sie nawet na tym, ze czesto odrzucam takich wyjatkowo przystojnych i atrakcyjnych facetow, bo boje sie, ze pomysla sobie, ze co taki paszczur jak ja od nich chce...
sadnovember jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:28   #3408
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez sadnovember Pokaż wiadomość
Ugh, no chyba bym nie zdzierzyla jakby jakims nieprzyjemnym tekstem rzucil... Zlapalam sie nawet na tym, ze czesto odrzucam takich wyjatkowo przystojnych i atrakcyjnych facetow, bo boje sie, ze pomysla sobie, ze co taki paszczur jak ja od nich chce...
więcej wiary w siebie ! ja czesto wlasnie takich przystojnych serduszkuje zeby sprawdzic czy moglabym wpasc im w oko ze zdjec i najczesciej mnie z nimi paruje. a zeby bylo zabawniej to jak piszą to im nie odpisuje bo wiem ze na zywo to by mnie wysmiali ten ostatni z ktorym sie widzialam to byl przystojny to trzeba przyznac,ale nie bylo jakos mega ciachem, a pisal mi ze jest taki sexi ze normalnie laski lecą na niego jak muchy. Wczoraj sie przyznal ze nie mial zadnej blisko od sierpnia, takze jednak takim lepem na muchy nie jest najwyrazniej
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 17:34   #3409
sadnovember
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 61
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
ten ostatni z ktorym sie widzialam to byl przystojny to trzeba przyznac,ale nie bylo jakos mega ciachem, a pisal mi ze jest taki sexi ze normalnie laski lecą na niego jak muchy. Wczoraj sie przyznal ze nie mial zadnej blisko od sierpnia, takze jednak takim lepem na muchy nie jest najwyrazniej
Haha moze po prostu taki wybredny i przebiera w laskach jak w ulęgałkach a ty nie wiesz jaki zaszczyt cie spotkal
sadnovember jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-12-04, 17:40   #3410
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez sadnovember Pokaż wiadomość
Haha moze po prostu taki wybredny i przebiera w laskach jak w ulęgałkach a ty nie wiesz jaki zaszczyt cie spotkal
wybredny to na pewno o czym mi wspomniał jakies 100 razy w ciagu spotkania jeszcze wczoraj proponowal nastepne spotkanie a juz dzis mi nie odpisal na wiadomosc mimo ze widze ze siedzi na fb + usunal mnie z par na Tinderze, chyba koniec tych zaszczytów
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 18:25   #3411
Ijakdalejzyc
Raczkowanie
 
Avatar Ijakdalejzyc
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 124
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Ja z eks z Tindera od 15 odkąd wstał do 6 rano jak kończył prace gadałam non stop, tematów było multum i rozmowa taka naturalna. Smutne jest to, że przy ostatnich spotkaniach nawet nie chcialo mu sie ze mna gadac i tylko siedzial i gapił się w TV.
Teraz odpisałam komuś na Tinderze, mimo ze wiadomosc dostalam miesiac temu, ale jakos nie moglam sie zebrac zeby pisac z kimkolwiek.
Pogoda teraz taka ze tylko lezec pod kocem z drugą polową, szkoda że takowej nie ma
Ej, dobra, przypomniałaś mi parę szczegółów z naszego wypadu na Węgry, kiedy dla niego synonimem dobrego odpoczynku było leżenie z czytnikiem tyłem do mnie, a granicą łaskawości odłożenie telefonu do przygotowanej przeze mnie (sic) kolacji. Jezu, jak ja się czułam wtedy chwilami podle - bo on notorycznie w telefonie. Starałam się sygnalizować, to mówił, że mam rację, ze on się postara, że się zmieni, we mnie rosła frustracja, bo oczywiście tak nie robił, w pewnym momencie przy jakiejś głupotce pękała - i znów czułam podle, że o wszystko się czepiam
WYJAZD ŻYCIA

Cytat:
Napisane przez sadnovember Pokaż wiadomość

Hm moze to dobrze sie sklada, akurat teraz mozesz zajac umysl nauka.
Wiem Ale tak czy siak bym zajęła, a z nim miałabym perspektywę super wyjazdu - nagrody po zdaniu, a tak mam tylko perspektywę egzaminów, egzaminów i egzaminów.
Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
więcej wiary w siebie ! ja czesto wlasnie takich przystojnych serduszkuje zeby sprawdzic czy moglabym wpasc im w oko ze zdjec i najczesciej mnie z nimi paruje. a zeby bylo zabawniej to jak piszą to im nie odpisuje bo wiem ze na zywo to by mnie wysmiali ten ostatni z ktorym sie widzialam to byl przystojny to trzeba przyznac,ale nie bylo jakos mega ciachem, a pisal mi ze jest taki sexi ze normalnie laski lecą na niego jak muchy. Wczoraj sie przyznal ze nie mial zadnej blisko od sierpnia, takze jednak takim lepem na muchy nie jest najwyrazniej
Jerzu, co Wy takie niepewne siebie, może właśnie warto sprawdzić?
Ja ostatnio kupiłam drogą (no, jak na mój portfel) czerwoną szminkę i mam zamiar paradować w niej codziennie przez najbliższy miesiąc, +10 do poczucia atrakcyjności
Ijakdalejzyc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 18:46   #3412
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Ja szminke to tylko wieczorami nosze i to takie kolory przybrudzony róż albo mega ciemny brąz, w dzien boje sie przykuwać uwage do siebie, nie lubie jak ludzie na mnie patrza ale ja to mam problemy z akceptacją siebie wiec nic dziwnego :p
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 18:51   #3413
yes
Zakorzenienie
 
Avatar yes
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 25 017
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ijakdalejzyc Pokaż wiadomość
Ej, dobra, przypomniałaś mi parę szczegółów z naszego wypadu na Węgry, kiedy dla niego synonimem dobrego odpoczynku było leżenie z czytnikiem tyłem do mnie, a granicą łaskawości odłożenie telefonu do przygotowanej przeze mnie (sic) kolacji. Jezu, jak ja się czułam wtedy chwilami podle - bo on notorycznie w telefonie. Starałam się sygnalizować, to mówił, że mam rację, ze on się postara, że się zmieni, we mnie rosła frustracja, bo oczywiście tak nie robił, w pewnym momencie przy jakiejś głupotce pękała - i znów czułam podle, że o wszystko się czepiam
WYJAZD ŻYCIA


Wiem Ale tak czy siak bym zajęła, a z nim miałabym perspektywę super wyjazdu - nagrody po zdaniu, a tak mam tylko perspektywę egzaminów, egzaminów i egzaminów.

Jerzu, co Wy takie niepewne siebie, może właśnie warto sprawdzić?
Ja ostatnio kupiłam drogą (no, jak na mój portfel) czerwoną szminkę i mam zamiar paradować w niej codziennie przez najbliższy miesiąc, +10 do poczucia atrakcyjności
rozbawiła mnie ta ironia przepraszam
__________________
yes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-04, 19:51   #3414
Milagros_90
Zakorzenienie
 
Avatar Milagros_90
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: somewhere over the rainbow
Wiadomości: 5 357
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ijakdalejzyc Pokaż wiadomość
Ja ostatnio kupiłam drogą (no, jak na mój portfel) czerwoną szminkę i mam zamiar paradować w niej codziennie przez najbliższy miesiąc, +10 do poczucia atrakcyjności
super!! czerwona szminka to klasyka

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Ja szminke to tylko wieczorami nosze i to takie kolory przybrudzony róż albo mega ciemny brąz, w dzien boje sie przykuwać uwage do siebie, nie lubie jak ludzie na mnie patrza ale ja to mam problemy z akceptacją siebie wiec nic dziwnego :p
ja miałam takie podejście jeszcze kilka lat temu (ze dwa powiedzmy) - szminka tylko nude, brudny róż. Przez ten czas zmieniło mi się podejście baaardzo, obecnie na co dzień noszę przeróżne kolory: mam dalej brudne róże bo je lubię, ale też czerwienie, borda, fiolety, jeden pomarańcz
Milagros_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 07:20   #3415
Lamaya
Raczkowanie
 
Avatar Lamaya
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 48
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Czytam te Wasze tinderowe przygody... Ja w ogóle nie mam ochoty poznawać kogoś nowego przez internet. Mam wrażenie, że i tak nic z tego nie wyjdzie.😁 W 'realu' nie mam oporów.

I napisał do mnie eks czy się z nim spotkam pogadać. Nie wiem co zrobić i o czym on chce gadać po kilku miesiącach...
Lamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 11:45   #3416
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Ijakdalejzyc Pokaż wiadomość
Ej, dobra, przypomniałaś mi parę szczegółów z naszego wypadu na Węgry, kiedy dla niego synonimem dobrego odpoczynku było leżenie z czytnikiem tyłem do mnie, a granicą łaskawości odłożenie telefonu do przygotowanej przeze mnie (sic) kolacji. Jezu, jak ja się czułam wtedy chwilami podle - bo on notorycznie w telefonie. Starałam się sygnalizować, to mówił, że mam rację, ze on się postara, że się zmieni, we mnie rosła frustracja, bo oczywiście tak nie robił, w pewnym momencie przy jakiejś głupotce pękała - i znów czułam podle, że o wszystko się czepiam
Znam wiele osób, które tak mają w związkach powszechnie uważanych za szczęśliwe... Siedzą w telefonach, żadnych wspólnych aktywności, a potem wyzwiska, gdy dochodzi do wybuchu z powodu nagromadzenia właśnie takich drobnych frustracji...
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:00   #3417
gilmore162
Rozeznanie
 
Avatar gilmore162
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 555
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez Lamaya Pokaż wiadomość
Czytam te Wasze tinderowe przygody... Ja w ogóle nie mam ochoty poznawać kogoś nowego przez internet. Mam wrażenie, że i tak nic z tego nie wyjdzie.😁 W 'realu' nie mam oporów.

I napisał do mnie eks czy się z nim spotkam pogadać. Nie wiem co zrobić i o czym on chce gadać po kilku miesiącach...
Kurde, juz ktoras z kolei pisze o tym ze eks sie do niej odzywa zeby pogadac,slyszalam ze to dosc powszechne zjawisko. Ja to chyba jestem wyjatkiem bo wiem na 100% ze moj nigdy sie do mnie nie odezwie, sam powiedzial ze jak zrywa kontakt to na zawsze
gilmore162 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:56   #3418
ParasolkaMaryPoppins
Zadomowienie
 
Avatar ParasolkaMaryPoppins
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 1 897
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Kurde, juz ktoras z kolei pisze o tym ze eks sie do niej odzywa zeby pogadac,slyszalam ze to dosc powszechne zjawisko. Ja to chyba jestem wyjatkiem bo wiem na 100% ze moj nigdy sie do mnie nie odezwie, sam powiedzial ze jak zrywa kontakt to na zawsze
Do mnie też ex się odezwał po rozstaniu od rozstania, ale nic mu nie odpisałam. Nie zasłużył. Zdeptał mi serce, ba, zadźgał je.

Wysłałam mu potem (po 4-5 mies) tylko życzenia na Boże Narodzenie. Odpisał. Potem sobie popłakałam troszeczkę nad barszczykiem Nie byliśmy sobie pisani.
ParasolkaMaryPoppins jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 12:58   #3419
201712132207
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 205
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

kurde dziewczyny, od jakiegos czasu ogladam bloga takiej dziewczyny, lifemenagerka strasznie ja lubie, taki blog lifestyle'owy, ale zaczyna mnie to coraz bardziej dolowac, nawet to jak widze ze ona idzie w niedziele na sniadanie ze swoim chlopakiem. Jak sie pozbyc takich mysli? Zaczynają mi przeszkadzac szczesliwe zwiazki w moim otoczeniu.

Co do tindera to ja tez omijam tych super przystojniakow, bo wiem ze zaden z nich nie kliknie mnie w prawo. Moze zaloze konto na sympatii? Ale te rozmowy przez internet srednio mi wychodza, nie klei sie.

Jutro lece do londynu na 4 dni, z kolezanka z pracy (ona biedna X lat w zwiazku z kolesiem ktory od ponad roku ma depresje, wyprowadzil sie do swojego rodzinnego miasta, niby sa razem, ale wlasciwie to osobno....). Z jednej strony sie ciesze, a z drugiej - meh, z kolezanką....
201712132207 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-12-05, 13:20   #3420
Lamaya
Raczkowanie
 
Avatar Lamaya
 
Zarejestrowany: 2017-06
Wiadomości: 48
Dot.: Rozstanie z facetem XXXVIII

Cytat:
Napisane przez gilmore162 Pokaż wiadomość
Kurde, juz ktoras z kolei pisze o tym ze eks sie do niej odzywa zeby pogadac,slyszalam ze to dosc powszechne zjawisko. Ja to chyba jestem wyjatkiem bo wiem na 100% ze moj nigdy sie do mnie nie odezwie, sam powiedzial ze jak zrywa kontakt to na zawsze
Nigdy nie mów nigdy
W ogóle nie mam ochoty iść na to spotkanie, po co mam wysłuchiwać kolejnych obietnic bez pokrycia...
Ale znając siebie pójdę, bo zwykle wszystkim daje milion szans na wytłumaczenie.
Chociaż wiem, że do niego nie wrócę...
Lamaya jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-08 10:25:22


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:20.