Daylette- proszę o pomoc! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-11-21, 08:41   #1
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19

Daylette- proszę o pomoc!


Jestem podczas drugiego opakowania tabletek Daylette, od tego opakowania brałam je bardzo regularnie, zawsze o tej samej godzinie. Współżyłam ostatnio w nocy z soboty i niedzieli czyli przy mojej 13 i 14 tabletce, 15 wzięłam normalnie o 14, jednak jakieś 3 godziny pózniej dostałam biegunki, przypomniałam sobie o tym dzisiaj rano, że tabletka mogła się nie wchłonąć, więc od razu o 9 wzięłam tabletkę z rezerwowego opakowanie.Według ulotki pominięcie tabletki w 3 tygodniu jest najbardziej niebezpiecznie, potraktowałam to jako pominięcie i jest wskazane jest pominęcie tabletek placebo i rozpoczęcie od razu drugiego opakowania. Proszę, powiedzcie mi, czy mogę być w ciąży?
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 13:11   #2
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Jestem podczas drugiego opakowania tabletek Daylette, od tego opakowania brałam je bardzo regularnie, zawsze o tej samej godzinie. Współżyłam ostatnio w nocy z soboty i niedzieli czyli przy mojej 13 i 14 tabletce, 15 wzięłam normalnie o 14, jednak jakieś 3 godziny pózniej dostałam biegunki, przypomniałam sobie o tym dzisiaj rano, że tabletka mogła się nie wchłonąć, więc od razu o 9 wzięłam tabletkę z rezerwowego opakowanie.Według ulotki pominięcie tabletki w 3 tygodniu jest najbardziej niebezpiecznie, potraktowałam to jako pominięcie i jest wskazane jest pominęcie tabletek placebo i rozpoczęcie od razu drugiego opakowania. Proszę, powiedzcie mi, czy mogę być w ciąży?
Chryste... Po 3 godzinach tabletka na pewno się zdążyła wchłonąć zresztą nawet pisze o tym w ulotce dam sobie palec uciąć.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 13:25   #3
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Właśnie nie, jest napisane że po 4 godzinach. Poza tym jest to kwestia bardzo indywidualna.
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-22, 18:34   #4
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Właśnie nie, jest napisane że po 4 godzinach. Poza tym jest to kwestia bardzo indywidualna.
Czy biegunka była ostra? Czy wystąpiła więcej niż raz? Poczytaj i tym.
Z reguły drugą tabletkę należy wziąć jeśli w przeciągu mniej niż 3 godz dojdzie do silnych wymiotów, biegunki, a nie wtedy kiedy po 3 godz od wzięcia tabletki polecisz raz do kibelka. Uwierz 3 godziny to wystarczający czas na wchłonięcie się tabletki biorąc juz pod uwagę "kwestie indywidualne".

Poza tym biegunka to oddawanie płynnego lub półpłynnego stolca więcej niż 5 na dobę (tak mnie uczono) dlatego oddanie jednego lub dwóch luźnych stolców nie jest biegunką z medycznego punktu widzenia.

Edytowane przez Memories90
Czas edycji: 2017-11-22 o 18:40
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-23, 20:26   #5
jagodajagoda3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 19
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Nie, był to jednorazowy luźny stolec. Przypuszczam, że odmiana jakiejs grypy jelitowej, bo cała rodzina miała bóle brzucha i luźne stolce.
jagodajagoda3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 14:35   #6
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez jagodajagoda3 Pokaż wiadomość
Nie, był to jednorazowy luźny stolec. Przypuszczam, że odmiana jakiejs grypy jelitowej, bo cała rodzina miała bóle brzucha i luźne stolce.
Zatem nie robiła bym paniki. Uważam, że byłaś zabezpieczona i niepotrzebna była awaryjna tabletka.
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-24, 14:54   #7
annabelka
Szop pracz
 
Avatar annabelka
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 877
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Przeczytaj definicje biegunki. Jednorazowy luźny stolec to nie biegunka i nie ma żadnego wpływu na wchłanianie się tabletki.
annabelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-24, 18:56   #8
Memories90
Rozeznanie
 
Avatar Memories90
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 631
Dot.: Daylette- proszę o pomoc!

Cytat:
Napisane przez annabelka Pokaż wiadomość
Przeczytaj definicje biegunki. Jednorazowy luźny stolec to nie biegunka i nie ma żadnego wpływu na wchłanianie się tabletki.
To prawda. To samo autorce napisałam
Memories90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-24 19:56:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:40.