Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-11-26, 21:45   #121
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Niech pracownik korzysta z promocji ale w tym samym czasie co klient. Przecież zbieranie towaru z półek zanim klient wejdzie do sklepu jest zwykłym wykorzystaniem swojej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 21:47   #122
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Niech pracownik korzysta z promocji ale w tym samym czasie co klient. Przecież zbieranie towaru z półek zanim klient wejdzie do sklepu jest zwykłym wykorzystaniem swojej sytuacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie. Jest to benefit wynikający z pracy. Ludzie w sklepie z muzyką, mogą jej słuchać, w salonach aut mogą testować modele, w fabryce pasty mogę kupić/dostać produkty, którye zostały umieszczone w złym opakowaniu, a kasjer może sobie odłożyć towar przed klientami.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 21:50   #123
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Poza tym nie mylmy sytuacji gdzie w odzieżowce pracownik sobie odłożyć jedna z tony bluzek a np z lidlem gdzie od miesiąca trąbia ze rzuca wiertarki a wiertarek nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 21:52   #124
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Poza tym nie mylmy sytuacji gdzie w odzieżowce pracownik sobie odłożyć jedna z tony bluzek a np z lidlem gdzie od miesiąca trąbia ze rzuca wiertarki a wiertarek nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
a to nie przypadkiem wina właściciela sklepu że rozporządza szeroko rozgłaszaną promocję i potem rzuca kilka sztuk towaru?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 21:53   #125
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Mi by było zwyczajnie wstyd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 21:54   #126
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Poza tym nie mylmy sytuacji gdzie w odzieżowce pracownik sobie odłożyć jedna z tony bluzek a np z lidlem gdzie od miesiąca trąbia ze rzuca wiertarki a wiertarek nie ma

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozumiem, że Ty jako pracownica sklepu nie skorzystałabyś z interesujących Cię promocji, bo tak się nie godzi?
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 21:58   #127
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

tak z czystej ciekawości... czy któraś z was dziewczyny, uważające odkładanie towaru przez sprzedawców za grażynownie, pracowała kiedykolwiek w sklepie?

odkąd miałam przyjemność pracy w sklepie, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ktoś kto nigdy nie pracował w handlu (a najlepiej sieciówce z ubraniami), nigdy nie zrozumie z czym się to tak naprawdę je a niby to praca jak każda inna i nic nadzwyczajnego.
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 21:59   #128
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Mi by było zwyczajnie wstyd.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dlaczego?

Przecież różne zawody mają różne przywileje. Górnik dostaje deputat, nauczyciel ma dłuższe wakacje i nie musi pracować w ścisłych godzinach w określonym miejscu, urzędnicy dostają trzynastki, kolejarze tańsze przejazdy, piekarze jakiś przydział pieczywa (nie wiem czy nadal to wszędzie obowiązuje, ale jak miałam piekarzy w rodzinie to tak było). Jeśli firma nie ma żadnej polityki w tym zakresie, naprawdę nie ma nic złego w tym, że pracownik skorzysta z okazji, tak jak korzystają z innych okazji ludzie pracujący w innych miejscach. Przecież za darmo tego towaru nie bierze, już bez przesady.
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:01   #129
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Wyobraźcie sobie, że pracujecie w korpo. Ogłaszają rekrutację na stanowisko, na które chciałybyście aplikować - pracownicy mogą składać CV najpierw, potem będzie rekrutacja zewnętrzna. Rozumiem, że byłoby Wam wstyd i pomyślałybyście, ze to niesprawiedliwie i nierówne szanse, i że będziecie aplikować w późniejszym terminie razem ze wszystkimi spoza firmy?
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:09   #130
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak z czystej ciekawości... czy któraś z was dziewczyny, uważające odkładanie towaru przez sprzedawców za grażynownie, pracowała kiedykolwiek w sklepie?

odkąd miałam przyjemność pracy w sklepie, coraz bardziej utwierdzam się w przekonaniu, że ktoś kto nigdy nie pracował w handlu (a najlepiej sieciówce z ubraniami), nigdy nie zrozumie z czym się to tak naprawdę je a niby to praca jak każda inna i nic nadzwyczajnego.
Możesz wyjaśnić? Bom ciekawa, co masz na myśli
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:17   #131
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;79179466]Taki sens tej promocji, że towar został sprzedany - a właśnie o to chodziło właścicielom sklepu czego Ty nie rozumiesz?[/QUOTE]Dokładnie. I nie ważne kto to kupił. Pracownik kiedy przychodzi do sklepu poza godzinami pracy jest klientem jak każdy inny.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I ona jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-26, 22:22   #132
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Możesz wyjaśnić? Bom ciekawa, co masz na myśli
z tym, że kto nie pracował nie zrozumie? chodzi mi głównie o podejście klientów do sprzedawców. ilu to ludzi myśli, że może rozrzucać ubrania, można zostawiać burdel w przymierzalniach, czy kubki po kawie upchnięte na półkach - bo przecież sprzedawcy płacą za sprzątanie. pretensje, bo ta bluzka lezała na półce gdzie pisze promocja, a przy kasie okazało się, że nie ma promocji, co z tego że inna klientka właśnie ją tam rzuciła, bo nie chciało jej się iść do właściwej półki żeby odłożyć i żaden ze sprzedawców nie zdążył zauważyć, pretensje, bo zły sprzedawca nie rozpatrzył reklamacji zgodnie z oczekiwaniami, bo nie dał rabatu, bo nie wyczarował na zapleczu odpowiedniego rozmiaru, bo nie mógł odłożyć bluzki na tydzień, bo nie przyjął zwrotu poplamionej bluzki itd itd. ludziom generalnie wydaje się, że to jest takie wyolbrzumianie i przesadzanie. "bo przecież płacą Ci za układnanie tych ubrań, nie? " a po 2 tygodniach pracy poglądy się weryfikują. moje się dość mocno zweryfikowały, a i tak wiedziałam, wcześniej, że to przewalona praca.
nie dziwi mnie że ludzie korzystają ile mogą. jeśli "nagrodą" za użeranie się będzie to że odłożę sobie ładne buty w moim rozmiarze, w imię czego miałabym nie skorzystac
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:32   #133
IzzieSt
Zakorzenienie
 
Avatar IzzieSt
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 8 763
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
tak mi się przypomniało
w czwartek jakaś grażynka podprowadziła mi z wózka w Biedronce paprykę poszłam zważyć sobie ananasa, wracam patrzę do wózka - a tam brakuje 2 kg papryki (promocja była)
Może się pomyliła Moja mama kiedyś w jakimś lidlu czy innym kauflandzie myślała że czyjś wózek to taki wózek z przecenionymi rzeczami, zaczęła w nim grzebać i sobie wybierać rzeczy
Jak to zobaczyłam i ją odciągnęłam to do samej kasy się brechtałam
IzzieSt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:38   #134
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Może się pomyliła Moja mama kiedyś w jakimś lidlu czy innym kauflandzie myślała że czyjś wózek to taki wózek z przecenionymi rzeczami, zaczęła w nim grzebać i sobie wybierać rzeczy
Jak to zobaczyłam i ją odciągnęłam to do samej kasy się brechtałam
nie sądzę. było w nim dwa kg papryki, 2 cebule i moja wielorazowa siatka z króliczkami a że ładnej papryki już nie było.... to ktoś sobie zabrał moją.
ja kiedyś zabrałam czyiś wózek. kapnęłam się przy kasie że to nie do końca moje zakupy
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 22:41   #135
LadyChatterbox
Zakorzenienie
 
Avatar LadyChatterbox
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 3 961
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość


z tym, że kto nie pracował nie zrozumie? chodzi mi głównie o podejście klientów do sprzedawców. ilu to ludzi myśli, że może rozrzucać ubrania, można zostawiać burdel w przymierzalniach, czy kubki po kawie upchnięte na półkach - bo przecież sprzedawcy płacą za sprzątanie. pretensje, bo ta bluzka lezała na półce gdzie pisze promocja, a przy kasie okazało się, że nie ma promocji, co z tego że inna klientka właśnie ją tam rzuciła, bo nie chciało jej się iść do właściwej półki żeby odłożyć i żaden ze sprzedawców nie zdążył zauważyć, pretensje, bo zły sprzedawca nie rozpatrzył reklamacji zgodnie z oczekiwaniami, bo nie dał rabatu, bo nie wyczarował na zapleczu odpowiedniego rozmiaru, bo nie mógł odłożyć bluzki na tydzień, bo nie przyjął zwrotu poplamionej bluzki itd itd. ludziom generalnie wydaje się, że to jest takie wyolbrzumianie i przesadzanie. "bo przecież płacą Ci za układnanie tych ubrań, nie? " a po 2 tygodniach pracy poglądy się weryfikują. moje się dość mocno zweryfikowały, a i tak wiedziałam, wcześniej, że to przewalona praca.
nie dziwi mnie że ludzie korzystają ile mogą. jeśli "nagrodą" za użeranie się będzie to że odłożę sobie ładne buty w moim rozmiarze, w imię czego miałabym nie skorzystac
O to to. Plus podejście pt "nie musisz odkładać tych rzeczy przecież jej za to placa". Ludzie nie zdają sobie sprawy ze często w 3 osoby musisz ogarnąć kasę, dostawy, rozłożenie przymierzalni plus poukładane całego sklepu co jest awykonalne. Po drodze odpowiada się na milion pytań klientów i uzera z tysiącem ich problemów z kosmosu. I wysłuchuje. Ja dziś na zmianie tylko usłyszałam, że

a) jestem chamska, bo poinformowalam pana który siedział na lądzie ze swetrami, że w przymierzalni sa dwie kanapy
b) pracuje w gownianym sklepie skoro nie mamy dziś promocji
c) nic nie umiem bo w magazynie nie było więcej bluz
d) nie doceniam stałego klienta bo nie chce mu naliczyć ekstra rabatu i "jeszcze zobaczę jak mi się na pensji odbije jak on przestanie tu kupowac"

A i miałam awanture, bo dzieciak zwalil element wystawy, a matka się na nas darla ze jej chcieliśmy dziecko zabić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
LadyChatterbox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-26, 23:03   #136
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość


z tym, że kto nie pracował nie zrozumie? chodzi mi głównie o podejście klientów do sprzedawców. ilu to ludzi myśli, że może rozrzucać ubrania, można zostawiać burdel w przymierzalniach, czy kubki po kawie upchnięte na półkach - bo przecież sprzedawcy płacą za sprzątanie. pretensje, bo ta bluzka lezała na półce gdzie pisze promocja, a przy kasie okazało się, że nie ma promocji, co z tego że inna klientka właśnie ją tam rzuciła, bo nie chciało jej się iść do właściwej półki żeby odłożyć i żaden ze sprzedawców nie zdążył zauważyć, pretensje, bo zły sprzedawca nie rozpatrzył reklamacji zgodnie z oczekiwaniami, bo nie dał rabatu, bo nie wyczarował na zapleczu odpowiedniego rozmiaru, bo nie mógł odłożyć bluzki na tydzień, bo nie przyjął zwrotu poplamionej bluzki itd itd. ludziom generalnie wydaje się, że to jest takie wyolbrzumianie i przesadzanie. "bo przecież płacą Ci za układnanie tych ubrań, nie? " a po 2 tygodniach pracy poglądy się weryfikują. moje się dość mocno zweryfikowały, a i tak wiedziałam, wcześniej, że to przewalona praca.
nie dziwi mnie że ludzie korzystają ile mogą. jeśli "nagrodą" za użeranie się będzie to że odłożę sobie ładne buty w moim rozmiarze, w imię czego miałabym nie skorzystac
W handlu nigdy jeszcze nie pracowałam, ale rozumiem to o czym piszesz, bo widzę sama jak ludzie się nawet i w tych odzieżówkach zachowują i wstyd mi czasem za nich i ich roszczeniową postawę. Czasem mam wrażenie, że próbują leczyć kompleksy i niskie poczucie wartości czyimś kosztem.

Cytat:
Napisane przez IzzieSt Pokaż wiadomość
Może się pomyliła Moja mama kiedyś w jakimś lidlu czy innym kauflandzie myślała że czyjś wózek to taki wózek z przecenionymi rzeczami, zaczęła w nim grzebać i sobie wybierać rzeczy
Jak to zobaczyłam i ją odciągnęłam to do samej kasy się brechtałam
o matko

mnie tylko raz się zdarzyło coś podobnego (jak byłam z rodzicami w biedrze) - wzięłam sobie kawę w kubku i włożyłam do wózka. Przy kasie okazało się, że kawy nie ma bo podrzuciłam ją jakiemuś panu, który chyba się nie zorientował i wyłożył ten kubek na taśmę

---------- Dopisano o 00:03 ---------- Poprzedni post napisano o 00:01 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyChatterbox Pokaż wiadomość
a) jestem chamska, bo poinformowalam pana który siedział na lądzie ze swetrami, że w przymierzalni sa dwie kanapy
b) pracuje w gownianym sklepie skoro nie mamy dziś promocji
c) nic nie umiem bo w magazynie nie było więcej bluz
d) nie doceniam stałego klienta bo nie chce mu naliczyć ekstra rabatu i "jeszcze zobaczę jak mi się na pensji odbije jak on przestanie tu kupowac"

A i miałam awanture, bo dzieciak zwalil element wystawy, a matka się na nas darla ze jej chcieliśmy dziecko zabić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

a pogrubione to już mnie osłabiło zupełnie
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 05:08   #137
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;79174871]Z tym płaceniem przez pracowników to ja znam sytuację od strony pracownika (koleżanki). Koleżanka pracowała w markecie dużej znanej firmy. Owszem mogli sobie zostawiać na zapleczu sprzęty dla siebie. Tyle, że one nie były po normalnych cenach przez nich kupowane. Załóżmy taki blender - na sklep był wyceniony na 100zł a oni go sobie brali za 30zł Także tego - nie wiem jaką logikę tutaj widać, bo jakby to rzucili na sklep to możliwe, że ten blender sprzedałby się za te 100zł a nie za 30zł przez pracownika [/QUOTE]

O matko Ty serio nie rozumiesz zasad handlu Powiedzmy, że firma ma 20 pracowników, nawet jak każdy sobie kupi blender za 30zl zamiast 100zl to co się stanie? Wyobraź sobie, że absolutnie nic A to dlatego, że klientów mają o wiele, wiele więcej
Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Przypuśćmy, że mamy sklep Real. Jest pomysł zrobienia promocji. Pracownicy działu marketingu obmyślają akcję, drukowane są gazetki. Publikowane są plakaty. Tymczasem w dniu promocji pracownicy przychodzą wcześniej do pracy i przed samym otwarciem korzystają z tej promocji w pierwszej kolejności, no bo przecież nie są gorsi, także są klientami. Sklep jest otwierany i okazuje się, że wszystkie produkty promocyjne zostały wykupione. Jaki jest sens takiej promocji? Ma ona nie zostać zrealizowana w imię tego, że przecież pracownik sklepu także jest klientem? Nie rozumiem.

Aha, ok, można to zrozumieć, ale pod warunkiem, że nie wybiegamy dalej niż poza czubek swojego nosa i nie jesteśmy dalekowzroczni.
Nikt o zdrowych zmysłach nie robi promocji, w której produktów starczyłoby tylko dla pracowników.
Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Lojalność? Klient kupuje tam gdzie jest taniej i gdzie bardziej mu się opłaca. Albo tam gdzie mu wygodniej. Dziś może to być Biedronka a za tydzień Auchan bo będzie mieć lepsze promocje.
Nie do końca tak jest. Akurat przywiązanie do marki ma obecnie dość duże znaczenie.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 06:25   #138
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez cud nie kobieta Pokaż wiadomość
Rozumiem, że Ty jako pracownica sklepu nie skorzystałabyś z interesujących Cię promocji, bo tak się nie godzi?
Jeśli chodziloby o coś co jest w bardzo ograniczonej ilości to byłoby mi głupio brać to zanim klienci zdążą to w ogóle zobaczyć. Potem by przyszli klienci i pytali gdzie są te wiertarki z gazetki a ja bym wiedziała że są na zapleczu dla mnie, dla Franka i dla Zosi ale wciskamy klientom ze co, wykupione? O 7.02?

Macie chociaż odwagę powiedzieć tym klientom ze to wy wykupilyscie towar zanim ujrzał półki sklepowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 06:36   #139
cud nie kobieta
Ante Pante
 
Avatar cud nie kobieta
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 2 198
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Jak na spowiedzi
__________________
chill
cud nie kobieta jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-27, 06:41   #140
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Jeśli chodziloby o coś co jest w bardzo ograniczonej ilości to byłoby mi głupio brać to zanim klienci zdążą to w ogóle zobaczyć. Potem by przyszli klienci i pytali gdzie są te wiertarki z gazetki a ja bym wiedziała że są na zapleczu dla mnie, dla Franka i dla Zosi ale wciskamy klientom ze co, wykupione? O 7.02?

Macie chociaż odwagę powiedzieć tym klientom ze to wy wykupilyscie towar zanim ujrzał półki sklepowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Po co? Mówisz wtedy, że towar nie dojechał i tyle. Po co klientowi informacja kto to wykupił, kasjerka czy sąsiadka z bloku jak po bułki rano była? Towar wykupiony to wykupiony.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 06:47   #141
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;79183941]Po co? Mówisz wtedy, że towar nie dojechał i tyle. Po co klientowi informacja kto to wykupił, kasjerka czy sąsiadka z bloku jak po bułki rano była? Towar wykupiony to wykupiony.[/QUOTE]Czuli kłamiesz. Albo wykupiony czyli od razu wiaodmo o co chodzi skoro ludzie się ustawiają np pod Lidlem od otwarcia, albo nie dojechał czyli kłamiesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 06:52   #142
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Ja nie pracuję w handlu, więc nie kłamię - podałam sposób, który zapewne jest wykorzystywany przez osoby pracujące w handlu, bo jestem realistką i zdaję sobie sprawę z tego, że to bardzo prawdopodobne. Ale nie mam bólu tyłka
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 06:57   #143
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Ja bym się może nie dziwiła takim poglądom jakbyśmy żyli niczym za komuny, gdy prawie niczego nie było w sklepach. Ale obecnie, gdy jest tyle alternatyw? Serio można mieć ból dupy, bo jakaś kasjerka z Lidla kupiła odłożoną torebkę z promocji? Nie pojmuję tego.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 07:03   #144
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Mało tego, większość z tych z bólem i tak by nie kupiła takiego towaru z promocji, bo przecież "heloł nie będę stać w kolejce przed Lidlem przez otwarciem sklepu jak jakieś bydło, jak tak można" ale nagle olaboga bo kasjerki wykupili i dwie po siódmej już nie ma towaru
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 07:12   #145
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

[1=7ff68c701155e8d8df718a5 3d4dcd8f42fe80c19_6010ad0 234c28;79184331]Mało tego, większość z tych z bólem i tak by nie kupiła takiego towaru z promocji, bo przecież "heloł nie będę stać w kolejce przed Lidlem przez otwarciem sklepu jak jakieś bydło, jak tak można" ale nagle olaboga bo kasjerki wykupili i dwie po siódmej już nie ma towaru [/QUOTE]
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 07:30   #146
ridja devojka
Zakorzenienie
 
Avatar ridja devojka
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 14 671
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Okej a jak ktoś jednak stoi przed tym otwarciem, i wchodzi do sklepu o tej 7 czy nie wiem kiedy otwierają to co? Jaka wymówka dla niego? Kłamstwo ze nie dojechało? I jeszcze to klient ma ból dupy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
ridja devojka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 07:48   #147
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Proponuję iść do Lidla i zapytać co wtedy robią
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 07:59   #148
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 094
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez ridja devojka Pokaż wiadomość
Okej a jak ktoś jednak stoi przed tym otwarciem, i wchodzi do sklepu o tej 7 czy nie wiem kiedy otwierają to co? Jaka wymówka dla niego? Kłamstwo ze nie dojechało? I jeszcze to klient ma ból dupy?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ok, ale jeśli promocja jest tak wypasiona jak na te nieszczęsne torebki, to jest ich ponad 100. Pracownicy nie są w stanie wszystkiego wykupić.

W takim Lidlu jeśli przyjdzie 10 wiertarek to co, nagle każdy pracownik POTRZEBUJE wiertarki? Jeden, maks dwóch sobie odłoży i już. A co to za promocja jak jedną czy dwie łaskawie dowiozą?

Przy okazji, zwisa mi i powiewa, mogę usłyszeć "Patrycja sobie wzięła" i cóż, jej prawo i bólu odwłoka nie mam, moje życie nie zależy od wiertarki w Lidlu, jeśli wasze tak, to bardzo mi przykro, że tak wam się nie powiodło. Pójdę do innego sklepu i kupię. Albo zamówię on line na stronie Lidla po tej samej cenie i do mnie dojdzie. Tadam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 08:09   #149
Liara_Tsoni
Wtajemniczenie
 
Avatar Liara_Tsoni
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 2 056
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

I zazwyczaj są limity dla pracowników. Kwotowe albo ilościowe.
Więc zła kasjerka nie zajuma wszystkich przecenionych wiertarek czy Domestosów.

Wysłane z mojego ONE E1003 przy użyciu Tapatalka
Liara_Tsoni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-11-27, 08:13   #150
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 9 219
Dot.: Grażyna i Janusz choinki szukają i na kolejki w sklepach już narzekają - cz. 7

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Przy okazji, zwisa mi i powiewa, mogę usłyszeć "Patrycja sobie wzięła" i cóż, jej prawo i bólu odwłoka nie mam
Nie "wzięła" za darmo, tylko kupiła. Tak jak każdy inny klient.

Wyżej podałam przykłady innych zawodów, które łączą się z innymi 'benefitami'. Dlaczego tylko kajser ma mieć przes.ane i nie mieć nic dodatkowego z tytułu swojej pracy - tak jak ma cała rzesza innych pracowników?
3ebdb6c370169ce1a39c163fc8d64643247d9f80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-07-22 17:21:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:52.