Makijaż dla nastolatki - zbiorczy. - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Pokaż wyniki sondy: Jakiego kosmetyku powinnam używac na codzień
tusz do rzęs 182 71,65%
cienie + tusz do rzęs 14 5,51%
kredka 13 5,12%
tylko podkład 45 17,72%
Głosujący: 254. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-08-01, 19:19   #61
antonina
Przyczajenie
 
Avatar antonina
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 28
Talking Dot.: makijaz dla nastolatek

hej dziewuszki
ja mam 17 latek i się nie maluję.no jedynie puder i korektor ale to z przymusu :/ bo moja cera jest beee,choć na dzień dzisiejszy jest wporządku.Możecie polecić mi jakiś tani,ale dobry tusz do rzęs który sie nie osypuje i w miarę nie skleja rzęs??
antonina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-01, 19:34   #62
Karolynka
Zakorzenienie
 
Avatar Karolynka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 35 799
Smile Dot.: makijaz dla nastolatek

Ja mam 18 lat i już od około 2 lat regularnie się maluję. Nie mam okropnej cery,ale poprostu w makijażu czuję się lepiej. Zwykle używam tuszu do rzęs, różu, korektora i pudru w kamieniu. Rzadko nakładam cienie do powiek,a podkładu nie stosuję wcale. Uważam,że makijaż dla nastolatek jest jak najbardziej wskazany(oczywiście wszystko z umiarem i wgranicach zdrowego rozsądku). Jak widzę na ulicy 15-letnie dziewczynki wymazane fluidem i czarną kredką to robi mi się niedobrze
Karolynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-02, 19:26   #63
ufcio
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 2 991
Dot.: makijaz dla nastolatek

a ja sie kiedys malowalam pudrami itp. i nie zauwazylam zeby mi zniszczyly twarz, teraz stawiam na naturalnosc i maluje sie tylko tuszem do rzes a na usta błyszczyk, no zima dodaje rozu bo taka blada jestem ja mysle ze to sprawa inwidualna i to ze jakas dziewczyna sie maluje nawet hm mocno to nie oznacza ze jest od razu łatwa
ufcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 00:14   #64
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Cytat:
Napisane przez lexie
Ja pelecam Eris Lirene fluid matujacy Nie jest drogi, nie tworzy mi maski, ładnie pachnie i ogólnie jest przyjemny. Tylko dobierz sobie dobrze kolor - uwazaj, bo najaśniejszy jest nieco zółtawy i może nie pasować jesli np jesteś latem.
Ja też go miałam i chyba (jak mi się skończy aktualny) sobie go kupię jeszcze raz. Bardzo dobry jak na swoją cenę. Ja miałam kolor jasny i rzeczywiście miał żółty odcień. Teraz kupię troszkę ciemniejszy.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 00:15   #65
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a
ja polecam STAY MATTE rimmela'a...fajnie matuje buzke no i cena w rossmanie(o ile dobrze pamietam)15,90.
Miała go i mi niestety nie przypadł do gustu.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 11:16   #66
linka88
Raczkowanie
 
Avatar linka88
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 345
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Bardzo fajny jest Vipery- do kazdego rodzaju cery -bardzo dobrze sie rozprowadza i jest nie drogi -uwazam ze jest to nie doceniana firma z naprawde fajnymi produktami
linka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-05, 13:12   #67
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

ze swojej strony ( z dawnych lat ) polecam fluid Palomy i Eveline.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg eveline.jpg (2,5 KB, 1544 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg paloma.jpg (1,3 KB, 1547 załadowań)
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-08-06, 14:50   #68
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Polecam podklad Oceanic -matująco-kryjący dla mnie rewelacja
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 01:49   #69
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Cytat:
Napisane przez pharma
Polecam podklad Oceanic -matująco-kryjący dla mnie rewelacja
No to chyba jesteś pierwszą osobą, od której dostaję pozytywną opinię tego podkładu. Spotykałam się tylko z negatywnymi, a to za ciemne kolory, a to w ogóle nie matuje, a to zapycha pory...
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:30   #70
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Jak dla mnie kolory idealne,mam ciemniejszą karnację, i pasuja mi : piasek jak i miód. Wcale nie zapychaja porow,maja delikatna wrecz na poczatku plynna konstystencje a po nalozeniu na twarz i delikatnym rostarciu ,stapiaja sie idealnie ze skora.
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-07, 09:34   #71
pharma
Raczkowanie
 
Avatar pharma
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: North East
Wiadomości: 247
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Oto i podkład
__________________
"Daring ideas are like chessmen moved forward: they may be beaten but they start a winning game"
pharma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-07, 17:09   #72
Nikolinka
Raczkowanie
 
Avatar Nikolinka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: lubelskie
Wiadomości: 38
Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

ja tez uwazam, ze podlad oceanic jest swietny, ladnie stapia sie ze skora, nie tworzy maski, ja mialam ten najjasniejszy i do mojej jasnej karnacji byl w sam raz
Nikolinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 19:52   #73
Whisper
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gdańsk :P
Wiadomości: 5
GG do Whisper
Smile Kosmetyki dla nastolatki

Zdecydowałam się zacząć używać kosmetyków do makijażu jednej firmy. Żeby było wygodniej . Co polecacie 15 latce, preferującej naturalny (pasujący do wieku), o mieszaniej cerze? Ja skłaniam się ku Maybelline, gdyż nawet pasuje mi cena, a jakość podobno nie najgorsza...
Whisper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:03   #74
czarna.noc
Wtajemniczenie
 
Avatar czarna.noc
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: wow city
Wiadomości: 2 908
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Ja tez lubie Maybelline (za blyszczyki i szminki) . Ale takze Rimmel (rewelacyjne dla mnie tusze oraz naprawde tanie) dobrze wyprofilowane pedzelki w lakierach, super szminki z brokatem o zapachu arbuza .. Ale jak wiadomo, wcale nie trzeba uzywac kosmetykow tej samej i jedynej frmy. Im bedziesz starsza i wiecej kosmetykow poznasz, to zobaczysz, ze kazda firma ma w swej ofercie perelki oraz straszne "niewypaly"
czarna.noc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-09, 20:09   #75
iza_
Wtajemniczenie
 
Avatar iza_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: z domku :)
Wiadomości: 2 624
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Maybelline oraz Manhatan
iza_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 16:05   #76
eVCJiA
Przyczajenie
 
Avatar eVCJiA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 10
Post Dot.: Fluid...Podkład Dla Nastolatki ok 15 zl

Moim zdaniem under 20 jest najlepszy. Nie pasują mi troche jego odcienie, ale w końcu dobrałam sobie jakiś [capuccino] i jest dobrze MIałam już bardzo dużo podkładów z L'Oreala, RImmela i tych innych znanych firm, ale wszystkie mi podrażniały i wysłuszały cere. A under 20 dodatkowo mi nawilża i jest antybakteryjny Same plusy Pozdrawiam
eVCJiA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 20:39   #77
cukierasek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 378
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Ogólnie Maybelline jest dość dobra firmą... ale jak dla mnie to z każdej firmy bym znalazła jakiś fajny kosmetyk dla siebie... Ja osobiście mam sporo błyszczyków ale chyba najwięcej z Inglota tak samo ja cienie... a jesli chodzi o tusze to jak narazie najbardziej pasują mi i posiadam z Rimmela i L'Oreala
cukierasek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 21:18   #78
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Sama jestem nastolatka i sądze, ża Maybelline to strzał w 10 !!!! Można tam znaleźć i delikatne, naturalne kolory (pasujące do naszego wieku) jaki i szalone, młodzieżowe kolory . Cena niska, jakość wysoka . I nie trzeba używać kosmetyków tej samej firmy .
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 14:48   #79
Sardynka88
Raczkowanie
 
Avatar Sardynka88
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 194
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Maybelline i Manhattan, może Rimmel
__________________
born free,die free...
Sardynka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-11, 14:54   #80
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

ja mam każdą rzecz innej firmy Moim zdaniem tak jest lepiej, sprawdzam na KWC co jest najlepsze i kupuje. Wiadomo-każda firma ma swoje perełki, ale i buble.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 15:02   #81
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

Hmm..a chcesz koniecznie mieć kosmetyki wszystkie jednej marki?
Z tańszych średniopółkowych lubię Maybelline za tusze do rzęs, błyszczyki, pomadki. Rimmel ma dobre pomadki, puder w kamieniu oraz lakiery (jasny, mleczny róż do frencha). Z Inglota mam cienie do powiek(wybór kolorów niesamowity).
Vipera ma rewelacyjne pudry sypkie, Eveline świetne i tanie błyszczyki, więc sama widzisz, że możesz znależć "perełki" kosmetycznie różnych firm. Czasami warto zmieniać ulubione kosmetyki, bo możemy odkryć coś nowego i jeszcze lepszego.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-11, 18:24   #82
ViLLeMkA
Zakorzenienie
 
Avatar ViLLeMkA
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 813
Dot.: Kosmetyki dla nastolatki

tez wydaje mi sie ze najlepiej jest miec najlepsze rzeczy z roznych firm... chociaz u mnie nie sprawdza sie to w pielegnacji... zel, tonik i krem mam jednej firmy bo sie nawzajem uzupelniaja... ale nie dotyczy to chyba kosmetykow kolorowych zwlaszcza ze zwykle nia ma jednej serii... ale ja preferuje Maybelline
ViLLeMkA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 19:44   #83
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
kosmetyki dla nastolatki..

Witam.. chcialabym sie dowiedziec jakich kosmetykow powinna/ moze uzywac nastolatka.. mam cere swiecaca sie w strefie T, malo wypryskow.. Rzadko sie maluje ale ostatnio mam taka szara twarz i w ogole chce zaczac delikatnie podkreslac urode.. dlatego moje pytanie co moge a czego nie? myslalam nad pudrem / pudrem brazujacym i korektorem.. moze cos jeszcze? moze przy okazji nazwy i przypuszczalne ceny? aha i z gory dodam zeby kazdy z nich byl tak do 20 zl.. z gory dziekuje
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:49   #84
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

Coż.. Według mnie powinnaś używać podkładu- niestety nie znam jakiegoś do 20 zł.. Ale nie! Jest'! Hurra- wymyśliłam : Fresh Matte Maybelline. Do tego, jeśli chcesz to puder brązujący- polecam ten prasowany z Vipery. jeśli masz mało wyprysków, to korektor mozesz sobie odpuścić . Ja sama mam i używam tylko gdy mam pryszcza wielkości wulkana, albo gdy mi się chce i gdy mi się przypomni, bo nie ma prawie wcale pryszczy !!! Dalej, błyszczyk, oczywiście . Polecam Eveline 3D Shine&Care lub do kupienia tylko w Rossmanie błyszczyk w tubce Sparkling Ray firmy Lovely. No i tusz. Ogólnie polecam wszystkie Maybelliny. Jeśli wolisz naturlany efekt, to polecam Great Lash, a jeżeli chcesz mieć rzęsy jak sztuczne (ale można za pomocą tego tuszy otrzymać też naturalniejszy efekt)- Volume Express Curved Brush. Możesz teżą poeksperymentowac z cieniami, ale myślę, że to już późneij, jak już będziesz nieco bardziej wtajemniczona .
Pozdrawiam, Ola.
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:53   #85
Anahstasia
Zakorzenienie
 
Avatar Anahstasia
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 5 789
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

Polecam przejrzenie kosmetyków w katalogu KWC - znajdziesz tam wiele propozycji, z opiniami dziewczyn na ich temat i z adnotacjami nt. ceny danego kosmetyku - http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ .
Nastolatka może używać podkładu (przy trądziku), bądź pudru (dla zmatowienia twarzy). Mascary do podkreślenia oczu, jakiegoś bezbarwnego lub cielistego błyszczyku. Ewentualnie jasnego, rozświetlającego cienia do powiek. Najważniejsze, żeby wyglądała naturalnie

Pozdrawiam!
Anahstasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-09, 21:56   #86
Madlenka_17
Raczkowanie
 
Avatar Madlenka_17
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Brzeziny
Wiadomości: 46
GG do Madlenka_17
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

radze stosowac kosmetyki under twenty (te wisniowe ladnie pachna) sama jestem nastka dzieki tym kosmetykom moja buzia jest jakby rozswietlona sama tez nie mam jakas duzo wypryskow od czasu do czasu mi sie cos pojawi,zanim zaczelam uzywac kosmetykow z tej serii moja buzia tez byla troszke szara
__________________
Tracąc kogoś bliskiego ,zdajesz sobie sprawę ,jak wiele dla Ciebie znaczy
Kocham Cię słoneczko...
chcę być częścią Twojego życia, tak jak
kiedyś...
Madlenka_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 08:16   #87
blondi1234
Raczkowanie
 
Avatar blondi1234
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 237
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

no tak blyszczyk, tusz, cienie mam.. choc w sumie dalej sie zastanawiam co pasuje do blondynki z piwnymi oczami? I jeszcze 2 pyt odnosnie pudru i korektora. Wiec czy pudeer powinien byc sypki, prasowany? Mialam kiedys Rimmel Stay MAtte i byl calkiem niezly ale spadl i sie rozwalil wiec szukam nowego.. no i co do korektora.. jednak chcialabym jakis kupic tylko narazie tani bo jeszcze sie nie znam na tym co i jak nim malowac i jaki kolor wiec nie chce wydac kasy i potem zalowac....
blondi1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 13:59   #88
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

ja z pudrów używam właśnie stay matt z rimmela i jestem z niego bardzo zadowolona ale jeśli nie chcesz go topolecam z Inglota w czarnym pudełeczku z lusterkiem-20zl lub z oriflame puder normalizujący ale on kosztyje ok.40zl. a z korektorów to moje koleżanka używała jakiegos z rimmela ale nazwy nie pamiętam
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 16:03   #89
MaRtUhA
Zadomowienie
 
Avatar MaRtUhA
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 420
GG do MaRtUhA
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

hey! sama jestem nastolatką,dokładnie siedemnastką. tez polecam Ci stay matt z rimmel'a bo jest naprawdę dobry i nie kosztuje fortuny.korektor mam z pierre rene i jestem z niego bardzo zadowolona. jezeli chodzi o tusz do rzęs to także polecam rimmel.rewelacyjne cienie do powiek ma inglot albo tez rimmel .błyszczyki? jestem ich maniaczką i mam ich całe mnóstwo, polecam silk gloss max factor albo aa oceanic chociaz moj ulubiony to juicy tubes, no ale ta cena:-(
pozdrawiam!
__________________
"Niech ludzie nie znający miłości szczęśliwej twierdzą, że nigdzie nie ma miłości szczęśliwej. Z tą wiarą lżej im będzie żyć i umierać. "
Wisława Szymborska
MaRtUhA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 18:20   #90
kasia_kajtek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 247
Dot.: kosmetyki dla nastolatki..

ja też polecam puder matujacy rimmel jest dobry i najlepiej to tusz do rzęs, dobry jest avon pump the volume czy jakoś tak sie to pisze. a wogóle tak myśle, że nastolatka nie powinna uzywać jakichś cieni czy coś takieg bo to nieładnie wyglada. sama mam 15 lat i używam jedynie pudru rimmel a tuszu to tylko na jakieś wilelkie wyjśćie no i oczywiście błyszczyk ja osobiście to nie wiem jakiego polecić bo na eveline sie zawiodłam
__________________

kasia_kajtek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-09-11 17:26:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:39.