Eurowizja 2018 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2018-02-15, 19:25   #151
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość

To prawda, ze Ramona się dostała, ale nie chciała zmienić piosenki na j. ang. i ją nie przyjęli?
ja czytałam, że wykluczyli ją za j. francuski w tekście, bo w regulaminie dozwolony był tylko polski i angielski. Chyba na swoim FB to pisała
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 19:41   #152
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
mi tam wpadła w ucho chciałabym żeby pojechała w końcu jakaś rytmiczna, a nie kolejna ballada Zobaczymy co tam inni zaproponują jeszcze

Ja w ogóle nie lubię takiej muzyki, wszystko w tym stylu brzmi dla mnie identycznie ballady też bym nie chciała, ale takiej muzyki jak gromee tym bardziej. Ifi ude najlepsza, inni mnie chyba już nie zaskoczą, dodać do tego fajną oprawę graficzną i będzie idealnie (pod warunkiem że wykonanie na żywo będzie dobre) . Hipnotyzuje mnie ta piosenka. Tekst mało ambitny ale całość ze sobą współgra
P0m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 20:56   #153
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Eurowizja 2018

Dla mnie ta Ifi Ude jest straszna i dziwna taka psychodela, zupełnie nie mój klimat i wątpię ze na Eurowizji to by zawojowało.

Mój typ nr 1 Gromee (Lukas podobno świetnie śpiewa na żywo), a nr 2 Isabell Otrebus
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 21:19   #154
dooorra
Zadomowienie
 
Avatar dooorra
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: często się zmienia :P
Wiadomości: 1 430
Dot.: Eurowizja 2018

Mi się Gromee podoba. To coś innego niż inne piosenki. Ifi Ude jest takie sobie. Po połowie piosenki mi się już nudzi. Nie znoszę za to piosenki Isabell Otrebus.
Jestem ciekawa, kto z Polski pojedzie na Eurowizje.
__________________
Tak jak liczba pi jestem nieobliczalna
dooorra jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-15, 22:50   #155
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2018

Dla mnie Ifi Ude jest taka szczerze mówiąc bez szału, tzn. niby się wyróżnia, ale nic wielkiego.

Co do Isabell Otrębus to piosenka ma jakiegoś tam powera, ale jest to rodzaj ,,krzyczącego'' utworu. Ciekawa jestem jak to będzie brzmiało na żywo, bo krzyczeć też trzeba potrafić, a krzyk fałszem jest nie do zniesienia.

Gromee i Lukas, słuchałam sobie dzisiaj kilka razy tego. Mi w ucho wpadło, nuciłam sobie pod nosem. Na pewno jest to świeże, radosne, taneczne i nadal na poziomie światowym - jakość muzyki, teledysk. Przynajmniej nie jest to kolejny smęt. W sumie też się zastanawiam jak to na żywo wyjdzie.

Gromee w wywiadzie: ,,Mam nadzieję, że utwór, który jest utworem promującym moją płytę, pojedzie do Lizbony. Będzie Lukas z gitarą, mam nadzieję, że wystarczy''

Nie ma za bardzo z czego wybierać.. niby na razie nie znamy jeszcze utworu Mai Hyży i Future Folk, ale jakoś nie sądzę, żeby mnie któraś z piosenek wbiła w fotel.

Andrzej albo Isabell no bo nie wiem co innego
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 08:04   #156
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Eurowizja 2018

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 10:43   #157
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Eurowizja 2018

Lukas Meijer od Gromee'go, akustycznie, przepiękny głos....

__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.

Edytowane przez oxoxoxoxox
Czas edycji: 2018-02-16 o 10:49
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 10:43   #158
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez 201803050937 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
w tamtym roku nie bylo ani szpaka ani margaret

ale mam podobne przemyślenia, nikt znany
__________________



asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 11:17   #159
201803050937
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 669
Dot.: Eurowizja 2018

Treść usunięta
201803050937 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 19:31   #160
vilka1
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 659
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
palinnkasia wiesz może czy coś się rozwiązało w sprawie włoskiej piosenki? (jak pamiętam zarzucali jakiś plagiat (?))

Spodobała mi się, fajnie się jej słucha.

--

edit:

Gromee ft. Lukas Meijer - Light me up


https://m.youtube.com/watch?v=hQLmYaSCDYw&hl=en&fs=1&">https://m.youtube.com/watch?v=hQLmYaSCDYw&hl=en&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="425" height="344">
Dla mnie najlepsza propozycja Gromee'go. Inna, jakaś, na światowym poziomie. Reszta to jakieś gnioty
vilka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 20:31   #161
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2018

Reprezentantka Grecji

__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-16, 21:30   #162
baartek95
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 8
Dot.: Eurowizja 2018

Dobra wiadomość
Zwycięzca poprzedniej Eurowizji- Salvador Sobral wraca właśnie do zdrowia

http://infepoland.eu/?p=6097
baartek95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 21:49   #163
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez baartek95 Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość

Zwycięzca poprzedniej Eurowizji- Salvador Sobral wraca właśnie do zdrowia



http://infepoland.eu/?p=6097

Super!
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 22:51   #164
Calla_
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 556
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez baartek95 Pokaż wiadomość
Dobra wiadomość
Zwycięzca poprzedniej Eurowizji- Salvador Sobral wraca właśnie do zdrowia

http://infepoland.eu/?p=6097
Super! Mi w przeciwieństwie do wielu podobała się jego piosenka, bo była jakby ją wyjęto z jakiegoś klasycznego filmu Disneya typu Śpiąca Królewna albo Piękna i Bestia, do których mam dużą słabość

Gromee nie zawiódł. Mam nadzieję, że pojedzie. Na ocenę innych krajów poczekam, aż już będzie oficjalna playlista na kanale Eurowizji. Szczególnie ciekawa jestem propozycji Belgii, bo już od kilku lat bardzo podobają mi się ich propozycje.
Calla_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 23:03   #165
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Białoruś...
co ciekawe wokalista jest Ukraińcem, brał nawet udział w 4 sezonie tamtejszego The Voice (2014; chyba był nawet w tym samym sezonie co Asmik Szirojan...), gdzie doszedł do półfinałów (albo go na "Nokautach" odrzucono, różne źródła różnie podają); jego trenerką była reprezentantka Ukrainy na Eurowizji 2008, wokalistka Ani Lorak (która podobno od strony matki ma korzenie polskie, jedna babcia była Polką, kiedyś czytałam zresztą na jednej z rosyjskojęzycznych stron artykuł o więzi wokalistki z babcią Jadwigą; polecam zresztą ten artykuł z Onetu: http://muzyka.onet.pl/pop/od-idola-d...riewicz/40vk4p ). Po programie wydał kilka singli (jeden, kower utworu jakiejś innej znanej na Ukrainie wokalistki- po ukraińsku; znaczna większość po rosyjsku), miał się z tą piosenką zgłosić do preselekcji ukraińskich, ale kilka dni przed ogłoszeniem listy uczestników tam wycofał się bo zakończył współpracę ze swym dotychczasowym producentem, zresztą nawet dość znanym producentem muzycznym w byłym ZSRR, który to został dyrektorem artystycznym (czy jakoś tak) preselekcji ukraińskich, a poza tym przyczepiono się do tego że rosyjskojęzyczna wersja tej piosenki (dużo lepsza od tej anglojęzycznej!!!) była wykonywana przed 1 września 2017 (bo ewentualna propozycja na Konkurs NIE MOŻE BYĆ WYKONYWANA przed 1 września roku poprzedzającego daną Eurowizję; przez dłuższy czas, aż do 2011 taką datą był 1 października), no więc wycofano się i... tu powstał pewnie problem, no bo jak z Rosji pojedzie, to będzie mieć przekichane na Ukrainie <bo od kilku lat nie chcą za bardzo widzieć ukraińskich wykonawców częściej koncertujących w Rosji, tam wydających single i zdobywających nagrody- nawet jeśli nie angażują się w politykę, czego dowodzi choćby przypadek trenerki Alekseeva z ukraińskiego The Voice, o czym jest w podanym przeze mnie artykule; choć co ciekawe, Alekseev jest czasem obecny na rozdaniach ukraińskich nagród muzycznych, chociaż gro jego singli jest po rosyjsku xDDD , nawet jakąś nagrodę tam zgarnął...>), poza tym z Rosji-już oficjalnie-jedzie ta wokalistka na wózku, co miała jechać rok temu, ale się nie udało...więc postawiono na Białoruś; propozycja "Forever" zdobyła w koncercie preselekcyjnym 12 pkt od widzów (max. nota wg systemu eurowizyjnego, zresztą wokalista jest bardzo popularny w krajach dawnego ZSRR...) i 12 pkt od jury (max. nota). Ze zgłoszeniem się wokalisty pojawiły się kontrowersje, no bo nie Białorusin, no bo może być faworyzowany, bo show ustawione itd. Zresztą pozostali uczestnicy się wkurzyli że go zakwalifikowano, nawet grozili że się solidarnie wycofają, ale w końcu zrobiła to tylko jedna laska, która zresztą z inną piosenką niż zgłoszona na Białorusi próbowała dostać się do Polski, ale się jej nie udało XDDD
Może być dobrze, choć Rosja i Ukraina są w tym samym półfinale co Polska (niestety), jednak sporo osób z zagranicy widziało go jako reprezentanta Białorusi...ale niech popracuje nad: koncepcją występu (w tym wygląd itd.), wokalem (on umie śpiewać, co można zauważyć po jego występach w ukraińskim The Voice czy jego dotychczas wydanych piosenkach, ale niech dla polepszenia sytuacji weźmie z kilka lekcji wokalu, bo-jak wiadomo-ćwiczenie czyni mistrza )poza tym nad angielskim (bo tu bardziej wyszedł taki ukrangielski ) i może nad piosenką? (ta jest taka se; może ją zmieni? kilkakrotnie w historii białoruskich startów eurowizyjnych zdarzało się tak, że ktoś z różnych powodów wygrywał preselekcje z piosenką Y, a na Eurowizję jechał z piosenką Z... ostatni taki przypadek, choć nie z Białorusi, to Malta 2016, czyli ta pani co była w ciąży XD i nie wiem czemu zajęła 12 miejsce w finale, a jury ją bardzo wysoko windowało... )

(to jest występ w ramach konkursu preselekcyjnego, gdy śpiewał jeszcze raz jako zwycięzca, był trochę inaczej ubrany i nie było tych efektów w wizualizacjach)
oficjalne audio: https://www.youtube.com/watch?v=iGuqBDOjzJY
dla porównania wersja rosyjskojęzyczna, świetna!: https://www.youtube.com/watch?v=d9AYhmvq-Sw
artykuł o wokaliście na polskiej wiki, jak ktoś chce, może sobie poczytać po angielsku/rosyjsku, jeśli w miarę dobrze zna ten język: https://pl.wikipedia.org/wiki/Alekseev
I taka ciekawostka:
W 2015 roku był taki przypadek że z Mołdawii pojechał inny wokalista ukraiński, w ogóle w tymże kraju nieznany (który zresztą kilkakrotnie bez sukcesu próbował się wybić z Ukrainy, zresztą nawet wtedy chciał jechać, ale ichna TV publiczna się wycofała w 2015 <na rok>, bo trudna sytuacja finansowa, sytuacja okołowojenna itd.), a który z Mołdawii zgłosił się podobno dlatego, że przez pewien czas był z jakąś laską z Kiszyniowa i cosik do niej więcej czuł , ale później okazało się że panna będzie wychodzić za innego ...i tak wygrał głosowanie widzów (12 pkt- dostał dużo SMSów, mimo że nie był zbyt znany; podobno wykupił dużo tamtejszych kart SIM itd.) i jury (też 12 pkt; podejrzenia o przekupienie jury), miał średnią piosenkę (choć wpada w ucho, takie guilty pleasure ) i występ (polecam sprawdzić ten występ oraz teledysk do piosenki!niezła beka xd ), ale nieźle zaśpiewał na żywo(mimo że było dość dużo choreografii)...jednak i tak zajął 11 miejsce w półfinale, tym samym nie zakwalifikował się do finału...
Nie sądzę jednak by reprezentant Białorusi miał też zająć 11 miejsce, bo może (jeśli zmieni piosenkę) będzie miał coś dużo lepszego...a zresztą, Forever/Navsegda też nie jest takie złe XD
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2018-02-16 o 23:18
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 23:06   #166
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez Calla_ Pokaż wiadomość
Super! Mi w przeciwieństwie do wielu podobała się jego piosenka, bo była jakby ją wyjęto z jakiegoś klasycznego filmu Disneya typu Śpiąca Królewna albo Piękna i Bestia, do których mam dużą słabość
.
też mi się bardzo podobała, zasłużona wygrana

I kompletnie nie rozumiem co wy w tym gromme widzicie nie mogę się nadziwić że ta piosenka ma tylu sprzymierzeńców. Ale tak samo się nie mogłam nadziwić wygranej Jamali 2lata temu, więc może coś z tego będzie
P0m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-16, 23:16   #167
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
też mi się bardzo podobała, zasłużona wygrana

I kompletnie nie rozumiem co wy w tym gromme widzicie nie mogę się nadziwić że ta piosenka ma tylu sprzymierzeńców. Ale tak samo się nie mogłam nadziwić wygranej Jamali 2lata temu, więc może coś z tego będzie
Ja tam akurat Gromeego lubię, ale też nie mogłam się nadziwić wygranej Jamali 2 lata temu, zwłaszcza że było sporo lepszych piosenek (nawet Polska XD, a zwłaszcza taka Holandia, Estonia, Łotwa czy mój zwycięzca z tamtego roku, tzn. Węgry )...
z polskich: Future Folk mnie zawiódł trochę, ale jeszcze nie ma totalnej kupy jeśli chodzi o piosenkę...Pani Hyży ponoć ma mieć taneczny utwór, premiera na początku przyszłego tygodnia...a fragment anglojęzycznej wersji piosenki Marty dostał się do...spotu promującego jakiś nowy program Polsatu kiedy pełna wersja, nie wiem...
ale ponoć Szpakofani umawiają się, że będą głosować na Gromeego, bo nie bardzo chcą na Martę, gdyż ta nie chciała chyba wystąpić z Michałem w preselekcjach
to piosenka Future Folk:

Marta: https://www.youtube.com/watch?v=dgiDMIGOcTQ
i https://www.youtube.com/watch?v=Dw-DNrJYXwo
__________________
absolwentka prawa pani magister

Edytowane przez palinnkasia
Czas edycji: 2018-02-16 o 23:24
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 10:40   #168
robcia
Zakorzenienie
 
Avatar robcia
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 591
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Ja tam akurat Gromeego lubię, ale też nie mogłam się nadziwić wygranej Jamali 2 lata temu, zwłaszcza że było sporo lepszych piosenek (nawet Polska XD, a zwłaszcza taka Holandia, Estonia, Łotwa czy mój zwycięzca z tamtego roku, tzn. Węgry )...
z polskich: Future Folk mnie zawiódł trochę, ale jeszcze nie ma totalnej kupy jeśli chodzi o piosenkę...Pani Hyży ponoć ma mieć taneczny utwór, premiera na początku przyszłego tygodnia...a fragment anglojęzycznej wersji piosenki Marty dostał się do...spotu promującego jakiś nowy program Polsatu kiedy pełna wersja, nie wiem...
ale ponoć Szpakofani umawiają się, że będą głosować na Gromeego, bo nie bardzo chcą na Martę, gdyż ta nie chciała chyba wystąpić z Michałem w preselekcjach
to piosenka Future Folk:

Marta: https://www.youtube.com/watch?v=dgiDMIGOcTQ
i https://www.youtube.com/watch?v=Dw-DNrJYXwo
E tam. Mysle, ze Szpakofani na nia zaglosuja. A decyzja byla obu wytworni, ktore nie wyrazily zgody na wspolny wystep. Szczerze, sam Michal wystarczylby i tak.
Mnie sie podoba czeska i dunska propozycja. Chodze i nuce.
robcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 16:11   #169
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
czy mój zwycięzca z tamtego roku, tzn. [COLOR=Silver]Węgry [COLOR=Black])...
czemu na biało zaznaczasz? Dla mnie Węgry i Macedonia to też zeszłoroczni zwycięzcy

A Marta Gałuszewska śpiewa po prostu anglojęzyczną wersję swojego utworu wydanego po the voice of poland, grają tą polską wersję czasem w radiu.
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-17, 17:54   #170
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Chodziło mi o 2016 (na biało zaznaczyłam w sumie bez jakiegoś określonego powodu), ale tak, też w tamtym roku chciałam wygranej Węgier, bo Origo jako jedne z nielicznych wpasowywało się w to hasło "Celebrate diversity" a poza tym bardzo mi się podobała ta piosenka Jeśli wszystko dobrze dziś pójdzie i z półfinału tamtejszych preselekcji [notabene: które współprowadzi właśnie mój zwycięzca z 2016 ] do finału trafią piosenki które tam typuję, to już będę miała dwie-trzy ulubione piosenki walczące o wygraną a jak któraś z dwóch najulubieńszych wygra, to już trzeci rok z rzędu będę miała Węgry jako zwycięzcę no, może egzekwo, jak z Estonii pojedzie ta operowa babka, bo mi się ta piosenka jej podoba...
Któraś tu pisała, że nuci często propozycję czeską? Ja też!
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-17, 21:17   #171
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Czarnogóra:
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-19, 20:11   #172
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2018

Wow, Grecja i Czarnogóra piękne!!!
Swoją drogą podoba mi się jeszcze Hiszpania. Na plus- każdy z tych wykonawców śpiewa w swoim języku.

Groome całkiem fajni, w sam raz na wakacje, podoba mi się, w europejskim stylu. Jestem na tak. Isabel też fajna, ale strasznie ciężka ta piosenka, wręcz męcząca, jestem na nie. W zeszłym roku mieliśmy podobny utwór i wiadomo jak to się skończyło. Ale Grecja mnie oczarowala, lepsza niż zwycięski My number one Heleny Paparizou sprzed kilku laty (choć też mi się podobała).
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.

Edytowane przez pannajoanna71
Czas edycji: 2018-02-20 o 07:55
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 14:46   #173
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez oxoxoxoxox Pokaż wiadomość
Lukas Meijer od Gromee'go, akustycznie, przepiękny głos....


Zapomniałam się odnieść do tego posta wcześniej..
Piękny głos, piękna piosenka.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 16:36   #174
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2018

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 16:50   #175
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Ja też jestem za tym by jechał do Lizbony!
Grecja świetna, Czarnogóra już ciut mniej, ale myślę że się jeszcze mi ocena poprawi...

Wysłane z końca świata...i jeszcze dalej!
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 17:01   #176
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2018

Oglądałam na Yt opinie ludzi i Grecja u większości w topce. Brawo

Słyszałam piosenkę z UK. Koszmar. Nie mają coś szczęścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 17:54   #177
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2018

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Mi się UK też nie podoba. Mam coś takiego jak w tamtym roku przy Szwajcarii - jakbym gdzieś to już słyszała.
W tym roku również Maltę pod to podpinam.

Na chwilę obecną podoba mi się Hiszpania, podobają mi się Włochy, ale nie chcę kurcze już mówić, bo to się wszystko pewnie pozmienia w miarę pojawiania się kolejnych piosenek, więc swoje takie top 3 określę dopiero jak wszystkie utwory będą znane.
Grecji nie miałam jeszcze okazji na spokojnie posłuchać, więc na razie nie oceniam.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 20:45   #178
oxoxoxoxox
Rozeznanie
 
Avatar oxoxoxoxox
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: krk
Wiadomości: 710
Dot.: Eurowizja 2018

Jak nigdy nie głosowałam na nikogo w TV, tak też zrobię wyjątek i na pewno zagłosuję na Gromee i Lukasa
__________________
Niektórzy ludzie uważają, że mogą wejść i wyjść z naszego życia.
Pewnego dnia będą zaskoczeni zamkniętymi drzwiami.
oxoxoxoxox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 20:45   #179
pannajoanna71
Zakorzenienie
 
Avatar pannajoanna71
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Z fotela
Wiadomości: 5 450
Dot.: Eurowizja 2018

Hiszpania też ładna. Niby smęty ale ma to coś, na pewno będzie wysoko!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Piję kawę i wyobrażam sobie brzask gdzie indziej.

If I make a cake and it fails, it becomes a pudding.
pannajoanna71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2018-02-20, 23:13   #180
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 932
Dot.: Eurowizja 2018

Hiszpania to taki hajskólmjuzikal, ale nie najgorzej...a przynajmniej bez jakichś podtekstów polityczno-historyczno-jakichśtamkontrowersyjnyc h (z tego co widziałam tłumaczenie tekstu na angielski) no i język tu nawet ładnie brzmi
Serbia, człowiek będący niejako liderem tego projektu (chyba ten typ z siwymi włosami co w pewnym momencie gra na takim jakby flecie, ponoć znany i lubiany kompozytor w Serbii) współpracował już kilkakrotnie z wykonawcami w Polsce

trochę więcej info: https://pl.wikipedia.org/wiki/Balkanika (wiem, wiki nie jest najlepszym źródłem, ale to jak na razie tyle )
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-21 18:20:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:44.