Tonik do twarzy dla skóry bardzo tłustej - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 11:35   #1
tyni
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 4

Tonik do twarzy dla skóry bardzo tłustej


Witam. Ponieważ moja półka ugina się od toników, które nie działają, a mój portfel powoli świeci pustkami, chciałabym skonsultować zakup kolejnego kosmetyku. Otóż mam bardzo przetłuszczającą się skórę. Twarz zaczyna się świecić już po jakichś 30 minutach od umycia, przy czym koloryt jest nierównomierny a pory rozszerzone. Nie używam żadnych podkładów i pudrów, ponieważ nie lubię mieć grubej warstwy makijażu, a poza tym, przez to przetłuszczanie, każdy makijaż spływał bardzo szybko. Przetłuszczanie twarzy samo w sobie nie byłoby problemem, szczególnie, że czasy trądziku mam już za sobą, jednak noszę grzywkę, która przez nadmiar produkcji sebum bardzo szybko staje się oklapnięta, przestaje się układać, po prostu staje się tłusta. Chciałabym w końcu trafić na tonik, którym mogłabym kilka razy dziennie, np. w pracy, przetrzeć twarz, która stałaby się po jego użyciu matowa, ale specyfiki które miałam do tej pory pozostawiały na skórze takie lepiące wrażenie, ona nadal się świeciła, na pewno nie została zmatowiona i doprowadzona do porządku. W związku z tym proszę o poradę, jaki tonik powinnam zakupić, ewentualnie jakich składników powinnam się wystrzegać.
tyni jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 18:54   #2
Ewka01722
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 2
Dot.: Tonik do twarzy dla skóry bardzo tłustej

Mój problem jest identyczny, przestała nawet stosowac toniki bo jakiego kolwiek bum użyła to po chwili skóra się bardzo świeci, żadnych podkładów nie nie moge używać ponieważ po kilkunastu minutach on spływa z mojej twarzy. Wystrzegam sie kosmetyków z alkoholem bo wtedy jest jeszcze gorzej. Polecam jedynie dla odświeżenia twarzy bibułki matujące bo choc na chwile cera sie nie błyszczy.
Ewka01722 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.