doradzcie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-24, 19:20   #1
karoline blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15

doradzcie...


hej kochane wizazanki mam problem i juz sama nie wiem co zrobic...jesli ktos pamieta to w zeszlym tygodniu rozstalam sie z chlopakiem tydzien nie bylo z nim kontaktu po czym odezwal sie i znow chce ze mna byc...ale wynikla pewna sprawa...jak okazalo sie on caly czas sie wahal czy chce byc ze mna czy ze swoja byla dziewczyna...weszlam na jego gg i doznalam szoku otoz ciagle z nia pisal nawet ostatni sie spotkal tam pisalo nawet ze zamieszkaja sobie razem w przyszlym roku itp...on zarzekl sie ze teraz juz wie ze chce byc ze mna przepraszal nawet plakal...co ja mam zrobic?doradzcie
karoline blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:28   #2
magda88
Zadomowienie
 
Avatar magda88
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dziki zachód
Wiadomości: 1 105
Dot.: doradzcie...

Myślę, że Twoja decyzja nie może być podyktowana przez kogoś. Jeśli czujesz, że powinnaś mimo wszystko mu zaufać, zrób to. w tej sprawie za dużo jest niejasności a decyzji o rozstaniu nie podejmuje się ot tak. Skoro najpierw się rozstaliście a po tygodniu milczenia jednak "namyślil się" to coś tu jest nie tak, chyba nie jest poważny. Jedyne co mogę w tej sytuacji powiedzieć to to,że ja bym mu nie zaufała. Ale to nie moje, ale Twoje życie, więc sama musisz zdecydować...
magda88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:36   #3
Czar_Wodnika
Raczkowanie
 
Avatar Czar_Wodnika
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: tu i ówdzie
Wiadomości: 109
Dot.: doradzcie...

Wiesz, też uważam, że sama powinnaś podjąć decyzję co zrobić...Ty wiesz najlepiej co do niego czujesz i czy jesteś mu w stanie zaufać i zapomnieć o tym co przeczytałaś....Ale jeśli mam być szczera....to ja przemyślałabym wszystko jeszcze raz i kwestię zaufania bardzo wnikliwie, jeszcze raz, przeanalizowałabym...Życz ę aby wszystko ułożyło się wedle Twojej myśli....i obyś była szczęśliwa ze swoją decyzjąPozdrawiam:c mok:
__________________
There's a fire between us
So where is your God
There's a fire between us
I can't get off the caruosel
I can't fall off this world
Czar_Wodnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 20:54   #4
karoline blue
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 15
Dot.: doradzcie...

dziekuje...nie wiem co mam zrobic mam metlik w glowie...teraz zblizaja sie wakacje mieszkamy daleko siebie a on blisko tamtej dziewczyny..boje sie ale ja go kocham...zawsze kiedy jechal do domu i potem wracal to cos miedzy nami sie sypalo,teraz wiem ze to dlatego ze sie z nia widzial...serce sie rwie ale rozum mowi nie
karoline blue jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:02   #5
Scarlet_17
Wtajemniczenie
 
Avatar Scarlet_17
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: południowo-wschodnia Polska;)
Wiadomości: 2 316
Dot.: doradzcie...

A może Ty go przytrzymaj w niepewnościPoczekaj na rozwój wypadków czy będzie nadal zabiegał o Ciebie,czy może pójdzie do tamtej dziewczyny która jak mówisz ma niedaleko siebie i nie rób nic tylko dlatego,że się boisz,że wróci do niej-jeśli kocha Ciebie to będzie chciał być tylko z Tobą a Ty zasługujesz by miec go tylko dla siebie a nie dzilić sie z kimś innym.Przemyśl sobie wszystko dobrze i podejmij decyzje,powodzenia
__________________
"Trzeba gonić,trzeba gonić swe marzenia,a nie czekac ile trosk przyniesie los"



Scarlet_17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 21:30   #6
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: doradzcie...

Cytat:
Napisane przez karoline blue
hej kochane wizazanki mam problem i juz sama nie wiem co zrobic...jesli ktos pamieta to w zeszlym tygodniu rozstalam sie z chlopakiem tydzien nie bylo z nim kontaktu po czym odezwal sie i znow chce ze mna byc...ale wynikla pewna sprawa...jak okazalo sie on caly czas sie wahal czy chce byc ze mna czy ze swoja byla dziewczyna...weszlam na jego gg i doznalam szoku otoz ciagle z nia pisal nawet ostatni sie spotkal tam pisalo nawet ze zamieszkaja sobie razem w przyszlym roku itp...on zarzekl sie ze teraz juz wie ze chce byc ze mna przepraszal nawet plakal...co ja mam zrobic?doradzcie
Wydaje mi się że sama powinnaś podjąć dezycję ale ja jak bym była na twoim miejscu nie wróciłabym do niego
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-24, 22:04   #7
Momo
Zakorzenienie
 
Avatar Momo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ok. Bydgoszczy
Wiadomości: 5 520
Dot.: doradzcie...

Posłuchaj rozumuFacet sam nie wie czego chce.Jeśli wrócisz do niego,to prędzej czy póżniej będziesz przez niego cierpieć.
__________________
Moim ulubionym sprzętem kuchennym jest laptop ...

Kobieta zmienną jest...moje hobby
http://www.zapiskiroztrzepane.pl/


Awatar - made by Momo
Momo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-24, 22:05   #8
gwiazdkaa
Raczkowanie
 
Avatar gwiazdkaa
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 275
Dot.: doradzcie...

Cytat:
Napisane przez Momo
Posłuchaj rozumuFacet sam nie wie czego chce.Jeśli wrócisz do niego,to prędzej czy póżniej będziesz przez niego cierpieć.
Momo masz racje...
gwiazdkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:12.