Niebezpieczny fetysz. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-10-08, 08:49   #1
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33

Niebezpieczny fetysz.


Hej. Dostaję ostatnio do głowy od różnych myśli i nie wiem jak sobie z tym poradzić.

Może zacznę od początku; 2 lata temu pracowałam w klubie nocnym. Bardzo mi się kiedyś w życiu nudziło, plus chciałam sobie dorobić, więc poszłam do takiego miejsca. Dla jasności: byłam hostessą, więc musiałam z facetami rozmawiać, czasami zatańczyć. Bardzo miło to wspominam, była wieczna impreza, dużo zarabiałam, jedyny minus to za dużo alkoholu wtedy piłam. W końcu odeszłam, bo poznałam tam faceta, zakochałam się i nawet gdybym miała jego pozwolenie na dalszą pracę tam, to już przestało mi to smakować.
Teraz, jestem z nim w związku już prawie dwa lata i czuję, że zaczyna mnie znowu ciągnąć do takich miejsc. Chcę znowu się wyzywająco ubierać, być traktowana przedmiotowo przez facetów, jak żywy towar, ładna lalka na półce, zgarnąć kasę za to że dam się dotknąć za rękę. Zawsze lubiłam się ubierać wyzywająco i chciałam być postrzegana przez facetów jak mała dz***a. No po prostu mam taki fetysz i ciągnie mnie do tego coraz bardziej. Zaczęłam nawet myśleć o seksie za pieniądze :/
Nie chcę zdradzać mojego faceta, czy powinnam z tym iść na psychoterapię?
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:15   #2
alabastrowa7
Raczkowanie
 
Avatar alabastrowa7
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 40
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

A może zadowolą Cię jakieś gierki z twoimi facetem? Może spróbujcie jakieś BDSM? Te wszystkie kostiumy są bardzo wyzywające, a jak jest się uległym to serio można pomyśleć, że ktoś traktuje Cię przedmiotowo
alabastrowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:35   #3
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Myślałam o tym, mój facet wie że ja lubię takie rzeczy, ale to się nie uda. To jest jednak mój facet, żyję z nim na co dzień, on mnie kocha i tego typu zabawy z nim nie są dla mnie wystarczająco hmm...prawdziwe? Inny facet to obca osoba, dla niego jestem obojętna i to poczucie, że traktuje mnie naprawdę przedmiotowo i chłodno jest w tym wszystkim najlepsze.
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:50   #4
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Myślałam o tym, mój facet wie że ja lubię takie rzeczy, ale to się nie uda. To jest jednak mój facet, żyję z nim na co dzień, on mnie kocha i tego typu zabawy z nim nie są dla mnie wystarczająco hmm...prawdziwe? Inny facet to obca osoba, dla niego jestem obojętna i to poczucie, że traktuje mnie naprawdę przedmiotowo i chłodno jest w tym wszystkim najlepsze.
Poznałem kilka kobiet, które miały podobne do Twoich pragnienia. I też miały faceta. One po prostu szukały innego, odpowiedniego faceta do tego typu "gier i zabaw".
Wiadomo, że nikt idealny nie jest i niemożliwością jest znalezienie osoby, która będzie w 100% pasować i spełniać wszystkie ostre kryteria. Trzeba iść na kompromisy.
Dlatego tamte kobiety nadal były ze swoimi mężczyznami a do tej jednej sprawy szukały odpowiedniego pana/ów, który/rzy nadawał/li się akurat tylko do tego.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-10-08 o 11:51
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 11:59   #5
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Ja bym się pewnie, mimo wszystko, źle czuła zdradzając.

Mój facet umie być brutalem i mnie "zeszmacić", ale to nawet nie o to chodzi, czy on to umie czy nie. Chodzi o samą świadomość, że inny facet to inny facet. Nawet nie wiem jak to wyjaśnić, sytuacja patowa :/
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 12:12   #6
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Chodzi o samą świadomość, że inny facet to inny facet. Nawet nie wiem jak to wyjaśnić, sytuacja patowa :/
Doskonale rozumiem o co chodzi. Nie bawi Cię udawanie, bo to nie to (czesciej to bardziej zabawne), to nie jest adrenalina pomieszana z emocjami, z poczuciem kogos nowego.

---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Ja bym się pewnie, mimo wszystko, źle czuła zdradzając.
To zawsze wybór mniejszego zła. Czy zdrada z nic nie znaczącym facetem, czy dojmujące poczucie frustracji.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-08, 12:25   #7
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Doskonale rozumiem o co chodzi. Nie bawi Cię udawanie, bo to nie to (czesciej to bardziej zabawne), to nie jest adrenalina pomieszana z emocjami, z poczuciem kogos nowego.


---------- Dopisano o 13:12 ---------- Poprzedni post napisano o 13:11 ----------



To zawsze wybór mniejszego zła. Czy zdrada z nic nie znaczącym facetem, czy dojmujące poczucie frustracji.
Głupio, że ja w ogóle myślę o zdradzie, bo w przeszłości mój facet miał powody do tego żeby zdradzić mnie (notorycznie odmawiałam seksu z powodów zdrowotnych, powiedzmy) a teraz to mi odwala.
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-09, 10:20   #8
heavyduty
Rozeznanie
 
Avatar heavyduty
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 800
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Głupio, że ja w ogóle myślę o zdradzie, bo w przeszłości mój facet miał powody do tego żeby zdradzić mnie (notorycznie odmawiałam seksu z powodów zdrowotnych, powiedzmy) a teraz to mi odwala.





1.,, Mistejk." Odmowa seksu z (rzeczywistych) powodów zdrowotnych nie jest powodem do zdrady.


2. O ile dobrze rozumiem nie pracowałaś jako dziewczyna do łóżka tylko do towarzystwa. Może brakuje Ci po prostu adoracji lub np. pożądliwych spojrzeń wielu mężczyzn w tym samym miejscu. Może rozważ wypad do takiego najtklubu razem ze swoim facetem. Będzie wilk ,,bez rogów" i owca syta ?
__________________
heavyduty
heavyduty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 11:10   #9
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Może rozważ wyjście do takiego klubu ze swoim facetem? Albo do klubu dla swingersów/innego tematycznego klubu związanymi z grami seksualnymi? W końcu piszesz, że poznaliście się w nocnym klubie, więc może chętnie poszedłby z Tobą?


Żeby było perwersyjniej, możecie do takiego klubu przyjść oddzielnie, udawać, że się nie znacie, Ty się bardzo seksownie ubierzesz, a on zacząłby Cię ostro podrywać na oczach innych facetów. Może taka fantazja by Ci się spodobała i byłby "wilk syty, i Manchester City"
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-10, 14:04   #10
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Byłam z nim ostatnio w najtklubie, ale to we mnie tylko rozbudziło chęć żeby znowu pracować w takim miejscu.

Problem jest taki, że te fantazje które mam nie łączą się z moim facetem bo on jest tym stałym, codziennym elementem mojego życia, a ja potrzebuję zupełnej odmiany, bez niego.

Haha "wilk syty i Manchaster City"- zapamiętam 😃
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-11, 15:18   #11
wolinka23
Raczkowanie
 
Avatar wolinka23
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 30
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

A myślałaś o trójkącie? To zawsze jest jakiś "obcy element" w zabawie.
wolinka23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-13, 11:14   #12
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Mój facet powiedział, że trójkąt z drugim facetem odpada.
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-13, 14:32   #13
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

myślałam że chodzi o broń, nóż czy pistolet
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-15, 12:22   #14
franczeska_simoneska
Przyczajenie
 
Avatar franczeska_simoneska
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 12
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Mój facet powiedział, że trójkąt z drugim facetem odpada.

Trudna sytuacja Kochana. Wpadłaś na jakiś inny pomysł?
franczeska_simoneska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-16, 14:44   #15
agacookie92
Raczkowanie
 
Avatar agacookie92
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 33
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Tylko zdrada przychodzi mi do głowy, ale nie wiem jak bym się po tym ze sobą czuła.
agacookie92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-17, 13:54   #16
alabastrowa7
Raczkowanie
 
Avatar alabastrowa7
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 40
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Tylko zdrada przychodzi mi do głowy, ale nie wiem jak bym się po tym ze sobą czuła.

Jest taki serwis który nazywa się zbiornik albo wodnik, znasz?
alabastrowa7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-26, 14:35   #17
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 5 508
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Tylko zdrada przychodzi mi do głowy, ale nie wiem jak bym się po tym ze sobą czuła.
Zerwij ze swoim facetem i potem rób co chcesz.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
0f78e7ab4a87196fb8e6ee2746a5f35dfd845f1c_5ee6abf249ce5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-28, 14:56   #18
fleur05
Zadomowienie
 
Avatar fleur05
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 243
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Ja również mam podobne fantazje, nie realizuję, bo kiedy pomyślę o ich realizacji w prawdziwym życiu, to nie widzę siebie w tym. W fantazjach wszystko jest wiadomo idealnie pociągające, w realu widzę odrzucających swoją fizycznością facetów i choroby weneryczne.


I do mnie ta wizja przemawia na tyle, że cieszy mnie, że nie będę miała sposobności nawet spróbować, mam TŻ, a zdrady nie uznaję.



Zastanów się, czy jest to dla Ciebie jednak na tyle ważne, żeby rezygnować ze związku. O zdradzie bym na Twoim miejscu nawet nie pomyślała, tak po prostu z szacunku do drugiego człowieka.
__________________
Twoja...

Leczę się z egoizmu.

fleur05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-10-29, 00:25   #19
Lukasz90Lukasz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 64
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Cytat:
Napisane przez agacookie92 Pokaż wiadomość
Tylko zdrada przychodzi mi do głowy, ale nie wiem jak bym się po tym ze sobą czuła.
I nie dowiesz się dopóki nie spróbujesz... , a na poważnie,...widzę dwie opcje ,niestety przy tych dwóch opcjach Twój facet cierpi , Ty musisz wybrać ,która opcja jest lepsza ... a raczej lżejsza dla niego...

1. Jeśli go zdradzisz , to po jakimś czasie on się dowie i to go bardzo zrani i się rozstaniecie ( bądź w drugim przypadku jak się nie dowie to Ty będziesz źle się z tym czuła)
2. Jeśli go teraz zostawisz , pocierpi przez następne kilka miesięcy ale nie będzie tak bardzo zraniony jak po zdradzie... , a Ty będziesz mogła robić wszystko co chcesz bez wyrzutów i zmartwień ,że on się dowie.

Jest jeszcze jedna opcja , że Twój fetysz może się wydawać na teraz "super" , ale jeśli już wejdziesz w to , to po pierwszym bądź drugim razie okaże się,że jednak tego nie chcesz , i chcesz wrócić do "starych" śmieci.

Twój wybór , pamiętaj ,że będąc egoistą ranisz innych,którzy nie koniecznie na to zasługują.

Pozdrawiam i powodzenia
Lukasz90Lukasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-05, 07:28   #20
Matt_Z
Raczkowanie
 
Avatar Matt_Z
 
Zarejestrowany: 2019-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 65
Dot.: Niebezpieczny fetysz.

Egoizm.. Czy ja wiem czy to jest egoizm jeżeli byy się rozstała i robiła to co chce? Może poszukać też partnera, który by zgadzał się na trójkąty albo żyć w otwartym związku. proste.
Matt_Z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-05 08:28:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:43.