Problem z błogosławieństwem i wychodzeniem z domu. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-01-30, 07:55   #1
Karolina2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 4

Problem z błogosławieństwem i wychodzeniem z domu.


Hej

Mamy taki problem z narzeczonym. Oboje jesteśmy niewierzący i nasz ślub będzie cywilny ale wesele będzie duże, będzie biała suknia itd...

Narzeczony chce wychodzić z domu i otrzymać swoiste "ateistyczne błogosławieństwo" po prostu kilka miłych słów pod rodziców. Chce tego ponieważ nie chce żeby rodzice czuli się pominięci czy jak zwykli goście na naszym ślubie.

Przystałam na "błogosławieństwo" jednak nie mogę się zgodzić żeby wychodził ze swojego domu.

Ja mam rodziców jednak z powodu skomplikowanych relacji między nimi nie chcę żadnego błogosławieństwa od nich, nie będę wychodzić od siebie z domu rodzinnego.

Mieszkamy z narzeczonym w mieszkaniu od prawie 2 lat.

Robimy ceremonię ślubu całkowicie ateistyczna, a on nagle wymyśla wychodzenie z domu i "błogosławieństwa"...

Nie podoba mi się to. On sądzi że urazi rodziców tym że nie wyjdzie z domu tylko z naszego (wynajmowanego od 2 lat) mieszkania.

Jak rozwiązać sytuację?

Myślałam o tym żeby on robił co chce, a ja będę na filmie od kamerzysty dopiero jak będę wsiadać do auta, które zawiezie nas do urzędu. Po prostu pominąć ten mój etap domowy ponieważ dla mnie to jest cyrk. Nie chcę w tym uczestniczyć. Nie podoba mi się to całe nagrywanie ubierania w domu i inne żenujące sytuacje. Ja najchętniej zaczęła bym film jak już jesteśmy czy jedziemy do urzędu stanu cywilnego.

Poradzicie coś proszę

Na prawdę nie chcę tego cyrku domowego.
Karolina2023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 18:06   #2
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problem z błogosławieństwem i wychodzeniem z domu.

Cytat:
Napisane przez Karolina2023 Pokaż wiadomość
Hej

Mamy taki problem z narzeczonym. Oboje jesteśmy niewierzący i nasz ślub będzie cywilny ale wesele będzie duże, będzie biała suknia itd...

Narzeczony chce wychodzić z domu i otrzymać swoiste "ateistyczne błogosławieństwo" po prostu kilka miłych słów pod rodziców. Chce tego ponieważ nie chce żeby rodzice czuli się pominięci czy jak zwykli goście na naszym ślubie.

Przystałam na "błogosławieństwo" jednak nie mogę się zgodzić żeby wychodził ze swojego domu.

Ja mam rodziców jednak z powodu skomplikowanych relacji między nimi nie chcę żadnego błogosławieństwa od nich, nie będę wychodzić od siebie z domu rodzinnego.

Mieszkamy z narzeczonym w mieszkaniu od prawie 2 lat.

Robimy ceremonię ślubu całkowicie ateistyczna, a on nagle wymyśla wychodzenie z domu i "błogosławieństwa"...

Nie podoba mi się to. On sądzi że urazi rodziców tym że nie wyjdzie z domu tylko z naszego (wynajmowanego od 2 lat) mieszkania.

Jak rozwiązać sytuację?

Myślałam o tym żeby on robił co chce, a ja będę na filmie od kamerzysty dopiero jak będę wsiadać do auta, które zawiezie nas do urzędu. Po prostu pominąć ten mój etap domowy ponieważ dla mnie to jest cyrk. Nie chcę w tym uczestniczyć. Nie podoba mi się to całe nagrywanie ubierania w domu i inne żenujące sytuacje. Ja najchętniej zaczęła bym film jak już jesteśmy czy jedziemy do urzędu stanu cywilnego.

Poradzicie coś proszę

Na prawdę nie chcę tego cyrku domowego.
dlaczego nie możesz się zgodzić, żeby wychodził ze swojego domu?

to ślub tak samo Twój jak i jego. Ty nie chcesz żadnego "ateistycznego błogosławieństwa" on chce. nie możesz mu zabronić.

rozwiązanie jest bardzo proste. skoro chce wychodzić z domu rodzinnego i mieć tam jakąś sytuację z rodzicami to niech ma. Ty się możesz ogarniać w waszym mieszkaniu i on może po Ciebie przyjechać (czy tam możecie do urzędu jechać osobno).

ja zasadniczo nie widzę tutaj żadnego problemu

Edytowane przez Pani_Mada
Czas edycji: 2022-01-30 o 18:08
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 18:15   #3
Karolina2023
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 4
Dot.: Problem z błogosławieństwem i wychodzeniem z domu.

Też nie widzę. To było jedno z 2 moich rozwiązań, że po wszystkim przyjedzie mnie mnie auto ślubne i pojedziemy pod urząd stanu cywilnego ale jemu się to nie podoba. Ma być i błogosławieństwo i jego wychodzenie z domu.

On mówi że nie będzie spójnie, że powinien przyjechać po młoda do domu albo mieszkania i wgl. Ja nie chcę tego cyrku najlepiej wcale.
Karolina2023 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-01-30, 18:28   #4
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Problem z błogosławieństwem i wychodzeniem z domu.

Cytat:
Napisane przez Karolina2023 Pokaż wiadomość
Też nie widzę. To było jedno z 2 moich rozwiązań, że po wszystkim przyjedzie mnie mnie auto ślubne i pojedziemy pod urząd stanu cywilnego ale jemu się to nie podoba. Ma być i błogosławieństwo i jego wychodzenie z domu.

On mówi że nie będzie spójnie, że powinien przyjechać po młoda do domu albo mieszkania i wgl. Ja nie chcę tego cyrku najlepiej wcale.
to nie może przyjechać po Ciebie do waszego mieszkania?
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-30 19:28:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:44.