jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-13, 14:22   #1
Flofferek
Zakorzenienie
 
Avatar Flofferek
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: kosmos
Wiadomości: 13 670

jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??


hej. od razu mowie, ze mnie to nie przeszkadza nigdy nie bylam ani na pieniazki, ani za wielkim bogactwem, wiec pierscionek zareczynowy z cyrkoniami traktuje za najwiekszy i najdrozszy skarb. nie obchodzi mnie ze nie ma tych diamentow, brylantow, etc... najwazniejsze ze dostalam go od najukochanszej osoby na swiecie ostatnio strasznie zbulwersowal mnie moj dawny kolega, a mianowicie (dosc dlugo nie mielismy ze soba kontaktu) zaczal sie wypytywac co slychac u mnie, co u B., jak tam sprawy ze slubem, no i mowie ze juz dawno po zareczynach i ze zbieramy na slub a on z pytaniem czy pierscionek z cyrkoniami czy z diamentami, ahhh mnie cholera wziela, mowie ze z cyrkoniami, a on ze jak to, ze co to, to przeciez wstyd, jak B. mogl sie nie postarac, itd itp. pytam sie czy wg niego taki pierscionek jest nieprawdziwy, a on ze nieprawdziwy... rozmawialismy na gg, od razu go zablokowalam, tak mnie wkurzyl debil;/

a z ciekawosci teraz... jakie wy macie pierscionki?? czy to takie wazne wg was by miec drogi pierscionek??

buziaczki
Flofferek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:31   #2
stokrotka_to_ja
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotka_to_ja
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 11 425
GG do stokrotka_to_ja
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Odpowiem,chociaż nie mam pierścionka
Wszytsko jedno czy z cyrkoniami,czy z diamentem,czy ze srebra czy złota. To jest symbol Że niby jak to ma być,pierscionek za 1500 PLN = bardzo kocha ,pireścionek za 150 PLN = kocha słabo Powinien być kupiony z mysla o mnie,o moim guście.
__________________
...i jest

Dziecko grzeczne/niegrzeczne to stan umysłu matki a nie dziecka.


POMOC dla dzieci z Tanzanii https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=675684
stokrotka_to_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:32   #3
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Jaki wstyd???
Pierscionek przede wszystkim ma się podobać, a czy jest z diamentami, brylantami, cyrkoniami czy bursztynem to indywidualna sprawa. Ja np. nie lubie złota normalnego tylko białe, i nikomu nic do tego, a już najbardziej obcemu facetowi Kiedyś widziałam piękne pierscionki z białego złota, z szafirkami - slicznie się to razem komponuje
Pierścionek to jakaś obietnica, dowód uczucia, a nie pokazówa.
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:36   #4
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

To nie o diamenty, brylanty i Bóg wie co chodzi, nieprawdaż Pierścionek na pewno ma się nam podobać, ale najważniejsze jest chyba to, że to nie jest to kolejna zwykła ozdoba na palcu, ale tak jak napisała szajajaba dowód uczucia, pewien symbol
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:37   #5
agabe81
Rozeznanie
 
Avatar agabe81
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 990
GG do agabe81 Send a message via Skype™ to agabe81
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Uważam, że pierścionek z cyrkoniami jest tak samo śliczny jak ten z diamentami i brylantami czy z tym tam jeszcze. Jak dla mnie to im skromniejszy tym fajniejszy. Nie podobają mi się pierścionki zaręczynowe z wielgachnymi oczkami.
Tak jak napisałaś liczy się to, że dostałaś go od ukochanej osoby i dla mnie tak samo jest to najważniejsze.
agabe81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:38   #6
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

A tak naprawde - ile z was, i w ogóle ilu ludzi rozpozna, co jest w pierścionku...
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:41   #7
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 47 805
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Liczy się miłośc, pierścionek to tylko przedmiot. Nawet pierścionek z gumy do żucia byłby godny zostać pierścionkiem zaręczynowym, byleby został ofiarowany prze osobe naprawdę kochającą.
7ff68c701155e8d8df718a53d4dcd8f42fe80c19_6010ad0234c28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 14:43   #8
kamuha
Zakorzenienie
 
Avatar kamuha
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 29 164
GG do kamuha
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Cytat:
Napisane przez szajajaba
A tak naprawde - ile z was, i w ogóle ilu ludzi rozpozna, co jest w pierścionku...
Ja szczerze mówiąc się na tym nie znam Albo się podoba, ma to "coś" albo nie. I równie dobrze może mi się nie spodobać pierścionek z cyrkoniami jaki diamentami
kamuha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:45   #9
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

moich dziadków nie było nawet stać kiedyś na złote obrączki, to kupili imitacje a babunia po nocach czyściła żeby jako tako się prezentowały.
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:58   #10
Lavenda
Rozeznanie
 
Avatar Lavenda
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Małopolska: - ..... - Kraków
Wiadomości: 786
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Cytat:
Napisane przez Flofferek
pytam sie czy wg niego taki pierscionek jest nieprawdziwy, a on ze nieprawdziwy...
Po tej wypowiedzi Twojego znajomego widać jaki to typ człowieka.


Niby diamenty są ważniejsze niż miłość. Moi znajomi zmusili rodziców do brania kredytu (sami nie pracują więc bank nie dał im pieniędzy), żeby "weselw było na poziomie" - przecież to chore.

Czasami zastanawiam się co dla ludzi znaczy słowo MIŁOŚĆ.
__________________
"Wielu ludzi twierdzi, że sny są czarno-białe, ale ja śnię w kolorze."
Richard P. Feynman

"Jest coś niedobrego z ludźmi: nie uczą się przez zrozumienie, tylko jakoś inacze, pewnie na pamięć.
Ich wiedza jest taka krucha!"

Richard P. Feynman
Lavenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 14:58   #11
gaga87
Zakorzenienie
 
Avatar gaga87
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 9 298
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Ja jeszcze nie mam, ale juz teraz moge powiedziec, ze dla mnie to nie ma zadnego znaczenia. A niech nawet bedzie za 5 zl z bazarku - wazne, ze dany z serca i milosci...

Kolega widocznie jakis burżuj
__________________


etorebkowy kod się zmył
gaga87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 15:06   #12
Martusia B.
Wtajemniczenie
 
Avatar Martusia B.
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 379
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Ja też nie mam jeszcze pierścionka i jeszcze trochę nie będę mieć, bo za młoda jestem. Wiem tyle, że dla mnie nie będzie mieć żadnego znaczenia czy ten pierścionek będzie, złoty, srebrny, z diamentem, czy z cyrkoniami... co za różnica, to tylko przedmiot, najważniejsze jest co czuje osoba, która go daje... to że chce być z nami do końca życia Przecież przedmioty się są wieczne, a uczucia tak
Martusia B. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:06   #13
atka83
BAN stały
 
Avatar atka83
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 10 022
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

To fakycznie jakiś poryty koleś :/
Mój pierscionek ma 6 cyrkoni i jak dla mnie jest sliczny,bo podarowany prosto z serca Mi np nie podobają się duże kamienie.

To moj pierscionek

atka83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:07   #14
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Ja mogłabym nosic nawet pierscionek z gumy balonowej, gdyby tylko pochodzil od faceta, ktorego kocham .

Nie wiem skąd się biorą u ludzi (takich jak kolega) takie glupie nawyki.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:09   #15
paulinka_vel_paulinka
Wtajemniczenie
 
Avatar paulinka_vel_paulinka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 2 971
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

to taki typ ludzi, mi kiedyś kolega powiedział, że mam ładną bluzke i spytał się gdzie kupiłam, jak powiedziała że w H&M to zrobił zdegustowaną mine i tylko skomentował "że to tania firma".
__________________
Dbam o siebie dieta od 3.09.2010!!!
20.12.2010 jeszcze 6,7kg TO GO!!!
paulinka_vel_paulinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:38   #16
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Ja nie mam pierścionka, ale mogę powiedzieć co myślę.

Mogę się podpisać pod większością wypowiedzi tutaj - nie zależy mi na brylantach czy złocie. Ja zresztą nie lubię złota, chyba, że białe. Mogłabym mieć pierścionek ze srebra i z cyrkoniami, mogę mieć niemal jakikolwiek, byle wiązał się z uczuciami, bo to jest ważne - nie "materiał" z jakiego wykonano pierścionek.

Tak samo podchodzę do ślubu (którego na razie w ogóle nie planuję) - jeśli miałabym brać ślub, to skromny. Nie lubię wielkich uroczystości. I nie wiem czemu tak to wszystkich oburza, że choćby mnie było stać, nie chcę hucznego wesela itp. Przecież to moja sprawa i powinno się to wszystko odbywać tak, jak ja chcę. Prawda?

Kolega, który tak zareagował na te cyrkonie (swoją drogą, uwielbiam cyrkonie i uważam, że są równie śliczne jak brylanty ) jest co najmniej źle wychowany - pisać coś takiego szczęśliwej właścicielce pierścionka, dla której TEN WŁAŚNIE pierścionek z cyrkoniami jest najważniejszym pierścionkiem świata.
No a poza tym widać, jakie podejście do świata ma kolega
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:40   #17
mary poziomkowa
Zakorzenienie
 
Avatar mary poziomkowa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Nigdziebądź
Wiadomości: 3 847
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

ja mam pierścionek z białego złota z jedną cyrkonią [jest podobny do tego z prawej strony, który wkleiła stokrotka], nie przepadam za żółtym złotem, ani 'oblepionymi' pierścionkami

ten jest skromny i bardzo mi się podoba. Najważniejsze jest to, że dostałam Go od najbliżeszej Osoby, która chce spędzić ze mną resztę życia)
__________________
Nutka-Hanutka is in town <3 03.05.2011

Janutek is coming to town <3

vege!
mary poziomkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:47   #18
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Cytat:
Napisane przez mary poziomkowa
ja mam pierścionek z białego złota z jedną cyrkonią [jest podobny do tego z prawej strony, który wkleiła stokrotka], nie przepadam za żółtym złotem, ani 'oblepionymi' pierścionkami

ten jest skromny i bardzo mi się podoba. Najważniejsze jest to, że dostałam Go od najbliżeszej Osoby, która chce spędzić ze mną resztę życia)
Bardzo ładny
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 15:56   #19
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Flofferku,mogłaś odparować temu koledze-czy jego stać na pierścionek z diamentami dla narzeczonej.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-08-13, 16:25   #20
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Cytat:
Napisane przez Fresa
Flofferku,mogłaś odparować temu koledze-czy jego stać na pierścionek z diamentami dla narzeczonej.
Taa, najgorzej jak Go stać :P
A tak poza tym to cyrkonie sa sliczneeeeeeeeeeee sama mam 3 pierscionki z nimi i kocham je nad zycie, szczegolnie ze mam je od Niego a to najwazniejsze.
lexie, ja tez w przyszlosci chcialabym miec taki skromny slub, moim zdaniem takie sluby maja wiekszy urok, choc oczywiscie to zalezy od mlodej pary-kazdy lubi co innego.
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 16:37   #21
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

a ja uwielbiam cyrkonie twoj kolega jest porypany dobrze ze go zablokowalas jesli mialabym kogos ukochanego przy swoim boku i chcialby mi sie oswiadczyc to nawet jesli zrobilby to za pomoca pierscionka za 2 zl (takie co czesto nad morzem mozna sobie wylosowac z takiego baniaka ) niewazne..liczy sie szczere uczucie a nie wielkosc brylanta..
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 16:41   #22
windykatorka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 153
GG do windykatorka
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Szczerze ?
Mogłabym dostać pierścionek kupiony na odpuście-jeśli tylko, człowiek dający mi go kochałby mnie nad życie.



Pozatym-nie widze żadnej różnicy między brylantem a cyrkonią(a jak to wygląda ?).
Skoro nie widać różnicy,to po co przepłacać
windykatorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 16:46   #23
Ally83
Zakorzenienie
 
Avatar Ally83
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Ldn
Wiadomości: 4 529
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Cytat:
Napisane przez Martusia B.
Ja też nie mam jeszcze pierścionka i jeszcze trochę nie będę mieć, bo za młoda jestem. Wiem tyle, że dla mnie nie będzie mieć żadnego znaczenia czy ten pierścionek będzie, złoty, srebrny, z diamentem, czy z cyrkoniami... co za różnica, to tylko przedmiot, najważniejsze jest co czuje osoba, która go daje... to że chce być z nami do końca życia Przecież przedmioty się są wieczne, a uczucia tak
A dla mnie ma znaczenie... nie może być złoty Bo złotej bizuterii nie cierpię . A reszta nie ma znaczenia


Cytat:
Napisane przez lexie
Tak samo podchodzę do ślubu (którego na razie w ogóle nie planuję) - jeśli miałabym brać ślub, to skromny. Nie lubię wielkich uroczystości. I nie wiem czemu tak to wszystkich oburza, że choćby mnie było stać, nie chcę hucznego wesela itp. Przecież to moja sprawa i powinno się to wszystko odbywać tak, jak ja chcę. Prawda?
Tu też się zgodzę, ja chcę mieć skromny ślub, taki kameralny. I nie wesele z disco polo :|
Ally83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 16:52   #24
gosik79
Zakorzenienie
 
Avatar gosik79
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 4 009
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Ja mam białe złoto (bo żółtego nie znoszę) z jedną cyrkonią, piękny pierścionek, choć nie kosztował dużo. Przecież nie zaręczałam sie z kontem w banku tylko z facetem mojego życia.
gosik79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:00   #25
asia_z
Zakorzenienie
 
Avatar asia_z
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 9 155
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

ja też tak mysle jak Wy. mnie nie robi różnicy czy pierścionek jest plastikowy czy złoty czy jeszcze jakiś inny. ważne że został ofiarowany z uczuciem.
__________________
asia_z jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:06   #26
seemore
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 476
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Ja zdecydowanie z cyrkonią. Z brylantami czy innymi bajerami nawet bym nie chciała. Pieniądze można wydać na coś innego a tu się liczy uczucie a nie klejnoty. To jest tylko symbol.
__________________
Życie jest piękne. Nareszcie w Niemczech

seemore jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:11   #27
martini.
Zakorzenienie
 
Avatar martini.
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 911
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Zgadzam się z dziewczynami w zupełności.

Sama pieścionka nie mam i jedyne moje obiekcje wzbudza żółte złoto,bo nie lubię.

I ogromnego wesela też mieć nie będę.

A może zapytaj kolegi,bo może skoro moja Ciocia (która jest już z 30 lat po ślubie) nie dostała w ogóle pierścionka (bo to były inne czasy,jak wiadomo i tak wyszło) to znaczy,że Jej ślub jest nieważny?
martini. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:12   #28
i_n_e_s
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 823
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Też nie ma dla mnie znaczenia, czy pierścionek, który bym dostała jest brylantami czy cyrokniami, bo nie to się liczy.
i_n_e_s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:26   #29
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami??

Wstyd, nie wstyd , diamenty, choć najtwardszy minerał, twardości (stałości, siły i wytrzymałości) uczuć nie zapewnią.
Miłości od rys nie uchronią tym, że dla bezpieczeństwa znajdą się na palcu, a nie na sercu .

Mogłaś mu napisać, żeby się puknął w głowę i spytać, czy to wypada np. sypiać z tą Najważniejszą na świecie Dziewczyną przy użyciu zwykłych gum; co zrobić, gdy nie są pokryte warstwą platyny...
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-13, 17:30   #30
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: jak sie zapatrujecie na zareczynowy pierscionek z cyrkoniami a nie z diamentami

Cytat:
Napisane przez gosik79
Przecież nie zaręczałam sie z kontem w banku tylko z facetem mojego życia.
No właśnie zaręczamy się z facetem czy pierścionkiem? Przecież to mały drobiazg który dla kogoś może nie mieć żadnej wartości oprócz tego że kosztował 1000 zł. Bo liczy się wartość sentymentalna. Nawet pierścionek zaręczynowy za 100 zł, to najwspanialszy skarb
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-13 01:17:05


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:01.