Czerwone światło dla zbyt chudych modelek - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-10, 10:53   #1
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228

Czerwone światło dla zbyt chudych modelek


Cytat na podstawie:
http://wiadomosci.onet.pl/1400241,69,item.html

Cytat:
Wychudzone modelki nie będą mogły wystąpić na wybiegu podczas kolejnej edycji pokazów mody Pasarela Cibeles, które odbędą się 18-22 września w Madrycie.
Promowany przez nie wzór piękności ma zgubny wpływ na hiszpańskie nastolatki, które coraz częściej chorują na anoreksję.

W piątek hiszpańskie media poinformowały, że rząd lokalny w Madrycie, który współfinansuje pokazy, wyeliminował 30-40 proc. według niego zbyt chudych modelek, które jeszcze w zeszłym roku spacerowały po tym wybiegu. Przedstawiciele rządu madryckiego wraz z Hiszpańskim Towarzystwem Endokrynologii i Odżywiania wprowadzili surowe ograniczenia: modelka, której współczynnik masy ciała nie przekracza 18 (waga 56 kg przy 175 cm wzrostu), nie będzie mogła pojawić się na wybiegu podczas pokazów.

Jak pisze hiszpański dziennik "ABC", jest to pierwszy przypadek w historii, kiedy podczas międzynarodowych pokazów mody będą obowiązywać tak surowe kryteria.

Organizatorzy podkreślili, że nie chcą, aby moda kojarzyła się z promowaniem patologicznej szczupłości oraz ze wzrostem zachorowań na anoreksję wśród nastolatków.

Zarzewiem dyskusji w Hiszpanii było telewizyjne wystąpienie kilku top modelek o wymiarach 34 i 36, które wyznały, że każdy dodatkowy kilogram będzie stanowił zagrożenie dla ich kariery.

Przedstawiciele hiszpańskiego świata mody nie są jednak pierwszymi, którzy zwrócili uwagę na zagrożenie, które stanowi dla społeczeństwa współczesny ideał piękności. W zeszłym roku czescy lekarze zaapelowali o zaprzestanie promocji wychudzonych modelek, kiedy czeska Miss Sympatii, chora na anoreksję, znalazła się w szpitalu w Pilźnie.
Co o tym sądziecie?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 10:58   #2
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Jestem wręcz zachwycona!
Przeczytalam już tę informację przed wejściem na wizaż i nadal jestem w euforii.
Wreszcie coś zrobiono by pozbyć się wychudzonych modelek. Chorych modelek.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.

Edytowane przez Nati02
Czas edycji: 2013-06-03 o 09:28
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:04   #3
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

ostatnio moj brat mi mowil ze zmienily sie juz te idealne wymiary dziewczyn teraz to juz :80-50-80 ..... i bedzie mzoe coraz mniej... co sie dzieje ehhh a co to watku to sie absolutnie zgadzam..
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:05   #4
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 44 997
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

nareszcie
Ja, jak wiele innych kobiet, chciałabym być szczuplejsza Ale nigdy nie zazdrościłam modelkom, wrecz przeciwnie - z całego serca im współczuję. Bo cóż z tego, że mają kasę, jak tak wiele przyjemności w zyciu muszą sobie odmawiać?
Natomiast niedawno widziałam pokaz modelek dużych rozmiarów, i stwierdziłam, ze pomimo z kolei sylwetki zbyt wielkiej dla mnie, te panie poruszały się ze znacznie większą gracją. Tak wiec "model modelki" szkieletowej jest do pupy, te panie nie miały czym przyciągnąć wzroku. Bo przecież ubrania na wieszakowej modelce równie dobrze mogę obejrzeć na zwykłym wieszaku
0096a1e2f6245c4e98bc18de9b0ed84c369ef137_632f8bf2adc0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:07   #5
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Teraz chudy ma coraz gorsze zycie juz nawet te całe modelki . Kazda podejrzewana o anoreksje... zal ;/

dlaczego się ludzie nie czepiają otyłych, którzy przez to mogą nawet chorować na rózne choroby, zawsze tylko ten chudy jest najgorszy o boże Szczegół że większość ma taką naturę i nic na to nie poradzi najlepiej wtedy negować szczuplą sylwetkę, i oskarzać o anorkesje
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:11   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez czuczenka Pokaż wiadomość
ostatnio moj brat mi mowil ze zmienily sie juz te idealne wymiary dziewczyn teraz to juz :80-50-80 ..... i bedzie mzoe coraz mniej... co sie dzieje ehhh a co to watku to sie absolutnie zgadzam..
Co to się robi :/ .Wątpię,żeby jakaś dziewczyna/kobieta marzyła o tym,żeby mieć 80 w biuście .Ale też mi się coś takiego obiło o uszy o czym mówił brat Czuczenki .
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:14   #7
Amanda:)
Zadomowienie
 
Avatar Amanda:)
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 1 827
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Wydaje mi się że to pojedyńczy przypadek .
Mi tam chude modelki nie przeszkadzają. Nie patrzę na nie tylko na to co noszą. Jednak im współczuje. Nie mogące prawie nic jeść, żywe wieszaki
__________________

Amanda:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 11:15   #8
Atram
xxyy
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 037
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

i bardzo dobrze ze wprowadzono takie kryteria. bo nie ma co ukrywac, wieksosc tych wychodzuonych modelek choruje na anoreksje, boi sie przytyc.
powinni taki kryteria wprowadzic na calym swiecie.


a tak sie zastanawiam.. skoro 80 w biuscie.. to ile pod? pewnie 60... zeby mozna je bylo od faceta odroznic ;-)
__________________
Nie należy sie bać zmian , które powo...
Atram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:20   #9
jennuś
Zakorzenienie
 
Avatar jennuś
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: scyzoryki/O-le
Wiadomości: 3 398
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Brawo No po prostu wreszcie coś robią z tym , bo to juz zaczyna być udręką. Myślałam że juz na zawsze bedzie panować na coraz chudsze dziewczyny na wybiegach. Ciuch ma na kimś leżeć a nie zwisać. Ppoieram w 100% i chciałabym bardzo żeby tak zrobili na całym globie.
__________________
"Są góry, przez które trzeba przejść, inaczej droga się urywa" Ludwig Thomas
jennuś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:21   #10
Atoska
Zakorzenienie
 
Avatar Atoska
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 4 024
GG do Atoska
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

AguŚ87 oczywiscie masz racje.ktos z natury chudy nie musi byc od razu anorektykiem. Ale nie mowiemy o szczuplych dziewczynach ale o takich ktorym wychodza kosci i sa poprostu OKROPNE!


Jestem dumna z tego artykułu hehe ale juz wiele razy slyszalam ze chca wlasnie to zmienic wynajmujac nie az takie chude modelki ale jakos nic sie nei zmienilo.
Miejmy nadzieje ze tym razem sie zmieni
__________________

Wymianka
Atoska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:23   #11
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Z tymi 80-50-80 i biustem chodzi o to, ze teraz w ogóle mniej znaczy lepiej.
Czytałam artykuł na ten temat i z tego co najbardziej zapamiętałam był tekst:
W pytaniu gdzie zrobiłaś sobie piersi, wcale nie chodzi gdzie je powiększyłaś. Chodzi o to, gdzie ja wlaśnie pomniejszyłaś.

Dobrze, ze w Madrycie już to negują. Jednak w Stanach 80-50-80 i rozmiar "zero" to nadal ideał.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 11:26   #12
N4TI
Zakorzenienie
 
Avatar N4TI
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 10 145
Send a message via Skype™ to N4TI
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

yyy, sorki ale dla mnie to jest jakis dziwne bo przeciez nie wszystkie modelki wazace 56 na 175 cm wygladaja jakos strasznie chudo :/ ja sama mam 174 i waze 54 a wychudzona nie jestem..
__________________
N4TI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:26   #13
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Super.

Aguś, otyłych modelek też by się czepiano, te to dopiero nie mają wstępu na wybiegi :P

Nie chodzi o to, że ''przesadnie szczupłe'' znaczy brzydkie, wcale nie jest tak, że jak dziewczyna waży 40 kilo przy 160 m wzrostu to do odstrzału z nią.


Ale niech mi nikt nie wmawia, że ulice pełne są tych kobiet, które mają tak godna pozazdroszczenia przemianę materii i nie mogą przytyć, jedząc ile zechcą - bo tak nie jest.

A i większość tych ''motyli'' nie jada właśnie całymi dniami, a jak zje nadprogramowy liść sałaty, to wymiotuje.

A ja wolę ideał modelki z lat 80, piersi i pupa (przy smukłej, szczupłej talii), a nie, za przeproszeniem, takie wieszaki.

To o to chodzi, o te okropne w skutkach skrajności.

Równie dobrze można by wypuszczać na wybiegi ludzi, którzy mają od 20 kilogramów nadwagi wzwyż (są takie modelki, i bardzo dobrze) i wmawiać ludziom: tak macie wyglądać, bo tylko takie jest piękne.

Już mamy rozmiar zero i podwójne zero (to wymienione tu 80...), co będzie następne - usuwanie kości z ciała i zastępowanie ich ''lekką stalą kosmiczną'', by już w ogóle ideały piękna i boskości ważyły po 20 kg..?
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...

Edytowane przez Aeterna
Czas edycji: 2006-09-10 o 11:31 Powód: literówki
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:27   #14
AguŚ87
Zakorzenienie
 
Avatar AguŚ87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 4 340
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez Atoska Pokaż wiadomość
AguŚ87 oczywiscie masz racje.ktos z natury chudy nie musi byc od razu anorektykiem. Ale nie mowiemy o szczuplych dziewczynach ale o takich ktorym wychodza kosci i sa poprostu OKROPNE!


Jestem dumna z tego artykułu hehe ale juz wiele razy slyszalam ze chca wlasnie to zmienic wynajmujac nie az takie chude modelki ale jakos nic sie nei zmienilo.
Miejmy nadzieje ze tym razem sie zmieni

tylko np taka kate moss, i wiele innych slawnych modelek jest takich z natury, a każdy ze one sie katują smieszne, a najsławniejsza i pierwsza modelka Twiggy ? poprostu taka była , jak wiele innych
__________________
Marzenia się nie spełniają... Marzenia się spełnia !
AguŚ87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:32   #15
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

A ja się obawiam,że w tym idealnym 80-50-80 nie ma nawet miejsca na żebra :/ ,bo gdzie niby mają się zmieścić,skoro 50 cm to naprawdę bardzo malutko .Pudzianowski ma chyba więcej w bicepsie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:33   #16
Nati02
Zakorzenienie
 
Avatar Nati02
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8 320
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
tylko np taka kate moss, i wiele innych slawnych modelek jest takich z natury, a każdy ze one sie katują smieszne, a najsławniejsza i pierwsza modelka Twiggy ? poprostu taka była , jak wiele innych
Tak była i nie ma co na to poradzić. Taka była jej natura. To reszta chciała i chce się do niej przystosować.

Aguś nie denerwuj się. Jedni chcą być szczuplejsi, inni chcą przytyć. Najważniejsze jednak, że odżywiają się racjonalnie i nie mają zaburzeń.
__________________
Życie to ciągłe ryzyko.
Nati02 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:38   #17
201701160947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Wiadomości: 8 674
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

No i w końcu coś ruszyło w tej sprawie
Bardzo dobrze .
201701160947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:40   #18
Aeterna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 10 112
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Trywializując: to po co było w ogóle zachywycać sie kościstą Twiggy i w ogóle ''kazać'' marzyć dziewczynom o takiej sylwetce a facetom o takiej dziewczynie.

Ludzie uwielbiają wcielać sztukę w życie i skutki bywają różne, mówiąc oględnie; błędne koło.

O chudzielcach się mówi, że bankowo anorektyk, a o grubych ludziach, że: lenie.
Każdy kawałek populacji się nasłucha o sobie.

A ten zwyczajny, to się nasłucha np., że: krzywe nogi, krzwy nos, małe oczy, itp :/
.
Znikam.
__________________
Laska maga ma na czubku gałkę..!
[sigpic][/sigpic]
Nikomu nie przeszkadzam, nikogo nie ruszam, reperuję prymus...
Aeterna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:41   #19
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Ja należę do tych bardzo szczupłych, ale to co widzę na wybiegach (w gazetach też) to po prostu koszmar. Te babki wyglądają już jak wygłodzone kosmitki. Przy nich to ja jestem otyła.
Czekam dnia kiedy lansowane będzie mieć trochę więcej ciała. Kobieta powinna mieć i cycki i tyłek na swoim miejscu a to co obecnie widzę na wybiegach to bezpłciowość.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-09-10, 11:41   #20
Rosa-85
Raczkowanie
 
Avatar Rosa-85
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 362
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

w 100% popieram tę akcję Może wreszcie coś się zmieni i przestanie panować chora moda na "wieszaki"
__________________
...Rosa...
Rosa-85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:44   #21
agness86
Zakorzenienie
 
Avatar agness86
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: daleko
Wiadomości: 7 787
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez Rosa-85 Pokaż wiadomość
w 100% popieram tę akcję Może wreszcie coś się zmieni i przestanie panować chora moda na "wieszaki"
Dokładnie. Mimo, że nie należę do tych "wiekszych" nie mogę już patrzeć na to co sie dzieje na wybiegach
agness86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:44   #22
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
Trywializując: to po co było w ogóle zachywycać sie kościstą Twiggy i w ogóle ''kazać'' marzyć dziewczynom o takiej sylwetce a facetom o takiej dziewczynie.
Kazać,kazać .
Zależy na jaki grunt padnie to kazanie .
Mnie nikt do niczego nie zmusi,jeśli ja tego nie chcę.
Więc nie rozumiem,że ktoś chciał/chce osiągnąć ideał Twiggy-bo ktoś mu kazał.
A gdzie wolna wola?
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:46   #23
Belcia
Zakorzenienie
 
Avatar Belcia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 960
GG do Belcia
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

nareszcie
to co sie wyprawialo na wybiegach to zgroza.
przeciez nikt nie chce patrzec na jakies wieszaki i wiszace na niej ubrania.
kobieta to powinna miec tu i ówdzie. o!
To bylo do przewidzenia ze kiedys powiedza wieszakom nie.

kiedys nie bylo takiego wydziwiania.Modelka musiala byc ladna i miec ladne cialo czyli byc okragla.A to ze gdzies tam miala oponki to swiadczylo o tym, ze jest zdrowa.Bo kazdy zdrowy czlowiek ma oponki przeciez.Normalne, ze sie skora zwija
Tak one byly Sexy !

teraz to taka modelka nawet kobiety nie przypomina,wiec o sexy look to nawet mowy nie ma
__________________


Belcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:55   #24
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Generalnie idealna kobieta powinna mieć idealne proporcje. Niedawno to było w biuście i biodrach 90, nie pamiętam ile w talii. Ale to nie było tak mało jak teraz.

Ostatnio oglądałam program w kótrym naukowcy stwierdzili że proporcje kobiety ogólnie się zmieniły. Teraz przeciętna kobieta jest szersza w pasie.
Piękna wąska talia zanika

A to dlatego że zmienił się styl życia i żywność. Kobiece sylwetki stały się mniej kobiece. Rzadkością są kobiety o sylwetkach Bardotki (piękne wcięcie w talii)
No szkoda, a jak to zmienić ?? Sama boleję nad tym że mam bardziej chłopięcą sylwetkę ech.
Chyba powinnyśmy sobie wyciąć po kilka żeber
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:55   #25
obca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 1 454
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

ogólnie te "ideały" wykreowane na wybiegach powinny zostać wykasowane

czemu mają to być akurat wysokie i chude kobiety? nie rozumiem muszę przyznać

chyba czas zmienić te sztywne reguły, jakoś idea żywych wieszaków na wybiegach do mnie nie przemawia - skoro ktoś chce wieszaków to niech zamieści na wybiegu manekiny i zrobi im ruchomu "chodniczek"

smutne że kobiety (a przede wszystkim młodziutkie dziewczyny) dają się tak ogłupiać i wpatrują w TAKIE modelki jak w obrazki

rozumiem, że piękna kobieta nawet szmacie nada trochę szlachetności i uroku - ale piękne nie musi mieć akurat 175 cm i 50 kg - pomijajać wszystko inne to się zrobiło już nuuuudne, ileż można lansować to samo..

dobrze, ze chociaż w filmach widać kobiety piękne mimo że nie mieszczą się w powyższych ramach ..

jak dla mnie ciekawe rozwiązanie w Madrycie, choć nie sądzę żeby dysktyminowanie jakiejkolwiek grupy kobiet (z uwagi na wzrost czy wagę, wymiary) na wybiegach było dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę - choć możliwe że w tej chwili to dobry poczatek
obca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 11:58   #26
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

"ideał"ale dla kogo..przerażająca większość ludzi na świecie cierpi na nadwagę, są otyli, mają nadciśnienie, żyją krócej
chcemy im pomóc i mówimy-zacznij sie odchudzać

kobieta popada w anoreksję,bo jedzenie staje się dla niej koszmarem a inna znowuż ma takie wymiary i uwarunkowania genetyczne
nie wieszajmy psów na wszystkich tych chudzinkach,bo części tak się głodzić kazały te same media, które teraz pozbawiły je pracy..

filozofia "jem by żyć" jest lepsza niż "zyję by jeść"

wszystkie takie "ograniczenia" są krzywdzące-za chuda be,za gruba-be
środki masowego przekazu,jako media odpowiedzialne, powinny moim zdaniem formułować zasadę złotego środka nauczając kultury jedzenia a nie wydawać wyroki i skazywac na ostracyzm chore kobietki,które poświęcily zdrowie by zaspokoić rządania tychże mediów
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:15   #27
201804200947
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 8 936
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

To w Madrycie ale nie tylko tam organizowane sa pokazy najwiekszych kreatorow,gdzie po wybiegu chodza wlasnie te "najpiekniejsze" modelki.
Co z reszta?
Mam nadzieje ze reszta pojdzie w slad za Madrytem-przynajmniej tak bym chciala-ale moze byc i tak,ze to sie nie przyjmie.
Ze taka Donatella jednak sie przelamie i powie,ze niestety ale w jej suknie zmiesci sie tylko dziewczyna z rozmiarem 34.
I znow...

Ja jednak tak jak Aeterna wole dawniejsze modelki.
Mialy to cos,mialy cialo o ktorym mozna bylo powiedziec ze *jest piekne*.
Bo co *pieknego* jest w tych chudych dziewczynach ozdabiajacych wiekszosc wybiegow?
Tam nie ma figury,tam sa kosci-a ja nie potrafie zachwycac sie koscmi:/
201804200947 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:15   #28
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez AguŚ87 Pokaż wiadomość
dlaczego się ludzie nie czepiają otyłych, którzy przez to mogą nawet chorować na rózne choroby, zawsze tylko ten chudy jest najgorszy
Dlatego, że otyłych raczej nikt nie naśladuje i nie dąży do ich sylwetki?
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:17   #29
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Cytat:
Napisane przez obca Pokaż wiadomość

jak dla mnie ciekawe rozwiązanie w Madrycie, choć nie sądzę żeby dysktyminowanie jakiejkolwiek grupy kobiet (z uwagi na wzrost czy wagę, wymiary) na wybiegach było dobrym rozwiązaniem na dłuższą metę - choć możliwe że w tej chwili to dobry poczatek
I co teraz zrobią chude modelki wyrzucone z wybiegów?? Może strajk głodowy ??
(tak mi się pomyślało )
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-10, 12:55   #30
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Czerwone światło dla zbyt chudych modelek

Po wybiegu powinny chodzić modelki wyglądające jak dziewczyny na ulicy.Takich "szczuplutkich",czy raczej chudziutkich na ulicach jest naprawdę bardzo mało.Kobiety raczej dążą do proporcjonalnej sylwetki i 90-60-90 raczej bardziej odpowiada takiej budowie.
__________________



Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:36.