French idealny - wątek zbiorczy - Strona 23 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-04-22, 18:04   #661
inwersja
dryfuję słowami
 
Avatar inwersja
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 143
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Ja z kolei polecam lakiery Eveline, Witaminowy french manicure. Po pierwsze niedrogie, po drugie łatwo się rozprowadzają, nie robią smug, a to ważne dla niewprawionych do frencha palców (takie jak moje np.)

Ten ze zdjęcia białą kreskę ma zrobioną akurat lakierem Bell, French Manicure nr 01, ale Eveline biały też używałam i też jest ok.
Nawierzchniowy to Eveline, Witaminowy french manicure, nr 555 Cream.

Nawierzchniowy Bell nie sprawdził się, zostawiał okropne smugi. Inglot to samo, w dodatku konsystencja dla mnie zbyt wodnista.

Dodam, że nie starałam się za specjalnie przy malowaniu. Liczyłam na to, że odżywka NT z allegro przyjdzie przed weekendem. Nie zdążyła przyjść, a ja nie mogłam się powstrzymać przed pomalowaniem paznokci. Nie zrobiłam tego zbyt starannie, ale do wtorku/środy starczy. Wtedy już NT powinien przyjść.

PS.
Dodam jeszcze, że białe kreski robie przy pomocy... plastra opatrunkowego taki cienki, bawełniany plasterek. Paseczki nie sprawdziły się u mnie zupełnie. Jedyna wada plastrów, to, to że potem patyczkiem nasączonym w zmywaczu trzeba powycierać klej z płytki, czasem coś zostanie jak za mocno się przyklei. Póki co odręcznie nie daję rady.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1060396_zmniejszacz-pl_432329.jpg (48,7 KB, 412 załadowań)
__________________
"Gdybym tylko mógł przekazać Ci choć cząstkę własnego szczęścia, abyś już na zawsze była wolna od smutku i melancholii."
Albert Einstein

Edytowane przez inwersja
Czas edycji: 2012-04-22 o 18:09
inwersja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 18:23   #662
SilverCat
Raczkowanie
 
Avatar SilverCat
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 47
Dot.: Metody tworzenia frencha na naturalkach

ja bardzo lubie french ale niestety nie zawsze umiem ładnie namalować, zawsze warto uzywac paseczków wtedy ładniej to wygląda i ja osobiscie preferuje normalne lakiery bez tych cieniutkich pędzeleczków
SilverCat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-05, 19:12   #663
201701191223
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 2 693
Dot.: Metody tworzenia frencha na naturalkach

ja używam białego bell-kryje po jednej warstwie jak mam krótkie paznokcie to ukłdam bokiem pędzelek.mam nadzieję, ze jest to zrozumiałe
201701191223 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-06, 10:09   #664
Honey7
Zakorzenienie
 
Avatar Honey7
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 4 441
Dot.: Metody tworzenia frencha na naturalkach

Do frencha używam specjalnych paseczków, przyklejam, maluję i bez strachu, że coś nie równo wyjdzie
U stóp jeszcze nie robiłam frencha, jakoś u swoich stóp sobie tego nie wyobrażam
__________________
BLOGUJĘ
Honey7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-08, 23:45   #665
lojq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 25
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

kochane! robienia pasków samodzielnie da się nauczyć ale zabiera to...naprawdę długo. ja nie moglam zniesc tych paseczkow, naklejania, dostawiania sie lakieru pod, zle wyschnietego....przez ponad rok cwiczylam sie w robieniu tego sama, konczylo sie nieraz wybuchami furii i prawie placzem...ale teraz robie sobie slicznego frencza w doslownie 10 minut, pach pach pach po sprawie cierpliwosci wiec, na poczatku wychodzi naprawde wielkie gowno ale z czasem bedzie coraz lepiej to oczywiscie dla tych ktor etez nie moga zniesc PASKOW ;/
lojq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-05-17, 12:32   #666
Justka2805
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 15
Dot.: Re: francuski manicure..

Cytat:
Napisane przez ewkaG Pokaż wiadomość
Awon ma w swojej ofercie paski-naklejki, które mają pomóc w równym namalowaniu białej kreski.Jednak sama nie próbowałam i nie wiem czy spełniają swoje zadanie. Pozdrowienia
Ja jestem w posiadaniu tcy pasków. Powiem szczerze to to fajna sprawa, ale lakier musi dobrze wyschnąc by móc ja później ładnie zdjąć.

Ja co prawda już się przyzwyczaiłam i sama sobie robie paski chyba wprawa to sie nazywa lub brk czasu jak kto woli
Justka2805 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-05, 20:35   #667
myaja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 878
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Która z dziewczyn moze mi cos napisan nt lakiery pani Sally Hansen ?
znlazlam sobie na ebayu od groma tegoż produktu i nie wiem za ktory sie zabrac bo są chyba z 4 odcienie...
myaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-16, 14:49   #668
suzitka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: gdansk
Wiadomości: 65
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Nie wiem czy ktoś juz pisal o tym sposobie bo nie czytalam calego watku. Ja maluje koncowki paznokcia byle jak bialym lakierem a potem starannie domywam korektorem np. z essence . Efekt jest zachwycajacy i nie trzeba sie meczyc z naklejkami. Taki sposob opracowalysmy sobie z dziewczynami na zajeciach z pracowni kosmetycznej zeby oszukac nasza Pania i za dlugo nie meczyc sie z frenchem :-D. Załaczam zdjecie jak by ktos nie wiedzial o co mi dokladnie chodzi.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg paznokiec.jpg (33,2 KB, 284 załadowań)
suzitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-16, 21:33   #669
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Spójrzcie na to zdjęcie gdzie są tipsy i podpowiedzcie, czym uzyskać taki ładny, pastelowy delikatny róż? Próbuję różnych lakierów, ale efekt nie ten.
__________________
Słodko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Doświadczalny
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-10-01, 14:17   #670
Lusiaaaaa
Raczkowanie
 
Avatar Lusiaaaaa
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 359
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

ja przejrzałam youtube ze sposobami na idealny french i jest tego naprawde dużo. Mnie te filmiki nauczyły robienia frencha. Dzisiaj mam o tym nawet notke na http://lakieromania.blogspot.com/ ale nie jest to idealny french ze względu na to ze robiła go na szybko z trzęsacymi się rekami (wypiłam 0,5l energy drinka)
__________________
Game over: 13.06.2015r.
Lusiaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 15:35   #671
foryourbeauty
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 6
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

Hej dziewczyny Przeczytałam cały wątek - nie powiem trochę mi to zajęło ;D. Mam do Was pytanie. Jaki jest idealny lakier biały do french? Czytałam, że chwalicie sobie inglota ale u mnie w mieście nie ma ;/ Chodzi mi by lakier był dostępny w rossmanie albo naturze
Pozdrawiam
foryourbeauty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 12:54   #672
Ray
Zakorzenienie
 
Avatar Ray
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 8 613
Dot.: French idealny - wątek zbiorczy

ja lubie essence w cienkim pedzelku, ale tez lumene sobie chwalilam

tak na prawde to kwestia swierzosci lakieru, jak lakier swierzy ladnie bedzie sie rozprowadzal, jak stary to gesty i glutowaty i ciezko go rozprowadzic...


ja paskow nie uzywam dla mnie utrudniaja niz pomagaja.... po prostu trzeba sobie wycwiczyc ruch i reke...
__________________
wiosna!! zaczynam biegać !
Ray jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:30.