szukam swojego stylu - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-25, 18:13   #1
sylfuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5

szukam swojego stylu


hej..chciałabym cos w sobie zmienic..dobrac fryzure, makijaz, odnalesc wlasny styl w czym czulabym sie dobrze..nie mam pojecia w jakich kolorach byloby mi ladnie, jakie wlosy ..i kompletnie nie umiem sie malowac.Do tej pory nigdy sie nie malowalam ( chyba, ze jakas wieksza impreza),doradzcie...mam zielone oczka, dosc male usta, ciemne brwi no i tradzik na twarzy(zwlaszcza zima) (- trzebaby to jakos zatuszowac
Jestem zielona jesli chodzi o makijaz! .Bardzo prosze o rady i cenne wskazowki )
Wlosy mi sie niesfornie kreca i nigdy nie umiem ich ulozyc..wiec szykam jakiejs naturalnej fryzurki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 3.JPG (75,8 KB, 155 załadowań)
sylfuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 12:14   #2
n@talia19
Rozeznanie
 
Avatar n@talia19
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Berlin / Zary
Wiadomości: 728
Dot.: moze to pomoze :)

Hej-patrzac na te zdiecia nie moge si edoczekac lata
Skoro masz tradzik to zaopatrz sie w zielono-brazowy korektor do twarzy i dobry podklad (lekkiej konsystencji)-korektor o ton jaasniejszy niz podklad).Mozesz pokreslac kosci policzkowe delikatnym rozem lub pudrem brazujacym(co nada buzi lekkiej swierzosci i wyrazistosci).Oczka male z opadajacymi kacikami,nakladajac cien na powieki staraj sie go wyciagnac lekko w gore ku brwiom w zewnetrznym kaciku oka,to optycznie podniesie opadajace kaciki,stosuj raczej jasne cienie,np takie jak:zlota,beze,zlamane biele,brazy.Rzedy tuszowalabym zawsze do gory,najlepiej jakims pogrubiajacym tuszem.Co do ust to moze cos w odcieniach bezy,moreli czy malin.Albo poprostu blyszczyki.
Myslalas kiedys o slonecznych refleksach we wlosach?tak jakos mi to do Ciebie by pasowalo wloski masz juz ladnie pocieniowane mysle ze ladnie bys wygladala zaczesujac ta grzywke na bok
Pozdrowionka
__________________
::...:: MiEdzY jaWa a SnEm ::...::



-...dyplomowana Kosmetyczka-Wizazystka... jak ja to kocham -



::...:: To MoJ SwIat ZaprAsZam Na WyCieczKe TwOiCh MaRzEn... ::...::
n@talia19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-28, 20:46   #3
sylfuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: szukam swojego stylu

dziekuje za rady ..wlasnie wybieram sie do fryzjera..wiec pomysle o tych zlocistych refleksach we wlosach ..z makijazem wciaz eksperymentuje
sylfuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:00   #4
sylfuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: szukam swojego stylu

jesze jedno pytanko..bardzo prosze o odpowiedz, to by mi bardzo pomoglo..czy ja jestem pania zima, jesienia czy moze zima poludniowa? za nic nie moge tego ustalic...wszytko pasowaloby do zimy, ale ja mam ciemna karnacje i piegi w lecie i nie widze sie w zywych kolorach jak rozowy...ble za to lubie jesienne kolorki ...
sylfuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 16:34   #5
dra
Zakorzenienie
 
Avatar dra
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 10 170
Dot.: szukam swojego stylu

moim zdaniem powinnaś zrobić sobie balejaż,a co do kolorków jak patrze na twoją twarzyczkęto bym ci dała kolorki wiosenne ale nie mocne delikatne,odpada kolor bardzo ciemny...byś musiała wypróbować w jakich kolorkach by ci było najlepiej
__________________
Dwa serduszka na zawsze w pamięci[*] 25.09.07[*]17.06.14
Życie to nie bajka, każdy o tym wie. Bajkę można powtórzyć - życia niestety nie...
dra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:39   #6
sylfuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: szukam swojego stylu

ehh teraz to juz calkiem mam namieszane w glowie...wiosny nie bralam pod uwage,...nie to raczej nie to , zle sie czuje w odcieniach zolci, w bezach wygladam strasznie blado....za to w szafie mam pelno ciemnych ubran..czarnych tez...czyzbym sie zle ubierala
sylfuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-03, 21:50   #7
sylfuska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: szukam swojego stylu

balejaz..hmm myslalam o tym, boje sie tylko zeby mnie nie postarzylo..i tak dodaja mi latek , wole odmlodniec troche ... w bezach i jasnych kolorach nie czuje sie dobrze...wydaje sie sobie strasznie blada, dlatego tez wiosny nie bralam pod uwage, a teraz to mam konkretnie pomieszane w glowie. W szafie mam prawie same ciemne ubrania - bardzo lubie khaki ..ehh czyzbym, musiala przeprowadzic generalna selekcje ubran, hmm ? Jeejj, a ja liczylam na to, ze jestem zima poludniowa , bardzo lubie ten typ urody
sylfuska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.