Niesforne włosy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-06-13, 16:43   #1
materialgirrrl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Miechów
Wiadomości: 8
GG do materialgirrrl

Niesforne włosy


Witam
Mam pytanie. Otoz mam bardzo dziwny typ wlosow. Nie sa ani proste ani krecone. Kiedy umyje je i wysusze mam straszna szope na glowie, tak samo jak jest wilgoc np. po deszczu. I nawet jak przez noc sie przygladza to jakos tak mimo wszystko stercza. Od czasu do czasu proboje je prostowac ale na dlusza mete to nie jest rozwiazanie... czy wy tez macie taki problem? jesli tak to co robicie zeby te wlosy jakos sensownie ulozyc? oprocz spinania oczywiscie?
materialgirrrl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:03   #2
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: Niesforne włosy

podpinam sie pod wątek
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 19:48   #3
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: Niesforne włosy

OOoo wlasnie, ja też mam taki cud świata na głowie i ostatnio zaczelam sie zastanawiac, czy moze jakbym myła włosy szamponem (np sunsilk albo jakis inny) ktory podkreśla skręt, to coś by z tego sensownego wyszło..? bo juz mnie męczy to, ze ona ani proste ani kręcone w całości nie są

mogły by sie w koncu zdecydowac, a co!
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-13, 20:29   #4
agusiaaa89
Raczkowanie
 
Avatar agusiaaa89
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 31
Dot.: Niesforne włosy

Niestety nie pomoge wam, ale rowniez przylanczam sie do watku bo mam dosyc ciaglego prostowania
agusiaaa89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 10:17   #5
margotka222
Raczkowanie
 
Avatar margotka222
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 165
Dot.: Niesforne włosy

Skąd ja znam ten problem , mam takie włosy i niestety za wiele nie można na to poradzić. Żadne odżywki, preparaty do stylizacji nie pomagają, jeśli tak to na krótką metę, pozostaje prostowanie albo odpowiednie cięcie i modelowanie włosów na dużej szczotce, można spróbować je troche pokręcić, ale nie polecam żadnych pianek, tylko kremy do stylizacji, może to być zielony lub fioletowy Sunsilk, po piance to jeszcze większe siano i ważne jest ugniatanie włosów wilgotnych nie pół suchych z niewielką ilością kremu
__________________
Kiedy czegoś gorąco pragniesz, to cały wszechświat działa potajemnie by udało Ci się to osiągnąć...
margotka222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 12:14   #6
madziar_ka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Zielonka
Wiadomości: 52
Dot.: Niesforne włosy

Zgadzam się z Margotką, sama na nieszczęście jestem posiadaczką takiego cudu na głowie. Od 3,5 roku albo prostowanie albo związane włosy, bo inaczej to wstyd się pokazać . Niedawno nabylam rowente brush activ, poki co prsotownica odstawiona (ile czasu można katować włosy ), włosy "przyzwoite" (nie pierza, jak ja to nazywam), chodzę nawet w rozpuszczonych. Dodatkowo używam tylko jedwab, bo inne wynallazki typu pianki, kremy, pasty w moim przypadku w ogóle się nie sprawdzaja.
madziar_ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 16:23   #7
Girl151
Rozeznanie
 
Avatar Girl151
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 838
Dot.: Niesforne włosy

widzę, że sama nie jestem :P hehe ja ostatnio super sobie wyprostowalam u fryzjerki...normalnie cudo :P ale sama jak sobie prostuje takie one niestety nie sa podpinam się do wątku...chętnie się dowiem co z takimi robić ;P
Girl151 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-06-14, 17:16   #8
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: Niesforne włosy

Tez mam takie wloski.Co robie? Hmm, albo prostuje tak jak kolezanki albo po umyciu ugniatam mokre wlosy rekoma lub recznikiem z glowa w dol i nakladam shock waves superskret z welli i nie susze ani nie rozczesuje wlosow wtedy powstaja piekne loczki na glowie
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:26   #9
*angel1710**
Zadomowienie
 
Avatar *angel1710**
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 890
Dot.: Niesforne włosy

Aj, ja też mam identyczne włosy. Także szukam sposobu, żeby je jakoś 'ujarzmić' Nie chce ich tak katować prostownicą, i najczęściej chodzę w związanych ...
Stosuje szampon i maseczkę Dove ,tą granatową, i przynajmniej stwierdzam, że je nawilża i nie są takie szorstkie. Mam nadzieję, że w końcu stworzą coś naprawde działającego na nasze włosy
*angel1710** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-14, 17:36   #10
nataszka908
Raczkowanie
 
Avatar nataszka908
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wieś z tramwajami
Wiadomości: 111
Dot.: Niesforne włosy

Cytat:
Napisane przez deborkaa Pokaż wiadomość
Tez mam takie wloski.Co robie? Hmm, albo prostuje tak jak kolezanki albo po umyciu ugniatam mokre wlosy rekoma lub recznikiem z glowa w dol i nakladam shock waves superskret z welli i nie susze ani nie rozczesuje wlosow wtedy powstaja piekne loczki na glowie

Piekne loczki powiadasz?... hmm..ja tez chce xD a masz włosy bardziej kręcone, czy bardziej takie beznadziejnie falowane?? (tzn tu sie kręcą, tu w ogole są proste..nie wiadomo jak to z nimi jest do konca)
nataszka908 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-06-15, 15:05   #11
deborkaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 54
GG do deborkaa
Dot.: Niesforne włosy

Generalnie mam wlosy tak jak nazwalas"nie wiadomo co z nimi zrobic"ale po specyfikach ktorych uzywam robia mi sie wlasnie ladne loczki
deborkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.