Jak najbardziej "ruda" farba do w³osów. - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury

Notka

Pielêgnacja w³osów i fryzury Podyskutuj o pielêgnacji w³osów krêconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawd¼ modne fryzury: ciêcia, koloryzacje, fryzury na ¶lub, wesele, Komuniê, Sylwestra.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2010-02-09, 10:34   #151
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej dziewczyny trochê tu nie zagl±da³am ale widzê ¿e wy tu prê¿nie dyskutujecie na temat rudo¶ci. ja muszê stwierdziæ ¿e miesi±c po farbowaniu garnierem 743 kolor siê sporo wyp³uka³. Ale na razie nic z tym nie zrobiê bo niechcê zabardzo niszczyæ w³osów czêstym farbowaniem.
red_chameleon wcale nie masz tak ma³o w³osów i moim zdaniem powinna¶ zapu¶ciæ. ja te¿ mam ma³o w³osów a wytrwale zapuszczam
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-09, 17:36   #152
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23, I NIE MASZ ODROSTU?! Ja po dwóch tygodniach od farbowania mam centymetrowy odrost... I to mnie najbardziej, przepraszam za wyra¿enie, udupia. Nie farbowa³am siê od 6 tygodni, a wygl±dam jakbym nie robi³a tego od roku
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-09, 23:29   #153
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

trivial a w³oski masz mocno zniszczone? Dosta³am jakiego¶ krêæka na punkcie Twojego koloru po feniksie. Kolor jest cudowny i BARDZO Ci pasuje. I jeszcze jedno: wygl±dasz jak ca³kowicie inna osoba (widzia³am zdjêcia w Twoich naturalnych w³oskach na photoblogu).
Evelyn23 ostatnio rozmawia³am z przyjació³k± i powiedzia³a mi ¿ebym zapuszcza³a w³oski. Wspomnia³a o czasach kiedy mia³am w³osy do pasa i robi³am z nich najró¿niejsze fryzury. I oczywi¶cie znowu bardzo za nimi zatêskni³am. I teraz to ju¿ nie ma bata, zapuszczam! Twoja rada dodatkowo poprawi³a mi humor Teraz mogê i¶æ spaæ, mo¿e przy¶ni± mi siê D£UGIE, RUDE w³osy
P.s. Evelyn23 jaki jest Twój naturalny kolor w³osów?
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-10, 09:53   #154
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

red_chameleon mój naturalny kolor w³osów to ¶redni blond tak mi siê wydaje dosyæ jasny w ka¿dym b±d¼ razie ja te¿ intesywnie zapuszczam nawet kupi³am radical w ampu³kach i muszê przyznaæ w³oski s± super po nim i szybciej rosn±
mi te¿ siê marz± d³ugie rude w³osy

Edytowane przez Evelyn23
Czas edycji: 2010-02-10 o 09:56
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-10, 18:10   #155
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziêkujê . Nie s± nawet jako¶ wyj±tkowo zniszczone, tylko jak kolor siê sp³ukuje to w ¶wietle sztucznym sa matowe . No i te rozdwojone koñcówki ¼le wygl±daja, ale rozdwaja³y mi siê zawsze no i po prostu muszê czesto przycinaæ. i nie jest tak ¼le .
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-10, 20:23   #156
Integral
Raczkowanie
 
Avatar Integral
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 424
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Nie wiedziecie przypadkiem jak przyt³umiæ zbyt ¿arówiasty rudy? Przed kolejnym farbowaniem Garnierem rozja¶ni³am w³osy, ale ciut za mocno i wygl±dam ¶rednio jako pomarañcza Macie jaki¶ patent, ¿eby przyciemniæ ten kolor do bardziej stonowanego rudego?
Integral jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-10, 22:50   #157
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Evelyn23 wiêc zapuszczamy w³oski razem Ten radical brzmi kusz±co, chyba wypróbujê. Czyta³am ju¿ o nim na forum warkoczykowym na wiza¿u i rzeczywi¶cie dziewczyny go chwali³y.
trivial co do rozdwojonych koñcówek to co¶ wiem na ten temat. Jak jeszcze mia³am d³u¿sze w³oski to nie do¶æ, ¿e by³y rozdwojone (a nawet roztrojone) to jeszcze po³amane. Teraz przy krótkich w³osach nie zauwa¿am tego problemu.
Dzisiaj w czasie mycia w³osów wypad³o mi ich sporo, wiêcej ni¿ wcze¶niej wypada³o. My¶licie, ¿e to od tego Castinga? To ju¿ trzecie mycie po farbowaniu (w³oski myjê codziennie) i dzi¶ po raz pierwszy by³o ich wiêcej w wannie.
Z tego co widzê to wy macie takie naturalne kolory w³osków, ¿e rudy ³adnie wam chwytaj±. Co¶ mi siê wydajê, ¿e u mnie nie by³oby ju¿ takiego efektu.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2010-02-11, 13:44   #158
eamer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja te¿ absolutnie uwielbiam rude w³osy! Farbowanie w domu zawsze koñczy³o siê ¼le wiêc od kilku ju¿ lat robiê to tylko u fryzjera. Najlepiej odpowiada mi colour touch welli, nie jest to farba wiêc kolor wyp³ukuje siê do¶æ szybko, za to jednak ca³y czas w³osy wygl±daj± ¶wietnie. Kolor nie p³owieje tylko jakby ja¶nieje i ca³y czas w³osy s± b³yszcz±ce.
Je¶li chodzi o wypadanie w³osów to równie¿ znam ten problem, niestety pewnego razu przesadzi³am z odchudzaniem. Znam jednak ¶wietny produkt, tabletki i szampon o nazwie Nourkrin, naprawdê dzia³aj±.
eamer jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:43   #159
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

eamer czy mog³aby¶ podaæ dok³adn± nazwê tego koloru "farby" welli, który u¿ywasz? Jaki jest Twój naturalny kolor w³osów? Od tego chyba bardzo zale¿y jaki kolor wyjdzie. Czy color touch welli nak³ada Ci tak¿e fryzjer? Czy z tym odchudzaniem przesadzi³a¶ niedawno? W³oski przestan± Ci w koñcu wypadaæ?
Je¿eli mi w³osy bêd± nadal wypadaæ to pomy¶lê o specyfiku o którym wspomnia³a¶.

Dziewczyny ile czasu powinno siê nak³adaæ farbê (lub "farbê" typu Casting Loreala) na g³owê? Na pewno jest jaki¶ czasowy limit, ¿eby w³osom nic siê nie sta³o.
Mi kole¿anka nak³ada³a Casting pó³ godziny. My¶licie, ¿e to ma jaki¶ wp³yw na wypadanie w³osów lub mo¿e spowodowaæ jakie¶ nieprzewidziane szkody dla w³osów?
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-11, 14:47   #160
ginza
Raczkowanie
 
Avatar ginza
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 91
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Wydaje mi siê , ¿e nie, ale pewno¶ci nie mam, bo ostatnio ju¿ sama nie farbujê w³osów, tylko chodzê do fryzjera. By³ okres, w którym farbowa³am w³osy Castingiem i przyznam, ¿e nie mia³am zastrze¿eñ do farby, nigdy szkody mi nie wyrz±dzi³a A bywa³o, ¿e ³±cznie z nak³adaniem trzyma³am j± godzinê na g³owie.
__________________
Bo uk³adanie Wierszy i Piosenek to nie s± rzeczy, które siê ³apie w powietrzu.
To one ciê ³api± i wszystko, co mo¿na zrobiæ, to pój¶æ tam, gdzie one mog³yby ciê znale¼æ...
ginza jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-12, 10:05   #161
eamer
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Tak, zawsze chodzê do fryzjera, kolor to zwykle 8/43 czêsto proszê o dadanie bardziej pomarañczowych odcieni, czasem mam ochotê na mniej szaleñstwa, oni siê znaj± wiêc zawsze co¶ umieszaj± ciekawego, dla mnie wa¿ne jednak ¿eby kolor by³ jednolity.
Farbê nak³adaj± mo¿e ok. 10 min, mam d³ugie w³osy, potem wskakujê pod takie urz±dzenie podgrzewaj±ce na 20 min i to wszystko.
Mój kolor w³osów? Ju¿ prawie nie pamiêtam, ale zawsze jaki¶ taki mysi blond.
Problemy z wypadaniem w³osów mia³am w zesz³ym roku, bardzo powa¿ne, na szczê¶cie po trzech miesi±cach stosowania wy¿ej wspomnianego preparatu zaczê³y nie tylko rosn±æ ale i przesta³y wypadaæ.
eamer jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-12, 12:17   #162
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

ja w zesz³ym roku mia³am problemy z wypadaj±cymi w³osami bo przefarbowa³am w³osy z kasztanowego na blond i mi siê niedo¶æ ¿e w³osy przypali³y ( oczywi¶cie by³am u fryzjerki na farbowaniu) czyli ich rozczesywanie po myciu by³o koszmarem to jeszcze wypada³y gar¶ciami na szczê¶nie kupi³m wax i trochê siê zregenerowa³y
teraz powtarzam sobie nigdy wiêcej blond bo tylko przy tym kolorze mi w³osy wypadaj±. naszczê¶cie teraz jestem rudzielcem i dobrze mi z tym
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-14, 16:43   #163
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ostatnio us³ysza³am 2 pozytywne komentarze dotycz±ce mojego koloru w³osów. Czyli jednak co¶ widaæ. Nastêpnym razem wypróbujê kolor, który u¿ywa eamer (colr touch wella 8/43). Kazda z nas ma jakie¶ problemy dotycz±ce w³osów. Ja ostatnio zamagam siê z ³upie¿em. To jest ³upie¿ pstry rzekomo niewidoczny, ja jednak go czujê masuj±c g³owê palcami. Zu¿y³am na ten problem 8 saszetek nizoralu przez 8 wieczorów pod rz±d (zalecano u¿yæ 5 razy na ³upie¿ pstry). Nie pomog³o (mo¿e jest go troszkê mniej). Znacie jakie¶ inne sposoby na ten problem? Dodam, ¿e wcze¶niej u¿ywa³a Head&shoulders i tak¿e nie pomóg³.
Powinnam dalej u¿ywaæ nizoral a¿ do ca³kowitego pozbycia sie ³upie¿u?
Co do mojego wypadania w³osów o którym ostatnio wspomnia³am to chyba ju¿ jest dobrze. Znowu wypada ich tyle ile wykle.
Mo¿e znacie jaki¶ sposób na elektryzuj±ce siê w³osy? S± straszne pod tym wzglêdem. Przyczypiaj± siê do ¶cian kiedy siê o nie opieram, a tak naprawdê to nawet nie potrzeba ¶niany ¿eby zauwa¿yæ, ¿e siê same unosz±. Jest to strasznie niekomfortowe.
Czy któras z was próbowa³a mo¿e wróciæ do swojego naturnaego koloru (po rudym) nak³adaj±c na farbê kolejn± farbê (tym razem o kolorze swoich naturalnych w³osków) i czekaæ a¿ w³oski odrosn±? I czy przy tym uda³o wam siê zdobraæ taki kolor aby nie by³o ró¿nicy miêdz± farba a waszym naturalnym kolorem w³osów?
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-14, 18:02   #164
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja ca³e ¿ycie my¶la³am, ¿e mam potworny ³upie¿, katowa³am siê szamponami przeciw³upie¿owymi, które niemi³osiernie wysusza³y i elektryzowa³y mi w³osy, ale jakie¶ trzy lata temu dowiedzia³am siê, ¿e to nie ³upie¿ a przesuszona skóra g³owy na tle alergicznym. Szampony dla dzieci, specjalny p³yn do nacierania i nawil¿aj±ce od¿ywki w sumie bardzo mi pomog³y - wraca tylko czasem .
W³osy elektryzuj± mi siê przed okresem niestety nie znam na to rady, a szlag mnie trafia...
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-15, 07:18   #165
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdañsk
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a ja mam pytanie.mam balejaz.taki blond z ciemnym rudym.i chce pofarbowac na jednolity kolor.licze sie z tym ze beda przeswity, ale chce wyprobowac ciemny rudy i jasny rudy.i nie wiem od czego lepiej zaczac.bo wiecej mam ciemnego i sie zastanawiam czy nie pokryje lepiej i nie bedzie latwiej zejsc z ciemnego na jasny.czy moze odwrotnie?moze lepszy efekt bedzie z jasnego na ciemny?pomocy!!
kalina_kalinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-15, 13:02   #166
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Ja bym radzi³a najpierw na jasny.
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-15, 16:32   #167
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Mo¿e ja tak¿e mam problem z sucho¶ci± skóry g³owy. Mam such± sktórê cia³a (d³onie, buzia, nogi), ale natomiast w³osy przet³uszczaj± mi siê bardzo szybko. Kiedy¶ wieczorem umy³am w³osy Johnson's baby i ju¿ rano by³y t³ustawe (to by³o okropne). Mo¿e wypróbujê inny szampon dla dzieci
Niestety mnie to okropne elektryzowanie mêczy przez ca³y czas.
Ja niestety nie pomogê w zwi±zku z baleja¿em, kompletnie siê na tym nie znam.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-16, 10:58   #168
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Spróbuj Nivea Baby taki niebieski.
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-16, 12:33   #169
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

a powiedzcie mi, czy taki bardzo rudy kolor mo¿na uzyskaæ henn±?
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 19:31   #170
trivial
Rozeznanie
 
Avatar trivial
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 698
GG do trivial
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Henna daje najpiêkniejsze rudo¶ci, ale nie ka¿demu ³apie, nie mo¿na po niej farbowaæ bo nie wychodzi, ja nak³ada³am te¿ NA farbê i nie z³apa³o w ogóle. Jest to problematyczne w u¿yciu, to taka zio³owa grudowata zielona papka i trzeba nak³adaæ chyba co 2 tygodnie.
__________________

trivial jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-17, 08:46   #171
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

kalina_kalinka ja jak pierwszy raz farbowa³am na rudy to po miesi±cu jak kolor mi siê ju¿ bardzo sp³uka³ ( efekt codziennego mycia g³owy) by³o widaæ ró¿nice tam gdzie mia³am w³osy ja¶niejsze a tymi ciemniejszymi. a dodam ¿e wcze¶niej mia³am balejasz 2 kolory jasny blond ( nie platyna) i co¶ w odcieniu ciemnego mojodowego blondu w ka¿dym razie ró¿nica po miesi±cu by³a wyra¼nie widoczna. po 2 farbowaniu ju¿ tak nnie by³o tego widaæ. A ja farbuje garnier 743 ( teraz urzyjê mango)
Kurcze dziewczyny ja te¿ tak mam nie do¶æ ¿e nie mogê siê pozbyæ ³upie¿u a do tego te przet³uszczaj±ce siê w³osiska ehhh si³y do nich nie mam. I mam tak jak red_chameleon such± skórê cia³a. a w zimê to ju¿ nie wspomnê to jest najgorszy dla mnie i mojej skóry okres
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:09   #172
ladykelis
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Las Vegas
Wiadomo¶ci: 20
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Artego nr 7.44 bardzo ³adny kolorek sama mia³am
__________________
Od 31.07.2011 jestem szczê¶liw± mama

ladykelis jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-18, 12:23   #173
Sylwia992
Przyczajenie
 
Avatar Sylwia992
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Ró¿na- chwilowo atakujê Olsztyn
Wiadomo¶ci: 25
GG do Sylwia992
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej. Równie¿ chcia³abym poeksperymentowaæ z rudymi w³osami... tylko nie mam pewno¶ci czy rudy bêdzie dla mnie odpowiedni. Mam ciemn± oprawê oka (czarne brwi i rzêsy), mam strasznie jasn± cerê i naturalnie jestem blondynk± (taki z³oty kolor), 4 m-ce temu co¶ mi odbi³o i umalowa³am sobie w³osy na z³oty br±z - wyszed³ do¶æ intensywnie br±zowo-czerwony... trochê siê ju¿ spra³ ze mnie, ale nie wiem czy mimo to rudy siê na mnie przyjmie. Czy do mojego typu urody pasujê rudy kolor w³osów??
Sylwia992 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-18, 20:24   #174
vanilienne
Raczkowanie
 
Avatar vanilienne
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

hej, dziewczyny, mam pytanie - gdzie teraz w warszawie, centrum/na woli/bialolece mozna dostac marchewkowo-ruda farbe?
szukam zreszta bezskutecznie pasujacej mi od wrzesnia, w sierpniu kupilam loreal casting jakis blond z nowej kolekcji, ktory wyszedl dosc rudo - a ostatnio w desperacji musialam uzyc bursztynu, ktory z moja wymarzona rudoscia nie ma nic wspolnego
a marze o takim kolorze, pasuje do mnie i wzdycham cicho za kazdym razem jak widze rude wlosy :<
ew, jakis sklep internetowy?
nie wytrzymuje juz tym kolorem :<
vanilienne jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-19, 07:39   #175
kalina_kalinka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: gdañsk
Wiadomo¶ci: 90
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Cytat:
Napisane przez red_chameleon Poka¿ wiadomo¶æ
Mo¿e ja tak¿e mam problem z sucho¶ci± skóry g³owy. Mam such± sktórê cia³a (d³onie, buzia, nogi), ale natomiast w³osy przet³uszczaj± mi siê bardzo szybko. Kiedy¶ wieczorem umy³am w³osy Johnson's baby i ju¿ rano by³y t³ustawe (to by³o okropne). Mo¿e wypróbujê inny szampon dla dzieci
Niestety mnie to okropne elektryzowanie mêczy przez ca³y czas.
Ja niestety nie pomogê w zwi±zku z baleja¿em, kompletnie siê na tym nie znam.
mi kiedys fryzjerka polecila przed umyciem wlosow waciukiem w skore glowy wcierac oliwke taka do ciala.ja a suche wlosy taka oliwke akladam godzie przed umyciem a cale wlosy tylko potem trzeba bardzo dokladnie umyc glowe.
kalina_kalinka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-19, 11:34   #176
red_chameleon
Rozeznanie
 
Avatar red_chameleon
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomo¶ci: 578
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dzieki dziewczyny za rady. Na pocz±tek wypróbuje jednak ten szampon nivea baby polecony przez trivial. Je¿eli nie bêdzie zmian to zastosujê sposób podany przez kalina_kalinka (chocia¿ szczerze mówi±c to bojê siê tego sposobu, no to przecie¿ oliwka= t³uszcz= t³uste wlosy).
Evelyn23 dok³adnie jest tak jak mówisz, zima jest taka masakra, ¿e dochodzi nawet do ran na placach u d³oni. Latem jest to mniej uci±¿liwe. Tak naprawdê to trzeba ca³y czas mieæ przy sobie jakie¶ balsamy, a krem do r±k jest niezbêdny.
red_chameleon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-22, 15:27   #177
wiccanka
Raczkowanie
 
Avatar wiccanka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 104
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Dziewczyny chcia³abym zapytaæ czy która¶ z Was ma jakie¶ do¶wiadczenia z farbami nie sprzedawanymi w drogeriach lecz hurtowniach kosmetycznych. Jest taka firma - Dikson Color Extra, z której podobaj± mi siê dwie rude farby. Chcia³am zapytaæ czy kto¶ co o tej firmie wie, bo kolory na próbkach s± ¶wietne i chcia³abym siê skusiæ. Bo te z drogerii zawsze wychodz± mi za ciemne a wcale nie mam swoich w³osów specjalnie ciemnych.

Tu s± te dwa kolorki , które mi siê podobaj±:
1. s³omkowy ¿ywy
2.Jasny z³ocony blond miedziany.
wiccanka jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-23, 00:12   #178
cipcipcip
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomo¶ci: 488
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

Chcia³abym uzyskac taki kolor w³osów. Obecnie mam ciemny blond (kasztanowe). Jakiej farby powinnam u¿yæ?
__________________
<3
cipcipcip jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-23, 10:42   #179
Evelyn23
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 202
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

cipcipcip mi ten kolor bardzo przypomina odcieñ z próbki któr± wklei³a wiccanka t± 2 ale to jest jaka¶ farba fryzjerska i nie dostaniesz jej raczej w zwyk³ej drogeri. je¶li chcesz co¶ z drogeri to mo¿e garnier 743 daje taki efekt ale niszczy w³osy. albo mango dziewczyny na wizazu wkleja³y fotki po farbowaniu t± farb± i jest ca³kiem fajna jeszcze sama nie testowa³am ale napewno spróbóje .
A co do tej metody kalina_kalinka z oliwk± to chyba nie bo do tego patentu mam takie same odczucia jak red_chameleon
Evelyn23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2010-02-23, 11:14   #180
201607040946
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 20 500
Dot.: jak najbardziej "ruda" farba do w³osów

powiedzciemi, dlaczego czerwieñ i rudy najszybciej siê wyp³ukuj±? czyta³am kiedy¶, ¿e odcienie, które nie wystêpuj± w przyrodzie (czerwieñ, bordo, niebieska czerñ itp) szybko siê wyp³ukuj±, ale rudy?
mój wymarzony to ten
201607040946 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów i fryzury


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:43.