regulacja brwi mezczyzn - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-01-18, 12:56   #1
kuzyn
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 2

regulacja brwi mezczyzn


Czy mezczyzni powinni regulowac brwi? W jaki sposob , prosze o podanie wskazowek?
kuzyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-18, 21:21   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: regulacja brwi mezczyzn

Jeżeli brwi są krzaczaste lub bardzo szerokie ,zrastają się i uważasz ,że nie dodaje to urody to oczywiście można poprawiać kształt - radziłabym wizytę w gabinecie kosmetycznym. Sam lepiej nie eksperymentuj - możesz zbyt mocno lub krzywo wydepilowac brwi i będzie to źle wyglądało. Uważam ,że regulację brwi u mężczyzny można zrobić w taki sposób aby zmiana nie była zbyt widoczna.
Na pewno nie będziesz pierwszym mężczyzną w gabinecie kosmetycznym poddającym się regulacji brwi- ja często poprawiam wygląd brwi klientom w czasie zabiegu kosmetycznego - najczęściej są to brwi zbyt długie i te się przycina.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 18:27   #3
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Smile Dot.: regulacja brwi mezczyzn

Ja jako mężczyzna reguluję sobie brwi sam . Kiedyś poszedłem do kosmetyczki ona mi zrobiła to sama woskiem a potem jak zaczęły odrastać zacząłem je sobie wyrywać sam i bardzo mi się podobają bo mam je w kształcie skrzydełek jaskółki takie jak chciałem mieć i nie widzę nic w tym dziwnego ze my faceci też chcemy jakoś normalne i schludnie wyglądać
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 09:04   #4
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: regulacja brwi mezczyzn

Cytat:
Napisane przez kuzyn Pokaż wiadomość
Czy mezczyzni powinni regulowac brwi? W jaki sposob , prosze o podanie wskazowek?
kuzyn: ja jako mężczyzna reguluję sobie brwi i mam je w kształcie jaskółczych skrzydełek i bardzo mi się podobają bo chciałem mieć takie dawno najlepiej udaj się do kosmetyczki ona ci zrobi jak to ma być a potem już sam sobie poradzić
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-02, 13:57   #5
santa_evita
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 87
Dot.: regulacja brwi mezczyzn

Również polecam Ci wizytę u kosmetyczki. Nada brwiom kształt, który Ci najbardziej będzie pasował, później możesz regulować samodzielnie w domu, przy pomocy pęsety (metoda łatwiejsza) lub np. nitki (dla ekspertów )

a co do tego czy depilować, czy nie - wszystko zależy od
Ciebie, jeśli nie podobają Ci się Twoje brwi, to czemu by ich nie zmienić. Osobiście bardziej podobają mi się zadbane męskie brwi, niż krzaki na pół twarzy :P
santa_evita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-05-11, 15:05   #6
michigens
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 99
Dot.: regulacja brwi mezczyzn

Witajcie! wczoraj byłem u kosmetyczki i zrobił mi brwi takie jak chciałem i bardzo mi się podobają mam je podobne do skrzydełek jaskółczych ale to nie takie na początku mam je troszeczkę grube ale nie aż tak i im dalej to są bardzo cieniutkie podobają mi się bo chciałem je mieć takie dawno jestem bardzo z nich zadowolony szkoda ze nie można niczego zrobić żeby nie odrastałyale reguluję je co 3-4 tygodnie jak się jakieś pokażą
michigens jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:22.