Rozstępy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-11-29, 21:02   #1
Katarynka270
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: Vantaa
Wiadomości: 8
Unhappy

Rozstępy


Mam 15 lat, nie byłam jeszcze w ciąży a mam straszne rozstępy. Znacie jakieś kremy albo sposoby na rozstępy na piersiach przede wszystkim i pośladkach. Rozmiar biustu mam taki jaki mi odpowiada wiec nie chce żadnych kremów antycellulitowych. Proszę o podanie ceny <jeśli pamiętacie>.
Katarynka270 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 08:48   #2
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Rozstępy

czy czlowiek chudnie czy przytyje, w wielu przypadkach powstawaja rozstepy... a nawilzanie ciala to jedeno z czynnosci podstawowych, zainwestuj w dobry balsam nawilzajacy lub oliwke i po kapieli/prysznicu staraj sie smarowac, woda i zele pod prysznic (nie wszystkie, ale sa takie) strasznie wysuszaja skore.
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-30, 17:30   #3
chimay
Zakorzenienie
 
Avatar chimay
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 25 326
Dot.: Rozstępy

Na rozstępy nic nie zadziała, jak już się pojawiły, to będą zawsze. Ewentualnie można coś działać, jak są świeże i jeszcze mają takie czerwono-fioletowe zabarwienie.
Rozstępom na biuście można pomóc stać się mniej widocznymi przez noszenie biustonoszy we właściwym rozmiarze i dobrze dobranych, wtedy tłuszczyk robi się bardziej zbity, skóra jędrniejsza i rozstępy mniej widać. Kremy antycellulitowe nie działają zazwyczaj nawet na cellulit a co dopiero na rozstępy (które są czymś w rodzaju blizn). I nie mają też wpływu na wielkość biustu.
chimay jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:13.