Depilacja brazylijska Lublin - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-28, 16:03   #61
Jowitka514
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Biała Podlaska
Wiadomości: 5
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Hej ;]
Mam pytanie. Bardzo intymne. Zawsze gole sie maszynkami, ale planuje z chlopakiem ten pierwszy raz i chce isc do kosmetyczki. Wstydze sie bo moje wloski sa grube i twarde. (to chyba od tych maszynek) Czy Wam tez rosna wloski na wargach sromowych? co to jest ta depilacja brazylijska? Byla bym wdzieczna za odpowiedz
Jowitka514 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-28, 16:06   #62
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez Jowitka514 Pokaż wiadomość
Hej ;]
Mam pytanie. Bardzo intymne. Zawsze gole sie maszynkami, ale planuje z chlopakiem ten pierwszy raz i chce isc do kosmetyczki. Wstydze sie bo moje wloski sa grube i twarde. (to chyba od tych maszynek) Czy Wam tez rosna wloski na wargach sromowych? co to jest ta depilacja brazylijska? Byla bym wdzieczna za odpowiedz
Ale uwierz mi, ze to normalne i na pewno kosmetyczka nie bedzie nic komentowac, ani sie dziwic. Depilacja brazylijska-calkowita.
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:34   #63
dysia
Raczkowanie
 
Avatar dysia
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Grójec
Wiadomości: 122
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Dziewczyny a czy znacie w Lublinie jakiś gabinet, gdzie wykonuje się depilację pastą cukrową?
dysia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-29, 17:40   #64
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez dysia Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy znacie w Lublinie jakiś gabinet, gdzie wykonuje się depilację pastą cukrową?
Z tego co mi wiadomo w Lublinie nie ma takiego gabinetu...
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 18:23   #65
mandzela
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Witam
Kobity, a może polecicie mi jakiś gabinet w rzeszowie, gdzie wykonują brazylijskie bikini
mandzela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-27, 18:47   #66
layla_lbn
Zakorzenienie
 
Avatar layla_lbn
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa (czasem Lublin)
Wiadomości: 17 437
GG do layla_lbn Send a message via Skype™ to layla_lbn
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez mandzela Pokaż wiadomość
Witam
Kobity, a może polecicie mi jakiś gabinet w rzeszowie, gdzie wykonują brazylijskie bikini
Jako, ze watek dotyczy Lbn, na pewno zadna Rzeszowianka tu nie zajrzy
Spróbuj poszukać na forum, może jest jakiś watek rzeszowski, lub zalozyc nowy
__________________
Gdy już posmakowałeś lotu,
zawsze będziesz chodzić po ziemi z oczami utkwionymi w niebo,
bo tam właśnie byłeś i tam zawsze będziesz pragnął powrócić.

Chciałbym poznać człowieka, który wymyślił seks, żeby zobaczyć nad czym teraz pracuje


layla_lbn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-30, 10:11   #67
olunia1986
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Hej co tu tak pusto?Wczoraj byłam drugi raz na BRAZYLIANIE w Babskim Świecie.Depilowała mnie inna dziewczyna niż pierwszym razem(taka młoda z ciemnymi włosami),ale muszę przyznać że wczoraj bardziej mnie bolało niż ostatnio ale efekt lepszy niż za pierwszym razem. Może dla tego że robiła to inna dziewczyna.
Niezdecydowanym jeszcze raz polecam gorąco wizytę w babskim świecie wna chopina papatki

Edytowane przez olunia1986
Czas edycji: 2008-09-30 o 14:48
olunia1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-06, 23:59   #68
Beherit
Raczkowanie
 
Avatar Beherit
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Hey,
czy była któraś może na tej depilacji na Jana Sawy?
Ja raz tylko zdradziłam panią Renię z Babskiego Świata na rzecz Krisa, ale to był ogroomny błąd..
niby obiecałam sobie, że więc zdrad się nie dopuszczę, ale skoro proponują takie usługi taniej to może warto sprawdzić..
Czekam zatem na jakieś info..

pozdrawiam!!!
__________________
...pagan poetry...
Beherit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 10:25   #69
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez Jowitka514 Pokaż wiadomość
Hej ;]
Mam pytanie. Bardzo intymne. Zawsze gole sie maszynkami, ale planuje z chlopakiem ten pierwszy raz i chce isc do kosmetyczki. Wstydze sie bo moje wloski sa grube i twarde. (to chyba od tych maszynek) Czy Wam tez rosna wloski na wargach sromowych? co to jest ta depilacja brazylijska? Byla bym wdzieczna za odpowiedz
mnie pani Renia zapytala czy maszynka i że nieźle to wygląda jak na kilka lat golenia. Powiedziała że teraz na pewno nie wrócę do maszynki i miała rację. Mówiła że niektóre klientki są bardzo zarośnięte, z ciemnymi włosami- przecież to jej praca, nic nowego i dziwnego.
zero skrępowania, wszytsko było bardzo naturalne.
Oczywiście zostałam jej wierną klientką

a to na jana sawy wygląda kusząco, 35zł zamiast 60 w babskim swiecie...ktoś próbował?
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-08, 19:27   #70
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Kurcze a ja się chyba wybiorę Tylko nie wiem czy do babskiego świata czy na jana sawy, bo do miata troszke daleko a i fundusze mniejsze chyba pójdę na jana sawy obczaić panią czy jest miła itp, bo jak nie to idę do babskiego świata. To będzie mój 'Pierwzy raz' trochę siewstydzę, mimo, ze sama jestem prawie kosmetyczką ale w szkole nie mamy brazyliany
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 14:52   #71
neroza
Zadomowienie
 
Avatar neroza
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 385
Smile Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cześć dziewczyny!!!
Przypadkowo natknęłam się na ten wątek i powiem że mnie zainteresował. Już dawno temu słyszałam o Brazylianie ale byłam pewna, że nie ma szans aby odbyć taki zabieg w Lublinie bo że tak powiem zawsze jesteśmy troszkę z tyłu za innymi dużymi miastami.
Mam zamiar wybrać się na tą depilację tylko jeszcze nie wiem gdzie bo znalazłam 3 miejsca. Z tego co przeczytałam to większość z Was chodzi do ''Babskiego'', a czy któraś była może w SCARLETT na koncertowej lub ''Fanabel"" na Jana Sawy???
Bo przyznam uczciwie, że troszkę przesadzili z cena jak na taki zabieg-65 zł to wcale nie tak mało. Pozdrawiam
neroza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-15, 16:11   #72
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Ja byłam w Scarlett. Nawet zadowolona byłam... ale Babski świat duuuzo lepiej.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem


Edytowane przez Vivienne
Czas edycji: 2018-07-07 o 11:11
Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-15, 18:48   #73
k4t3
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 298
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa Pokaż wiadomość
To będzie mój 'Pierwzy raz' trochę siewstydzę, mimo, ze sama jestem prawie kosmetyczką ale w szkole nie mamy brazyliany
A gdzie się uczysz? Bo my sobie w szkole robiłyśmy Pod koniec zajęć, jak większość poszła
k4t3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 21:09   #74
zadowolone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

dzisiaj, z resztą juz trzeci raz- byłam na braziljanie w Babski świecie-tylko, ze u Ewy-robi tak samo dobrze jak Renia. Może 60 zł to nie mało, ale wiem,ze jak tam pójdę to mam pewność, ze depiluje mnie profesjonalistka ( z tego co sie dowiedziałam to oni zaczęli jako pierwsi robic brazyljane w Lublinie juz kilka lat temu) i na pewno nie bedzie mi rwać kilka razy z tego samego miejsca i robią dobrymi woskami. Ja uważam,że akurat na tej części ciała nie ma co oszczędzać .

Zachęcam do spróbowania-mnie juz praktycznie nic nie boli
zadowolone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-13, 18:14   #75
Beherit
Raczkowanie
 
Avatar Beherit
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 32
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Ja również ''już zaliczyłam'' nową Ewę w Babskim Świecie.. z czystym sumieniem polecam.. szybciutko, sprawnie i niezwykle dokładnie.. Jednak jakość jest (niestety) adekwatna do ceny.. ale jak wspomniała koleżanka na górze wolę już wydać te 60zł i mieć pewność, że nie będę później przez kilka dni chodzić obolała, jak cowboy.. ;d
pozdrawiam!
__________________
...pagan poetry...
Beherit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-30, 17:02   #76
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

cześć
wątek trochę podupadł../ może w zimie nikt się nie depiluje? a ja właśnie mam ochotę zacząć
czy dobrze myślę, że w salonie robią depilację brazylijską woskiem na ciepło?
no i czy kosmetyczka uzywa przed zabiegiem specjalnego zelu / lotionu odtłuszczajacego - czytałam ze to jest jeden z warunków dokładnego usuniecia włosków....
i czy rzeczywiscie taka depilacja może byc na tyle dokładna, ze nie zostaje żaden włosek?
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-06, 21:34   #77
magdag_1988
Raczkowanie
 
Avatar magdag_1988
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Bognor Regis
Wiadomości: 42
Smile Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez MonikaEmilia Pokaż wiadomość
W cenniku było 30 zł, ale ja zapłaciłam 50 zł. Byłam troszkę zszkokowana jak przyszło do płacenia, ale to być może dla tego, ze byłam pierwszy raz i kosmetyczka miała trochę roboty.
ale za taka jakość usługi było warto

witam czy mozecie podac nr telefonu i dokladny adres,ja probowalam sobie do tej pory radzic sama w domu ale zawsze dochodzilam conajwyzej do usuniecia 60-70% owlosienia bo nie dawalam rady juz z tego bolu...wiec mam ochote zaryzykowac,pozdrawiam.
magdag_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-08, 19:50   #78
smutna86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

witam! jesli wiecie gdzie i za ile mozna ta depilacje w Czestochowie wykonac to prosilabym o podanie miejsca. Z góry dziekuje smutnaczl@interia.pl
smutna86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-09, 13:40   #79
KobietaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Witam Byłam dziś właśnie w Babskim świecie i muszę powiedzieć, że jestem bardzo zadowolona. Było bardzo miło i wcale nie bolało tak jak się spodziewałam. Bardzo miła Pani Ewa i jeszcze zniżka Walentynkowa 10% Z czysty sumieniem mogę polecić.
KobietaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-14, 21:36   #80
PATUSIA2OO4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Witam
Poczytałam sobie bardzo dokładnie to co piszecie o p. Reni z Babskiego Świata i niestety muszę zasmucić kilka zachwyconych klientek...
Byłam klientką tego salonu przez ponad 4 lata.
Zaczełam od fajnej fryzjerki p. Eweliny i stopniowo korzystałam z coraz większej ilości usług: solarium, kosmetyczka, manikiurzystka...
Z czasem pracownice zaczeły czuć się przy mnie bardzo swobodnie (wpadałam na czesanie lub manicure kilka razy w tygodniu ) i nasłuchałam się takich rzeczy że aż uszy więdły... na temat MIEJSC INTYMNYCH klientek owej p. Reni, zapachów stóp, włosów na głowie i innych pielęgnowanych przez te panie miejsc i części ciała...
Może i depilacje robi świetnie, może i jest miła w czasie zabiegu ( ale w końcu MA PŁACONE ZA TO ŻEBY KLIENTKA BYŁA ZADOWOLONA !!!!! ) ale to co potem wygaduje nie patrząc kto tego słucha jest poniżej krytyki, ZERO DYSKRECJI!!!
Czasami potrafi operować nazwiskami klientek opowiadając co przeżyła depilując je!!!!! ( krzaczory, futro, sierść itp.)
Poza tymi zniechęcającymi mnie zdarzeniami w gabinecie kosmetycznym tego salonu jest brudno, kurz z kilku miesięcy zalega na wielu półkach, zaklejona woskiem podłoga I NIE PRZECIERANA PŁYNEM DO DEZYNFEKCJI ROLKA OD WOSKU!!! Solarium jest wycierane OKAZJONALNIE !!!!
Mimo iż bardzo lubiłam to miejsce przestałam być ich klientką i ogólnie NIE POLECAM!!!!!
PATUSIA2OO4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 16:50   #81
zadowolone
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 6
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Koleżanko Patusia 2004 nie wiem w jakim salonie pracujesz i czemu takie głupoty wypisujesz????
Wydaję mi się że skoro wszystkie jesteśmy zadowolone to coś w tym jest??
A i jeszcze jedno konkurencja jest zawsze mile widziana ale zdrowa konkurencja , a nie wypisywanie bzdur na innych . w następnym blogu zmienisz nazwę i wypiszesz jak to jest pięknie w innym salonie???
Jesteś nie normalna !!!!! Jeśli chodzi o czystość każda która tam była wie jak jest, a życzę Ci dużo klientek pozyskanych w uczciwy sposób.
Pozdrawiam
zadowolone jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 17:42   #82
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez zadowolone Pokaż wiadomość
Koleżanko Patusia 2004 nie wiem w jakim salonie pracujesz i czemu takie głupoty wypisujesz????
Wydaję mi się że skoro wszystkie jesteśmy zadowolone to coś w tym jest??
A i jeszcze jedno konkurencja jest zawsze mile widziana ale zdrowa konkurencja , a nie wypisywanie bzdur na innych . w następnym blogu zmienisz nazwę i wypiszesz jak to jest pięknie w innym salonie???
Jesteś nie normalna !!!!! Jeśli chodzi o czystość każda która tam była wie jak jest, a życzę Ci dużo klientek pozyskanych w uczciwy sposób.
Pozdrawiam
Rozumiem,ze tylko jedna ''byla'' klientka Babskiego Swiata byla niezadowolona......Chodzi mi o to,czy nikt inny nie zaobserwowal podanych wczesniej powodow dla ktorych nie nalezaloby isc do tego salonu na depilacje braz. . I czy jest moze wsrod was jakas stala bywalczyni przy ktorej kosmetyczki czuja sie rownie luzno?Czy ktoras z was slyszala jakie kolwiek komentarze?Zamierzalam sie wybrac w to miejsce a poprzednia recenzja odstaje od reszty i brzmi dosc niewiarygodnie........... ..................
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:36   #83
KobietaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Heh... jestem bardzo zdziwiona wypowiedzią Patusi2004, byłam ostatnio w Babskim Świecie i przyglądałm się bardzo dokładnie temu miejscu (głownie części fryzjerskiej, no i depilacyjnej, bo tam byłam) i nie zauważyłam żadnego brudu, ani innych tego typu rzeczy, a przyglądałam się bardzo dokładnie, bo tak robie jak jestem w jakimś nowym miejscu i to nie tylko żeby sprawdzić "w czyje ręce się powierzam", ale nie powiem również z czystej ciekawości. Co do "krzaczorów, futra, śmierdzących czesci ciała", to nei wydaje mi się to prawdopodobne, gdyż przecież każda z nas w zmożony sposób dba o higienę jak idzie choćby do lekarza, czy w inne miejsce gdzie nasze częsci ciała są wystawiane na "osąd" innych. Co do krzaczorów, to idąc na depilację normalnym jest, że włoski muszą być dłuższe, w końcu inaczej wosk by ich nie łapał (mi kosmetyczka powiedziała, żebym zadbała o minimum 1cm i nie sądzę żeby powiedziała tak tylko po to żeby później mogła innym klientkom opowiadać, że się zapuścilam :P).
Nie wspomnę o tym, że dziwne mi się wydaje, Patusia2004 założyła sobie konto na wizażu 14 lutego i tego dnia napisała owy komentarz, i na tym się zakończyła jej aktywność na tym forum - no chyba, że założyła to konto specjanie żeby nas przestrzec, ale jakoś średnio mi się chce wierzyć w taką "obywatelską postawę" i "wielką troskę" o to co, kto i kiedy mówi o osobach, których przecież kompletnie nie zna - czyli nas, inne klientki Babskiego Świata.
Ja napewno jeszcze odwiedzę ten salon
KobietaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:45   #84
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Rozumiem,ze nie mam sie czego obawiac ze str ''zlosliwych kosmetyczek'''....
Bede czuc sie swobodnie i warto bedzie wydac te pieniadze?
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 20:52   #85
KobietaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

W sali w ktorej kosmetyczka dokonuje depilacji jest przcmione swiatlo, muzyczka itd. Ja się nie czułam bardziej skrępowana niż na wizycie u ginekologa, a może nawet mniej
KobietaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:16   #86
mniam40
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 19
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

zaqtem chyba sie skusze...Tylko widzialam spore rozbieznosci w opiniach na temat pobieranych oplat..jak to w koncu jest z ta cena....?
mniam40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-16, 21:36   #87
KobietaK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 46
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez mniam40 Pokaż wiadomość
zaqtem chyba sie skusze...Tylko widzialam spore rozbieznosci w opiniach na temat pobieranych oplat..jak to w koncu jest z ta cena....?
Normalnie kosztuje 60zł, ja załapałam się na walentynkową zniżkę 10%, ale teraz to już po czasie :/
KobietaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 10:43   #88
PATUSIA2OO4
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 3
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez KobietaK Pokaż wiadomość
Heh... jestem bardzo zdziwiona wypowiedzią Patusi2004, byłam ostatnio w Babskim Świecie i przyglądałm się bardzo dokładnie temu miejscu (głownie części fryzjerskiej, no i depilacyjnej, bo tam byłam) i nie zauważyłam żadnego brudu, ani innych tego typu rzeczy, a przyglądałam się bardzo dokładnie, bo tak robie jak jestem w jakimś nowym miejscu i to nie tylko żeby sprawdzić "w czyje ręce się powierzam", ale nie powiem również z czystej ciekawości. Co do "krzaczorów, futra, śmierdzących czesci ciała", to nei wydaje mi się to prawdopodobne, gdyż przecież każda z nas w zmożony sposób dba o higienę jak idzie choćby do lekarza, czy w inne miejsce gdzie nasze częsci ciała są wystawiane na "osąd" innych. Co do krzaczorów, to idąc na depilację normalnym jest, że włoski muszą być dłuższe, w końcu inaczej wosk by ich nie łapał (mi kosmetyczka powiedziała, żebym zadbała o minimum 1cm i nie sądzę żeby powiedziała tak tylko po to żeby później mogła innym klientkom opowiadać, że się zapuścilam :P).
Nie wspomnę o tym, że dziwne mi się wydaje, Patusia2004 założyła sobie konto na wizażu 14 lutego i tego dnia napisała owy komentarz, i na tym się zakończyła jej aktywność na tym forum - no chyba, że założyła to konto specjanie żeby nas przestrzec, ale jakoś średnio mi się chce wierzyć w taką "obywatelską postawę" i "wielką troskę" o to co, kto i kiedy mówi o osobach, których przecież kompletnie nie zna - czyli nas, inne klientki Babskiego Świata.
Ja napewno jeszcze odwiedzę ten salon
Zarejestrowałam się właśnie tylko po to żeby wyrazić swoją opinię bo jestem zszokowana ilością pozytywnych wypowiedzi na temat tego miejsca...
Nie jestem żadna konkurencją, nie mam zamiaru logować się pod innym nikiem i wychwalać innego salonu... Skoro każdy może tu wyrazić swoje zdanie ja też to zrobiłam.
Nie moja wina że w Lublinie tylko w dwóch miejscach robią depilację brazylijską i w związku z tym nie ma wyboru.
Napisałam o tym, o czym osobiście słyszałam żeby przestrzec ale nikt nie musi sie tym przejmować jeśli nie chce.
To opinia moja i jestem pewna że znalazłoby się jeszcze wiele osób które widziały i słyszały to co ja.
PATUSIA2OO4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 14:16   #89
kasienka050
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Droga Patusiu! Nie wiem z jakiego salonu jestes ale jestem przekonana, ze albo zazdroscisz p. Reni, ze ma tyle klientek, albo chcesz ,,podkopac,, konkurencje bo jezeli mialabys obiektywne spojrzenie na prace p. Reni i na ten salon to bys nigdy tak nie napisala.
Jestem studentka kosmetologii i mam mozna powiedziec ,,zboczenie zawodowe,, wiec idac po raz pierwszy na zabieg brazyliany zwracalam szczegolna uwage na przestrzeganie zasad higieny i musze powiedziec, ze wszystko bylo na jak najwyzszym poziomie np. jednorazowe majtki ktore sie naklada na zabieg by kobieta nie czula sie skrepowana, przescieradla pod pupe ktore sa zmieniane co kolejna klientke, nie mowiac juz o super nastroju ktory p. Renia tworzy (odpowiednia muzyka, przyciemnione swiatla, o oczywiscie sama Ona). Przychodzac po raz pierwszy do salonu czulam skrepowanie, wiadomo, trzeba najintymniejsza czesc ciala pokazac nieznajomej osobie ale juz po kilku minutach cale skrepowanie minelo, p. Renia jest pelna profesjonalistka wiec jezeli ktos idzie pierwszy raz to tylko do niej, polecam! Co do cen to uwazam ze za profesjonalizm trzeba placic a uwierzcie ze p. Renia usuwa wszystko lacznie z wlosami miedzy posladkami czego w wiekszosci salonow nie robia.
Podsumowujac nie wiem dlaczego ktos napisal taki komentarz ale wiem ze osoby ktore byly w Babskim w 100% sie ze mna zgodza ze obsluga jest pierwsza klasa.
kasienka050 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-17, 17:53   #90
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Depilacja brazylijska Lublin

Cytat:
Napisane przez PATUSIA2OO4 Pokaż wiadomość
Nie moja wina że w Lublinie tylko w dwóch miejscach robią depilację brazylijską i w związku z tym nie ma wyboru.
W dwóch? A to ciekawe. Mi wiadomo co najmniej o trzech.
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-04-05 12:01:19


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:53.