Goth co myślicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-20, 18:16   #1
Arwennaa
Raczkowanie
 
Avatar Arwennaa
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 62
Smile

Goth co myślicie?


Hej! Dziewczyny mam do was pytanie. Co myślicie o dziewczynach,które lubią styl goth? Chciałabym poznać wasz punkt widzenia...
Dzięki
__________________
Nie bierz życia na poważnie i tak nie wyjdziesz z niego żywy..::
Arwennaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:20   #2
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Goth co myślicie?

Mi sie podoba ten styl pod warunkiem że nie jest przesadzony...
Wracając do tematu
Napewno jest to pozytywne myslenie.
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:31   #3
mańcia
Zadomowienie
 
Avatar mańcia
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: okolice Wrocławia;)
Wiadomości: 1 281
Dot.: Goth co myślicie?

Nie mam nic przeciwko

choć mam zupełnie inny styl
mańcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:34   #4
lilith_191
Raczkowanie
 
Avatar lilith_191
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: eŁDeZet
Wiadomości: 235
Dot.: Goth co myślicie?

Lubię, bo sama jestem
__________________
piszę pracę magisterską
lilith_191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 18:42   #5
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Goth co myślicie?

Twoje pytanie w zasadzie jest trudne. Ja na przykład nie mam zdania na temat "dziewczyn, które lubią styl goth", jak to ujęłaś. Za to sam styl podoba mi się bardzo jako wizerunek sceniczny (ach te wszystkie sukienki, mroczne makijaże, biżuteria), jednak średnio przekonuje mnie nacodzień.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:26   #6
Mia22
Zakorzenienie
 
Avatar Mia22
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 481
Dot.: Goth co myślicie?

ja tez nie mam tego stylu, ale zdarza mi sie kupic pojedyncze rzeczy ktore maja w aukcji opis gothick
Mia22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 19:30   #7
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Goth co myślicie?

Ja lubie podobny styl a dokładnie gothic lolita ale nie w polskiej wersji bez polotu tylko w wersji japońskiej,kto jest obeznany z tematem wie o czym pisze,sama bym sie tak nie ubrała ale lubie podziwiać. Co do stylu goth..styl jak każdy inny,ja sama nie ubrałabym sie tak bo po prostu ubieram to co podkreśla moją urode,a czarne,gotyckie ciuszki sprawiłyby że wyglądałabym jak śmierć...ale jak ktoś lubi to niech nosi.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-20, 22:15   #8
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Goth co myślicie?

Uwielbiam gotycki styl, ale nie do przesady...bo wiadomo, że przesada jest niezdrowa.
Nie podobają mi się dziewczyny tylko i wyłącznie ubierające się na czarno + czarne usta, blada twarz i masa ćwieków, na nogach ciężkie glany. Kocham gotyk, ale ten subtelny
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-20, 23:13   #9
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Goth co myślicie?

co kto lubi dobrze ze sa rozne style, dzieki czemu roznimy sie od siebie... nie przeszkadza mi styl Goth każdy jest jaki jest... każdy wyglada jak wyglada... kazdy ubiera sie jak lubi
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:36   #10
zffazoffana
Zakorzenienie
 
Avatar zffazoffana
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 6 580
Dot.: Goth co myślicie?

ona123 mieszkajac w warszawie kazdy moze sie ubierac jak chce i nikomu to nie przeszkadza... mi sie czasem nawet podoba ten styl ale jesli ktos w moim miescie zaczyna sie tak ubierac zaraz jest wyklety :/ uroki malego miasta :/ tu wszystko musi byc identyczne i nic nie moze odstawac od normy
__________________
A jednak potrzeba mi Twoich słów i trzeba Twojej pamięci. Pamiętaj o mnie, dobrze? Może będę się mniej bała, może będę usypiała spokojniej...

[reebok_c]210508[/reebok_c]
bardzo proszę o kliki
zffazoffana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 06:58   #11
morra111
Raczkowanie
 
Avatar morra111
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 166
Dot.: Goth co myślicie?

ja popieram pasywno-agresywną goth jako wizerunek sceniczny jest boski. na imprezy w tych klimatach też na wieczór na jakieś bardziej strojne okazje również, ale nie przepadam za tym klimatem w wydaniu dziennym. jakoś ten mocny makijaż, koronki, czarne ciuchy, ten typ biżuterii kłóci mi się z wizerunkiem dziennym. bardzo dobrze to wygląda jeżeli ktoś umieszcza jedynie jakieś elementy gotyckie w swoim dziennym stroju, np. bluzka, naszyjnik.. ale taki gotyk w wersji "full wypas" na ulicy nie bardzo mi się podoba. ale oczywiście każdy nosi to co lubi i trzeba to uszanować.
__________________
Morra


mój wątek wymiankowy: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=193128
morra111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 07:03   #12
shiral
Zadomowienie
 
Avatar shiral
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: płock/Wrocław/Poznań
Wiadomości: 1 873
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
ona123 mieszkajac w warszawie kazdy moze sie ubierac jak chce i nikomu to nie przeszkadza... mi sie czasem nawet podoba ten styl ale jesli ktos w moim miescie zaczyna sie tak ubierac zaraz jest wyklety :/ uroki malego miasta :/ tu wszystko musi byc identyczne i nic nie moze odstawac od normy
Mój TŻ mieszka w małym misteczku i musze przyznac racje w jednym jak ktoś sie tak ubiera to zaraz jest na jezykach całego miasteczka przez pare ładnych miesięcy.
Chociaż gdybym miała taki styl to nawet nimi bym sie nie przejmowała bo prędzej bym wyłysiała
__________________
Moja strona : ORGAZMUM
Zapraszam
shiral jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:04   #13
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Goth co myślicie?

Podoba mi się u osób, które naprawdę wyznają taki styl życia, a nie tylko się przebierają, żeby udać jakie to nie są oryginalne i inne. Od razu można wyczuć, czy ktoś jest goth, czy tylko szpanuje.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 07:47   #14
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Arwennaa Pokaż wiadomość
Hej! Dziewczyny mam do was pytanie. Co myślicie o dziewczynach,które lubią styl goth? Chciałabym poznać wasz punkt widzenia...
Dzięki
co myslimy o dziewczynach czy o ich stulu??
dziewczyn znam kilka to swietne rowne babki akceptujace siebie w pelni, oryginalne i mroczne yeah ale ludzie sa rozni

trudno oceniac styl, to tak jakby kazda z nas poddac pod ocene a przeciez sie roznimy- jednym cos sie spodoba innym nie, wiec jakiekolwiek oceny sa krzywdzace.
W stylu goth istnieja rzeczy ktore mnie inspiruja, ktore uwielbiam i sa piekne. Sa i rzeczy na ktore bym sie nie zdecydowala np fryzury czerwono-czarne i dziwnie poobcinane bo i takie widzialam
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:29   #15
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Goth co myślicie?

Pokochałam gotyk w czasach licealnych, jakieś...sześć lat temu, "rozwinęłam" się na studiach. Przeszkadzało mi jednak, że gdy szłam chodnikiem niektóre samochody zwalniały lub wręcz się zatrzymywały, aby kierowcy i pasażerowie mogli sobie popatrzeć.

Nie do końca rozumiem Twoje pytanie. "Lubić" nie znaczy "utożsamiać się" czy "nosić".
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:39   #16
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
Pokochałam gotyk w czasach licealnych, jakieś...sześć lat temu, "rozwinęłam" się na studiach. Przeszkadzało mi jednak, że gdy szłam chodnikiem niektóre samochody zwalniały lub wręcz się zatrzymywały, aby kierowcy i pasażerowie mogli sobie popatrzeć.

Nie do końca rozumiem Twoje pytanie. "Lubić" nie znaczy "utożsamiać się" czy "nosić".
ja maja nudne zycie to niech sobie patrza na cos co jest naprawde oryginalne sama chetnie podziwialabym Twoje fotki bo w gotyku jest cos fascynujacego

Amy Lee...kocham ja normalnie i ten glos
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg amy.jpg (40,9 KB, 109 załadowań)
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 08:55   #17
Ashlee_
Zadomowienie
 
Avatar Ashlee_
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 1 174
Dot.: Goth co myślicie?

lubie taki styl i sama sie tak ubieram .. fajne jest to, ze pod jedna nazwa kryje sie cala masa roznych mozliwosci .. ja np. lubie ciuchy z latexu czy lacki,, ogolnie pojety cyber i dodatki odblaskowe i włochate ^^, elementy lolitkowe tez sa fajne, i oczyiwscie buty na platformach [im wieksze tym lepsze] ... jedynie dlugie suknie wampirzycy i tym podobne mnie nie przekonuja jakos ... no i oczywiscie rozne dziwne fryzury do tego, undercut, syntetyczne dredy, cyberlox ....
czy ubieram sie w latex dzien w dzien? nie. i to nie dlatego ze sie wstydze czy cos, tylko glownie przez te ze szkoda mi zakladac drogich platform czy gorsetu do szkoly czy na zakupy no i poza tym te ciuchy ladnie wygladaja ale niekonicznie sa wygodne
__________________
never mind... anyway...

雪が歌う夜に君を憶うよ
凍りついたこの部屋で
憧れた未来を待ち望むように
孤独を生きて…






Ashlee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 09:52   #18
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
ona123 mieszkajac w warszawie kazdy moze sie ubierac jak chce i nikomu to nie przeszkadza... mi sie czasem nawet podoba ten styl ale jesli ktos w moim miescie zaczyna sie tak ubierac zaraz jest wyklety :/ uroki malego miasta :/ tu wszystko musi byc identyczne i nic nie moze odstawac od normy
wspólczuje.....
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:05   #19
guantanamera
Zakorzenienie
 
Avatar guantanamera
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 5 358
GG do guantanamera
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez ona123ona Pokaż wiadomość
wspólczuje.....
taa i jeszcze powiedza ze satanistka porazka
__________________
Bardzo Babski Blog?
www.babialnia.pl
guantanamera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-21, 10:08   #20
ona123ona
Wtajemniczenie
 
Avatar ona123ona
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 175
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez zffazoffana Pokaż wiadomość
ona123 mieszkajac w warszawie kazdy moze sie ubierac jak chce i nikomu to nie przeszkadza... mi sie czasem nawet podoba ten styl ale jesli ktos w moim miescie zaczyna sie tak ubierac zaraz jest wyklety :/ uroki malego miasta :/ tu wszystko musi byc identyczne i nic nie moze odstawac od normy
Cytat:
Napisane przez guantanamera Pokaż wiadomość
taa i jeszcze powiedza ze satanistka porazka
no wlasnie.... porazka mieszkac w takim miescie jak mieszka zffazoffana.. ja nie potrafie zrozumiec czemu ludzie sa az tak bardzo nietoleranycjni? ehhh .....
ona123ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 10:13   #21
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Goth co myślicie?

Ktoś tu napisał o gotyckich dziewczynach w glanach. Natomiast prawda jest taka, że - w większości - dziewczyny w stylu goth za granicą (np. we Francji) wcale nie noszą glanów. Glany m.in. w Polsce są utożsamiane z tym stylem.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 13:14   #22
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Goth co myślicie?

Lubie styl gotycki Przydymione makijaże, jasna cera, koronkowe ciuszki- tak. Ale latex, odblaksowe kolory i ta cala reszta electro gothic-nie.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:01   #23
Lady_Macabre
Rozeznanie
 
Avatar Lady_Macabre
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 573
GG do Lady_Macabre
Dot.: Goth co myślicie?

uwielbiam gotyk w kazdej postaci... a propos ciuchow jest fajny watek 'ubrania dla metali' ]:->
Lady_Macabre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 15:38   #24
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Ashlee_ Pokaż wiadomość
ja np. lubie ciuchy z latexu czy lacki,, ogolnie pojety cyber i dodatki odblaskowe i włochate ^^, elementy lolitkowe tez sa fajne, i oczyiwscie buty na platformach [im wieksze tym lepsze] ... jedynie dlugie suknie wampirzycy i tym podobne mnie nie przekonuja jakos ... no i oczywiscie rozne dziwne fryzury do tego, undercut, syntetyczne dredy, cyberlox ....
a mi sie wlasnie latexy i to co wymienilas nie podobaja wole gotyk romantyczny. dlugie, zwiewne spodnice, koronki, normalne fryzury, mroczny, ale nie przegiety makijaz, delikatne czarne kozaczki, buty na obcasie albo zgrabne glany.

i nawet kiedys za czasow nastoletnich tak sie nosilam. i dalej mi sie to podoba, ale chyba wyroslam. to byl taki mily epizod w moim zyciu... aczkolwiek gdzies na jakis klimatyczny koncert (bo muzyki sie nie wyrzeklam) moglabym sie tak jeszcze ubrac...
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:20   #25
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Talking Dot.: Goth co myślicie?

No własnie i powstalo pare pytan. Styl gotycki - ubranie, czy muzyka, a moze calosc, bo jesli nie, to przebranie. Dawno wyroslam z czasow dociekania czy ktos jest TRUUU BLACK METOL, kazdy nosi to co chce, jesli gra, niech gra. Moje czasy nastoletnie bezpowrotnie minęły i nie zasłuchuje się już w artrosis czy theatre of tragedy, zreszta nigdy sie nie zasluchiwalam, ale na jakims koncercie zdarzyło się byc. Co w takim razie jesli lubie przebieranki poczawszy od munduru, poprzez slodka rosyjska lolitke w stylu wczesnego tatu, skorzany pas na naboje i wytarty plaszcz w stylu rewolwerowca czy Carla McCoya ( ojcowie gotyku, nie jeszcze tego rozmiekczonego do granic mozliwosci). A własnie, oni nie robili z siebie jak ludzie od electro gothic chodzacych choinek czyli kto wsadzi wiecej kolczykow, nie mieli czarnych ust i szerokich rekawow jak panie z sins of thy beloved, daleko tez im bylo do fantazji japończykow.

Co to jest w takim razie styl gotycki? Czy mam prawo go nosic (styl mozna nosić? chyba nie), jesli slucham własnie floydow, a po nich mam na playliscie limbonic art? No tak, ale jezeli mam sie ubierac do muzyki, to powinnam nosic dzidę do moich afrykanskich bebenkow, wytarty skorzany plaszcz w imie fields of the nephilim, do tego dzwony- nie lubie dzwonow- ale hendrixa uwielbiam. No dobra, zdarzylo sie, podoba mi sie piosenka gwen stefani, wlasciwie to lubie i enigme, i paradise lost, i carvus corax (graja muzyke celtycka). Jakby sie zastanowic, to lubie tez budke suflera i arch enemy i co ja mam biedna ze soba zrobic

Trochę uciekł mi temat. Tak, lubie szeroko pojety styl gotycki, a raczej lubie to, co w nim lubie Koronkom, lateksom, czarnym ustom, czarnym dlugim spodnicom z india shopu, 15 letnim mroczniakom, którym z podcietych nadgarstkow plynie czarna gotycka krew mowimy nie Wszystko jest fajne jesli sie to dopiesci i dobrze zestawi, ale ja sie w powyzszych jakoś nie czuje. Dla mnie sa satynowe rekawiczki, gorset z megadekoltem i spodnica z trenem. Nie, oczywiscie, że nie kocham wampirow, zawsze wolałam wilkołaki. Po prostu dobrze mi w gorsetach, ale z psem na spacer zdarza wychodzić mi się w dresie - zwykłym, nie czarnym z ćwiekami w stylu jonathana davisa (wiek juz nie ten, musialam isc do drugiego pokoju po plyte korna zeby sprawdzic nazwisko).

Z drugiej strony chetnie wbije się w wysokie obcisłe buty, krotkie skorzane spodenki i coś co byłoby bluzką, gdyby projektant nie był tak oszczędny, a krawiec miał wiecej materiału. Na impreze, wyjazd, wieczor, na "bo mam ochotę". Jest to w takim razie najpewniej przebranie. Nie ma dla mnie pojecia jakiegoś stylu. Zyję przebierajac sie i lubie "taki" gotyk tak jak bede lubic nawet stroj pani pracujacej w najstarszym zawodzie swiata, jesli bedzie odpowiednio "zrobiony".

Ponieważ z mojego tekstu nic nie wynika, sugeruje to, ze myslenie mnie do nikad nie prowadzi Prawdopodobnie nie udalo mi sie nawet odpowiedziec na pytanie zawarte w temacie. Pozdrawiam w weekendowe popołudnie, tesknie za pracami domowymi z jezyka polskiego
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 16:23   #26
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez lain Pokaż wiadomość
zgrabne glany.
Lain ja sie nie czepiam, sama pół zycia w nich przemaszerowałam, ale jak wielki, sznurowany bucior z cholewą i blachą w czubku może być zgrabny?
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:09   #27
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 7 406
Dot.: Goth co myślicie?

Co ja myślę? Niech każdy nosi to co lubi. Mam koleżankę, która preferuje taki styl, uważam, że jej to pasuje i wygląda ok. Sama wolę ciuchy w innym stylu, ale ani mnie jej styl nie przeszkadza, ani jej mój. Jeżeli jest wszystko ze sobą dobrze skomponowane, to jest ok.
7b876ccefd4157b39b86852d237c1fcdcf44b9c3_64850071d5e54 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:19   #28
Laurieen
Zadomowienie
 
Avatar Laurieen
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Piaseczno/Lca/Pszczyna
Wiadomości: 1 161
Dot.: Goth co myślicie?

Odpowiadając na pytanie zawarte w temacie- co myślę o dziewczynach (...) - podziwiam je za odwagę i własny styl Mi osobiście się on nie podoba, ale jeśli komuś tak, to mi nic do tego
__________________
Dziewczyna, u której szybko poszło


26.07.2016

zaręczyny

17.06.2017
ślub




Laurieen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:33   #29
_totally_
Zakorzenienie
 
Avatar _totally_
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 5 003
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez Lady_Macabre Pokaż wiadomość
uwielbiam gotyk w kazdej postaci... a propos ciuchow jest fajny watek 'ubrania dla metali' ]:->
...o nieadekwatnym tytule
_totally_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-21, 17:52   #30
201704051255
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 9 276
Dot.: Goth co myślicie?

Cytat:
Napisane przez _totally_ Pokaż wiadomość
...o nieadekwatnym tytule
oj bardzo bardzo nieadekwatnym kiedys zajrzałam, zdziwiłam się i wyszłam
201704051255 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:23.