Ciepłe Brązy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-25, 22:29   #31
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

No coz, trzeba bylo trzymac dluzej to dziadostwo. Mi sie nawet nie chcialo siegac po aparat (pomijajac to, ze nie mialam zbyt wiele czasu - Targi Ksiazki) bo tak malo spektakularny efekt Ogolnie moje wlosy maja jednolity ciemno-brazowy kolor z cieplym polyskiem. Ladny i pewnie do niego wroce, jak nie znajde lepszego koloru szamponetki. Przerzucam sie teraz na Marion Natomiast w innym watku (Brazowowlose) dziewczyna wklejala swoje fotki z brazem l'oreal excellence - oszalalam. Sliczny, cieply kolor. Nie za ciemny, nie za jasny. Idealny. Gdyby nie stan moich wlosow juz bym go miala na glowie
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-25, 22:36   #32
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

ale ja trzymałam.. chyba prawie godzinę może nierówno rozprowadziłam i te końcówki tak szybko spłynęły, a może przy nasadzie było cieplej od głowy i temu bardziej trzyma.. sie okaże jak się będzie trzymało po poprawce
a mnie teraz naszło na próbę 100 % kolor, jasny szatyn opalizujący albo głęboki szatyn.. tylko ten pierwszy to strasznie zimny a ten drugi - mam obawy że wyjdzie czarny
ehh.. ale najpierw trochę odpoczynku dla włosów
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 09:28   #33
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Ciepłe Brązy

Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg verona_gorzka_czekolada.jpg (11,3 KB, 838 załadowań)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:14   #34
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

na opakowaniu kolor wygląda naprawdę ładnie nie wyszedł czarny? i to na rozjaśnionych włosach?
a gdzie to można znależć, pierwszy raz widzę tę farbę..
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:27   #35
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
Dziewczynki

polecam bardzo te farbe tania ale naprawde jakosciowo lepsza od Loreala i Schwarzkopfa
mam piekne blyszczace wlosy

kolor wychodzi identyczny jak ten podany na pudelku jest piekny naprawde zaryzykowalam gdyz nikt nie zaopiniowal mi tej farby i naprawde szczerze moge polecic
niesety nie wiem jeszcze jak sie bedzie zmywac i jak z jej trwaloscia dam znac w pozniejszym terminie chociaz u mnie to moze byc malo wiarygodne gdyz ja mam farbe polozona na rozjasniane wczesniej wlosy wiec wiadomo , ze z nich zlazi wszystko nawet tak mocny schwarzkopf

OOO co ja widze Kiedys tez znalazlam ta farbe w necie i wydala mi sie fajna,wrzucilam na forum wizaz i nikt nic nie wiedzial o niej.Mowisz ze wyszedl ci braz a nie czarny?? Chcialabym taki braz jak na pudełku tylko tak sie boje ze wyjda czarne...
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:31   #36
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Ciepłe Brązy

Tu sa te farbki i kosztuja az... 5,47zł Myśle ze naprawde moga byc fajne.

http://kosmetykidlaciebie.pl/sklep/verona-m-45.html
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 10:48   #37
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Nathanek wklej zdjęcia jak wyglądaja włoski po tej farbie bo jestem bardzo ciekawa tego koloru i pewnie nie tylko ja
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-26, 12:21   #38
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
OOO co ja widze Kiedys tez znalazlam ta farbe w necie i wydala mi sie fajna,wrzucilam na forum wizaz i nikt nic nie wiedzial o niej.Mowisz ze wyszedl ci braz a nie czarny?? Chcialabym taki braz jak na pudełku tylko tak sie boje ze wyjda czarne...

Absolutnie nie wyjda czarne moje z natury ktore sa zblizone do czarnego rozjasnily sie do tego koloru i to mnie tez zdziwilo ze wychodzi taki kolor jak na opakowaniu i jak w stopniach koloru wyjsciowego podali na odwrocie.Wiec smialo mozecie probowac .

zaraz wkleje fotki niestety sa robione telefonem ale moze cos bedzie widac.
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:25   #39
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez black_sun Pokaż wiadomość
na opakowaniu kolor wygląda naprawdę ładnie nie wyszedł czarny? i to na rozjaśnionych włosach?
a gdzie to można znależć, pierwszy raz widzę tę farbę..

tak jak pisalam nie wyjda czarne.

Wiec tak ja mialam blond wlosy pozniej zafarbowalam na jasny braz schwarzkopfa wyszly prawie czarne ale jak juz komus tlumaczylam , ze z blondu zejdzie wszystko i tak tez ten ciemny braz ktory mialbyc jasny zmyl sie do brazu na ten braz nalozylam wlasnie ten czekoladowy i sa piekne

jedyna wada tej farby to taka , ze strasznie mocno smierdzi az szczypie w oczy.
ale efekt koncowy zamierzony i wlosy blyszczace
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:25   #40
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Ciepłe Brązy

Czekam na foteczki
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-26, 12:42   #41
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Smile Dot.: Ciepłe Brązy

A powiedz mi jeszcze zanim wkleisz fotki(zreszta i tak na monitorze jest zawsze troszke inny odcien) czy ten brąz nie wyglada na wlosach tandetnie? Bo wiesz kiedys zrobilam wlosy palona kawa z joanny i wygladal wlasnie tak tandetnie i sztucznie bleee Nie chcialabym znów trafic na taki odcień
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-27, 21:04   #42
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Ciepłe Brązy

wstawiam fotki

nie wiem czy jest to tandetny kolor jak dla mnie nie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie007(1).jpg (31,0 KB, 571 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie009(1).jpg (31,4 KB, 472 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie010(1).jpg (26,2 KB, 364 załadowań)
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 21:08   #43
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
wstawiam fotki

nie wiem czy jest to tandetny kolor jak dla mnie nie
Nie jest tandetny Ale przez slaba jakos fotek wyglada na dosc chlodny. Tak czy inaczej uwazam, ze to b.ladny braz
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 21:18   #44
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

Nathanek ,ładny kolor i ładna fryzurka
Mam podobne odczucie jak Tulipanna iż kolor jest chłodnawy
Też uwazam ,ze to b.ładny brąz
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 21:22   #45
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Ciepłe Brązy

Nie jest zimnym kolorem niestety zdjecia przeklamuja gdyz jest w nich duzo niebieskiego odcienia i to spowodowalo, ze wwlosy yszly w chlodnej tonacji ale naprawde sa cieple postaram sie jutro wykonac fotke zwyklym aparatem i przesle jescze raz
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 21:30   #46
nika672
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 1 835
Dot.: Ciepłe Brązy

proponuje,zebys zrobiła w świetle dziennym
__________________

nika672 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-27, 22:39   #47
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

ładny ten brązik... i faktycznie daleko mu do czerni
ale teraz ja marudzę, że trochę za jasny :P
i weź tu dogódź niezdecydowanej babie :P
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 06:09   #48
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Post Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez nathanek Pokaż wiadomość
wstawiam fotki

nie wiem czy jest to tandetny kolor jak dla mnie nie

Dzieki nathanek rzeczywiscie nie jest czarny tylko ladny brazowy za jakis czas pewnie sie skusze na ta farbke i czekam na focie w świetle dziennym
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 09:27   #49
centus
Raczkowanie
 
Avatar centus
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 212
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez julittaa22 Pokaż wiadomość
Dzieki nathanek rzeczywiscie nie jest czarny tylko ladny brazowy za jakis czas pewnie sie skusze na ta farbke i czekam na focie w świetle dziennym
Ale weźcie pod uwagę, że kładła go na rozjaśnione włosy. Jak pierwszy raz kładłam na jasne też wyszło tak ładnie na jasny brąz, potem niestety każdy brąz wychodził prawie czarno, brzydko. Teraz farbuję tylko na jasny kasztan i wcale nie jest taki jasny. Także ta farba wcale może nie wyjść tak jasno na ciemnych włosach. Jeżeli chcecie mieć jasne ciepłe brązy wybierajcie spośród palety kasztanów, ciemnych blondów, jasne brązy niestety rzadko wychodzą jasne :/
__________________
efka
centus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-28, 09:46   #50
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Thumbs up Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Ale weźcie pod uwagę, że kładła go na rozjaśnione włosy. Jak pierwszy raz kładłam na jasne też wyszło tak ładnie na jasny brąz, potem niestety każdy brąz wychodził prawie czarno, brzydko. Teraz farbuję tylko na jasny kasztan i wcale nie jest taki jasny. Także ta farba wcale może nie wyjść tak jasno na ciemnych włosach. Jeżeli chcecie mieć jasne ciepłe brązy wybierajcie spośród palety kasztanów, ciemnych blondów, jasne brązy niestety rzadko wychodzą jasne :/

Przeciez przeczytalam ze kladla na rozjasniane włosy.Ja sama mam teraz jasniutki brązik wpladajacy w srednio-ciemny blond.A z tego co wiem to wlasnie na rozjasnianych włosach powinny wyjśc czarne jesli kładziesz braz bo bardzo szybko lapia ciemny barwnik a nathance nie wyszedł i dlatego juz mi sie podoba ta fraba
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 09:56   #51
olcia_mdc
Raczkowanie
 
Avatar olcia_mdc
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 103
Dot.: Ciepłe Brązy

uuu widze w koncu watek o moim kochanym kolorze..!

niestety trudno uzyskac taki na moich wloskach..
raz na rudo wychodzily, raz na czarno..: ?ale po wieeeelu probach udalo mi sie ufarbgowac wlosy na cos zblizonego do cieplego brazu..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 142117067a4716676900l.jpg (32,7 KB, 829 załadowań)
olcia_mdc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:00   #52
julittaa22
Zadomowienie
 
Avatar julittaa22
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Bolesławiec
Wiadomości: 1 868
Thumbs up Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez olcia_mdc Pokaż wiadomość
uuu widze w koncu watek o moim kochanym kolorze..!

niestety trudno uzyskac taki na moich wloskach..
raz na rudo wychodzily, raz na czarno..: ?ale po wieeeelu probach udalo mi sie ufarbgowac wlosy na cos zblizonego do cieplego brazu..

Śliczny masz kolor W sumie to patrze w lusterko i mam prawie taki sam na włoskach tylko chyba jasniejszy troszeczke A jaka farbką robiłas??
julittaa22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-28, 10:24   #53
olcia_mdc
Raczkowanie
 
Avatar olcia_mdc
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 103
Dot.: Ciepłe Brązy

z garniera ciemny blad.. :p
wyszedl taki bo przedtem mialam prawie rude wlosy ( ojjj ta zmywajaca sie farba .
olcia_mdc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 08:49   #54
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez centus Pokaż wiadomość
Ale weźcie pod uwagę, że kładła go na rozjaśnione włosy. Jak pierwszy raz kładłam na jasne też wyszło tak ładnie na jasny brąz, potem niestety każdy brąz wychodził prawie czarno, brzydko. Teraz farbuję tylko na jasny kasztan i wcale nie jest taki jasny. Także ta farba wcale może nie wyjść tak jasno na ciemnych włosach. Jeżeli chcecie mieć jasne ciepłe brązy wybierajcie spośród palety kasztanów, ciemnych blondów, jasne brązy niestety rzadko wychodzą jasne :/


dziewczynki nie farbowalam na blondzie moze zle mnie zrozumialyscie, mialam blond i polozylam jasny braz (schwarzkopf) ktory wyszedl czarny prawie, po uplywie 3 tyg.zmyl sie do brazu i na ten braz polozylam ten wlasciwy kolor dlatego tez polecam bo nie wychodzi czarny
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-29, 20:26   #55
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Czesc dziewczyny

Wybaczcie rzadkie udzielanie sie ostatnio, ale mam duzo materialu na studiach i chwilowo nie wyrabiam z czasem. Nie mam nawet kiedy zuzyc szamponetki Marionu, ktora na mnie czeka Na szczescie we srode wolne, wiec na pewno wrzuce fotki odcienia na dniach. No i oczywiscie w pierwszej kolejnosci - zafarbuje wlosy

Olcia_mdc - ja tez w pierwszej fotce z jasnym cieplym zlocistym brazem, ktory wkleilam jestem pofarbowana ciemnym blondem. Faktycznie ciemne blondy wychodza jak brazy na jasniutkich wlosach. Proponuje wybierac naturalne albo zlociste blondy w celu uzyskania cieplego efektu. Zadnych popielatych

Pozdrawiam zwolenniczki cieplych brazow
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 07:24   #56
tulipanna.
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 233
Dot.: Ciepłe Brązy

Coz dziewczyny. Czuje sie zobowiazana odswiezyc watek, bo wlasnie pojawila sie na rynku propozycja, ktora z pewnoscia zainteresuje wszystkie amatorki cieplych brazow. To nowe, 3 odcienie farby brillance mystic:
http://img.interia.pl/kobieta/nimg/O...ic_1854428.jpg

Niestety na moim monitorze kolory sa pewnie przeklamane. Najbadziej podoba mi sie srodkowa propozycja, dwie pozostale wydaja mi sie chlodne, choc u mojego TZ wygladaja na cieple, ale mniej czerwone. Az mi zal, ze tak zniszczylam swoje wlosy, bo chetnie przetestowalabym te kolry Tymczasem musze dzielnie wytrzymac jeszcze conajmniej dwa miesiace. Bede jednak bardzo zadowolona jesli wkleicie swoje fotki i opiszecie, jak te farby sprawdzily sie na waszych wlosach i czy faktycznie wychodza takie cieple

Zgodnie z zapowiedziami, ma nastac moda na cieple barwy. Jestem zdziwiona i niezbyt szczesliwa z tego powodu, bo dobrze mi bylo w tej malo popularnej ostatnio niszy. No ale za to mozemy sobie powiedziec, ze wyprzedzamy trendy.

Przy okazji: jestem po szamponetce Aksamitny Braz Marionu. Nie polecam, wychodzi chlodna. W tej chwili nie mam czasu wrzucic zdjec, ale nawet nie wiem czy pozniej to zrobie, bo nie ma sie czym chwalic. Sprobuje czegos innego
tulipanna. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 07:56   #57
karolcia_83
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 548
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez boniulka Pokaż wiadomość
Witam
Jestem zwolenniczką brązów każdych i ciepłych i zimnych.
Wklejam zdjęcie swoich włosów po nałożeniu teh farby polly brilance której zdjecie jest wstawione.Tak wyszły-a kłądłam ją na włosy po rozjasnianiu
Na początek odejde od tematu,ale Baniulko masz super śliczną fryzurkę . Muszę obciać włoski i zastanawiałm sie jak. Bardzo mi się spodobała,tylko nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce cięcie. Podpowiesz?


Jeżeli chodzi o brązy, to je uwielbiam. Sama miałam już na głowie chyba wszystkie odcienie. Dla mnie najlepszą farbą do farbowania samemu,bo czasami chodziłam do fryzjera okazał się Casting Loreala. Najlepszy pod względem koloru,tylko dosyć szybko się wypłukuje, ale kolor po farbowaniu jest nieziemsko błyszczący, a włosy po odżywce dołączonej do farby sprężyste, gładkie.
Obecnie już nie farbuje,ale jeżeli kiedyś bym zaczęła, to chyba od tej farbbki.
karolcia_83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 09:24   #58
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: Ciepłe Brązy

[quote=karolcia_83;5709373]Na początek odejde od tematu,ale Baniulko masz super śliczną fryzurkę . Muszę obciać włoski i zastanawiałm sie jak. Bardzo mi się spodobała,tylko nie wiem jak wytłumaczyć fryzjerce cięcie. Podpowiesz?

Karolciu-to nie jest skomplikowane cięcie,włosy są wystopniowane na całej długości,najkrótsze siegają oka
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 09:32   #59
black_sun
Rozeznanie
 
Avatar black_sun
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 705
Dot.: Ciepłe Brązy

Cytat:
Napisane przez tulipanna. Pokaż wiadomość
Coz dziewczyny. Czuje sie zobowiazana odswiezyc watek, bo wlasnie pojawila sie na rynku propozycja, ktora z pewnoscia zainteresuje wszystkie amatorki cieplych brazow. To nowe, 3 odcienie farby brillance mystic:
http://img.interia.pl/kobieta/nimg/O...ic_1854428.jpg
ooo...
a mnie się baaaardzo podoba ta pierwsza z lewej, falowane włoski.. środkowa wpada mi w bordo fiolet a tego nie chcę
i teraz mam kłopot, bo dziś albo jutro miałam już iść kupić farbę nutrisse złoty szatyn, a tu takie coś.. może pooglądam jeszcze w sklepie i wtedy wymyślę kiedyś farbowałam brilliance i byłam całkiem całkiem zadowolona więc może..?

BŁAGAM niech się wypowie ktoś kto stosował

a co do oceny długofalowej szamponetki joanna multi color effect "kawowy brąz". kawowego brązu to nie p rzypominało, świeżo po wyglądało jak b. ciemny fiolet z farbowanych [rozjaśniane a teraz przyciemniane] włosów dawno zniknął., naturalne odrosty są jeszcze ciut fioletowawe więc się nie spiera i nie jest brązowe a kawowe
black_sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-06, 10:19   #60
Blondyneczka17
Raczkowanie
 
Avatar Blondyneczka17
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 158
Dot.: Ciepłe Brązy

http://www.spem.si/files/852_Brillan...na%20rjava.jpg
http://www.spem.si/files/849_Brillan...no%20rdeca.jpg
http://www.spem.si/files/856_Brillan...dece-rjava.jpg
tutaj te kolorki sa lepiej widoczne Mnie korci pierwszy i ostatni
Blondyneczka17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:59.