drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-08, 07:15   #181
giancarla
Raczkowanie
 
Avatar giancarla
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 436
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Oj, to super, dzięki. Chyba sobie tą kredeczkę zafunduję
giancarla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 08:00   #182
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
moja ciocia jest farmaceutka i powiedziala ze lipometric vichy to to samo co krem na cellulit aa w zlotym opakowaniu takie same proporcje i skladniki
A skąd wiedziała żew proporcje takie same? tego się nie da wyczytac ze składu...
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 10:26   #183
koliax
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 3
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

cześć dziewczyny, a może znacie jakieś dobre ale tańsze podkłady lub bazy? Chętnie usłyszałabym coś o nich. Dzięki wielkie
koliax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 17:28   #184
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Dzięki SiSleyS zakupiłam brązową kredkę Maybelline w zielonym opakowaniu i jestem zauroczona, kreski maluje się nią super łatwo nawet takiemu ślepakowi jak ja. Piękny brązowy, nasycony kolor, czerwone drobinki, kreska wychodzi cienka tuż nad linią rzęs i piękna na dole. Po wewnętrznej stronie powieki nie próbowałam i nie spróbuję, bo wolę biel. Kredka nie jest super miękka, lekko suchawa, więc się nie rozmazuje, trwa na oku 12 godzin, od 6 rano do 6 wieczór. Kupowałam w Drogerii Natura ku zniesmaczeniu ekspedientki, która namawiała mnie na kredkę lepszej firmy - Gosha. Szkoda tylko, że nie ma innych odcieni - np. szary, granat.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 18:00   #185
ooliwka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 364
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

to ja mam jeden zamiennik

asle nie wiem czy komuś się przyda

błyszczyk J.lo z drobinkami raz dostałam go w taki ładnym kartoniku trzy sztuki byłam zadowolona ale szybko się skończył a w Polsce nie do dostania nawet na allegro

i raz przez przypadek kupiłam błyszczyk Eveline powiększający usta (w różowym kartoniku) i ku mojemu zdziwieniu

wszystko ale to wszystko tak samo
konsystencja
zapach
smak
drobinki
tylko że eveline szczypie w usta

reszta naprawde ta sama
__________________
ty mów co wiesz, ja wiem co mówię





Bóg jest zajęty, w czym mogę pomóc?
ooliwka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-08, 20:01   #186
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
moja ciocia jest farmaceutka i powiedziala ze lipometric vichy to to samo co krem na cellulit aa w zlotym opakowaniu takie same proporcje i skladniki
oj, to świetnie...

trzeba to obadać
p4w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-09, 16:13   #187
piwn00ka
Rozeznanie
 
Avatar piwn00ka
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 564
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

nie da sie obadac no ale farmaceuci dostaja dodatkowe informacje na temat tych kosmetykow typu uczulenia i w tym sa gramatury bo jednego 0,5 jakiegos skladnika moze uczulac a 0,1 juz nie. Ja jestem po pierwszym tygodniu testowania jestem zadowolona
__________________
You back to her and I go back to black.


piwn00ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 12:38   #188
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Dopisuję

Max Factor gold lipliner=Wibo,Lovely, eye/lip liner extra waterproof
ta kredka się idealnie do ust nadaje bo jest miękka i długo się trzyma.Ma taką samą konsystencję (w stylu wkład plastelinowy) jak Max Factor.To po co przepłacać
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:49   #189
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Dopisuję

Max Factor gold lipliner=Wibo,Lovely, eye/lip liner extra waterproof
ta kredka się idealnie do ust nadaje bo jest miękka i długo się trzyma.Ma taką samą konsystencję (w stylu wkład plastelinowy) jak Max Factor.To po co przepłacać

I to jest eyeeliner i konturówka do ust w jednym?
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:55   #190
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Dzięki SiSleyS zakupiłam brązową kredkę Maybelline w zielonym opakowaniu i jestem zauroczona, kreski maluje się nią super łatwo nawet takiemu ślepakowi jak ja. Piękny brązowy, nasycony kolor, czerwone drobinki, kreska wychodzi cienka tuż nad linią rzęs i piękna na dole. Po wewnętrznej stronie powieki nie próbowałam i nie spróbuję, bo wolę biel. Kredka nie jest super miękka, lekko suchawa, więc się nie rozmazuje, trwa na oku 12 godzin, od 6 rano do 6 wieczór. Kupowałam w Drogerii Natura ku zniesmaczeniu ekspedientki, która namawiała mnie na kredkę lepszej firmy - Gosha. Szkoda tylko, że nie ma innych odcieni - np. szary, granat.
Cieszę się, że jesteś zadowolona
Bardzo łatwo maluje się nią kreseczki, nie trzeba trzeć powieki.

Też żałuję, że nie ma innych kolorów Ja chciałabym taką samą drobinkową (jak brąz) granatową, grafitowo-zieloną... chociaż takie standardowe kolory
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 12:57   #191
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez piwn00ka Pokaż wiadomość
nie da sie obadac no ale farmaceuci dostaja dodatkowe informacje na temat tych kosmetykow typu uczulenia i w tym sa gramatury bo jednego 0,5 jakiegos skladnika moze uczulac a 0,1 juz nie. Ja jestem po pierwszym tygodniu testowania jestem zadowolona
Być może ale moja siostra farmaceutka mowi, że mało prawdopodobne by te kosmetyki były identyczne... żaden farmaceuta nie dostaje kompletnych informacji na ten temat.

Sama testowałam Vichy Lipometric i AA.. niestety składów nie porównam bo AA już dawno nie mam ale widziałam różnice w zapachu, konsystencji (Lipometric ma mini drobinki a w AA tego nie ma), po Lipometricu skóra była fajnie napięta, po AA bez rewelacji.
Moim zdaniem te dwa kosmetyki można nazwać odpowiednikami ale nie tym samym.
Lipometric średnio mnie usatysfakcjonował...
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-10, 13:01   #192
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Być może ale moja siostra farmaceutka mowi, że mało prawdopodobne by te kosmetyki były identyczne... żaden farmaceuta nie dostaje kompletnych informacji na ten temat.

...
Dokładnie tak, porporcje poszczególnych składników są tajemnicą firmy i nie zna ich nikt. Produkty moga mieć w składzie nawet te same składniki, ale po samym składzie nie odczytamy ich proporcji - a to własnie one decydują o ich ewntualnej (nie)-skuteczności.
L_V jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 13:29   #193
Chadzidza
Raczkowanie
 
Avatar Chadzidza
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Żory
Wiadomości: 265
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez evamoni Pokaż wiadomość
Tez uwazam, ze obu tu wymienionych tuszy: Hypnose i YSL EFC nic nie zastapi.
Dla mnie wazne sa tez niewidoczne podklady na twarzy, ktore mimo swojej delikatnosci ladnie kryja i wyrownuja twarz, jak dla mnie:
Armani Luminous Silk Foundation
YSL Perfect Touch

No i deo na lato Biotherm, Instant Perfector Clinique, szampon Sebastian, fluid na objetosc GHD, .... moglabym tak dlugo.
Nie wspominajac juz o perfumach...
A możesz mi powiedzieć, jak wygląda sprawa z odcieniami Armaniego? Szukam możliwie najjaśniejszego podkładu. Sorki, ze to tak nie na temat..
Chadzidza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-10, 14:03   #194
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
I to jest eyeeliner i konturówka do ust w jednym?
Tak,według producenta Jak dla mnie przy oczach trzeba się bardziej napracować i do ust się dużo bardziej nadaje
To to cudo
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg c13cba848a5db470c16ffe86c8a4bca2.jpg (39,1 KB, 226 załadowań)
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-18, 18:44   #195
Queen
Wtajemniczenie
 
Avatar Queen
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: co chwilę gdzie indziej
Wiadomości: 2 365
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja po latach doświadczeń z obydwoma podkładami (obydwa są dla mnie idealne) porównuję:
Chanel Double Perfection do Maybelline Wonder Finish. Ogółem Chanel jest lepszy, ale efekt i trwałość jest bardzo bardzo podobna. Warto wypróbować
__________________

Mój wątek z wymianą kosmetyczną:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=723489

Queen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 15:24   #196
madelaine_16
Rozeznanie
 
Avatar madelaine_16
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki
Wiadomości: 684
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Eyva Pokaż wiadomość
a co do tańszych a dobrych kosmetyków -to polecam lakiery do paznokci Golden Rose! rewelacja, jeszce godny polecenia jest cien srebrny w musie z Bell, nie gromadzi sie w załamaniach i trzyma sie bardzo dobrze.
A używałą któraś z was tuszu z l'oreala infasifkue( złote opakowania, grube) to jest yusz pogrubiająco-rozdzielający, co o nim sądzicie? który lepszy ten czy ten niebieski z maybelline?


Używałam i tego i tego i moim zdaniem żaden tusz nie umywa sie do loreala.Jest świetny,warto zainwestować ok 50zl
madelaine_16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-19, 21:12   #197
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez Smok Pokaż wiadomość
Dzięki SiSleyS zakupiłam brązową kredkę Maybelline w zielonym opakowaniu i jestem zauroczona, kreski maluje się nią super łatwo nawet takiemu ślepakowi jak ja. Piękny brązowy, nasycony kolor, czerwone drobinki, kreska wychodzi cienka tuż nad linią rzęs i piękna na dole. Po wewnętrznej stronie powieki nie próbowałam i nie spróbuję, bo wolę biel. Kredka nie jest super miękka, lekko suchawa, więc się nie rozmazuje, trwa na oku 12 godzin, od 6 rano do 6 wieczór. Kupowałam w Drogerii Natura ku zniesmaczeniu ekspedientki, która namawiała mnie na kredkę lepszej firmy - Gosha. Szkoda tylko, że nie ma innych odcieni - np. szary, granat.


https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...a-do-oczu.html


chodzi o ta kredeczke? no to sie ciesze jesli tak i tez ja kupie bo juz dlugo sie przymierzam


Smoku jakie biale kredki polecasz na dolna wewnetrzna strone powieki?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-20, 16:42   #198
MoniaK
Zakorzenienie
 
Avatar MoniaK
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 12 990
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Skusiłyście mnie na tą kredkę Maybelline i muszę przyznać, że rzeczywiście jest super.
Przede wszystkim śliczny kolor, nie jest za miękka ani za twarda. W święta zobaczę jak z trwałością, gdyż będzie oficjalny test
MoniaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 00:56   #199
coccinelle7
Zadomowienie
 
Avatar coccinelle7
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: far far away
Wiadomości: 1 188
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Ja chciałam drogie wizażanki wam polecić pomadkę do ust ISANA z Rossmanna, już zużywam 3cią tubkę a cena śmiesznie niska
a tak wogóle to witam wszystkich na forum! jestem nowa!
__________________
coccinelle7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-03-21, 02:04   #200
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Tusz Diorshow($24)=Tusz Cover Girl lash blast(okolo$7)


Wprawdzie nie uzywalam tego pierwszego ale wiele recenzenetek na makeupalley porownalo tak te dwa produkty.Z ciekawosci kupilam Lash Blast i jestem zachwycona efektem
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-21, 11:40   #201
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez coccinelle7 Pokaż wiadomość
Ja chciałam drogie wizażanki wam polecić pomadkę do ust ISANA z Rossmanna, już zużywam 3cią tubkę a cena śmiesznie niska
a tak wogóle to witam wszystkich na forum! jestem nowa!
zatem WITAMY!!
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-22, 20:24   #202
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez coccinelle7 Pokaż wiadomość
Ja chciałam drogie wizażanki wam polecić pomadkę do ust ISANA z Rossmanna, już zużywam 3cią tubkę a cena śmiesznie niska
a tak wogóle to witam wszystkich na forum! jestem nowa!
Witamy

Mi tak przyszly do glowy cienie holograficzne i matowe Sephory,a cienie Bell.Bell-znacznie tansze i w moim przypadku duzo trwalsze na powiece.Tylko,ze jak dla mnie Sephoram ma ciekawszy wybor kolorkow Ale mi nie przypadly do gustu...
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 14:59   #203
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Znalazłam świetny odpowiednik kosmetyku wysokopółkowego na półce cenowo przyjaznej. Otóż miałam okazję popróbować wychwalanych meteorytów Beige Chic i nie rozczarowały, ale też nie zachywciły. Identyczny efekt uzyskuję stosując Puder w kulkach Diadem, nr 1. Kosztuje ok. 35 zł, niestety ten odcień ciężko jest upolować, ale warto, bo uszlachetnia i daje miękkie wykończenie twarzy niemal niewidocznie ją rozświetlając. I nie pachnie ogórkiem tylko ma taki puderkowy zapach.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:06   #204
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Znalazłam świetny odpowiednik kosmetyku wysokopółkowego na półce cenowo przyjaznej. Otóż miałam okazję popróbować wychwalanych meteorytów Beige Chic i nie rozczarowały, ale też nie zachywciły. Identyczny efekt uzyskuję stosując Puder w kulkach Diadem, nr 1. Kosztuje ok. 35 zł, niestety ten odcień ciężko jest upolować, ale warto, bo uszlachetnia i daje miękkie wykończenie twarzy niemal niewidocznie ją rozświetlając. I nie pachnie ogórkiem tylko ma taki puderkowy zapach.
Hmm,a to ciekawe Szczegolnie,ze sama chcialabym wyprobowac Meteoryty To one pachna ogorkiem??
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 16:22   #205
iceflower
Przyjaciółka KWC
 
Avatar iceflower
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Południe
Wiadomości: 16 370
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Meteoryty nie pachną ogórkiem.
iceflower jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 17:09   #206
fuksjaa
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 13 317
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez L_V Pokaż wiadomość
Puder sypki: Inglot transparentny zamiast Hauschki czy Lucidity EL
czy ten puder Inglota faktycznie tak zmiękcza rysy i matuje? bo przyznam, że porównanie z Hauschką i Lucidity bardzo mnie zainteresowało
Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Kupiłam wczoraj te dwie kredki (czarną i brązową)- brąz jest dużo ładniejszy niż odpowiednik Clinique. Kredki te są również lepsze jakościowo- lepiej się nimi maluje, brąz jest bardziej nasycony.

Jestem bardzo zadowolona
czy czarna kredka ma w sobie drobinki czy jest całkiem matowa?
mam brązową i to moja ulubiona kredka. trwałość rewelacyjna i efekt na oku
Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Znalazłam świetny odpowiednik kosmetyku wysokopółkowego na półce cenowo przyjaznej. Otóż miałam okazję popróbować wychwalanych meteorytów Beige Chic i nie rozczarowały, ale też nie zachywciły. Identyczny efekt uzyskuję stosując Puder w kulkach Diadem, nr 1. Kosztuje ok. 35 zł, niestety ten odcień ciężko jest upolować, ale warto, bo uszlachetnia i daje miękkie wykończenie twarzy niemal niewidocznie ją rozświetlając. I nie pachnie ogórkiem tylko ma taki puderkowy zapach.
mogłabyś wkleić zdjęcie? widziałam te kulki u siebie w drogerii kusiły mnie jakiś czas temu. Beige Chic byłam zauroczona, bardzo podobał mi się efekt na skórze (niestety tylko testowałam u przyjaciółki). jakie efekt daje ten Diadem? mocno rozświetla? widać na twarzy drobinki?
fuksjaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:11   #207
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Cytat:
Napisane przez iceflower Pokaż wiadomość
Meteoryty nie pachną ogórkiem.
Dla każdego pachną inaczej. Dziewczyny na wątku truskawkowym zasugerowały że to ogórek i mnie tam ogórkiem naparzają. Ale to były tylko zaprzyjaźnione testy, więc się nie spieram.

Cytat:
Napisane przez fuksjaa Pokaż wiadomość
czy ten puder Inglota faktycznie tak zmiękcza rysy i matuje? bo przyznam, że porównanie z Hauschką i Lucidity bardzo mnie zainteresowało

czy czarna kredka ma w sobie drobinki czy jest całkiem matowa?
mam brązową i to moja ulubiona kredka. trwałość rewelacyjna i efekt na oku

mogłabyś wkleić zdjęcie? widziałam te kulki u siebie w drogerii kusiły mnie jakiś czas temu. Beige Chic byłam zauroczona, bardzo podobał mi się efekt na skórze (niestety tylko testowałam u przyjaciółki). jakie efekt daje ten Diadem? mocno rozświetla? widać na twarzy drobinki?
Może zrobię zdjątka w weekend majowy, ok? Postaram się tu wrzucić do wątku. One rozświetlają przedelikatnie. Normalnie tego nie dostrzegam, ale w samochodowym lusterku podświetlona przez mocne słońce widziałam taki mikroskopijny, rozpraszający światło błysk. Natomiast ślicznie łagodzą rysy i w ogóle ze mnie bladej zrobiły apetycznego biszkopcika. Jestem zauroczona, pomimo faktu, że w sumie mam już je kika miesięcy, jakoś zimę spędziły w szufladzie. Ale teraz będą jak znalazł.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-28, 18:29   #208
moren
Wtajemniczenie
 
Avatar moren
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 264
GG do moren
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Hehe,moze byc ogorek,moze byc cos innego Musze je kiedys przetestowac A tym pudrem bardzo mnie zainteresowalas Moze uda mi sie go gddzies upolowac
moren jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 19:18   #209
fandorina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 27
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Podnoszę do góry bo fajny wątek. Moze macie jeszcze jakieś odkrycia?
fandorina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 19:52   #210
vanilia1
Raczkowanie
 
Avatar vanilia1
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 420
Dot.: drogie kosmetyki i ich tańsze odpowiedniki

Puder Kolastyny Saint mat jest bardzo dobry więc nie warto przepłacać.
vanilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-17 08:58:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:56.