Kosmetyki mineralne LilyLolo - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-13, 12:25   #91
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Foxxxy, dziękuję Ci serdecznie za odpowiedź i rekomendację minerałów Lily Lolo.
Chyba jednak odpuszćże sobie te afterglow, skoro krycie LL jest podobne do Semi-matte EDM.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-11, 12:02   #92
MerylinMongol
Raczkowanie
 
Avatar MerylinMongol
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 30
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witam Was serdecznie !

Od przeszło roku jestem wierna podkładom EDM (konkretnie odcień Fair-Cool formuła matte, na większe wyjścia intensive). Mimo wszystko jakiś czasu postanowiłam popróbować próbki innych firm i wybór padł m.in. na Lily Lolo. Zamówiłam odcienie z neutrali-Porcelain, a z Cool-Candy Cane, oraz puder-Flawless Matte. Mam cerę mieszaną, nie mam wiele do ukrycia.

Pierwsze wrażenia to niesamowita kremowość, niestety dla mnie jest to chyba jedyny ich plus. Odcień Candy Cane zściemniał w ciągu dnia, podkreślił pory, a po 5h wręcz zaczęły robić się "placki"-jednym słowem tragedia. Z Candy Cane było lepiej-może po prostu kolor bardziej trafiony, jednak całość daleka była od moich oczekiwań.
Miło zaskoczył mnie za to puder Flawless Matte, na prawdę nieźle matuje, nie wysusza i póki co jestem zadowolona

Z podkładami tej firmy dam sobie spokój, kuszą mnie jedynie ich cienie, szczególnie z kategori brąz wyglądają interesująco
MerylinMongol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-15, 11:56   #93
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Question Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Jakie piekne róże są na stronce Lily Lolo
Najfajniejszy jest Cherry Blossom i Ooh La La La
Mam ten Cherry Blossom i jest sliczny, choc nie spodziewalam sie ze bedzie tak opalizujacy. A masz moze oba? Ooh La La wyglada na stronie na duzo ciemniejszy od Cherry Blossom. Jak jest w praktyce?
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-19, 11:13   #94
LaBombaa
Rozeznanie
 
Avatar LaBombaa
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: różnie
Wiadomości: 663
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Wiec tak: Zamowilam dwa sample: In the buff i Popsicle, myslac ze wstrzele sie w kolor in the buff, jako ze jest neutralny no i light medium, balanced tones.. Jednak jak sie okazalo jest dosc żółty i ciemny
Kolor Popsicle (A light-medium pinkish shade with cool undertones.), okazal sie byc medium a nie light medium Jest dosc ciemny i ma jakies zolte tony, bezowe.. z innych firm uzywam rowniez light medium kolory i sa OK.
W sumie na zdjeciach na stronie LilyLolo, kolory wydawaly mi sie IDEALNE, szczegolnie Popsicle. Teraz chyba zamowie Blondie i Candy Cane Najgorsze jest to ze nie moge narazie sprawdzic krycia, bo kolory mam tak niedobrane, ze jak sie dzis troche wypackalam Popsicle, to zrobily mi sie plamy, nierowno sie rozprowadzilo.. a to widac jak kolor jest zle dobrany No ale wysmarowalam sie tym Popsicle i na to dalam mieszanke podkladow z EGM duzo jasniejsza, koloryt sie wyrownal i mam takie krycie ze awet korektory sie chowaja i wyglada to bardzo naturalnie, nawet z bliska.. Ciekawa jestem jak w ciagu dnia sie to bedzie zmieniac Jesli bedzie sie dobrze trzymac to chyba bede mieszac EGM z LL

Dodaje fotki.

W pojemniczkach bardzo duzo tego podkladu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1100619.jpg (141,0 KB, 170 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100620.jpg (113,4 KB, 288 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1100631.jpg (82,7 KB, 282 załadowań)
__________________
Zapuszczam włosy.. bo głupia je scielam
Nabieram masy.. z 55 na 65.. ciężkie, ale może wykonalne
LaBombaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-18, 20:45   #95
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

wprowadzili nowe odcienie filetów i kolekcję cieni metalicznych.
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 11:26   #96
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Doszły moje próbeczki

Podkłady:
Wszystkie okazały się ciemniejsze niż myślałam.
- Blondie - tonacja mi odpowiada na te nieopalone dni będzie idealny
- Popcorn - jest dla mnie za zółty - dobrze że nie strzeliło mi do głowy zamówić jakiś oliwkowy odcień
- Popsicle - jak się okazuje pasuje mi chłodny koloryt odcień troszkę za ciemny na całą twarz, ale jako uzupełnienie Blondie będzie świetny, żeby troszkę ożywić buzię
- In the Buff - o ton ciemniejszy niż Blondie, więc na opaleniznę (ocziwiście szruczną) będzie jak znalazł.

Mam jeszcze Star Dust i korektor Blondie, wypowiem się jak wypróbuję No i napiszę później jeszcze o trwałości, bo naraize tylko kolory mogę ocenić.
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-29, 15:38   #97
foxxxy
Organizatorka
 
Avatar foxxxy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 816
GG do foxxxy
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez peorth Pokaż wiadomość
Doszły moje próbeczki

Podkłady:
Wszystkie okazały się ciemniejsze niż myślałam.
- Blondie - tonacja mi odpowiada na te nieopalone dni będzie idealny
- Popcorn - jest dla mnie za zółty - dobrze że nie strzeliło mi do głowy zamówić jakiś oliwkowy odcień
- Popsicle - jak się okazuje pasuje mi chłodny koloryt odcień troszkę za ciemny na całą twarz, ale jako uzupełnienie Blondie będzie świetny, żeby troszkę ożywić buzię
- In the Buff - o ton ciemniejszy niż Blondie, więc na opaleniznę (ocziwiście szruczną) będzie jak znalazł.

Mam jeszcze Star Dust i korektor Blondie, wypowiem się jak wypróbuję No i napiszę później jeszcze o trwałości, bo naraize tylko kolory mogę ocenić.
Teoretycznie powinnaś być zadowlona i to bardzo Ale daj znać Mało tu strasznie testerów, choć ja się starałam Lily Lolosy rozpłodzić w Polske
foxxxy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-29, 17:39   #98
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo



nowości!
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-10-30, 08:56   #99
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Halloween makeup
__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2010-01-16 o 11:38 Powód: zdj
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 02:25   #100
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

podlacze sie pod ten watek takze.
otoz przed chwila zamowilam pierwsze probki. ciekawa jestem kolorow i efektow. tym bardziej, ze bedzie to moja pierwsza stycznosc z mineralami w ogole!
zastanawiam sie, ktora technika nakladania jest najlepsza dla poczatkujacych:
1.suchym pedzlem okreznie
2. suchym pedzlem punktowo, tzn nie latajac pedzlem po calej gebie, tylko raczej go przykladajac do niej
3. uzycie wilgotnego ?

bede wdzieczna za wskazowki.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 08:16   #101
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
podlacze sie pod ten watek takze.
otoz przed chwila zamowilam pierwsze probki. ciekawa jestem kolorow i efektow. tym bardziej, ze bedzie to moja pierwsza stycznosc z mineralami w ogole!
zastanawiam sie, ktora technika nakladania jest najlepsza dla poczatkujacych:
1.suchym pedzlem okreznie
2. suchym pedzlem punktowo, tzn nie latajac pedzlem po calej gebie, tylko raczej go przykladajac do niej
3. uzycie wilgotnego ?

bede wdzieczna za wskazowki.
każda może być dobra, musisz sama próbować i znaleźć DLA SIEBIE najlepszą.
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-11-01, 11:17   #102
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

vanniaa poczytaj wątek "triki i sposoby " dużo podpowiedzi jest tam zawartych.
__________________
żegnaj Herko

braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-01, 14:30   #103
aaliyah
Zakorzenienie
 
Avatar aaliyah
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 636
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez vanniaa Pokaż wiadomość
podlacze sie pod ten watek takze.
otoz przed chwila zamowilam pierwsze probki. ciekawa jestem kolorow i efektow. tym bardziej, ze bedzie to moja pierwsza stycznosc z mineralami w ogole!
zastanawiam sie, ktora technika nakladania jest najlepsza dla poczatkujacych:
1.suchym pedzlem okreznie
2. suchym pedzlem punktowo, tzn nie latajac pedzlem po calej gebie, tylko raczej go przykladajac do niej
3. uzycie wilgotnego ?

bede wdzieczna za wskazowki.
U mnie sprawdza sie metoda nr 1.
aaliyah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-05, 09:53   #104
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

przyszly do mnie probki.
zamowilam tylko 4, tzn
mineral foundation: porcelain
mineral foundation: blondie
finishing powder: flawless silk
cover up: blondie

pierwsze wrazenia: porcelain jest za jasny nawet dla mnie! wygladam zbyt trupio. blondie z lekka domieszka porcelain stworzony dla mnie
cover up, dobrze kryje, jest jakis taki szpachlowy, ale ja go widze na twarzy przez caly dzien! kolor wydaje sie w porzadku, zakrywam tylko naczynka na policzkach i ewentualnie jakis pryszczyk
co do rozswietlacza, tak sobie, mam wrazenie, ze te polyskujace dobinki sa zbyt wielkie. do tej pory uzywalam rozswietaczy w kulkach, ktore dawaly zaledwie musniecie, ten jakby mocniejszy? kolor trafilam, prawie ze transparentny
wczoraj mialam na sobie mineralna tapete, przez caly dzien. swiecilo slonce, padal deszcz, wchodzilam do sklepow ,do przymierzalni ( znacie przymierzalnie- sauny?), jezdzilam autobusami...
makijaz trzymal sie doskonale, lekkie swiecenie, jakie bylo widoczne po paru godzinach, mi nie przeszkadzalo, mysle, ze moja twarz nabiera zdrowszego wygladu, lekko sie swiecac.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 16:48   #105
Megaan
Zakorzenienie
 
Avatar Megaan
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 5 399
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Narobiłyscie mi ochoty na Lily Lolo Nigdy nie uzywałam minerałów, więc to będą moje pierwsze
Napewno zamówie rozświetlacz StarDust i dwa korektory. Brązery mają dosyć ciemne, więc wezme na razie próbki. Mam nadzieję, ze na mojej suchej skórze kosmetyki się sprawdzą
__________________
Aktualny status moich zamówień KLIK


16.06.2012 moje 53 cm szczęścia

Megaan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-07, 21:42   #106
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Megaan Pokaż wiadomość
Narobiłyscie mi ochoty na Lily Lolo Nigdy nie uzywałam minerałów, więc to będą moje pierwsze
Napewno zamówie rozświetlacz StarDust i dwa korektory. Brązery mają dosyć ciemne, więc wezme na razie próbki. Mam nadzieję, ze na mojej suchej skórze kosmetyki się sprawdzą
Powinny Ci sie spodobac, moim zdaniem sa to dosc "kremowe" podklady.
U mnie jednak ani jeden kolor nie podpasowal, choc Popsicle jest prawie dobry aczkolwiek moim zdaniem za cieply/zolty.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-19, 11:58   #107
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Teoretycznie powinnaś być zadowlona i to bardzo Ale daj znać Mało tu strasznie testerów, choć ja się starałam Lily Lolosy rozpłodzić w Polske
I ja zostanę piewcą LilyLolo
Wypróbowałam EDM, EGM i Blusche póki co, ale chyba przestanę już testować, bo LiliyLolo to najlepsze minerały jakie miałam w łapkach. A całkiem pierwsze, jakie wypróbowałam I kolor mi pasuje i krycie i nawet na filtrze się dobrze trzymają
Wlaśnie się do większego zamówienia przymierzam....
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 11:33   #108
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Przepraszam, że post pod postem, ale zrobiłam swatche i nie chcę żeby zniknęły niezauważone

W kolejności:

rozświetlacz Stardust
podkłady: Blondie
In the Buff
Popcorn
Popsicle
korektor Blondie

pierwsze zdjęcie - światło dzienne
drugie - śwaitło dzienne z lampą
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-22, 15:16   #109
vanniaa
Zadomowienie
 
Avatar vanniaa
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: srodziemnomorskie
Wiadomości: 1 351
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

a ja dalej chce testowac lily lolo. po moich pierwszych probkach, jestem nawet zadowolona. kosmetyki urzymja sie dosc dlugo, no moze nie tyle w pracy, ale tam specyficzne warunki, albo zimno, albo garaco (klimatyzacja, na ktora nie ma mocnych!)jak zimno to ok, goraca, wiadomo!
jak jest u was z kryciem? ja chyba za malo nakladam, bo naczynka przeswituja przez podklad. o korektorze pisalam: za jasny blonde i jakis taki kryjacy na zasadzie maski, zupelnie nie dla mnie.
probuje tez zamowic probki blushy, ale nie moge ich dodac do koszyka,mial tak ktos? probuje kilka dni z rzedu i wiecznie to samo. napisalam maila do firmy z zapytaniem, ale pewnie do jutra nie dostane odpowiedzi.
vanniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-12-04, 21:39   #110
braworka
Zakorzenienie
 
Avatar braworka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 4 025
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

nowości:
darmowa wysyłka dla zamówień powyżej 30Ł do 11 grudnia.



__________________
żegnaj Herko


Edytowane przez braworka
Czas edycji: 2009-12-07 o 17:41
braworka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 10:42   #111
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Musze powiedziec ze tak czy siak pzesylka jest bardzo tania, a idzie poleconym. Chwali sie
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-12-07, 12:56   #112
Leila:)
Rozeznanie
 
Avatar Leila:)
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 508
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

hej wszystkim

od paru dni jestem w posiadaniu probek z Lily lolo- od pol roku uzywam EDMowych mineralow, ale nie mam czasu ich zamawiac- mieszkam w uk i zaniedlugo lece do pl wiec postanowilam sprobowac jakichs jukejowskich marek.
Przesylka przyszla blyskawicznie- w czwartek zamowilam, w pt przyszlo
z podkladow wzielam probki Warm peach, Blondie, Candy cane i in the buff o ile sie nie myle.
Wnioski- zamowilam juz duze opakowanie Blondie idealny odcien dla mnie, wolalabym tylko zeby mocniej kryl(moja cera niestety nie jest doskonala). Ale mam tez korektor Blondie(co prawda ten bardzo jasny, ale nie widac jak sie nalozy pod podklad), wiec tym traktuje zaczerwienienia.
Warm peach jest ciut cieplejszym odcieniem , ale tez mi pasuje, choc nie tak idealnie jak Blondie. moze na lato, gdy bede chciala 'ocieplic' sobie odcien skory
Candy cane- porazka. Wygladalo rozowo na mojej buzi, swinka Piggy, koszmar. Ten ostatni odcien byl z kolei moocno za ciemny.

mam tez probke stardust- swietny jako cien do powiek na dzien i probke rozu oh la la (chyab ta nazwa), fajny kolor ale musze jeszcze raz przetestowac- wydaje mi sie byc troche nietrwaly. Poza tym mam juz swoj ulubiony z edm-u - walkie talkie, wiec nie potrzebuje innego desperacko

Ogolnie jestem zadowolona, wazne ze mam podklad mineralny, bo mialam okres przejsciowy - skonczylam edmowy, i musialam uzywac przez chwile stary 'zwyczajny' podklad w kremie, a fe. Zupelnie inna jakosc
sie rozgadalam, uciekam. Howk!
__________________
o tempora, o mores
Leila:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-15, 23:27   #113
Laveen
Raczkowanie
 
Avatar Laveen
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 314
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Hej
Jakis czas temu zamowilam probki z Lily Lolo i jestem zadowolona, jednak mam problem z jednym bronzerem waikiki, strasznie zle sie naklada, obojetne czym naloze to nie da sie go juz rozprowadzic i zostaje plama, nie wiem moze ja nie potrafie, moze mi ktos pomoc jak nalozyc go tak aby dal sie ładnie rozprowadzic na twarzy?
Laveen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 16:01   #114
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witam mam pytanie odnośnie finishing powder- translucent silk. Czy któraś z Was go próbowała? Rzeczywiście matuje buzię? I skoro jest przezroczysty czy aby jej nie bieli? Dziękuję z góry
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:12   #115
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez foxxxy Pokaż wiadomość
Przyszło moje zamówienie z Lily Lolo - wielkie prześliczne podkłady i nieco próbek
Zamówiłam w końcu pełny wymiar Warm Peach i Popcorn bo ta mieszanka jest dla mnie świetna

Lily Lolo to najlepsze minerały jakie znalazły się na mojej twarzy , najładniej kryjące ( może nie najmocniej, jeśli chodzi o moc to zdecydowanie afterglow) i najmniej widoczne i najbardziej kremowe. Jestem zakochana

Dodatkowo korzystam jeszcze z Flawless matte - ale już nie matuje tak mocno jak na początku chyba sie przyzwyczailam. To chyba nic nowego do kazdej bazy sie "przyzwyczajam".

I rozświetlacz STARDUST jest prześliczny delikatny

Jako mała estetka uwielbiam śliczne opakowania i Lily Lolo bije na głowę wszystkie inne firmy, które przez moje ręce przeszły Ot taka mała rzecz a jak cieszy

Hej mam pytanko na zdjeciu jest Roselyn EGM
Chodzi o Earthen Glow Minerals Sprawdzalam teraz na stronce i jakos nie pasuja mi sa bardziej zolte do tego co jest w zalaczniku
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-29, 10:43   #116
peorth
Zadomowienie
 
Avatar peorth
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Uk
Wiadomości: 1 272
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Cytat:
Napisane przez Leila:) Pokaż wiadomość
hej wszystkim

od paru dni jestem w posiadaniu probek z Lily lolo- od pol roku uzywam EDMowych mineralow, ale nie mam czasu ich zamawiac- mieszkam w uk i zaniedlugo lece do pl wiec postanowilam sprobowac jakichs jukejowskich marek.
Przesylka przyszla blyskawicznie- w czwartek zamowilam, w pt przyszlo
z podkladow wzielam probki Warm peach, Blondie, Candy cane i in the buff o ile sie nie myle.
Wnioski- zamowilam juz duze opakowanie Blondie idealny odcien dla mnie, wolalabym tylko zeby mocniej kryl(moja cera niestety nie jest doskonala). Ale mam tez korektor Blondie(co prawda ten bardzo jasny, ale nie widac jak sie nalozy pod podklad), wiec tym traktuje zaczerwienienia.
Warm peach jest ciut cieplejszym odcieniem , ale tez mi pasuje, choc nie tak idealnie jak Blondie. moze na lato, gdy bede chciala 'ocieplic' sobie odcien skory
Candy cane- porazka. Wygladalo rozowo na mojej buzi, swinka Piggy, koszmar. Ten ostatni odcien byl z kolei moocno za ciemny.

mam tez probke stardust- swietny jako cien do powiek na dzien i probke rozu oh la la (chyab ta nazwa), fajny kolor ale musze jeszcze raz przetestowac- wydaje mi sie byc troche nietrwaly. Poza tym mam juz swoj ulubiony z edm-u - walkie talkie, wiec nie potrzebuje innego desperacko

Ogolnie jestem zadowolona, wazne ze mam podklad mineralny, bo mialam okres przejsciowy - skonczylam edmowy, i musialam uzywac przez chwile stary 'zwyczajny' podklad w kremie, a fe. Zupelnie inna jakosc
sie rozgadalam, uciekam. Howk!
Też używam Blondie i jest idealny!
Zamówię chyba jeszcze próbkę Warm Peach skoro mówisz że Ci pasuje i może i mi bedzie, bo In the buff tez jest o wiele za ciemny dla mnie.

Cytat:
Napisane przez Laveen Pokaż wiadomość
Hej
Jakis czas temu zamowilam probki z Lily Lolo i jestem zadowolona, jednak mam problem z jednym bronzerem waikiki, strasznie zle sie naklada, obojetne czym naloze to nie da sie go juz rozprowadzic i zostaje plama, nie wiem moze ja nie potrafie, moze mi ktos pomoc jak nalozyc go tak aby dal sie ładnie rozprowadzic na twarzy?
Hmmm mam waikiki, nie używam go zbyt często, bo wogole mało używam bronzerów, użyję dziś i zdam relację
__________________
65-64-63-62-61-60
59-58-57-56-55-54-53-52
-13 kg
peorth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-30, 14:37   #117
*milka*
Zakorzenienie
 
Avatar *milka*
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pustelnia
Wiadomości: 5 380
GG do *milka*
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Dziewczyny szukam podkladu odrobinke ciemniejszego od Warm Peach oby nie wpadajacego w zolty odcien, ale z tego co widze wszystko wpada w zolc i nie wiem ktory bedzie odpowiedni... A i jeszcze jedno pytanie ile placicie za przesylke do Polski.

Pozdrawiam
*milka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-10, 09:15   #118
trillinka
Rozeznanie
 
Avatar trillinka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 815
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

ja czekam na moj podklad i probki z lilylolo zamowilam z ich stronki 4-tego mi wyslali a dzis 10 i jeszcze nie przyszly (do Wloch) az sie zaczynam niepokoic ...
__________________
mezatka od 20.09.2008

zapuszczam wlosy stan obecny (19.02.11r.) 54cm
trillinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 09:16   #119
oleczka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 50
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

Witam! Mam pytanie: stosuje Golden Light EDM, jaki kolor z LilyLolo bedzie odpowiadal? Z gory dzieki za odpowiedz.
oleczka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 23:21   #120
*Insane
Ona przychodzi nocą ;)
 
Avatar *Insane
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 11 029
Dot.: Kosmetyki mineralne LilyLolo

szczerze mówiąc nie wiedziałam wcześniej o istnieniu tej firmy, ale teraz tak przeglądam stronę i chyba zbankrutuje...

Róże chcę chyba wszystkie
Na podkłady też się pewnie skusze

I ratuje mnie tylko to, że nie mają sampli cieni do oczu (ulga dla portfela, chociaż trochę szkoda no...)
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
*Insane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-17 17:25:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:14.