Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-02, 16:49   #781
kasiurka1975
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3
Unhappy Dot.: Najlepsze farby BLOND

witam jestem nowa tutaj
i mam pewien problem ponieważ od x lat farbuje włosy na blond i teraz zafarbowałm safirą kwiat wanili (wczesniej rozjasniłam odrosty) i myslałam że wyjdzie fajny beżowy -waniliowy blond a wyszedł kanarkowy masakra i co polecicie treaz na to ....:(
:eek: świeta za pasem i mogę słuzyc jako wielkanocny kurczaczek ...
acha ja zawsze experymentuje z włosami hehe :) i jakos jeszcze nigdy nie uzyskałam koloru z którego byłabym zadowolona i znlazłam wasz wątek i pomyślałam że może tu ktos cos poleci i tak jak ja ciągle dązy do wymarzonego blondu :-p.. pozdrawiam
kasiurka1975 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-04, 00:58   #782
angeoudemonn
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

To teraz ja zadam pytanko. Dziewczynki, mam taki problem. Naturalnie jestem jasną blondynką-poziom 8 w farbach fryzjerskich i Loreal Excellence. Mam raczej chłodny połysk, chociaż moje naturalne to też mam naturalne refleksy (cieniutkie niestety i mało je widać;() platynki słonecznej i chłodnej-są to cienisieńkie refleksy. Bardzo chciałabym na (przeważa mój jasny blond, który zimą mocno ciemnieje;() zrobić sobie naturalny i chłodny kolorek blondu, żadna platyna, żadne biele, bardzo naturalnie. Mój problem jest taki, że robiąc zimmnymi blondami i naturalnie wyglądającymi po 2 miesiącach mam ciepły i mocno spłowiały kolor (tak miałam też w okresie zimowym). Nie wiem, może za często myję głowę ;P i nie użuwam kosmetyków do włosów farbowanych. Może to dlatego... Używam te niebieskie produkty, aby spopielacić włosy, ale płukanki wysuszają miza bardzo włosy;( a szampon i odżywka "niebieska" od Farouka mało co ochładza. Po tym produkcie mam perłowo-beżowo-lekko słoneczny odcień a chciałabym zimny beż... Polećcie mi proszę jakąś dobrą i profesjonalną farbę (byleby nie Goldwell-bo łamie włosy...). A zawsze użuwałam wody tylko 6% z farbą też nierozjaśniającą, żadko 9%, bo po farbie nierozjaśniającej z 9% wodą mam już superjasne włosy. Robiłam 2 miesiące temu włosy bardzo bardzo jasnym blondem popielato-fioletowym na 6% wodzie-nr 10.21, ale to kolor nierozjaśniający. Przez 2 miesiące kolor bomba chłodny beż, ale teraz już taki nie jest A nie będę cały czas włosów farbować, bo zaczynam robić taką farbą tylko pasemka. Koniec z farbowaniem całej głowy. Dodam, że mam włosy zdrowe, niezniszczone, zawsze używam odżywki nieraz maski do włosów. Może problem leży w tym, że mam złoto-zielone oczyz niebieskąobwódką i nie mogę utrzymać chłodnego beżu na dużej?
Wklejam zdjęcia z kolorami, co mnie zachwyca. Doradzcie mi kochane chłodna farbkę, która taki efekt zapewni, bardzo naturalny i chłodny i żeby nie była zbyt agresywna.
I jeszcze link na you tube, żeby nie było, nie robię reklamy. Po prostu nie mogę napatrzeć się na ten blond
No i scenka na bardzo wysokim poziomie, klasa
http://www.youtube.com/watch?v=NPTswZP-Avc
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg a6myrrunf99x5zaufjkb.jpg (48,4 KB, 182 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg nm0sruj8c4m7whsmgxv6.jpg (48,9 KB, 111 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z4328251X.jpg (34,5 KB, 159 załadowań)
angeoudemonn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-05, 12:13   #783
karroollinka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 22
Dot.: Najlepsze farby BLOND

]Hej jakiej farby uzyc by uzyskac taki kolorek? na rozjasnione , mam b.jasny blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Girl66hgfhgfh.jpg (43,8 KB, 449 załadowań)
karroollinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-07, 17:19   #784
Netiii
Raczkowanie
 
Avatar Netiii
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: z domku
Wiadomości: 192
GG do Netiii
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczynki a farbować to trzeba koniecznie dopiero jak się ma tłuste wlosy czy można też na takich rano umytych?
Netiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-08, 16:46   #785
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Netiii Pokaż wiadomość
dziewczynki a farbować to trzeba koniecznie dopiero jak się ma tłuste wlosy czy można też na takich rano umytych?
mozna.

po prostu nieumyte wlosy maja naturalna wartswe ochrona w postacji loju ktory oblepil wlos. natomiast na swiezo umytych wlosach barwnik lepiej wnika, glebiej, do wnetrza wlosa. ja wole farbowac na umytych wlosach, mam lepszy efekt
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 19:54   #786
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Polecam Wella Decore - intensywny rozjasniacz Bleach
nie niszczy włosów /dziwne jak na rozjaśniacz/ mocno rozjaśnia nawet czarne włosy do MLECZNEGO blondu, nie daje efektów "żółtka" ani "niebieskich" włosów
a jaki by wyszedł kolor na farbowanym ciepłym jasnym brązie? zależy mi żeby wyszedł żółty bo chce na to dać chłodny średni blond.

na prawdę nie niszczy? bo jakoś nie wierze w taki rozjaśniacz...jesli nie niszczy to słabo rozjaśnia..jeśli ten naprawde mocno rozjaśnia i nie niszczy to sie skuszę
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 21:44   #787
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Używał ktoś tego rozjaśniacza i może napisać jakie efekty?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-12, 22:59   #788
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nikt nie używał?
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:02   #789
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ostatnio postanowiłam wypróbować profesjonalna farbę, żadna farba sklepowa nie radziła sobie z żółknięciem i rudymi odrostami (moje naturalne włosy to taki mysi, średni blond). Po przeczytaniu recenzji zakupiłam Koleston 8/1 (jasny popielaty blond) chciałam przyciemnić to co miałam na głowie po ostatnich farbach czyli rudawe odrosty, włosy miejscami prawie siwe a gdzieniegdzie żółte. Zakupiłam na allegro zestaw farba + woda 6%, razem z przesyłka zapłaciłam 42 zł, zużyłam całą bo nie byłam pewna efektu, ale farbę spokojnie mogłam podzielić na dwa farbowania (mam włosy do ramion) i wychodzi wtedy nawet taniej niż np Loreal sklepowy z którego i tak nigdy nie byłam zadowolona :P Włosy po Kolestonie sa miękkie, super lśnią, są niezniszczone, farba bardzo ładnie wszystko wyrównała, w życiu bym nie pomyślała że farba może mieć taki ładny zapach
Co prawda zaraz po użyciu włosy były ciemniejsze i trochę szaro-bure, ale po 2-3 myciach wyszedł fajny kolor i jestem bardzo zadowolona. Włosy farbowałam miesiąc temu a kolor dalej jest ładny i lśniący, nawet mnie nie ciągnie do farbowania, ale następnym razem może wypróbuje jakis odcień z poziomu 7.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg koleston.jpg (84,7 KB, 588 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 09:15   #790
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Ostatnio postanowiłam wypróbować profesjonalna farbę, żadna farba sklepowa nie radziła sobie z żółknięciem i rudymi odrostami (moje naturalne włosy to taki mysi, średni blond). Po przeczytaniu recenzji zakupiłam Koleston 8/1 (jasny popielaty blond) chciałam przyciemnić to co miałam na głowie po ostatnich farbach czyli rudawe odrosty, włosy miejscami prawie siwe a gdzieniegdzie żółte. Zakupiłam na allegro zestaw farba + woda 6%, razem z przesyłka zapłaciłam 42 zł, zużyłam całą bo nie byłam pewna efektu, ale farbę spokojnie mogłam podzielić na dwa farbowania (mam włosy do ramion) i wychodzi wtedy nawet taniej niż np Loreal sklepowy z którego i tak nigdy nie byłam zadowolona :P Włosy po Kolestonie sa miękkie, super lśnią, są niezniszczone, farba bardzo ładnie wszystko wyrównała, w życiu bym nie pomyślała że farba może mieć taki ładny zapach
Co prawda zaraz po użyciu włosy były ciemniejsze i trochę szaro-bure, ale po 2-3 myciach wyszedł fajny kolor i jestem bardzo zadowolona. Włosy farbowałam miesiąc temu a kolor dalej jest ładny i lśniący, nawet mnie nie ciągnie do farbowania, ale następnym razem może wypróbuje jakis odcień z poziomu 7.
Bardzo ładny kolorek Ci wyszedł . A może masz jakąś fotkę włosów przed farbowaniem kolestonem?
Zastanawiam się czy ten odcień na moich włosach nie dałby zielonej poświaty (sporo żólto-pomarańczowych refleksów) bo widząc efekt na Twoich włosach, farba mnie kusi..
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 10:13   #791
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mam jakieś fotki z lutego, jakość słaba, ale kolor dosyć podobny, na górze w świetle dziennym na zewnątrz, na dole w pomieszczeniu. Moim problemem po innych farbach były właśnie zielone lub niebieskie włosy bo większość farb nie ruszała i nie chłodziła odrostów a wystarczyło że nałożyłam ją na resztę włosów (która była dekoloryzowana jakoś w listopadzie i często żółkła) na jakieś 5 minut żeby trochę je wyrównać i już robiły się zielonkawe. Poza tym chciałam zapuszczać włosy a wiadomo jak to wygląda przy takim białym sianie, na szczęście przejrzałam na oczy :P
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wlosy.jpg (12,9 KB, 430 załadowań)
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 05:50   #792
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez Jazzlyn Pokaż wiadomość
Mam jakieś fotki z lutego, jakość słaba, ale kolor dosyć podobny, na górze w świetle dziennym na zewnątrz, na dole w pomieszczeniu. Moim problemem po innych farbach były właśnie zielone lub niebieskie włosy bo większość farb nie ruszała i nie chłodziła odrostów a wystarczyło że nałożyłam ją na resztę włosów (która była dekoloryzowana jakoś w listopadzie i często żółkła) na jakieś 5 minut żeby trochę je wyrównać i już robiły się zielonkawe. Poza tym chciałam zapuszczać włosy a wiadomo jak to wygląda przy takim białym sianie, na szczęście przejrzałam na oczy :P
Jazzlyn dziękuję za zdjęcia .
Moje włosy są ciemniejsze (poziom 8/9) i mają niestety sporo żółto-pomarańczowych refleksów. 2 tyg temu były dekoloryzowane i na to fryzjerka położyła popielatą farbę, która niestety już się wypłukała i muszę niedługo znów włosy czymś stonowac, strasznie kusi mnie znów popiel, ale boję się że może wyjśc zieleń..

Jazzlyn, poniżej wklejam fotki z obecnym kolorem moich włosów, jak sądzisz czy ten koleston 8.1 badź 9.1 da radę zniwelowac te pomarańczowo-żółte refleksy?
Myślisz że warto spróbowac czy jednak za duże ryzyko?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12 kwiecień 2009r 039.jpg (15,4 KB, 200 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 12 kwiecień 2009r 036.jpg (15,1 KB, 225 załadowań)
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg

Edytowane przez marta301
Czas edycji: 2009-04-14 o 08:48
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:27   #793
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Z tego co widzę to nie masz aż tak dużo pomarańczowych czy żółtych refleksów (całkiem ładny kolor ), wydaje mi się że powinno wyjść, ale nie jestem ekspertem i najlepiej gdyby wypowiedział się ktoś kto się zna na temacie :P Ja w każdym razie nie miałam żadnej zieleni na głowie, chociaż na początku kolor wyszedł trochę ciemniejszy niż oczekiwałam.
Tutaj masz fotki próbnika i popieli /1
http://picasaweb.google.pl/fryz30/Ko...32728091218882

Edytowane przez Jazzlyn
Czas edycji: 2009-04-14 o 09:31
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:03   #794
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Najlepsze farby BLOND

No właśnie bo zdjęcie nie do końca oddaje rzeczywisty kolor włosów, gdyby taki był w świetle słonecznym to bym się prawie nie czepiała , ale on jest dużo bardzo jaskrawy i zdecydowanie bardziej żółto-pomarańczowy niestety .
Ale tak sobie myślę że skoro po dekolorze miałam kładziony popiel i krzywdy włosom nie zrobił to teraz chyba też nie powinien ?
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:35   #795
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czesc dziewczyny a co powiecie na to ja gdzies na jakims forum przeczytałam cos takiego zeby ochłodzic pożółkłe blond włosy nalezy zwykłą czarną farbę wymieszac z pół litra wody i wypłukac tym włosy podobno mają nabrać pieknego zimnego blond odcienia.Ja sie boje tego sposobu wypróbowac a co Wy o tym sądzicie?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:44   #796
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ale zwykłą farbkę np akwarelkę czy taką do farbowania włosów?? Ja czytałam z kolei też o czarnej farbie, ale żeby np po dekoloryzacji, dodac do farby kładzionej na włosy dekoloryzowane, właśnie odrobinę czarnej farby i to zneutralizuje żólcie. Szczerze to bałabym się sama tego próbowac.
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:14   #797
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

farba do włosów-taka płukanka bez wody utlenionej tylko ze zwykła woda z kranu....
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:38   #798
Jazzlyn
Zadomowienie
 
Avatar Jazzlyn
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 313
Dot.: Najlepsze farby BLOND

A nie zrobią się szare? Pierwsze słyszę o takiej metodzie, ja bym nie ryzykowała :P
Lepiej chyba zainwestować w porządne kosmetyki, ta odżywka jest np fajna:
http://elgon.pl/odzywka-do-blond-silver-p-245.html
często po jej użyciu koleżanki pytały czy farbowałam włosy, można nią trochę odświeżyć kolor gdy farba znika, w każdym razie przestałam jej używać bo strasznie mnie rozmywał taki zimny kolor, jestem dosyć blada i wyglądałam trupio :P
Jazzlyn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 12:43   #799
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam wypowiem sie tu poraz pierwszy, ponieważ mam małe pytanie. Poczytałam juz troche waszego forum, ale ja zamierzam farbować włosy poraz pierwszy sama, dlatego jeszcze kilku rzeczy nie wiem
Mój naturalny kolor to taki średni blond, ciemno miodowy obecnie mam balejaż i juz całkiem spore odrosty nie chce poraz kolejny wydawać ponad 100zł na balejaż więc chce farbowac sama i tu pojawia sie moje pytanie do konkretnej farby czy mogę zmieszać np te 2 fabry ze sobą? http://www.e-commerce.pl/Garnier-Bel...acy,10391.html i http://www.bazarek.pl/produkt/0/2323...sny-blond.html czy to nie przeszkadza zmieszanie jednej fabry na której jest napisane superrozjasniająca z ta taką bardziej zwyklą?Nie jestem jeszcze dokońca zdecydowana na te kolory, musze iść do drogerii i rozejrzeć sie po tych farbach, ale czytałam raczej wasze pozytywne opinie na temat farb garniera. Jak będę wybierała odcien powinnam bardziej patrzeć na opakowanie czy próbki włosów? Dziekuję za pomoc i odpowiedzi
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-04-14, 19:33   #800
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Chciałabym wiedzieć, czy jeśli moje włosy - odrosty - są w kolorze szarego, mysiego blondu, a reszta robiona matrixem 9 (blond), ale się zmył i są teraz takie złoto - rudawe to czy mogę sobie na to nałożyć loreal preference odcień hollywood? Nie wyjdzie żółty??? Bo to dla mnie najgorsza rzecz na świecie... Teraz mam taki żółty i już mam go dość. Z kolei dziewczyny piszą, że jeśli na odcień złotawy nałożymy odcień popielaty to wyjdzie zielonkawy... Jak więc ja mam przejść ze swojego obecnego koloru na chłodny, jasny blond? Dekoloryzacja lub extra rozjaśnianie nie wchodzą w grę.Poradżcie coś, bo od kilku ostatnich farbowań ciągle słyszę od znajomych, że mam taki dziwny ten nowy kolor... Kolory bywały różne, ale nigdy nie byłam zadowolona z efektu.
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 13:30   #801
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kochane pomóżcie proszę!
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:04   #802
marta301
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 1 632
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez martaj145 Pokaż wiadomość
Witam wypowiem sie tu poraz pierwszy, ponieważ mam małe pytanie. Poczytałam juz troche waszego forum, ale ja zamierzam farbować włosy poraz pierwszy sama, dlatego jeszcze kilku rzeczy nie wiem
Mój naturalny kolor to taki średni blond, ciemno miodowy obecnie mam balejaż i juz całkiem spore odrosty nie chce poraz kolejny wydawać ponad 100zł na balejaż więc chce farbowac sama i tu pojawia sie moje pytanie do konkretnej farby czy mogę zmieszać np te 2 fabry ze sobą? http://www.e-commerce.pl/Garnier-Bel...acy,10391.html i http://www.bazarek.pl/produkt/0/2323...sny-blond.html czy to nie przeszkadza zmieszanie jednej fabry na której jest napisane superrozjasniająca z ta taką bardziej zwyklą?Nie jestem jeszcze dokońca zdecydowana na te kolory, musze iść do drogerii i rozejrzeć sie po tych farbach, ale czytałam raczej wasze pozytywne opinie na temat farb garniera. Jak będę wybierała odcien powinnam bardziej patrzeć na opakowanie czy próbki włosów? Dziekuję za pomoc i odpowiedzi
Moim zdaniem nie przeszadza że chcesz zmieszac farbę superrozjaśniającą z taką bez tych właściwości. Bardzo dobrze że chcesz zmieszac 2 farby tej samej firmy, tak powinno się robic.. mam jednak małe ale, jako że są to farby drogeryjne to nigdy tak do końca nie jesteś w stanie przewidziec efektu końcowego niestety. Więc mieszanie farby o refleksie popielatym z bardzo jasnym blondem (tu nie wiemy jakie są pigfmenty i jaki refleks może dac farba), możesz uzyskac efekt daleki od oczekiwanego. Więc ja bym mieszała 2 farby popielate, lub zastanowiła się nad farbami profesjonalnymi.
__________________
62,7.........53-52-51,3-51
- 11,4 kg
marta301 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-15, 15:46   #803
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez arzdąc Pokaż wiadomość
farba do włosów-taka płukanka bez wody utlenionej tylko ze zwykła woda z kranu....
Ja słyszałam o tym sposobie, ale w nieco innej wersji, od fryzjerki. Na rozjaśnione włosy nakłada się mieszankę brązowej farby do włosów i dużej ilości wody utlenionej 3%. Trzyma się krótko, a właściwie po prostu jakiś czas masuje tym delikatnie włosy. wychodzi blond beżowy.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 13:33   #804
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez marta301 Pokaż wiadomość
Moim zdaniem nie przeszadza że chcesz zmieszac farbę superrozjaśniającą z taką bez tych właściwości. Bardzo dobrze że chcesz zmieszac 2 farby tej samej firmy, tak powinno się robic.. mam jednak małe ale, jako że są to farby drogeryjne to nigdy tak do końca nie jesteś w stanie przewidziec efektu końcowego niestety. Więc mieszanie farby o refleksie popielatym z bardzo jasnym blondem (tu nie wiemy jakie są pigfmenty i jaki refleks może dac farba), możesz uzyskac efekt daleki od oczekiwanego. Więc ja bym mieszała 2 farby popielate, lub zastanowiła się nad farbami profesjonalnymi.
dzięki za radę pewnie masz rację z tymi odcieniami, tylko właściwie teraz już nie wiem jaki inny mogłabym wziąć ten odciń zamiast jasnego blondu, bo z popieli jest mało, tak się zastanawiam czy mogłabym np zmieszać ganier belle color z garnier nutrisse crem? można też tak mieszać farby? teraz to już mam całkowity mętlik w głowie
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 14:30   #805
adrenalina
Przyczajenie
 
Avatar adrenalina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tyniec Mały
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

możesz kupić na allegro colorance goldwella-ma bardzo ładne odcienie, poszukaj w internecie. do niej trzeba dokupić emulsję-wpda ma ok 4%, nakłada się to w proporcjach 1/2 na zafarbowane jasne/żólte/ włosy na 20 minut po to aby ochłodzić kolor. colorance jest to jedyna farba którą można stosować nawet po trwałej. włosy po niej mają idealny połysk. trzeba powtarzać co ok 3 tygodnie jak się ma taki ciemny blond z pomarańczowym pogmentem niestety... powodzenia
adrenalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 15:34   #806
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Znowu ja - dlaczego nikt mi nie odpowiada? Co mam zrobić, żeby nie były takie żółte???? Ten kolor jest efektem stosowania płukanek, fioletowego szamponu, itp. Mogę zrobić tym lorealem preference hollywood? A może jakiś inny odcień tej farby? Poradźcie coś!!!!!

Dodaję zdjęcia - te złociste (pierwsze i ostatnie) to w słońcu, reszta w świetle dziennym. Nie mam takich w sztucznym świetle, ale wtedy są najgorsze - rudawo - zółte...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja 022.jpg (74,3 KB, 122 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 027.jpg (62,5 KB, 141 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 028.jpg (53,8 KB, 66 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ja 029.jpg (67,8 KB, 83 załadowań)
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:03   #807
martaj145
Zadomowienie
 
Avatar martaj145
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 016
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja cały czas nie wiem co mam z tymi odcieniami zrobić, bo chce zmieszać 2 farby tylko nie wiem jakie, już się tak zagmatwałam, a jutro będę na mieście więc chce już kupić farby tylko juz pojęcia nie mam jakie mogę zmieszać tak jak pisałam te 2 farby garniera?
__________________
studentka
martaj145 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 18:06   #808
adrenalina
Przyczajenie
 
Avatar adrenalina
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Tyniec Mały
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez fisch1 Pokaż wiadomość
Znowu ja - dlaczego nikt mi nie odpowiada? Co mam zrobić, żeby nie były takie żółte???? Ten kolor jest efektem stosowania płukanek, fioletowego szamponu, itp. Mogę zrobić tym lorealem preference hollywood? A może jakiś inny odcień tej farby? Poradźcie coś!!!!!

Dodaję zdjęcia - te złociste (pierwsze i ostatnie) to w słońcu, reszta w świetle dziennym. Nie mam takich w sztucznym świetle, ale wtedy są najgorsze - rudawo - zółte...

możesz kupić na allegro colorance goldwella-ma bardzo ładne chłodne blond odcienie, poszukaj w internecie http://www.adiscountbeauty.com/cgi-a...ductsearch.cgi . do niej trzeba dokupić emulsję-oxydant ma ok 4%, nakłada się to w proporcjach 1/2 na zafarbowane jasne/żólte/ włosy na 20 minut po to aby ochłodzić kolor. colorance jest to jedyna farba którą można stosować nawet po trwałej. włosy po niej mają idealny połysk. trzeba powtarzać co ok 3 tygodnie jak się ma taki ciemny blond z pomarańczowym pogmentem niestety... powodzenia
adrenalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 20:02   #809
morelle
Zakorzenienie
 
Avatar morelle
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: stary gród słowiański
Wiadomości: 4 111
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez fisch1 Pokaż wiadomość
Znowu ja - dlaczego nikt mi nie odpowiada? Co mam zrobić, żeby nie były takie żółte???? Ten kolor jest efektem stosowania płukanek, fioletowego szamponu, itp. Mogę zrobić tym lorealem preference hollywood? A może jakiś inny odcień tej farby? Poradźcie coś!!!!!

Dodaję zdjęcia - te złociste (pierwsze i ostatnie) to w słońcu, reszta w świetle dziennym. Nie mam takich w sztucznym świetle, ale wtedy są najgorsze - rudawo - zółte...
Hollywoodem możesz zrobić ale on dość zimno i białawo wychodzi na rozjaśnionych włosach (woda 6%), nie ma gwarancji, że będzie taki odcień pasował do twojej karnacji. Moja poprzedniczka doradziła ci farbke nietrwała z niska wodą i ma rację. Możesz jeszcze spróbować Richesse L'Oreala, np. kolory 9.02 i 10.02.
__________________
„Człowiek myśli, że ważne jest by mieć i nie wie, że ważniejsze jest by być”.
Oscar Wilde

"Prawdziwe szczęście niewiele kosztuje; jeśli jest drogie, niedobrego jest rodzaju".
F.-R. Chateaubriand
morelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-16, 21:53   #810
fisch1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 32
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Dzięki dziewczyny za rady! Wielkie dzięki!!!
fisch1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:56.