Najlepsze farby blond-wątek zbiorczy. - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-08-14, 15:18   #1021
iustka80
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Czy któraś z Was stosowała Belle Color nr 13- bardzo jasny blond beżowy rozjaśniający? Czy mocno różni się działaniem od odcienia 111 czy 112 superrozjaśnijącego? Chodzi mi nie o odcień tylko o rozjasnienie ciemniejszych włosów.
iustka80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-14, 16:43   #1022
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja farbowalam kiedys 111 na naturalnych to wychodzil mi złocisty.Siostra miała bezowy tez wyszedl żółtawy-troszke bardziej niz po 111
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-17, 18:36   #1023
Mexara
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Norge
Wiadomości: 321
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam, ja farbuję l'orealką Feria P01 Bardzo Bardzo Jasny Blond Popielaty kolor wychodzi świetny, jaśniutka platyna. Naturalnie mam włosy średni do ciemny blond. Sama już nie wiem bo dawno ich nie widziałam bez farbowania, a odrost wydaje się być ciemny.
Kupiłam ostatnio Safirę 121 Blask Księżyca, ale naczytałam się, że wychodzi zółty. Czy ktoś może mi powiedzieć jakie jest prawdopodobieństwo ze farba faktycznie odcieniuje na ciepło?

Edit:
Wyczytałam, że farba niszczy mocno włosy. Zdecyduję się więc na inna farbę z l'oreala nie mogę niestety znaleźć preference pt" bardzo bardzo jasny platynowy blond numerek 3" więc myślę nad bardzo bardzo jasny blond rozjaśniający ale obawiam się, że mi zrobi żółtko na głowie. Chciałabym znowu użyć mojej ukochanej ferii ale mam na nią uczulenie i strasznie swędzi głowa jak nią farbuję

Edytowane przez Mexara
Czas edycji: 2009-08-17 o 22:52
Mexara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:02   #1024
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Nikt nie uzywal garnier nutrisse 8.1 ?
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 07:10   #1025
licealistka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej mam pytanie czy jeśli farboałam ze dwa razy wosy na CZARNY i troszkę wyblakły ale dalej trzymaja ostatni raz farboewałam pół roku temu to czy jest możliwość pójścia do salonu i zmiany na taki jasny brąz?tym całym dekoloryzatorem?wiem ze to niszczy bardzo włosy ale kolor mi sie ju z znudził.Tyllo teraz jest jeszcze kwestia tego ze braz chodzi mi o taki jkaby to powedziec naturalny braz a nie taki ostry zaraz znajde zdecia to sie podziele Czekam na odpowiedz
licealistka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 08:34   #1026
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Tak mozesz isc do salonu-naloza ci dekoloryzator potem farbę brąz.Przygotuj się tylko na spory wydatek min 100 zł
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:34   #1027
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Polecam ten N O W Y Wellaton. Robiłam bardzo jasnym naturalnym blondem( nie pamiętam nr-u, na pewno 12/ "coś tam" ) trudnorozjaśniające się włosy. Wyszedł jasny blond, raczej taki śmietanowy niż platyna, ale nie żółty. Bez zniszczenia włosów, bez utraty objętości.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-18, 10:35   #1028
licealistka2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Kasa nie gra roliAle dziewczyny bo mi chodzi ,czy mi wyjdzie taki braz hmm popielaty?taki wiecie wyglądał jak naturalny czy to jest możliwe?
licealistka2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 10:44   #1029
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Polecam ten N O W Y Wellaton. Robiłam bardzo jasnym naturalnym blondem( nie pamiętam nr-u, na pewno 12/ "coś tam" ) trudnorozjaśniające się włosy. Wyszedł jasny blond, raczej taki śmietanowy niż platyna, ale nie żółty. Bez zniszczenia włosów, bez utraty objętości.
a jaki masz naturalny kolor wlosow?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-18, 20:22   #1030
karoliyna
Przyczajenie
 
Avatar karoliyna
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4
Dot.: Najlepsze farby BLOND

jezeli na włosy blond nałożysz farbe brazową w odcieniu zimnym mozesz uzyskac wlosy z zielonym połyskiem.
a jezeli położysz farbke brazowa w odcieniu cieplym to moga wyjsc rudee ;p

ja bylam blondynka musialam sciac niestety swoje wlosy, bo kruszyly mi sie w polowie, jednak za najlepsza farbe jak dla mnie ( naturalnie mam ciemny blond) uznaje safire blask ksiezyca, w palecie oznaczona jako odcien superrozjasniajacy.
czesto tez farbowalam wloski garnierem 111 na poczatku efekt super, jednak po 2 tyg kompletne zółtko.... ( a myje wlosy co drugi dzien)
natomist wellaton super jasny naturalny blond- klapa. poprostu zólte włosy.

obecnie pofarbowalam sie na kasztanowy braz i zaczynem renowacje moich zniszczonych wlosków.
karoliyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 08:15   #1031
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
a jaki masz naturalny kolor wlosow?
Naturalny mam ciemny blond. Ale strasznie ciężko się rozjaśniają, fryzjerka jak mi robiła pasemka, zawsze musiała je ostro podgrzewać. Polecam tę farbę, bo nie niszczy. A moje włosy są po przejściach. Miałam pasemka, później na całość nałożyłam średni brąz palette i ... wyszły czarne. Odczekałam, nałożyłam rozjaśniacz, trochę lepsze, ale rudawe. Później jakiś czas farbowałam karmelowym brązem i były nawet ciekawe. Po Wellatonie są bardzo jasne, ale nie suche, martwe, tylko normalne elastyczne żywe włosy. Mój naturalny ciemnoblondowy odrost rozjaśnił się dość łatwo prawie pod platynę.
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 10:04   #1032
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez mig25 Pokaż wiadomość
Naturalny mam ciemny blond. Ale strasznie ciężko się rozjaśniają, fryzjerka jak mi robiła pasemka, zawsze musiała je ostro podgrzewać. Polecam tę farbę, bo nie niszczy. A moje włosy są po przejściach. Miałam pasemka, później na całość nałożyłam średni brąz palette i ... wyszły czarne. Odczekałam, nałożyłam rozjaśniacz, trochę lepsze, ale rudawe. Później jakiś czas farbowałam karmelowym brązem i były nawet ciekawe. Po Wellatonie są bardzo jasne, ale nie suche, martwe, tylko normalne elastyczne żywe włosy. Mój naturalny ciemnoblondowy odrost rozjaśnił się dość łatwo prawie pod platynę.
nie wiesz jaki byl numer tej farby,a moze pamietasz o ile tonow miala rozjasniac?
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:08   #1033
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
nie wiesz jaki byl numer tej farby,a moze pamietasz o ile tonow miala rozjasniac?
chcesz sobie strzelić jednolity kolorek, droga koleżanko?
mi się ostatnio marzy taki orzechowy blond/brąz () jaki ma jennifer aniston
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 10:48   #1034
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
chcesz sobie strzelić jednolity kolorek, droga koleżanko?
mi się ostatnio marzy taki orzechowy blond/brąz () jaki ma jennifer aniston
wiesz co ja od dlugiego czassu robie same odrosty u fryzjera i niepamietam kiedy mialam odswiezany kolor na dlugosci,i mam takie pzry koncu ciemniejsze wloski od pozostalych co sie pod swiatlko rzuca w oczy,mysle ze jakbym nalozyla na odrosty a pozniej na 5min na cale to wyszedly by i tak nie jednolity bo ja mam gesty balezaj na swoim ciemnym blondzie/jasnym brazie.tylko sie boje zoltka na odroscie:-/
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:08   #1035
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

ja bym nie ryzykowała na własną rękę kiedyś koleżanka mi tak zrobiła jak miałam pasemka i w efekcie miałam właśnie żółtko, a właściwie marchewkę na czubku głowy
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:13   #1036
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ja bym nie ryzykowała na własną rękę kiedyś koleżanka mi tak zrobiła jak miałam pasemka i w efekcie miałam właśnie żółtko, a właściwie marchewkę na czubku głowy
to juz niewiem,ciagle tylko fryzjer a jak mi sie wlosy ruszly to po 3 tygodniach od wizyty u fryzjera widac mi dosc porzadnie odrost,nieiwem jak uzyskac jednolity kolor?chyba u fryzjera,a pozniej jak samemu zrobic odrost?chyba jestem skazana na fryzjera bo sama nic dobrego chyba nie zdzialam
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:43   #1037
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
to juz niewiem,ciagle tylko fryzjer a jak mi sie wlosy ruszly to po 3 tygodniach od wizyty u fryzjera widac mi dosc porzadnie odrost,nieiwem jak uzyskac jednolity kolor?chyba u fryzjera,a pozniej jak samemu zrobic odrost?chyba jestem skazana na fryzjera bo sama nic dobrego chyba nie zdzialam
ja najpierw miałam bardzo gęste blond pasemka... później mamy koleżanka zafarbowała mi właśnie wellatonem, nie wiem jak to zrobiła, ale ładnie jej wyszło więc Ci nie powiem.. a odrost robić to łatwizna ja zawsze robię sama.. ale może mam już w miarę wprawę, bo robię to już ładnych parę lat
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 11:47   #1038
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
ja najpierw miałam bardzo gęste blond pasemka... później mamy koleżanka zafarbowała mi właśnie wellatonem, nie wiem jak to zrobiła, ale ładnie jej wyszło więc Ci nie powiem.. a odrost robić to łatwizna ja zawsze robię sama.. ale może mam już w miarę wprawę, bo robię to już ładnych parę lat
ja raz probowalam sama to wyladowalam z zoltkiem u fryzjera:-/ i od tego czasu tylko fryzjer,a wiado mo to tanie nie jest,powrot do naturalnego niewchodz w gre bo mi paskudnie .ja nie mam pasemek,mam tak gesty balejaz ze wyglada jak farba,boje sie ewentualnych zniszczen podczas samodzielnych eksperymentow
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:09   #1039
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja raz probowalam sama to wyladowalam z zoltkiem u fryzjera:-/ i od tego czasu tylko fryzjer,a wiado mo to tanie nie jest,powrot do naturalnego niewchodz w gre bo mi paskudnie .ja nie mam pasemek,mam tak gesty balejaz ze wyglada jak farba,boje sie ewentualnych zniszczen podczas samodzielnych eksperymentow
masz rację, nie eksperymentuj.. ja właśnie dzięki samodzielnym eksperymentom zniszczyłam sobie trochę włosy... teraz robię wszystko, by odrost farbować możliwie jak najrzadziej
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-19, 12:21   #1040
astra85
Zakorzenienie
 
Avatar astra85
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6 812
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez blondyna789 Pokaż wiadomość
masz rację, nie eksperymentuj.. ja właśnie dzięki samodzielnym eksperymentom zniszczyłam sobie trochę włosy... teraz robię wszystko, by odrost farbować możliwie jak najrzadziej
ja teraz musze co miesiac,wczesniej co 5-6 tygodni,ale teraz troszke szybciej mi rosna i widac szybko,ale wole juz ta kase poswiecic na fryzjera niz pozniej palakac ,ze wlosy zniszczone
astra85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-19, 12:31   #1041
blondyna789
Zakorzenienie
 
Avatar blondyna789
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 11 712
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
ja teraz musze co miesiac,wczesniej co 5-6 tygodni,ale teraz troszke szybciej mi rosna i widac szybko,ale wole juz ta kase poswiecic na fryzjera niz pozniej palakac ,ze wlosy zniszczone
mi odrost widać już po 1-2 tyg., ale wolę się przemęczyć niż katować włosy
__________________
ig: @tojaola_
blondyna789 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 09:59   #1042
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Mi odrost widac po 3 tyg ale mam pasemka wiec przeciagam do 5-8 tygodni.
Teraz chce ocieplić platynkę pasemkami złocistymi ale nową farbą bez amoniaku Garniera . Czy któraś z was próbowala?
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:00   #1043
pam
Raczkowanie
 
Avatar pam
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Gdynia / K-lin
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

hej, podzielę się z Wami moimi doświadczeniami od sierpnia 2008 u fryzjera schodziłam z bardzo ciemnego brązu poprzez odcienie rudego do blondu, który mam teraz. Nie dopuszczałam do myśli w ogóle farbowania w domu, bo się bałam żółtka i spalonych włosów, do dnia.. w którym to moja współlokatorka, za radą koleżanki, kupiła garniera nr 111 superjasny naturlany blond. Obie miałyśmy dość wydawania kupy kasy średnio co 2 miesiące na fryzjera, a żeby nie zrobić sobie kuku na głowie zafarbowałyśmy sobie po kawałku odrostu. U niej [ciemna blondynka] wyszedł blond, jednak za ciepły i za ciemny w stosunku do jej rozjaśnianych włosów. U mnie [bardzo ciemny blond, przez fryzjera sklasyfikowany jako mysi ;p] wyszedł idealnie, tak jakbym chciała, jednak ciemniej niż na opakowaniu. Jestem zadowolona z efektu, kolor się nie spiera. Wypadanie ? Ciężko mi obiektywnie ocenić, bo wakacje są dla mnie okresem slinego osłabienia organizmu. Do tego ostatnio podcinałam włosy w czerwcu, więc trchę urosły. Ogólny efekt jest taki, że wyglądają jakby było ich zdecydowanie mniej. Dlatego zamiast wydawać pieniądze na farbowanie, zaczynam chodzić do fryzjera na podcinanie i ampułki
pam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-21, 12:51   #1044
mig25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: warszafka
Wiadomości: 216
GG do mig25
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Cytat:
Napisane przez astra85 Pokaż wiadomość
nie wiesz jaki byl numer tej farby,a moze pamietasz o ile tonow miala rozjasniac?
Na moich włosach podziałała jak rozjaśniacz. Ale nie zniszczyła. Sprawdziłam nr. to 12/0 - bardzo jasny naturalny blond(NOWY Wellaton).
Jest jeszcze jaśniejszy odcień z tej samej serii: 12/1 - bardzo jasny popielaty blond. Myślę, że ten odcień rozjaśnia jeszcze bardziej.

Edytowane przez mig25
Czas edycji: 2009-08-21 o 12:55 Powód: dod. info
mig25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 08:27   #1045
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Ja jak nie rozjaśniałam rozjaśniaczem parę lat temu to używałam zarówno Garnier Color Naturals 111 jak i wellatonu 12/1. Najbardziej byłam zadowolona z garniera chociaż żeby miec jasne włoski-ale nie platynę po prostu jasne trzeba była 3-4 farbowań przedłużenia czasu trzymania-nawet 1,5 heh. Ale nic się włosom nie stało.Były zdrowe.Nie to co po rozjasniaczu niestety...
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-22, 16:52   #1046
iLovely
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 11
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dziewczyny mam pytanie jaka farba blond uzyskam taki kolor >> http://muzyka.gery.pl/cms/content/re...rzejewicz1.jpg ??"
iLovely jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-23, 01:37   #1047
malutka1901
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Myślę, że może to byc odcień PIASKOWEGO BLONDU, np Joanny "MULTI EFFECT/CREAM COLOR". lub tez z innych firm ;-)

Edytowane przez malutka1901
Czas edycji: 2009-08-23 o 01:44
malutka1901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 07:28   #1048
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Witam
Moze ktoras z Was mi powiedziec jaki kolor otrzymam gdy uzyje garnier belle color nr 11.jasny pop.blond na włosy rozjasniane rozjasniaczem?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Belle-Color-11-Jasny-popielaty-blond-22435-big.jpg (24,2 KB, 87 załadowań)
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 07:55   #1049
helen22
Raczkowanie
 
Avatar helen22
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 175
Dot.: Najlepsze farby BLOND

Hej oj płakać mi się chce jak widzę tę farbkę bo taki był mój naturalny kolor włosów na rozjaśnianych włosach wyjdzie ci taki jak na opakowaniu lub ciemniejszy. Miałam kiedyś robione na moich rozjaśnianych włosach robione pasemka colorem cappucino(profesjonalna farba u drogiego fryzjera ) czyli taki własnie ciemny popielaty blond miał być a wyszły prawie czarne !!! Dlatego ostrożnie włos rozjaśniony bardzo szybko chwyta inną farbę .
helen22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-08-24, 09:56   #1050
arzdąc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 363
GG do arzdąc
Dot.: Najlepsze farby BLOND

dzieki to na wszelki wypadek krocej potrzymam zeby byly identyczne jak na opakowaniu.
arzdąc jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:57.