Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;] - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-12-23, 22:39   #1
karmelek :)
Przyczajenie
 
Avatar karmelek :)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Wink

Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]


No moje drogie tak jak w temaciku pytanko o dobrego fryzjera z Siemianowic Śląskich lub z okolic. Podajcie ulice,zakład i jezeli macie -fryzjerke ;] Szukam tego jedynego wymarzonego - marzy mi sie aby chociaz raz wyjsc od fryzjera zadowolona ehh . pomozecie? ;*
__________________
dieta Dukana - start 2o.o8.2o1o!

cel - 55 kg ...


25.o8.2o1o - ... kg ?
o1.o9.2o1o - ... kg ?
o8.o9.2o1o - ... kg ?
15.o9.2o1o - ... kg ?

karmelek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-26, 13:12   #2
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Pozdrawiam z Michałkowic Co do fryzjera to ciężko będzie

Co do Michałkowic to nie polecam fryzjera w Studio Krakowska i w Image, mam niemiłe wspomnienia.

Dużo osób sobie chwali fryzjera, który powstał w miejscu szewca, jednak tam są takie tłumy, że trudno się zapisać :/

A ty kogo odradzasz? przynajmniej wyeliminuje się kilka :P
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 14:43   #3
karmelek :)
Przyczajenie
 
Avatar karmelek :)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

ANKA20 - ja też z Michałkowic tak ja ostatnio byłam w Image i jestem zdesperowana i załamana ale trudno bede musiala poczekać byłam też u fryzjera obok restauracji na ul.Koscielnej .Pierwszy i ostatni raz! tragedia poprostu...nie wiem czy tam tak wszystkie obcinaja czy co...w dodatku obcinała mnie szefowa tego całego lokalu ... masakra.;P tak mi mocno wlosy wycieniowala i jeszcze krzywo obciela ze potem biegiem do domu ;p. bylam tez u Marcela ul.Przyjazni .mam mieszane uczucia . tam zalezy do jakiej fryzjerki pojdziesz-tak mi sie zdaje ale dawno juz tam bylam. co do Studio Krakowska -podobno dobry zaklad ale tam tez nie bylam,chociaz mialam isc .ostatnio przechodzac obok szewca zastanawialam sie czy tam nie pojsc ;] aa.! jest jeszcze taki fryzjer nie wiem czy wiesz o jaki mi chodzi - na skrzyzowaniu (tez w Michalkowicach,ul.kosciel na) taka pani Ola tam obcina ale po wlosach moich kolezanek cos slabo jej to wychodzi ;P no to taka moja reflekcja na temat fryzjerow w Michalkowicach ;D jak mi wlosy odrosna ide tam do frzjera obok szewca ;] orientujesz sie moze cenowo ?
buziam ;*
__________________
dieta Dukana - start 2o.o8.2o1o!

cel - 55 kg ...


25.o8.2o1o - ... kg ?
o1.o9.2o1o - ... kg ?
o8.o9.2o1o - ... kg ?
15.o9.2o1o - ... kg ?

karmelek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-28, 17:12   #4
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

No nieźle, a co do Krakowskiej to poszłam tam raz, jedna osoba byla obcinana, jedna osoba siedziała na sofie (czekała na solarium), więc ja siadłam a nagle obok fryzjerki wyrasta jakieś opalony gostek, ona do niego "ja nie wiem po co ta pani tutaj czeka" - pierwszy minus dla nich. Potem łaskawie do mnie podszedł i powiedzial że o 17 mają koka i nic więcej nie zrobią, no to zapisał mnie na sobote, pyta o nazwisko, ja podaję a on nie umiał zapisać :/ to mówię że mu przeliteruję, na to ja "eL" a on pisze "el" normalnie prawie z sofy spadłam. Na koniec dał mi karnecik oczywiście nie nowy tylko wypełniony już przez kogoś :/ Po takiej "obsłudze" klienta nie chciałam powierzyć im swoich włosów

Dobre opinie ma zakład Regina (w Katowicach koło Sphinksa), koleżanki obcinają sięu Pani Kasi i płacą 50 pare złotych. Ja o żadnym fryzjerze w Siemianowicach nie słyszałam dobrej opniii.

Do Marcela już nie chodzę bo nawet grzywkę mi krzywo obcięli, a raz mi wodogłowie zrobili na głowie. Evolution w Bytkowie również nie polecam, drogo i jedyne co usłyszysz od fryzjerki "to jak tniemy?", raczej nie doradzają a mnie fryzjerka obcinała niemal z grobową miną

Co do image to jak poprosiłam o doradzenie to dostałam 3 katalogi z fryzurami

1. Fryzury na ślub
2. Fryzury męskie
3. Fryzury dla dzieci

Ostatecznie bez modelowania skasowano mnie na 33 zł za podcięcie włosów i lekkie wycieniowanie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-01, 21:17   #5
karmelek :)
Przyczajenie
 
Avatar karmelek :)
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

ojj ja tez bym wyszla odrazu stamtad z krakowskiej nieźle,nieźle - teraz widzisz łaske robia ze w ogole cos zrobia ci na glowie ;D ja jednak zaryzykuje i pojde tutaj do tego kolo szewca ale wole nie mowic jej jak ma mnie obciac tylko wezme zdjecie ;]
jak poszlam ostatnio do image tez fryzjerka rzucila wspaniale haslo - 'to jak tniemy' ja,glupia,zaczelam jej tlumaczyc no ale z tego co widze po moich wlosach to nic jej nie wyszlo . zwariowac mozna a do jakiego sie fryzjera wybierasz w niedalekiej przyszlosci ? ;D
__________________
dieta Dukana - start 2o.o8.2o1o!

cel - 55 kg ...


25.o8.2o1o - ... kg ?
o1.o9.2o1o - ... kg ?
o8.o9.2o1o - ... kg ?
15.o9.2o1o - ... kg ?

karmelek :) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-21, 15:50   #6
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Witam
Tak sie składa że już znalazłam kilka dobrych fryzjerek w siemianowicach
Po pierwsze salon EXTAZY na starym bytkowie, obcinają tam dwie dziewczyny Ewelina i Aga i obie są świetne, maja dużo pomysłow, potrafią dobrać kolor i fryzurę, super!
Kolejny salon z którego równiez zawsze jestem zadowolona to studio 7, moja koleżanka farbuje u nich włoski i równiez zawsze jest zadowolona
Co do byłego evolution to rzeczywiście odradzam, moja siostra chciala na szybko fryzurkę zmienic no i sie skusiła, ale hahahah jak ją zobaczyłam to wybuchnełam śmiechem bo za 60 zł zrobiła z siebie pajaca, nawet nie nie była jakos ładnie uczesana tylko byle jak, mają drogo i tylko tyle.
Pozdrawiam i życzę udanych cięć
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 14:38   #7
joanna154
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

a co sądzicie o fryzjerze w Siemianowicach Śląskichxxxxxxx(przy głownym przystanku?) byłam juz w kilku salonach w Siemianowicach i przyznaje, ze nie jestem zadowolona, w Studio7 jest nie miła obsługa, i w dodatku nnie profesjonalna tak jak ich produkty, w LOREAL sa wygórowane ceny, Praktyczna Pani tez nie zachęca, tam słyszałam, że sa ceny do przyjęcia, z zewnątrz tez nie wygląda najgorzej, ale chcialam usłyszec ejszcze Wasze zdanie co do obługi i efektów

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-06-17 o 15:40 Powód: prosze zapoznac sie zasadami tego forum
joanna154 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-07-30, 20:31   #8
zetaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Od wielu lat mieszkam w Siemianowicach i mogę potwierdzić, że jest problem z fryzjerami. Jeżeli chodzi o Praktyczną Panią, to wnętrze jest do przyjęcia, strzygą przeciętnie, natomiast mają bardzo słabe farby (zniszczone włosy i nietrwały kolor). Jeżeli chodzi o ceny, to są dośc wygórowane - strzyżenie z myciem i modelowaniem kosztuje 40 zlotych. Kolejek raczej tam nie ma. Chyba, że w sobotę...
zetaa1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-16, 11:40   #9
ButterBear
Zakorzenienie
 
Avatar ButterBear
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 16 060
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cześć, ja w chodzę do fryzjera tylko w Siemianowicach.
Tak jak już wdziewczyny pisały, w Extazy na granicy Michałkowic i Bytkowa jest całkiem całkiem
Poza tym godny polecenia jest salon na 1-go Maja, na przeciwko kościoła, szczególnie p. Asia.
W obu salonach ceny są przystępne
Pozdrawiam
ButterBear jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-25, 21:16   #10
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cześć
jak wasze poszukiwania? ostatnio doszły mnie sluchy że gdzieś na końcu siemianowic jest jakiś fryzjer gdzie obcinają maszynką a nie nożyczkami, tylko zastanawiam sie gdzie dokładnie znajduje sie ten salon może ktoś wie?
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-31, 09:53   #11
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Znowu zaszłam do Studio Krakowska (na szczęście tylko na obcięcie grzywki, która i tak jest krzywa :/)

Byłam świadkiem tzw. "doraddzania". Na fotelu siedziała dziewczyna z kręconymi włosami, która chciała nową fryzurę na rozpoczęcie roku szkolnego i tak wyglądał dialog między fryzjerką a koleżanką klientki:

Koleżanka klientki: Może Pani coś doradzi, żeby miała jakąś fajną fryzurkę, może coś nowego?
Fryzjerka: No nie wiem, z kręconymi włosami nie da się za bardzo nic zrobić.
KK: może jakieś cieniowanie?
F: Kręconych włosów się nie cieniuje. Mogę ją obciąć prosto do ramion.
KK:....
(po chwili)
F: Wyprostować włosy?
KK: NIE!

Prawie z krzesła spadłam, jak fryzjerka usłyszała, że ma coś doradzić to miała minę spłoszonego zwierzęcia i migała się jak mogła, po czym obcięła dziewczynę od garnka do ramion i na dodatek zaproponowała wyprostowanie włosów, uh :/
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-09, 10:39   #12
aniqa28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Część dziewczyny mam ogromną prośbe moge prosic o namiary na fryzjera extazy na bytkowie. O dokładny adres i numer telefonu. Ide w sobote na wesele a muszę coś zrobić z włosami. Z góry bardzo dziękuje
aniqa28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 20:59   #13
aggi1982
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 11
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

032 220 12 48 salon EXTAZY ul Bytkowska 18 41 106 siemianowice
aggi1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:19   #14
ALICJA147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

najlepszą fryzjerką moim zdaniem jest kasia z salonu studio 7 w siemianowicach jest super naprawdę i w dodatku mają tam śmiesznie tanio polecam !!!!!!!!!!!
ALICJA147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 14:27   #15
ALICJA147
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez joanna154 Pokaż wiadomość
a co sądzicie o fryzjerze w siemianowicach śląskichxxxxxxx(przy głownym przystanku?) byłam juz w kilku salonach w siemianowicach i przyznaje, ze nie jestem zadowolona, w studio7 jest nie miła obsługa, i w dodatku nnie profesjonalna tak jak ich produkty, w loreal sa wygórowane ceny, praktyczna pani tez nie zachęca, tam słyszałam, że sa ceny do przyjęcia, z zewnątrz tez nie wygląda najgorzej, ale chcialam usłyszec ejszcze wasze zdanie co do obługi i efektów
jeśli chodzi o studio 7 w siemianowicach to chodzę tam od 3lat obsługa jest dla mnie bardzo miła zawsze wychodzę zadowolona a baleage w komplecie na moje długie włosy kosztuje tam 84zł z modelowaniem i strzyżeniem naprawde warto polecam wszystkim!!!
ALICJA147 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:14   #16
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Alicja jeszcze jeden post tej samej osoby ,a uznam to jako reklame.....i prosze nie pisac duzymi literami .
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-17, 15:16   #17
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Alicja-jeszcze jeden post tego salonu , uznam to jako reklame.....i prosze nie pisac duzymi literami .
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-11-30, 15:39   #18
ancik28
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Siemianowice Śl.
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

A ja polecam Studio Urody Salon AGA w siemianowicach na świerczewskiego obok lewiatana naprzeciwko cateringu .Fryzjerka Mirela jest serio profesjonalistką zna sie na rzeczy doradzi a jak trzeba to odradzi .Nie mają tanio ale serio warto .Najlepiej umawiac się telefonicznie .Ja jak chodze to tylko do Mireli .I zawsze jestem zadowolona !!!
ancik28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-10, 21:46   #19
Izka808
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Ja nie polecam salonu STYL w Michałkowicach na fabudzie, jest tam bardzo niemiła szefowa, która uważa się za niewiadomo kogo! A te ceny - drożej niż w centrum warszawy. Byłam u tej szefowej (która ponoć co tydzień imprezuje po siemianowickich melinach) na czyszczeniu twarzy - nie uwierzycie! Była pijana! Reszta personelu OK.

JUŻ NIGDY TAM NIE PÓJDE!
Izka808 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-13, 15:24   #20
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez aggi1982 Pokaż wiadomość
Witam
Tak sie składa że już znalazłam kilka dobrych fryzjerek w siemianowicach
Po pierwsze salon EXTAZY na starym bytkowie, obcinają tam dwie dziewczyny Ewelina i Aga i obie są świetne, maja dużo pomysłow, potrafią dobrać kolor i fryzurę, super!
Kolejny salon z którego równiez zawsze jestem zadowolona to studio 7, moja koleżanka farbuje u nich włoski i równiez zawsze jest zadowolona
Co do byłego evolution to rzeczywiście odradzam, moja siostra chciala na szybko fryzurkę zmienic no i sie skusiła, ale hahahah jak ją zobaczyłam to wybuchnełam śmiechem bo za 60 zł zrobiła z siebie pajaca, nawet nie nie była jakos ładnie uczesana tylko byle jak, mają drogo i tylko tyle.
Pozdrawiam i życzę udanych cięć
Ja też polecam salon Exstazy. Byłam tam dwa razy, pani Ewelina fachowo dobrała mi kolor włosów (wyglądam zdecydowanie lepiej niż wcześniej, kolor zdecydowanie mi pasuje i dobrze się w nim czuje) a także świetnie wycieniowała mi włosy. Na 100% do nich wrócę i pewnie będę ich wierną klientką przez lata
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-15, 11:40   #21
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
Ja też polecam salon Exstazy. Byłam tam dwa razy, pani Ewelina fachowo dobrała mi kolor włosów (wyglądam zdecydowanie lepiej niż wcześniej, kolor zdecydowanie mi pasuje i dobrze się w nim czuje) a także świetnie wycieniowała mi włosy. Na 100% do nich wrócę i pewnie będę ich wierną klientką przez lata
Ja niestety jestem rozczarowana po wizycie w salonie Extazy :/ Już dawno nie czekałam z takim utęsknieniem aż fryzjerka wreszcie przestanie ciąć moje włosy.

Ciągnęła mnie za włosy niemiłosiernie, cała głowa mnie bolała, mimo że chciałam tzw. komplet to nie umyła mi wlosów (sama upomniałam się o to, jak już wyciągała suszarkę). Na początku nawet nie zdążyłam dokładnie powiedzieć co bym chciała a jednym ruchem nożyczek poszło 15 cm włosów. Doradzania również nie było, usłyszałam tylko "Dobrze Pani robi, dlugie włosy nie są już modne" - chyba nie muszę wspominać, że fryzjerka miała włosy po pas

No nic, szukam dalej
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-20, 14:56   #22
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

kiedys chodzilam do super pani na swierczewskiego naprzeciwko chyba teraz salonu orange, zaraz na samym poczatku. ale pani wyjechala do irlandii i tak teraz sie zastanawiam gdzie isc...
mam wlosy po ciazy nieobcinane, nierowne bo poprzedni fryjer mial "fantazje"

co poradzicie? blagam, nie moge tak dluzej chodzic
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-28, 05:42   #23
Bardzo zadowolona
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

nieopłacona reklama

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-04 o 07:26
Bardzo zadowolona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 08:57   #24
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Fryzjer, z którego jestem zadowolona to Polok - salon Janusz na ul. Michałkowickiej. jest to jedyny fryzjer, który tnie włosy tak jak należy, wszyscy pozostali, u których byłam tylko machają nożyczkami. Polok obcina w taki sposób, że włosy ładnie się układają, nie strzępią się na końcach, obetnie tylko taką długość włosów ile mu się powie, trzeba mu zawsze dokładnie wytłumaczyć, jaką fryzurę chcesz mieć, czego oczekujesz i on się tego trzyma. Ceny też są przystępne. Włosy od kilku sezonów farbuję sama, tylko raz robiłam pasemka u niego i też było ok, ładne, trwałe kolory.
U pani Bożenki też byłam, niestety z obcięcia byłam niezadowolona, z farbowania - tak. Obcina bardzo tradycyjnie, nie umie wystopniować włosów, tylko je strzępi albo obcina wszystko w jednej lini i krzywo.
Ja mam trudne włosy, cienkie, niepoddające się, z tyłu jest ich dużo, z przodu za mało, zawsze tłumaczę fryzjerowi, że oczekuję fryzury, która optycznie zagęści włosy z przodu, nada wyraz twarzy, nie utworzy hełmu z włosów - i tylko Polok tak umie.
Nawet sławny Wajda i Margines w Katowicach, gdzie ceny są na prawdę wysokie nie umiał sobie poradzić z moimi włosami.
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-31, 10:45   #25
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

zawsze mam wrazanie ze te wypowiedzi ktorych autorka ma jeden post to reklama. pewnie sie nie myle
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 08:16   #26
Alicat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 17
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez katakumba Pokaż wiadomość
zawsze mam wrazanie ze te wypowiedzi ktorych autorka ma jeden post to reklama. pewnie sie nie myle
Pewnie nie
Też mam mało postów, ale nic nie zamierzam reklamować...
Mam nadzieję, że ktoś się jeszcze wypowie co do fryzjerów w Siemianowicach, najbardziej interesują mnie okolice Bytkowa właśnie. Kiedyś chodziłam do Evolution, ale ceny teraz tam są masakryczne, poza tym najlepsze fryzjerki już odeszły. Zastanawiam się nad tym Extazy, bo widzę parę dobrych opinii. A czy ktoś był u fryzjerki w Mega Fitness na Olimpijskiej?
Alicat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 11:14   #27
katakumba
Zakorzenienie
 
Avatar katakumba
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: bedlam
Wiadomości: 5 384
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

moja mama byla, ale ona ma proste wlosy w obsludze
ja bylam jak bylam na urlopie w michalkowicach na koscielnej, wystroj wnetrza no coz, ale same fryzjerki rewelacja.
__________________
swoje rady zwin w ciasny rulonik i rozwaz znaczenie slowa "czopek"

Haters gonna hate.
Potatoes gonna potate.



katakumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-02, 12:38   #28
wrobel4
Przyczajenie
 
Avatar wrobel4
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Moge cię zapewnić, że to nie reklama, tylko moja opinia. W evolution też byłam, bo mieszkam na Chemiku, więc wygoda zwyciężyła i to, że jest długo otwarty, a jak sie wraca z pracy po 17 to ma to znaczenie. Robiłam tam baleyage, kolory ładne, ale niestety włosy popalone i te ceny! Obcięcie starszne, krzywo i znowu garnek na głowie. Rzeczywiście są tam nowi fryzjerzy, więc może lepiej obcinają, ale ceny są na pewno takie same, a może i wyższe.
wrobel4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 16:52   #29
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez ANKA20 Pokaż wiadomość
Ja niestety jestem rozczarowana po wizycie w salonie Extazy :/ Już dawno nie czekałam z takim utęsknieniem aż fryzjerka wreszcie przestanie ciąć moje włosy.

Ciągnęła mnie za włosy niemiłosiernie, cała głowa mnie bolała, mimo że chciałam tzw. komplet to nie umyła mi wlosów (sama upomniałam się o to, jak już wyciągała suszarkę). Na początku nawet nie zdążyłam dokładnie powiedzieć co bym chciała a jednym ruchem nożyczek poszło 15 cm włosów. Doradzania również nie było, usłyszałam tylko "Dobrze Pani robi, dlugie włosy nie są już modne" - chyba nie muszę wspominać, że fryzjerka miała włosy po pas

No nic, szukam dalej
A która Pani Cię obcinała? Taka w ciemnych długich brązowych włosach, taka opalona?
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-03, 18:49   #30
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: Dobry fryzjer w Siemianowicach Śląskich ;]

Cytat:
Napisane przez kasienka.b Pokaż wiadomość
A która Pani Cię obcinała? Taka w ciemnych długich brązowych włosach, taka opalona?
Tak, dokładnie zraziłam się do wszelkich fryzjerów i póki co zapuszczam
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-03 16:53:49


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:07.