Miesiąc miodowy i podróż poślubna :) - Strona 15 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-16, 23:01   #421
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Miesiac Miodowy

A my jedziemy na Teneryfe , wczesniej w Planach były Karaiby no ale fundusze jednak nam na to w tym roku nie pozwalaja
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-17, 18:13   #422
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Miesiac Miodowy

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
A my jedziemy na Teneryfe , wczesniej w Planach były Karaiby no ale fundusze jednak nam na to w tym roku nie pozwalaja
Sysunia popatrz mam post pod Tobą hehe

My planujemy tydzień może Hiszpania, coś nie drogiego aby po prostu poleżeć poopalać dupinki i odpocząć od tego biegu marzą mi się dwie rzeczy pływanie z delfinami i jazda na wielbłądzie i następnym razem będzie Meksyk albo Egipt
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-21, 22:08   #423
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Miesiac Miodowy

Cytat:
Napisane przez ewurka Pokaż wiadomość
Sysunia popatrz mam post pod Tobą hehe

My planujemy tydzień może Hiszpania, coś nie drogiego aby po prostu poleżeć poopalać dupinki i odpocząć od tego biegu marzą mi się dwie rzeczy pływanie z delfinami i jazda na wielbłądzie i następnym razem będzie Meksyk albo Egipt

ehehe

No popatrz a ja mam takie samo marzenie delfiny a drugie to zobaczyc z bliska tygrysa i go pogłaskać
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 19:20   #424
ewurka
Wtajemniczenie
 
Avatar ewurka
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Kraków/UK
Wiadomości: 2 975
Dot.: Miesiac Miodowy

Cytat:
Napisane przez Sysunia_d Pokaż wiadomość
ehehe

No popatrz a ja mam takie samo marzenie delfiny a drugie to zobaczyc z bliska tygrysa i go pogłaskać
Tygrysa???? Oj nie jestem aż na tyle odważna wystarczy mi wielbłąd
__________________

* Aniołek 3.06.2010 [*]


słodkości





ewurka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:19   #425
kitek_fm
Rozeznanie
 
Avatar kitek_fm
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 890
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

W Tunezji jest kilka ogrodów zoologicznych, ja niestety nie byłam w tamtejszym zoo, ale widziałam zdjęcie koleżanki, która była na nim z przytulonym do niej tygrysem.

Sysunia - może więc kiedyś Twoje marzenie się zrealizuje.
__________________

kitek_fm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-07, 20:07   #426
laseczka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Gorąco polecam biuro podróży *** mają wiele ciekawych kierunków i nawet nie drogo sama leciałam z nimi na Teneryfę i było super!!

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-05-10 o 21:07 Powód: reklama
laseczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-08, 14:05   #427
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez laseczka86 Pokaż wiadomość
Gorąco polecam biuro podróży *** mają wiele ciekawych kierunków i nawet nie drogo sama leciałam z nimi na Teneryfę i było super!!
W koncu ktos poleca to biuro,bo na internecie jest mnostwo negatywnych opinii (głównie dotycza one "samodzielnego przelotu",przewodnikow i braku zgodnosci z programem)> czy mozesz napisac jak bylo u Ciebie?

Edytowane przez Taverney
Czas edycji: 2009-05-10 o 21:08
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-08, 14:21   #428
laseczka86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2
Smile Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Tak ja już wcześniej wspomniałam to byliśmy bardzo zadowoleni z pobytu na Teneryfie bardzo miała rezydentka lot bez żadnych opóźnień hotel dokładnie taki jaki był opisany w katalogu. Jeśli chodzi o cenę to warto czekać na oferty last minute wtedy można naprawdę na groszę kupić fajną wycieczkę... Także jeszcze raz polecam Pozdrawiam
laseczka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-09, 08:51   #429
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

to reklama, nie warto pytać.
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-10, 13:20   #430
kasienkakg
Zadomowienie
 
Avatar kasienkakg
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 352
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez ilonkaczapela Pokaż wiadomość
to reklama, nie warto pytać.
chyba masz racje,bo jakos wiecej wiadomosci ta osoba nie pisze. A jak wyslalam na priva z dokladniejszymi pytaniami o podroz,to przez przypadek Mama tej osoby byla akurat na tej wycieczce na ktora wybieram sie ja i oczywiscie bylo cudownie
Echhh a myslalam ze na tym forum nie ma takich sytuacji
kasienkakg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-11, 09:17   #431
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez kasienkakg Pokaż wiadomość
chyba masz racje,bo jakos wiecej wiadomosci ta osoba nie pisze. A jak wyslalam na priva z dokladniejszymi pytaniami o podroz,to przez przypadek Mama tej osoby byla akurat na tej wycieczce na ktora wybieram sie ja i oczywiscie bylo cudownie
Echhh a myslalam ze na tym forum nie ma takich sytuacji

Są i to nie tylko na tym forum.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-18, 20:39   #432
kasja123
Przyczajenie
 
Avatar kasja123
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 23
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Hej dziewczyny mam pytanie była może któras z was w Maroku w połowie sierpnia nie wiecie jak jest z pogoda z tego co widzialam to temp wynosi ok 26 stopni i sa opady deszczu konkretnie chodzi mi o miasto Agadir bo wiadomo, ze w glebi kraju jest cieplej:co nfused: Ach takie uroki zmarzlucha jak ja uwielbiam ekstramalne temperatury
Zastanawiam sie jeszcze nad Teneryfa, ale to bardziej europejski kraj nic nadzwyczajnego, kurcze wychodzi na to, ze nie da sie miec wszystkiego zalezalo mi na ladnej pogodzie w dniu slubu, a teraz nie moge spedzic swojej podrozy w jakims fajnym miejscu wyspy karaibskie, tajlandia, malediwy wszedzie deszcze masakra jakas nawet na Teneryfie wlasciwie sierpien to pora silnych wiatrow.....

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

A moze ktoras z was byla na Teneryfie dokladnie w sierpniu i moze sie wypowiedziec co do pogody.....
__________________
Zaręczyliśmy sie 07.03.2009

Sakramentalne "TAK" powiemy sobie...

http://suwaczki.slub-wesele.pl/20090808290214.html
kasja123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-19, 15:38   #433
ilonkaczapela
Zakorzenienie
 
Avatar ilonkaczapela
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 910
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Teneryfę znam niestety tylko na jesieni I to na razie nie z własnych doświadczeń. Wiem, że wtedy jest cieplutko, ale już nie upalnie I Teneryfę i Maroko poznam już niedługo, ale znowu będzie to jesień więc nic nie pomogę
ilonkaczapela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-23, 12:47   #434
edilaguna
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

heja ja osobiście proponuję krym, ale to bardziej dla osób, które wolą zrobić coś na własna ręke zamiast być prowadzonym na smyczy przez biuro podróży :P

półwysep krymski jest fantastycznym miejscem, położonym zupełnie niedalego, ma zarówno dzikie rejony (część stepowa) jak również turystyczne kurorty(jałta, ałupka)

zapraszam do zapoznania się z artykułem
podróż weselna krym


ja byłem właśnie na dziko, z namiotem i noclegami u miejscowych - rosyjskie klimaty (krym wydaje sie być bardziej rosyjski niż ukraiński - pomniki lenina, ludzie dumni z rosyjskiej potegi), olbrzymie pasma gór wpadające prosto do morza czarnego, delfiny na dziko przy pięknych piaszczystych plażach, wielkie klify, najpiękniejszy ogród-labirynt w ałupce, bakczysaraj itd ))))
edilaguna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 20:05   #435
agulenkaosw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

HEJ CHCIALABYM SIE ZAPYTAC CZY KTOS BYL W PODROZY POSLUBNEJ NA SRI LANCE PROSZE O JAKIES ZDJECIA agulenkaosw@wp.pl

no i jakie wrazenia???

---------- Dopisano o 21:05 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Hejka
mam pytanie jesli ktoś byl w podrozy poslubnej na SRI LANCE ,moglby mi opowiedziec troche jak bylo,jakie plaze???ladne ??
hmm moze ktos by mogl mi na aadres emaila wyslac pare zdjec agulenkaosw@wp.pl
agulenkaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-18, 13:05   #436
michel82
Wtajemniczenie
 
Avatar michel82
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2 619
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

My w naszą podróż poślubną wybraliśmy się do Tunezji, do miasta Hammamet. Cudowny tydzień we dwoje. Trochę zwiedzaliśmy, trochę poleniuchowaliśmy. Było super. Polecam wykupić u rezydenta dwudniową wycieczkę na Saharę. Przejażdżkę wielbłądem przez pustynię i jeepem trasę rajdu Paryż Dakar. Niezapomniane przeżycie.
__________________
Razem od 14.02.2006
Mąż i żona 26.09.2009
Mama Aniołków [*]14.02.2010[*]15.01.2011


Maja jest już z nami
08.04.2012
michel82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-20, 21:33   #437
Jessie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 21
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

My na nasz miesiac miodowy wybieramy sie do Kenii Dwa tygodnie, 2 safari polaczone z wylegiwaniem sie na plazy z widokami na Ocean Indyjski...bajka:ju pi: Niech ten czas szybko leci do wrzesnia
Jessie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-21, 09:24   #438
agulenkaosw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Wink Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Hej ja we wrzesnniu mam slub planujemy leciec na podroz poslubna na 2tyg na Sri Lanke moze ktoś leci też wiadomo lepiej leciec wieksza grupa dlatego ,ze te przesaiadki i wogole....? jak ktos mysli o Sri Lance wrzesniu czy pazdziernik 2010 rok prosze o kontakt na gg 4659705 albo emaila agulenkaosw@wp.pl
agulenkaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-14, 09:54   #439
molka11
Rozeznanie
 
Avatar molka11
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 634
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez Jessie Pokaż wiadomość
My na nasz miesiac miodowy wybieramy sie do Kenii Dwa tygodnie, 2 safari polaczone z wylegiwaniem sie na plazy z widokami na Ocean Indyjski...bajka:ju pi: Niech ten czas szybko leci do wrzesnia
uuu bardzo egzotycznie. Byliście z biura podróży?
__________________

molka11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-18, 13:47   #440
martinka_81
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 137
GG do martinka_81
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

a moze Malediwy?

http://www.podrozposlubna.net/
martinka_81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-18, 17:51   #441
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez kasja123 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny mam pytanie była może któras z was w Maroku w połowie sierpnia nie wiecie jak jest z pogoda z tego co widzialam to temp wynosi ok 26 stopni i sa opady deszczu konkretnie chodzi mi o miasto Agadir bo wiadomo, ze w glebi kraju jest cieplej:co nfused: Ach takie uroki zmarzlucha jak ja uwielbiam ekstramalne temperatury
Zastanawiam sie jeszcze nad Teneryfa, ale to bardziej europejski kraj nic nadzwyczajnego, kurcze wychodzi na to, ze nie da sie miec wszystkiego zalezalo mi na ladnej pogodzie w dniu slubu, a teraz nie moge spedzic swojej podrozy w jakims fajnym miejscu wyspy karaibskie, tajlandia, malediwy wszedzie deszcze masakra jakas nawet na Teneryfie wlasciwie sierpien to pora silnych wiatrow.....

---------- Dopisano o 21:39 ---------- Poprzedni post napisano o 21:38 ----------

A moze ktoras z was byla na Teneryfie dokladnie w sierpniu i moze sie wypowiedziec co do pogody.....


Ja byłam na podróży poślubnej na Teneryfie pod koniec sierpnia w południowej cześći. Polecam ale tą część południowa bo na pólnocy pogoda jest gorsza tam nie jest tak upalnie - piekna wyspa , urocza , tajemnicza, mozna sie w niej zakochać. Pogoda była cudowna , gorąco 29 stopni , woda cieplutka , plaze piekne. Mam nadzieje ze jeszcze kiedys tam wrócimy !

---------- Dopisano o 18:51 ---------- Poprzedni post napisano o 18:48 ----------

Cytat:
Napisane przez kitek_fm Pokaż wiadomość
W Tunezji jest kilka ogrodów zoologicznych, ja niestety nie byłam w tamtejszym zoo, ale widziałam zdjęcie koleżanki, która była na nim z przytulonym do niej tygrysem.

Sysunia - może więc kiedyś Twoje marzenie się zrealizuje.
Nie wykluczam bo z delfinami mi sie spełniło
__________________
25.07.2009 - Nasz Cudowny Dzień - Ślub

http://www.slub-wesele.pl/suwaczki/200304251135.png

17.11.2010 urodził sie nasz Skarbek
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 13:59   #442
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

A my jedziemy do RPA i Mozambiku. Na safari pod namioty i na nurki oczywiscie)) Manty nam sie marza.... w drodze powrotnej Kruger National Park)) juz sie nie moge doczekac)))) (3 miesiace to go:P)
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 15:51   #443
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

ewka, zazdroszczę takiej podróży. Jedziecie z biurem, czy na własną rękę?
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 19:36   #444
6000ewka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 35
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez Taverney Pokaż wiadomość
ewka, zazdroszczę takiej podróży. Jedziecie z biurem, czy na własną rękę?
jedziemy z holenderskim biurem shap shap, zajmujacym sie niskobudzetowymi wycieczkami po afryce i nie tylko. Ta czesc Afryki jest nieco niepewna coby jechac na wlasna reke.... Warunki nieco spartanski ale za to codziennie bedziemy sie budzic w innym miejscu))))) Juz sie nie moge doczekac, jutro lecimy na szczepienia)))
pzdr
6000ewka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-29, 18:21   #445
agulenkaosw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 18
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

jednak stwierdzilismy ze na malediwy nie , na sri lanke lecimy moze ktos tez akurat LECI we wrzesniu lub pazdziernik na SRI LANKE 2010??gg 4659705 albo email agulenkaosw@wp.pl
agulenkaosw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-01, 10:28   #446
Paulizia
Wtajemniczenie
 
Avatar Paulizia
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 795
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

A my dzisaj idziemy do Biura Podrozy wykupic wczasy do Mexico Cancun!!!!! Ale dopiero chcemy leciec w padzierniku, mimo ze slub w maju. To nic. Kwalifikujemy sie jeszcze na oferte dla Nowozencow z dodatkowymi benefitami!!!! Jejku jejku, ale jestem podekscytowana!
__________________
''...Look at me! I Just can’t believe what they’ve done to me. We could never get free. I just wanna be! I just wanna dream...''
Paulizia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-14, 17:30   #447
robazka
Raczkowanie
 
Avatar robazka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 149
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

A my zastanawiamy się nad czymś naprawdę szalonym typu wspinaczka na Annapurnę - dziesiąty co do wielkości szczyt ziemi. Ślub i wesele będą raczej skromne, więc zostanie dość duży fundusz do rozdysponowania opcja druga to Indie+Nepal
Rodzice pewnie chwycą się za głowy co też ja wymyśliłam

---------- Dopisano o 18:30 ---------- Poprzedni post napisano o 18:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Paulizia Pokaż wiadomość
A my dzisaj idziemy do Biura Podrozy wykupic wczasy do Mexico Cancun!!!!! Ale dopiero chcemy leciec w padzierniku, mimo ze slub w maju. To nic. Kwalifikujemy sie jeszcze na oferte dla Nowozencow z dodatkowymi benefitami!!!! Jejku jejku, ale jestem podekscytowana!
Ale super! Meksyk jest cudowny, nie byłam osobiście, ale tata był i widziałam film - po prostu szczena opada Jeśli można prosić na priv ile taka przyjemność Was kosztuje i z jakiego biura?
Tak dalekie wojaże to wolałabym ze sprawdzonym biurem
__________________
"Wierność psa zależy niekiedy od wytrzymałości smyczy"
robazka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-18, 17:03   #448
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Tak czytam i czytam..... powódź pozbawiła mnie pracy przez najbliższe dni, więc postanawiam się dołączyć do dyskusji, bo mam trochę wolnego czasu

Witam Was Wszystkie

Szalone pomysły macie <wow> Ja w podróży poślubnej byłam w Turcji. Niestety nie jestem z niej zadowolona ach te Turki, przepraszam, ale to przez tubylców mam kiepskie wspomnienia z podróży poślubnej....

Najważniejsze, że byłam z mężem hihihihihi, no i że wzięliśmy ze sobą stroje ślubne i mamy fotki w ładnym plenerze
Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 15:35   #449
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

A ja Wam polecam www.safari.travel.pl zawsze służą pomocą i wybierają najlepsze oferty
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-24, 14:05   #450
evelina.00
Raczkowanie
 
Avatar evelina.00
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: wawa
Wiadomości: 327
Dot.: Podróż poślubna

Cytat:
Napisane przez Joanna Brach Pokaż wiadomość
hej,
my w dzien po slubie jedziemy w podroz do Tajlandii

Za cały miesiac wraz z przelotem i pobytem na miescu w niesamowitym 4**** hotelu płacimy po 6500 od osoby!! moim zdaniem to super tanio
Jak na miesięczny wyjazd to bardzo tanio, tylko mi by sie nie chcialo az miesiąc być na takiej wycieczce dla mnie 2 tyg to max.

My byliśmy tuż po ślubie na Rodos ale to był taki wypad ze znajomymi, na podróż pojechaliśmy tylko we dwoje na Sri Lanke.

---------- Dopisano o 15:05 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez Jessie Pokaż wiadomość
My na nasz miesiac miodowy wybieramy sie do Kenii Dwa tygodnie, 2 safari polaczone z wylegiwaniem sie na plazy z widokami na Ocean Indyjski...bajka:ju pi: Niech ten czas szybko leci do wrzesnia

Wrzesień to troche za wcześnie będzie Wam padało bo to czas małej pory deszczowej która kończy się pod koniec października. Ale Kenia jest bajeczna, najlepsze miejsce w jakim byłam. Malediwy nawet mi się tak nie podobały.
__________________
"bo prawdziwej miłości nawet małżeństwo nie zaszkodzi"

mama Aniołka 28.01.2010
evelina.00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 10:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:46.