Miesiąc miodowy i podróż poślubna :) - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-10-30, 12:44   #481
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez flashka86 Pokaż wiadomość
Chorwacja jest cudowna i na pewno warta zobaczenia. Następny urlop tylko tam, ale mam nadzieje że minimum na dwa tygodnie
To super my jeszcze nie byliśmy w Chorwacji. Ale zakochaliśmy się w Grecji
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 19:37   #482
czoko1989
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: sierakowice- pomorskie
Wiadomości: 223
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Ja strasznie żałuje, ze tak późno dowiedziałam się o tej ofercie, bo jestem już chwile po ślubie. Ale może spodoba się jakiejś przyszłej żony
Unity line ma świetną ofertę dla nowożeńców.
Sami spójrzcie
http://www.unityline.pl/oferta/ofert...dla_nowozencow
czoko1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-06, 11:59   #483
Izabela Polanka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Witam wszystkich. Poczytałam komentarze i się zdziwiłam, że mnóstwo jest kłopotów z podróżami.
Mój mąż jest ze Sri Lanki, i właśnie tam mieliśmy podróż poślubną, oraz kilka dni na Malediwach. Było niesamowicie!
Kilka tylko lat póżniej postanowiliśmy otworzyć biuro podróży do tych 2 miejsc, Sri Lanka i Malediwy, ponieważ jesteśmy oczarowani ich pięknem. Tylko, że my nie robimy tak jak inne biura podróży, nie oszukujemy, nie wymyślamy niestworzonuch historyjek, i na pewno nie zbankrutujemy! My organizujemy wycieczki szyte na miarę, a nie jak inni

wycieczki churtowe, gdzie nie dba sie o klienta indywidualnie, tylko jako członka grupy, jednedo z 1000 tys.
Oprócz tego, jako, że mieszkamy we Wielkiej Brytani, która jest jednym z najbardziej regulowany państw, jest niemożliwe aby można było oszukiwać klientów.
Ok, te dwa kraje nie są najtańsze, ale za to bardzo egzotyczne. Możemy zorganizować wycieczkę objazdowa przez kilka dni a resztę na plaży. Albo tylko na plaży. Znamy tam większość hoteli i we większości sami bylismy. Więc nie sprzedajamy kota w worku
Zobacz więcej informacji na

http://www.polankatravel.com
A to taka krótka reklama :
Podróże poślubne

Urok Sri Lanki oraz Malediwów sprawią, że tu doznasz nizapomnianych wrażeń oraz przeżyjesz cudowne chiwile z Twoja ukochaną osobą.

Na Sri Lance możesz doznać wiele ciekawych przeżyć, gdyż jest tu niezliczona ilość atrakcji. Mogą państwo przylecieć sie balonem, lub przejechać na słoniu przy zachodzie słońca. Lekcje nurkowania, serfowania oraz nauka gotowania przepysznych curry to tylko kilka z propozycji, które Polanka Travel zorganizuje dle pary młodej.

Jeśli szukają państwo przygód to oferujemy luksusowe chatki hotelowe znajdujące sie w sercu dżungli! Możemy również zorganizowac pokoje na drzewie, nad oceanem, lub w górach. Z nami wszyskie opcje są możliwe. Polecamy również masaże oraz spa dla nowożeńców.

Malediwy są z kolei miejscem na 100% odpoczynek. Idealna opcja na podróż poślubną. Luksus, białe piaski, słońce i Ocean Indyjsk i Wy.
Możemy bez jakichkolwiek problemów zorganizować Waszą podróż poślubną w obu krajach.

Polanka travel oferuje podróże poślubne ktore zaprojektuhemy wyłącznie dla Was. Wejdź na naszą stronę, Polanki Travel , aby zobaczyc jedna z naszych propzycji. Mozemy zmienic I dopasowac wszystko do Panstwa zainteresowan. Współpracujemy z wieloma hotelami od super luksusowych I ekskluzywnymi do małych chatek. Prosimy pytać i sugerować czym państwo są zainteresowani a my doradzimy wam najlepszą opcję.

Izabela Polanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-07, 09:02   #484
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

To nie jest portal reklamowy
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-16, 20:58   #485
ciassteczkowa
Rozeznanie
 
Avatar ciassteczkowa
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 750
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Kochane jako że jestem tuż przed ślubem bo 4 maja dokładnie zmienie stan cywilny, mam pytanie gdzie w miarę tanio można polecieć na tydzień max 2 tygodnie (lub dojechać własnym samochodem) na wczasy?? myślałam nad Bułgarią?? Chorwacją?? Turcją?? Tunezją?? lub Egiptem?? nie chcę wylegiwać się nad basenem tylko nad morzem
a do tego jakby można było bardzo okazjonalnie jakieś "podróbki" ubrań i dodaktów kupić to bym była nie w 7 ale w 17 niebie tylko nie wiem gdzie
chcielibyśmy wydać po max 2500tys od osoby?? im mniej tym lepiej

aha i jesli chodzi o miesiące to koniec koniec czerwca lub lipiec

Edytowane przez ciassteczkowa
Czas edycji: 2013-01-16 o 20:59 Powód: dopisek
ciassteczkowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 08:55   #486
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Kochane jako że jestem tuż przed ślubem bo 4 maja dokładnie zmienie stan cywilny, mam pytanie gdzie w miarę tanio można polecieć na tydzień max 2 tygodnie (lub dojechać własnym samochodem) na wczasy?? myślałam nad Bułgarią?? Chorwacją?? Turcją?? Tunezją?? lub Egiptem?? nie chcę wylegiwać się nad basenem tylko nad morzem
a do tego jakby można było bardzo okazjonalnie jakieś "podróbki" ubrań i dodaktów kupić to bym była nie w 7 ale w 17 niebie tylko nie wiem gdzie
chcielibyśmy wydać po max 2500tys od osoby?? im mniej tym lepiej

aha i jesli chodzi o miesiące to koniec koniec czerwca lub lipiec

Jak jesteś zainteresowana to się odezwij do mnie na priv lub na gg to Ci poszukam czegoś
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 10:22   #487
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Kochane jako że jestem tuż przed ślubem bo 4 maja dokładnie zmienie stan cywilny, mam pytanie gdzie w miarę tanio można polecieć na tydzień max 2 tygodnie (lub dojechać własnym samochodem) na wczasy?? myślałam nad Bułgarią?? Chorwacją?? Turcją?? Tunezją?? lub Egiptem?? nie chcę wylegiwać się nad basenem tylko nad morzem
a do tego jakby można było bardzo okazjonalnie jakieś "podróbki" ubrań i dodaktów kupić to bym była nie w 7 ale w 17 niebie tylko nie wiem gdzie
chcielibyśmy wydać po max 2500tys od osoby?? im mniej tym lepiej

aha i jesli chodzi o miesiące to koniec koniec czerwca lub lipiec
Ja polecam Grecje byliśmy 3 lata temu i zakochaliśmy się w niej a na podróż poślubną planujemy Wysypy Kanaryjskie
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-19, 15:36   #488
agi_1988
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 73
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
Ja polecam Grecje byliśmy 3 lata temu i zakochaliśmy się w niej a na podróż poślubną planujemy Wysypy Kanaryjskie
Kanary fajnie organizacją naszego miesiąca miodowego ma zająć się się mój TŻ i też jestem ciekawa co wymyśli byliśmy już razem w Hiszpanii było pięknie więc jakby zabrał mnie drugi raz w to samo miejsce też bym się nie obraziła
agi_1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-20, 11:32   #489
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez agi_1988 Pokaż wiadomość
Kanary fajnie organizacją naszego miesiąca miodowego ma zająć się się mój TŻ i też jestem ciekawa co wymyśli byliśmy już razem w Hiszpanii było pięknie więc jakby zabrał mnie drugi raz w to samo miejsce też bym się nie obraziła
O, to fajnie a kiedy bierzecie ślub?
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-01, 19:50   #490
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez ciassteczkowa Pokaż wiadomość
Kochane jako że jestem tuż przed ślubem bo 4 maja dokładnie zmienie stan cywilny, mam pytanie gdzie w miarę tanio można polecieć na tydzień max 2 tygodnie (lub dojechać własnym samochodem) na wczasy?? myślałam nad Bułgarią?? Chorwacją?? Turcją?? Tunezją?? lub Egiptem?? nie chcę wylegiwać się nad basenem tylko nad morzem
a do tego jakby można było bardzo okazjonalnie jakieś "podróbki" ubrań i dodaktów kupić to bym była nie w 7 ale w 17 niebie tylko nie wiem gdzie
chcielibyśmy wydać po max 2500tys od osoby?? im mniej tym lepiej

aha i jesli chodzi o miesiące to koniec koniec czerwca lub lipiec
Za te pieniądze trudno ci będzie coś znaleźć bo to początek sezonu. W krajach typu Chorwacja, Węgry stawki są wtedy wysokie i co tydzień wyższe. Na 14 dni bym się nie napalała. Poczytaj dobrze w przewodnikach bo nie wszędzie gdzie jest ciepło i pięknie da się siedzieć na plaży bo np bardzo wieje, albo nie można wchodzić do wody (meduzy, rekiny itp...) Z własnego doświadczenia powiem, że 14 dni to bardzo długo i się nudzi, szczególnie jeśli się nie zwiedza. My byliśmy na Lanzarocie (wyspy kanaryjskie). Pupy nie urywa, ale nie było tak źle, tyle, że wyspa mała zwiedziliśmy wszystko w jeden tydzień (sami samochód wynajęliśmy). Warto czytać opinie o hotelach. Aha, koszt na osobę 2500 zł bez fajerwerków (czyt. standard) w last minute.
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2013-02-01 o 19:53
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-03, 11:03   #491
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

ciassteczkowa ja polecam biuro Ok services (www.okservices.pl). Oni mają niedrogie wczasy jest właśnie Chorwacja, Bułgaria i Grecje my byliśmy z tego biuro w Grecji i wszystko było w porządku, polecam
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-04, 09:09   #492
kuleczka777
Zakorzenienie
 
Avatar kuleczka777
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: B.....o
Wiadomości: 6 392
GG do kuleczka777
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Waniliova chyba żartujesz przecież to jest biuro powiązane z upadłym biurem w tamtym roku.
__________________
Szczęśliwe małżeństwo to takie, w którym mąż rozumie każde słowo, którego żona ... nie wypowiedziała.

http://www.suwaczki.com/tickers/fdqg6c7e8qnfz160.png
kuleczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-04, 10:18   #493
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez kuleczka777 Pokaż wiadomość
Waniliova chyba żartujesz przecież to jest biuro powiązane z upadłym biurem w tamtym roku.
Nie wiedziałam...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-08, 16:34   #494
itii
Raczkowanie
 
Avatar itii
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 46
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Nie wiem czy kraje islamskie (Turcja, Egipt, Maroko) to dobry pomysł na podróż poślubną. Chodzi mi przede wszystkim o panującą tam tradycję. Całować się i obściskiwać się (przecież tak bardzo to lubimy miejscach publicznych (np. Maroko) po prostu nie wypada. Co innego, jeśli moczymy się cały czas w zamkniętym basenie hotelowym *****
My wybraliśmy kraj przyjazny, który nawet ogłasza się jako raj dla Nowożeńców, nieislamski i niehiszpański (bo hiszpański słabo znamy, a zawsze w podróżach zależy nam na chociaż minimalnym kontakcie z miejscowymi. Poza tym kumpela przebywająca w Ameryki Południowej raczej odradzała wyjazd tam bez znajomości języka- niestety albo miejscowi Cię oleją, albo oszukają). AP za rok.
No i zaplanowaliśmy sami (czy my w ogóle planujemy? , że na początku trochę pozwiedzamy, potem poleżymy a jak nam się znudzi leżenie znów pozwiedzamy
Wyszło tak fajnie, że oszczędności z kilku lat pójdą na wesele (max.40os) i jeszcze zostanie na fajną podróż poślubną i na dalsze życie
Otuchy dla wszystkich wiosennych Panien Młodych!
itii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-09, 07:26   #495
Bika83
Zakorzenienie
 
Avatar Bika83
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 011
GG do Bika83
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
ciassteczkowa ja polecam biuro Ok services (www.okservices.pl). Oni mają niedrogie wczasy jest właśnie Chorwacja, Bułgaria i Grecje my byliśmy z tego biuro w Grecji i wszystko było w porządku, polecam
Oj, ja bardzo odradzam tę firmę przeżyłam z nimi horror, nie będę tu opisywać, wystarczy sobie wygooglować opinie o ok services
__________________
01.05.2007
01.08.2008
18.07.2009
07.02.2012 II
21.10.2012 Emilka
20.04.2014 II
17.12.2014 Jaś

Emilka
Jaś


Bika83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-12, 16:25   #496
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Cytat:
Napisane przez Bika83 Pokaż wiadomość
Oj, ja bardzo odradzam tę firmę przeżyłam z nimi horror, nie będę tu opisywać, wystarczy sobie wygooglować opinie o ok services
Hm, my bardzo miło wspominamy tę firmę... nie mieliśmy żadnych przykrości...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-24, 20:52   #497
waniliowa sowa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 1
Dot.: Podróż poślubna

Razem z narzeczonym planujemy, bo ślub już w kwietniu Marzą mi się wyspy kanaryjskie, a mój przyszły mężuś koniecznie chce do Afryki i to bardziej na południe niż Tunezja na przykład. Pewnie będą jeszcze o to boje Co do biura to pewnie BeeFree bo już z nimi byłam i byłam zadowolona. Nie mogę się już doczekać!
waniliowa sowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-25, 08:42   #498
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Podróż poślubna

Cytat:
Napisane przez waniliowa sowa Pokaż wiadomość
Razem z narzeczonym planujemy, bo ślub już w kwietniu Marzą mi się wyspy kanaryjskie, a mój przyszły mężuś koniecznie chce do Afryki i to bardziej na południe niż Tunezja na przykład. Pewnie będą jeszcze o to boje Co do biura to pewnie BeeFree bo już z nimi byłam i byłam zadowolona. Nie mogę się już doczekać!
Fajny nick

Nam też marzyły się Wyspy Kanaryjskie, ale chyba zmienimy je na Turcję zobaczymy jeszcze ślub w czerwcu, a w podróż chcemy pojechać w drugiej połowie sierpnia hm, ja nie słyszałam jeszcze o tym biurze
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 12:46   #499
Miss L
Raczkowanie
 
Avatar Miss L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 115
Dot.: Gdzie w podróż poslubna?

Cytat:
Napisane przez iwciunia Pokaż wiadomość
Ja biorę ślub dopiero za dwa lata, ale juz wiem gdzie pojedzimy Do Paryża OCZYWISCIE
My wybralismy sie do Paryza, glownie ze wzgledu na to, ze jest blisko i po slubie mielismy juz zaledwie kilka dni urlopu do wykorzystania. Szczerze mowiac, odfajkowalismy ten Paryz i nie sadze zebysmy sie tam jeszcze raz wybrali kiedykolwiek
__________________
Miss L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 13:32   #500
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Gdzie w podróż poslubna?

Cytat:
Napisane przez Miss L Pokaż wiadomość
My wybralismy sie do Paryza, glownie ze wzgledu na to, ze jest blisko i po slubie mielismy juz zaledwie kilka dni urlopu do wykorzystania. Szczerze mowiac, odfajkowalismy ten Paryz i nie sadze zebysmy sie tam jeszcze raz wybrali kiedykolwiek
O, nic ciekawego w Paryżu? To tak jak ja byłam zawiedziona Londynem - przereklamowany ale każdy lubi coś innego

My w podróż poslubną chcemy polecieć do Turcji wcześniej myśleliśmy nad Wyspami Kanaryjskimi, zobaczymy jeszcze gdzie nas wywije
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-04, 20:06   #501
Miss L
Raczkowanie
 
Avatar Miss L
 
Zarejestrowany: 2013-06
Lokalizacja: Liverpool
Wiadomości: 115
Dot.: Gdzie w podróż poslubna?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O, nic ciekawego w Paryżu? To tak jak ja byłam zawiedziona Londynem - przereklamowany ale każdy lubi coś innego

My w podróż poslubną chcemy polecieć do Turcji wcześniej myśleliśmy nad Wyspami Kanaryjskimi, zobaczymy jeszcze gdzie nas wywije
Nie twierdzę, że nic ciekawego, ale jak tylko wysiedliśmy z Eurostara ukazał nam się zupełnie inny świat. Wszędzie bardzo niebezpiecznie. Nie spodziewaliśmy się ujrzeć takiego brudu na ulicach czy w niektórych sklepach, nie wspominając już o bezdomnych.
Autentycznie baliśmy się wracać do hotelu późnym wieczorem.
__________________
Miss L jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-05, 12:35   #502
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Gdzie w podróż poslubna?

Cytat:
Napisane przez Miss L Pokaż wiadomość
Nie twierdzę, że nic ciekawego, ale jak tylko wysiedliśmy z Eurostara ukazał nam się zupełnie inny świat. Wszędzie bardzo niebezpiecznie. Nie spodziewaliśmy się ujrzeć takiego brudu na ulicach czy w niektórych sklepach, nie wspominając już o bezdomnych.
Autentycznie baliśmy się wracać do hotelu późnym wieczorem.
O, nie wiedziałam, że Paryż taki jest...
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 09:40   #503
atsenka
Zadomowienie
 
Avatar atsenka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 411
Dot.: Gdzie w podróż poslubna?

Cytat:
Napisane przez Waniliova Pokaż wiadomość
O, nie wiedziałam, że Paryż taki jest...
Zalezy ktora dzielnica Paryza W Warszawie tez znajdzie sie niebezpieczna ulica. Ja jestem Paryzem zachwycona i napewno tam wroce nie raz. Jak sie kupuje wycieczke do Paryza, trzeba zobaczyc w jakiej dzielnicy sie bedzie mieszkalo. Brudu czy smieci tez nigdzie nie widzialam.
__________________
Świat jest książką i ci, którzy nie podróżują, czytają tylko jedną stronę 💖


Instagram
http://instagram.com/through_the_world_
atsenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-06, 09:47   #504
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Gdzie w podróż poslubna?

Cytat:
Napisane przez atsenka Pokaż wiadomość
Zalezy ktora dzielnica Paryza W Warszawie tez znajdzie sie niebezpieczna ulica. Ja jestem Paryzem zachwycona i napewno tam wroce nie raz. Jak sie kupuje wycieczke do Paryza, trzeba zobaczyc w jakiej dzielnicy sie bedzie mieszkalo. Brudu czy smieci tez nigdzie nie widzialam.
Racja, wszędzie są różne dzielnice
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-02, 12:08   #505
Waniliova
Zakorzenienie
 
Avatar Waniliova
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4 785
Dot.: Miesiąc miodowy i podróż poślubna :)

Co powicie na podróż poślubną w Turcji? dokładnie Bodrum... chętnie dowiem się czegoś o tym miejscu
__________________
Szczęśliwa mężatka od 14.06.2014 D.
Waniliova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 12:27   #506
Polcia1410
Raczkowanie
 
Avatar Polcia1410
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 33
Dookoła świata PMka z TŻtem już lata!

Cześć Dziewczyny!

Założyłam nowy wątek, bo widziałam, że nie ma żadnego o podróży poślubnej i nie wiem dlaczego Gdzie się wybieracie? I od razu po ślubie, czy trochę czekacie? A może rezygnujecie z podóży??? Czy przygotowania slubne sa zbyt pochlaniajace?

Jak to jest u Was?
__________________
"Nie mów nic. Kocha się za nic. Nie istnieje żaden powód do miłości. " Paulo Coelho

Razem: od 14.02.2012
Zaręczyny: 05.12.2013
Ślub: 31.05.2014
Polcia1410 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:03   #507
fusiacola
Wtajemniczenie
 
Avatar fusiacola
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2 499
Dot.: Dookoła świata PMka z TŻtem już lata!

o fajny temat sama się jeszcze nie przymierzam do załatwiania niczego związanego z podróżą poślubną, bo mam sporo czasu, ale chętnie dowiem się jak to ogarniają inne PM'ki My w zasadzie nie wybraliśmy jeszcze miejsca, myślimy wybrać się w czwórkę: razem z bliskimi przyjaciółmi, którzy mają ślub 2 tyg po nas

Podobno najczęściej na miesiąc miodowy wybierane są wysepki na Cykladach i egzotyczne plaże
__________________

fusiacola jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 14:13   #508
TysiaBB1989
Rozeznanie
 
Avatar TysiaBB1989
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 787
Dot.: Dookoła świata PMka z TŻtem już lata!

naszym marzeniem jest pojechać w podróż poślubna do Tajlandii.....

My bierzemy ślub 25.10 i chcemy pojechać tam w grudniu po wigilii i wrócić w styczniu. Bierzesz kilka dni a wolne ok 3 tygodnie
A w Tajlandii pogoda idealna w tym czasie .

__________________
Razem
Weselicho 2014-10-25
TysiaBB1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 16:39   #509
Liana
Zadomowienie
 
Avatar Liana
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 321
Dot.: Dookoła świata PMka z TŻtem już lata!

My zapewne polecimy do Japonii, ewentualnie na drugim miejscu rozważamy piękną rajską plażę .... tylko nie wiemy gdzie
Liana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-12-08, 21:31   #510
Ad rem
Zadomowienie
 
Avatar Ad rem
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 656
Dot.: Dookoła świata PMka z TŻtem już lata!

My najchętniej zrobilibyśmy Eurotrip, albo sru do Barcelony Ale nie wykluczam, ze skończy się na Zakopanem i tygodniowym łażeniu po górach
__________________
You're mad. Bonkers. Off your head... but I'll tell you a secret... all of the best people are.

30.08.2014
Nasz Dzień

Ad rem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-12 10:25:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:03.