BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym! - Strona 128 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-02-08, 10:29   #3811
margop
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Miasto Warsa i Sawy
Wiadomości: 629
GG do margop
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Miminka73 Pokaż wiadomość
Chyba rzeczywiście lepszy jest ebay lub allegro . Ale najchętniej poszłabym normaalnie do sklepu i spokojnie wybrala sobie cos odpowiedniego,bo jestem zupelnie skołowana
Nie wiem jaki BB cream wybrać. Zdecydowalam sie wtedy w listopadzie na Skin 79 Orient... ,a teraz przeczytalam ,że czasem zapycha...Teraz czekam na D. Jart ,ale po perypetiach z Pink Melon wątpię czy dojdzie. Wybór więc ciągle przede mna.
Może ktos moglby jeszcze cos mi doradzic. Mam mieszana, sklonna do wyprysków, wrażliwa i dojrzała cere-po 30tce. Bardzo zalezy mi na BB creamie, bo z tego, co tu przeczytalam bylby dla mnie super. Tylko ktory ???
Kup sobie na allegro próbkę czy próbki. Jest tego teraz trochę w coraz niższej cenie. Spróbuj a potem będziesz się zastanawiać nad pełnowymiarowym. Tak najprościej i najszybciej. Jak znajdziesz coś dla siebie to sobie wtedy zamówisz gdzieś całe opakowanie, chociażby na ebay. Uważam, że całkiem dobry jest Lioele. Krycie według mnie podobne do Misshy PC ale lżejszy. Mam cerę mieszaną. Missha jest ok ale przebywając dłużej w ciepłym pomieszczeniu powoduje błyszczenie strefy T. Lioele jest bardziej suchy, przede wszystkim BS. Krycie i trwałość podobne. BS trochę ciemniejszy u mnie od Misshy PC 21 ale po chwili pięknie się dopasowuje.
margop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 10:38   #3812
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, mam pytanie. Czy to jest jedno i to samo tylko inne opakowanie i gramatura? :

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=320592511551

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=320381832913

Miałam mini seta,
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=320651956622
i mnie właśnie najlepiej sprawował się klasyczny skin79 Pink (pierwszy od lewej). I w sumie bardziej stać mnie na ten w tubce ale nie wiem czy to jest to samo co to w tym opakowaniu z pompką i tym w mini secie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg srug1.jpg (32,8 KB, 5 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srug2.jpg (24,2 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg srug.jpg (34,8 KB, 11 załadowań)

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-02-08 o 18:34
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:19   #3813
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
BB kremy nie wybiela !!... tylko przez regularne i pewnie dlugie stosowanie moge lekko rozjasnic buzie... a glownie to maja rozjasniac przebarwienia

EDIT: Norbitku zeby nie bylo zamieszania... Skin79 The Oriental Line Cover BB cream... to przeciez korektor a nie typowy bb krem ... bo z tego co widze to masz "line cover" a nie zwyklego orientala ...
Ja jestem żywym przykładem zbawiennej działalności bb cream
Nie wybiela, to fakt, ale cera wygląda jakoś tak... zdecydowanie lepiej. Na pewno jest lekko rozjaśniona, a koloryt ujednolicony
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 13:49   #3814
desti
Zakorzenienie
 
Avatar desti
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bawaria
Wiadomości: 12 954
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez marronelle Pokaż wiadomość
Ja jestem żywym przykładem zbawiennej działalności bb cream
Nie wybiela, to fakt, ale cera wygląda jakoś tak... zdecydowanie lepiej. Na pewno jest lekko rozjaśniona, a koloryt ujednolicony
to na pewno... i napisalam, ze moga swietnie wyrownac kolor skory... i lekko przy tym rozjasnic ... bo to ja u siebie tez widze, skora wyglada o wiele lepiej... ale nie mozna wierzyc w to, ze wybiela... bo niby jak
desti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:11   #3815
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez SzatAnka71 Pokaż wiadomość
Dziękuję za odp
Właśnie nigdy nie mam jakoś czasu na przejrzenie tego wątku o japonkach
Nie wiem czy BB się zachowują odcieniami jak minerały ale jeśli tak to nie mogę mieć ani beżowego odcienia ani tym bardziej różowego
Może ten korektor faktycznie by pomógł

A czy jest jakieś zestawienie który krem jest na co?chodzi mi to że jest ich masa i takie zestawienie bardzo by pomogło początkującym
My tu właściwe wszystkie jesteśmy początkujące-testujące takie zestawienie się tu przewinęło przez wątek, z tego co pamiętam, ale teraz naleźć nie mogę. Nie używam minerałów więc też nie mam porównania, najlepiej poprzeglądać blogi, jeżeli zależy Ci na konkretnym kolorze i może kupisz sobie próbki np. na wspólnych zamówieniach bb

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie. Czy to jest jedno i to samo tylko inne opakowanie i gramatura? :

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=320592511551

http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=320381832913

Miałam mini seta,
http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...m=320651956622
i mnie właśnie najlepiej sprawował się klasyczny skin79 Pink (
pierwszy od lewej). I w sumie bardziej stać mnie na ten w tubce ale nie wiem czy to jest to samo co to w tym opakowaniu z pompką i tym w mini secie
Niestety mnie się te linki nie otwierają
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 17:56   #3816
marronelle
Wtajemniczenie
 
Avatar marronelle
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 854
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez desti Pokaż wiadomość
to na pewno... i napisalam, ze moga swietnie wyrownac kolor skory... i lekko przy tym rozjasnic ... bo to ja u siebie tez widze, skora wyglada o wiele lepiej... ale nie mozna wierzyc w to, ze wybiela... bo niby jak
magiczną mocą autosugestii?

dodam, że bb cream trzyma się na mojej buzi przez cały dzień! nie blednie, nie ciemnieje, nie spływa, nie znika...tak sobie trwa bez skazy zachwycona jestem, mam nadzieję, że to się nigdy nie zmieni!
__________________


"Nie płacz w liście

nie pisz że los ciebie kopnął

nie ma sytuacji na ziemi bez wyjścia

kiedy Bóg drzwi zamyka - to otwiera okno."



Przeszczęśliwa!
marronelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:11   #3817
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

ja też ostatnio wzięłam się za testowanie, na razie za mną elemong, a przede mną missha 21 tylko powiedzcie mi - stosujecie na bb creamy puder?
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 18:15   #3818
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Tak, ja przypudrowuje pudrem prasowanym. Teraz uzywam Rimmela matujacego.
Mam mieszana cere w kierunku tlustej i bez pudru nie dalabym rady
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:21   #3819
SzatAnka71
Zakorzenienie
 
Avatar SzatAnka71
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: ze Smoczej Jamy ;-)
Wiadomości: 12 737
GG do SzatAnka71
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
My tu właściwe wszystkie jesteśmy początkujące-testujące takie zestawienie się tu przewinęło przez wątek, z tego co pamiętam, ale teraz naleźć nie mogę. Nie używam minerałów więc też nie mam porównania, najlepiej poprzeglądać blogi, jeżeli zależy Ci na konkretnym kolorze i może kupisz sobie próbki np. na wspólnych zamówieniach bb


Niestety mnie się te linki nie otwierają
Będę faktycznie musiała próbki zamówić
__________________


SzatAnka71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:26   #3820
słonik
Zakorzenienie
 
Avatar słonik
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 11 747
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dzięki! no właśnie, ja w zasadzie mam cerę mieszaną, ale po nałożeniu elemonga świecę się bardziej niż przed :P
__________________
KOSMETYKI
UBRANIA
KSIĄŻKI
słonik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 18:35   #3821
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość

Niestety mnie się te linki nie otwierają

RZeczywiście ;/

Zaraz coś na to poradzę ;]

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Uwaga, edytowałam moją poprzednia wiadomość z pytaniem. Powinny wyświetlac sie obrazki ^^
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 18:44   #3822
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witajcie,
Jako debiutanka na rynku BB chciałabym Was prosić o informację o przeciętnym czasie oczekiwania na przesyłkę z Korei. Jakie macie doświadczenia? Kupiłam 15.01 dwa opakowania Misshy po 20 g, na próbę, od tego sprzedawcy (rumistyle), to jedna z tych moich aukcji: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...EOIBSA:PL:1123
Ponoć moja płatność doszła dopiero 25.01, ale paczki dotąd nie ma. Czy już powinnam się martwić? Mam średnie doświadczenia z ebay (dwie paczki ze Stanów nigdy do mnie nie doszły i kasa przepadła, w tym z nieodżalowaną paletą Naked) i nie wiem, czy to już pora otwierać spór? Z góry dzięki za opinie.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 19:50   #3823
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Witajcie,
Jako debiutanka na rynku BB chciałabym Was prosić o informację o przeciętnym czasie oczekiwania na przesyłkę z Korei. Jakie macie doświadczenia? Kupiłam 15.01 dwa opakowania Misshy po 20 g, na próbę, od tego sprzedawcy (rumistyle), to jedna z tych moich aukcji: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...EOIBSA:PL:1123
Ponoć moja płatność doszła dopiero 25.01, ale paczki dotąd nie ma. Czy już powinnam się martwić? Mam średnie doświadczenia z ebay (dwie paczki ze Stanów nigdy do mnie nie doszły i kasa przepadła, w tym z nieodżalowaną paletą Naked) i nie wiem, czy to już pora otwierać spór? Z góry dzięki za opinie.
Z doświadczenia powiem, że ci Koreańczycy lubią odpisywać,ze przeyłka do Polski do 50dni idzie, a jak piszesz drugi raz, to im się 'wydłuża' czas do 65 dni...przynajmniej mnie jeden sprzedawca tak zbywa, a dotąd nie mam paczki z 30 grudnia.
Napisz do sprzedawcy teraz i powiedzmy za tydzień, zasugeruj, żeby złożył reklamację na swojej poczcie.
Potem pozostaje chyba otworzyć spór. Ja tez się z resztą do tego przymierzam
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:02   #3824
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziewczyny, mam pytanie, czy ten bb cream http://pinkmelon.pl/opis/1692747/ski...-bb-cream.html to to samo co Skin79 Oriental Gold? Bo w wątku swatchowym mi bardzo przypadł do gustu ten Oriental Gold i zastanawiam się nad kupnem, ale muszę mieć pewność, ze to to samo
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:04   #3825
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam pytanie, czy ten bb cream http://pinkmelon.pl/opis/1692747/ski...-bb-cream.html to to samo co Skin79 Oriental Gold? Bo w wątku swatchowym mi bardzo przypadł do gustu ten Oriental Gold i zastanawiam się nad kupnem, ale muszę mieć pewność, ze to to samo
To ten sam ale o wiele bardziej opłaca się kupić na ebayu
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:22   #3826
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Witajcie,
Jako debiutanka na rynku BB chciałabym Was prosić o informację o przeciętnym czasie oczekiwania na przesyłkę z Korei. Jakie macie doświadczenia? Kupiłam 15.01 dwa opakowania Misshy po 20 g, na próbę, od tego sprzedawcy (rumistyle), to jedna z tych moich aukcji: http://cgi.ebay.pl/ws/eBayISAPI.dll?...EOIBSA:PL:1123
Ponoć moja płatność doszła dopiero 25.01, ale paczki dotąd nie ma. Czy już powinnam się martwić? Mam średnie doświadczenia z ebay (dwie paczki ze Stanów nigdy do mnie nie doszły i kasa przepadła, w tym z nieodżalowaną paletą Naked) i nie wiem, czy to już pora otwierać spór? Z góry dzięki za opinie.
Na wszczęcie sporu z PayPal masz tylko 45 dni, wiec lepiej nie zwlekaj bo potem kasa może przepaść. Ja póki co przesyłki z Korei dostaję po 8-10 dniach ^^

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:20 ----------

[1=71f1a49ccdda6499050838d 6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff 1a659f;24951351]Z doświadczenia powiem, że ci Koreańczycy lubią odpisywać,ze przeyłka do Polski do 50dni idzie, a jak piszesz drugi raz, to im się 'wydłuża' czas do 65 dni...przynajmniej mnie jeden sprzedawca tak zbywa, a dotąd nie mam paczki z 30 grudnia.
Napisz do sprzedawcy teraz i powiedzmy za tydzień, zasugeruj, żeby złożył reklamację na swojej poczcie.
Potem pozostaje chyba otworzyć spór. Ja tez się z resztą do tego przymierzam [/QUOTE]
No to chyba już za późno bo miałaś na to tylko 45 dni. To co ci mówili sprzedawcy to bzdura. Oni robią to specjalnie by szasna na spór i odzyskanie kasy przepadła. Teraz będziesz musiała sie natrudzić i starszyć konsekwencjami prawnymi.


a tym temat np. polecam przenieść, sie na wątek o PAYPAL tutaj bardziej doradzimy o kremach a tam pewnie znajdą się bardziej doświadczone dziewczyny co i jak
Przede wszytkim się nie poddawajcie - piszczcie mejle, stanowczo, grzecznie wymagajcie od tych oszustów swoich paczek lub kasy ^^

Edytowane przez mmm3m
Czas edycji: 2011-02-08 o 20:31
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:27   #3827
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez słonik Pokaż wiadomość
ja też ostatnio wzięłam się za testowanie, na razie za mną elemong, a przede mną missha 21 tylko powiedzcie mi - stosujecie na bb creamy puder?
tak, ja stosuję, jedyny bb który testowałam i nie wymagał pudrowania to ten
Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość

RZeczywiście ;/

Zaraz coś na to poradzę ;]

---------- Dopisano o 19:35 ---------- Poprzedni post napisano o 19:31 ----------

Uwaga, edytowałam moją poprzednia wiadomość z pytaniem. Powinny wyświetlac sie obrazki ^^
wyświetlają się, tak to te same kremy

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
To ten sam ale o wiele bardziej opłaca się kupić na ebayu
zgadzam się, zwłaszcza, że ktoś ostatnio pisał niezbyt dobrze o tej firmie
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:29   #3828
mmm3m
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 461
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez nobrit Pokaż wiadomość
wyświetlają się, tak to te same kremy

Dziękuje, tak więc kupuję tubkę ^^
mmm3m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 20:35   #3829
najada_naj
Wtajemniczenie
 
Avatar najada_naj
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: W-wa
Wiadomości: 2 305
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dzięki PannoEwelino, już piszę do sprzedawcy. Wiem, że mam tylo 45 dni na otwarcie sporu, do tej pory 2 razy nie zdążyłam na czas. Teraz się nie dam i będę mailować do skutku, jak nie dojdzie do połowy lutego to otworzę spór. Rozumiem, że 4 tyg. to zbyt długie oczekiwanie na przesyłkę, widzę w postach wyżej, że niektóre z Was dostawały paczki nawet po tygodniu czy dwóch.
najada_naj jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-08, 20:53   #3830
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez najada_naj Pokaż wiadomość
Dzięki PannoEwelino, już piszę do sprzedawcy. Wiem, że mam tylo 45 dni na otwarcie sporu, do tej pory 2 razy nie zdążyłam na czas. Teraz się nie dam i będę mailować do skutku, jak nie dojdzie do połowy lutego to otworzę spór. Rozumiem, że 4 tyg. to zbyt długie oczekiwanie na przesyłkę, widzę w postach wyżej, że niektóre z Was dostawały paczki nawet po tygodniu czy dwóch.
Ja raz zamawiałam raz u tego sprzedawcy i przesyłka doszła po około 3 tygodniach, myślę, że dojdzie do Ciebie jeszcze, ale tak jak radziły dziewczyny napisać nie zaszkodzi
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 21:48   #3831
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez mmm3m Pokaż wiadomość


No to chyba już za późno bo miałaś na to tylko 45 dni. To co ci mówili sprzedawcy to bzdura. Oni robią to specjalnie by szasna na spór i odzyskanie kasy przepadła. Teraz będziesz musiała sie natrudzić i starszyć konsekwencjami prawnymi.
Na szczęście jeszcze mam parę dni do końca terminu. Zaraz się tym zajmę
A miałabym potencjalnie fajną ElishaCoy Always Triple
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-08, 22:16   #3832
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Finlora- dzięki serdeczne za odpowiedź : ) Wiem właśnie, że lepiej na ebayu, ale mam ciśnienie, bo za 1,5 tygodnia wyjeżdżam i chciałam przetestować ten bb creamik na stoku , gdzie minerały nie dadzą rady zatuszować mojego czerwonego od mrozu pyszczydła
Chyba, że powiecie coś pozytywnego nt tego shillsa -> http://allegro.pl/shills-super-magic...439288299.html . Na swatchach wygląda całkiem sympatycznie, czy orientujecie się może jak jest z kryciem?
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 09:29   #3833
nobrit
Zadomowienie
 
Avatar nobrit
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 724
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Finlora- dzięki serdeczne za odpowiedź : ) Wiem właśnie, że lepiej na ebayu, ale mam ciśnienie, bo za 1,5 tygodnia wyjeżdżam i chciałam przetestować ten bb creamik na stoku , gdzie minerały nie dadzą rady zatuszować mojego czerwonego od mrozu pyszczydła
Chyba, że powiecie coś pozytywnego nt tego shillsa -> http://allegro.pl/shills-super-magic...439288299.html . Na swatchach wygląda całkiem sympatycznie, czy orientujecie się może jak jest z kryciem?
no niestety pierwszy raz widzę taki bb
nobrit jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:13   #3834
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Finlora- dzięki serdeczne za odpowiedź : ) Wiem właśnie, że lepiej na ebayu, ale mam ciśnienie, bo za 1,5 tygodnia wyjeżdżam i chciałam przetestować ten bb creamik na stoku , gdzie minerały nie dadzą rady zatuszować mojego czerwonego od mrozu pyszczydła
Chyba, że powiecie coś pozytywnego nt tego shillsa -> http://allegro.pl/shills-super-magic...439288299.html . Na swatchach wygląda całkiem sympatycznie, czy orientujecie się może jak jest z kryciem?
Ja coś czytałam o tych Shillsach jak się nimi interesowałam(kolor mi podpasił na swatchu),ale niepochlebne recenzje Cos tam z nimi było nie tak, albo nie kryły, albo przetłuszczały cerę Że generalnie kiepskia marka. Jak znajdę te recenzje, to dam znać
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:30   #3835
ziarnko piasku
Zadomowienie
 
Avatar ziarnko piasku
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: West Midlands, UK
Wiadomości: 1 142
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

a ja od tygodnia testuję dr Jart+ Silver Label i póki co nie ustaję w zachwytach kolor swietny, brak jakichkolwiek różowo szarych tonów jak w Misshy PC, krycie doskonałe, pieknie stapia się z cera i przysypany e.l.f.owym pudrem HD trwa w niezmienionym stanie cały boży dzień
__________________
We all fall to the floor at some point.
It's how you pick yourself up.
That's the real challenge.
Isn't it?


ziarnko piasku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 14:34   #3836
pleasures1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 60
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Witam wszystkie maniaczki BB creamów właśnie dzielnie przebrnęłam przez cały wątek. Najpierw trafiłam na zakupowy i tam dzięki uprzejmości Estelle wypróbowałam kilka z nich. Teraz czakam na Misshe PC i Lioele. W między czasie napaliłam sie juz na kolorówkę (choroba postępuje). Teraz o moich wrażeniach. BB creamy są cudne. Po skończonych próbkach ( miałam :missha Vita matte, skin79 oriental, missha PC i skin79 perfection i ele) wróciłam do tradycyjnych podkładów mam teraz revlona color stay i chanel matt lumiere i co ..... i mnie maksymalnie pozapychały. Dobrze, że mam pełne opakowanie SF ginko -właśnie się nim leczę. Zapomniałam o blogach (Desti i urbanka)
skarbnica wiedzy praktycznej także dziękuję dziewczyny za to że jesteście

Edytowane przez pleasures1
Czas edycji: 2011-02-09 o 18:04
pleasures1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 15:13   #3837
Kung Fu Candy
Raczkowanie
 
Avatar Kung Fu Candy
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: posen
Wiadomości: 274
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez ziarnko piasku Pokaż wiadomość
a ja od tygodnia testuję dr Jart+ Silver Label i póki co nie ustaję w zachwytach kolor swietny, brak jakichkolwiek różowo szarych tonów jak w Misshy PC, krycie doskonałe, pieknie stapia się z cera i przysypany e.l.f.owym pudrem HD trwa w niezmienionym stanie cały boży dzień
a ja czekam na mojego cały czas i się martwię, że nie dojdzie
__________________
chwalisz się czy żalisz?
Kung Fu Candy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 16:05   #3838
marrlen_n
Raczkowanie
 
Avatar marrlen_n
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 225
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

dziękuję za poradę.
Jednak sama nie wiem co zrobię chyba po prostu zacznę testować, ale kasy mało a teraz widzę że kilku przesyłki nie dochodzą trochę mnie to martwi a na polskich stronach za drogo! Więc możliwe że to będzie mój pierwsze i ostatni eksperyment z ebay No nic jest ktoś do kogo mogłabym się zgłosić o poradę w sprawie e'bay'a właśnie?
marrlen_n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-09, 19:19   #3839
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Cytat:
Napisane przez Basiulek Pokaż wiadomość
Finlora- dzięki serdeczne za odpowiedź : ) Wiem właśnie, że lepiej na ebayu, ale mam ciśnienie, bo za 1,5 tygodnia wyjeżdżam i chciałam przetestować ten bb creamik na stoku , gdzie minerały nie dadzą rady zatuszować mojego czerwonego od mrozu pyszczydła
Chyba, że powiecie coś pozytywnego nt tego shillsa -> http://allegro.pl/shills-super-magic...439288299.html . Na swatchach wygląda całkiem sympatycznie, czy orientujecie się może jak jest z kryciem?
Ja niestety tez czytałam niepochlebne recenzje na temat tego kremu,bo sama planowałam zakupić jego tubkę ale zrezygnowałam
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-02-10, 21:57   #3840
Basiulek
Zakorzenienie
 
Avatar Basiulek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 680
GG do Basiulek
Dot.: BB Cream - hit kosmetykowy na azjatyckim rynku kosmetycznym!

Dziękuję Wam To w sumie dobrze, że niepochlebne recenzje, bo zdecydowałam się na orientala skin79 : ) W przyszłym tygodniu powinien dojść, więc dam znać jak się spisze
Basiulek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:55.