Tym razem bardziej artystycznie ... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-13, 16:21   #1
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Talking

Tym razem bardziej artystycznie ...


Witam was dziewczeta po dosc dlugiej przerwie Nadal nie mam na nic czasu poza szkola wiec znow pokaze wam cos ,co zamierzam zrobic na zaliczenie ...Tytul to "Winter Bride " .Ma byc mroznie , eterycznie, troche bajkowo .Nie jest to w zadnym wypadku " beauty make -up " , a raczej artystyczna interpretacja makijazu -wyjasniam tym , ktorzy beda mieli jakies watpliowsci .Czesc uroku makijazu zniknela na zdjeciach .

Uzylam :
Dermacol, Supracolor, biale ,srebrne i niebieskie cienie , kulki APC, eyeliner ze srebrnym brokatem , roz , silver leaf .


Mam nadzieje ,ze to bedzie to ciekawa odskocznia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg winter bride 4.jpg (56,8 KB, 477 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winter bride 8 .jpg (46,5 KB, 342 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winter bride 4 ! .jpg (50,7 KB, 439 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg winter bride 3 .jpg (51,6 KB, 428 załadowań)
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 16:58   #2
madzior22
Wtajemniczenie
 
Avatar madzior22
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Atl
Wiadomości: 2 744
GG do madzior22
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

bardzo mi się podoba. P pierwsze uwielbiam "charakteryzacje" z białymi rzęsami, tak to świetnie wygląda. Po drugie: wydajesz siębyc taka chłodna i opanowana i jednocześnie krucha i delikatna.
__________________
Gwoli scislosci pisze tutaj z 3 roznych urzadzen i tylko jedno ma polska klawiature !


Prawo jazdy !
madzior22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:01   #3
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

madzior22 - bardzo Ci dziekuje Straszne uczucie tak pozbawic sie rzes ...no ale wsadzilam swoja kobieca proznosc w kieszen ,czego sie nie robi dla sztuki ? Byc moze jeszcze troche zmienie ostateczna wersje .
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:02   #4
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

widziałam podobny makijaż tylko bez tych sreberek na modelce ale o bardzo jasnych blond wloskach i chyba bardziej mi się podobało na niej, bo buzia była taka "zimna", lodowa, ale te włosy bardziej współgrały wg mnie z makijażem niż Twoje - nie wiem skąd to odczucie bo ciemne włoski jak najbardziej z zimą mi się kojarzą :|

co do tematyki make-upu to wspaniale się wpasowałaś hihi motyw motylka też bardzo pasuje

ale zdecydowanie preferuję oglądanie Twojej buzi w kolorowych makijażach
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:09   #5
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

fajnie Ci to wyszło, podoba mi się,bardzo artystycznie i zimowo..jak chciałaśteż miałam coś podobnego wykonać, ale nie mam czasu na to teraz, fajnie, podoba mi się motylek
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:17   #6
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

zobacz - myślę, że to podobna stylizacja (ale nie o tym pisałam wcześniej)

to propozycja jednej z wizażanek ale nie pamiętam której mam nadzieję, że się nie obrazi, że wkleję je tutaj
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bjuti9.1.jpg (37,2 KB, 164 załadowań)
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 17:20   #7
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

jest baaaaaaaaaardzo mroźnie, bardzo eterycznie i bardzo bardzo bajkowo
Właśnie tak wyobrażałam sobie Królową Śniegu, kojarzy mi sie też z Galadriel z Władcy Pierścieni
A wogóle to miło Cię znowu widzieć

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-01-14 o 00:42
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-01-13, 17:30   #8
Laurany
Rozeznanie
 
Avatar Laurany
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 776
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

hmmm czemu wkleiło mnie dwa razy???

Edytowane przez Laurany
Czas edycji: 2008-01-14 o 00:40
Laurany jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:04   #9
Pomidora
Zakorzenienie
 
Avatar Pomidora
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: kociewie
Wiadomości: 5 848
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Widzę, że wizaż dziś wszystkim szaleje
Makijaż cudowny, bardzo mi się podoba i jest dokładnie taki jak chciałaś. Aż mnie zmroziłaś
__________________
Jestem zakochana..
Tymek
Maluchowo

28.09.2014





Pomidora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-13, 21:15   #10
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Pięknie wyszło ale i tak wolę Cię oglądać w "normalnych" makijażach... PRZEPRASZAM! Wiem że to coś innego, artystycznego ale ja tak lubię naszą Daisy w wydaniu np. wieczorowym. Fakt zzzzimno się zrobiło, wręcz lodowato ale i ... smutno.
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 07:37   #11
surykata
Zadomowienie
 
Avatar surykata
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 589
GG do surykata
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

http://www.wizaz.pl/forum/attachment...postid=6285113 Twoj wzrok na tym zdjeciu mnie poraza ja na makijazach artystycznych sie nie znam, ale podoba mi sie ten Twoj zimowy sie ten Twoj zimowy
surykata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 08:33   #12
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Pierwsze zdjecie super,tez ostatnio zrobiłam sobie taki makijaz ogólnie myślę że zamierzenie Ci wyszłopozdr.
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 08:54   #13
pasywno-agresywna
Zakorzenienie
 
Avatar pasywno-agresywna
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 525
GG do pasywno-agresywna
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Mnie się niestety nie podoba. Zamiast mroźnie wyszło bezbarwnie i nijako Nie podoba mi się cień, który wygląda transparentnie i jego nałożenie. Również usta mnie nie przekonują. Widziałabym coś raczej w chłodnej srebrzystej bieli. Podejrzewam, że po prostu zdjęcia ujęły temu makijażowi uroku i na zdjęciach mnie nie przekonuje.
pasywno-agresywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:09   #14
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

No i tu mamy tego obiecanego motylka!
Lubię nietypowe makijaże. Twój również mi się podoba Jest naprawdę mroźny (ciekawy pomysł z tymi oszronionymi brwiami). Daisy... brakuje mi bardzo choć jednego zdjęcia z Twoim uroczym uśmiechem...
Wiem, że tu chodziło o inną stylizację, że miało być chłodno i eterycznie ale naprawdę wyglądasz baaardzo smutno
Białe rzęsy są idealne do takiego makijażu i żałuję, że ja nie dysponowałam takim tuszem, kiedy pokazywałam Wam swój zimowy.
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:13   #15
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Cytat:
Napisane przez alice86 Pokaż wiadomość
No i tu mamy tego obiecanego motylka!
Lubię nietypowe makijaże. Twój również mi się podoba Jest naprawdę mroźny (ciekawy pomysł z tymi oszronionymi brwiami). Daisy... brakuje mi bardzo choć jednego zdjęcia z Twoim uroczym uśmiechem...
Wiem, że tu chodziło o inną stylizację, że miało być chłodno i eterycznie ale naprawdę wyglądasz baaardzo smutno
Białe rzęsy są idealne do takiego makijażu i żałuję, że ja nie dysponowałam takim tuszem, kiedy pokazywałam Wam swój zimowy.
a masz tusz z bazą? hihi
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:26   #16
Del
Wtajemniczenie
 
Avatar Del
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wreszcie Gdańsk :)
Wiadomości: 2 365
GG do Del
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Prześliczny makijaż aż powiałao mrozem i bajkowościa
__________________
Adoptuj ślicznego Kota

Del jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:41   #17
Kicia_Wampirzyca
Zakorzenienie
 
Avatar Kicia_Wampirzyca
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: BP
Wiadomości: 3 037
GG do Kicia_Wampirzyca
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Jest ciekawie i bajkowo Nie pasuje mi jedynie odcień skóry, który wydaje się być za ciemny.
Wyglądasz ślicznie, jak Królowa Śniegu...
__________________
"Through the darkness of futures past, the magician longs to see. One chants out between two worlds ...
fire, walk with me'


http://kiciawampirzyca.blogspot.com
Kicia_Wampirzyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:50   #18
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Del - bardzo Ci dziekuje

alice86 - mi bardzo trudno bylo sie pokazac w tym makijazu , bo po pierwsze nie wygladam jak ja sama Po drugie trudno w takiej sytuacji sie skupic na makijazu , znajac modelke tak dobrze , jak wy znacie mnie ...Wierz mi , kochana Alice , ze jestem teraz na niebieskiej chmurce i jestem ogromnie szczesliwa .Obiecuje ,ze w kolejnej propozycji bede sie tylko usmiechac

pasywno-agresywna - tez mam takie wrazenie , ze tak wyszlo Jak patrze na zdjecia to w ogole mi sie nie podoba ten makijaz , wyszedl mdly ...Po zrobieniu zdjec pozalowalam , ze nie zrobilam zadnego z fleszem . Taka praca to dla mnie troche jak brudnopis , po to je robie ,zeby wiedziec jak to wszystko sie posklada ...Poza tym , nie ukrywajmy ,ze ja sama wygladam w tym makijazu nijako

olivia7 - bardzo Ci dziekuje . Dobrze ,ze nikt nie ma , co do tego watpliwosci

surykata - bardzo mi milo ,ze sie podoba

Susanna - wiem Ja tez siebie wole w klasycznych wersjach ,ale tak juz jest ,ze nie wysypuja mi sie odpowiednie modelki z rekawa A wielka szkoda !

Pomidora - bardzo Ci dziekuje !

Laurany - dziekuje Jestem troche zajeta i tak pewnie bedzie do konca szkoly ...Fajnie , ze Ci sie podoba

kasiek1122 - ale ja doskonale wiem , ze nie jestem idealna modelka do takiego makijazu , no i wiem , ze temat stylizacji to tez nie jest zadna nowosc ...Tylko ,ze ta ktora mi pokazalas bardziej kojarzy mi sie z aniolkiem Ale sam pomysl przyszedl z przegladania roznych zimowych makijazy i zabrania z kazdego czegos , co mi sie podobalo . Tez myslalam , zeby na cala buzie polozyc srebrne kuleczki ,ale nie wiem na kogo trafie i tu jest pies pogrzebany ...Jak nie wiesz jaka masz modelke to jest ogolnie przechlapane . Juz sie nie moge doczekac kiedy bede miala cos w tej kwestii do powiedzenia !

phdwao - dziekuje Motylka tez bardzo lubie , a to ozdoba choinkowa jest
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 09:55   #19
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Mi się nie za bardzo podoba, głównie przez kolor skóry, który u mnie na kompie wygląda jakby skóra była odmarznięta. Poliki są ładnie podkreślone, byłby świetny efekt zimna, ale na jasnej skórze Dodatkowo skóra prześwituje przez cienie, usta mogą być, rzęsy mi się podobają. Motylek i sreberko urocze. Mam takie skojarzenie patrząc na ten makijaż, jakbyś gdzieś głeboko w górach siedziała przysypana śniegiem, zamarznięta, niezywa, i jakbys cos Cię nagle obudziło, z tym ze nie jest to przebudzenie radosne, ale takie jakieś ponure Oki, oki, moja wyobraźnia szaleje, już siedzę cicho
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-01-14, 10:36   #20
alice86
Wtajemniczenie
 
Avatar alice86
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 437
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
a masz tusz z bazą? hihi
Kasiu no właśnie nie Kupiłam sobie kiedyś taki z Palomy i o ile fajnie się nakładało samą bazę, to ten czarny był beznadziejny i zraziłam się do maskar z bazą.

Daisy - bardzo się cieszę, że jesteś szczęśliwa No i czekam na uśmiechnięte fotki
alice86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:37   #21
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

YenneferD - tak czy inaczej dziekuje za opinie i na pewno wezwe Twoj komentarz pod uwage To ,ze cienie srebrne nie mialy krycia jak sie okazalo na zdjeciach tez zauwazylam , wiec na pewno naloze je na biale ostatecznie . Ja nie do konca chce robic super jasna skore , bo brak rzes i tak rozmywa bardzo buzie , nie chce ,zeby to byla biala plama po prostu .Yennefer , no litosci Nie jestem zawodowa modelka , staram sie jak moge ,ale nie jestem w stanie w kazdym makijazu wygladac dobrze


Kicia_Wampirzyca -dziekuje , pisalam juz , dlaczego nie chce bardzo jasnej skory .
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:37   #22
CocoPoison
Raczkowanie
 
Avatar CocoPoison
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 53
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

świetnie.uwielbiam motywy bladosci i jasnosci przy oczach, no i wszelkie artystyczne motywy. no a jeszcze Tobie na dodatek fajnie wyszło
CocoPoison jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:39   #23
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

CocoPoison - bardzo Ci dziekuje To byl makijaz na szybko ,zeby sie przekonac czy wszystko mniej wiecej do siebie pasuje , teraz wiem , co i jak dopracowac przynajmniej ,zeby byl jeszcze lepszy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:48   #24
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mi się nie za bardzo podoba, głównie przez kolor skóry, który u mnie na kompie wygląda jakby skóra była odmarznięta. Poliki są ładnie podkreślone, byłby świetny efekt zimna, ale na jasnej skórze Dodatkowo skóra prześwituje przez cienie, usta mogą być, rzęsy mi się podobają. Motylek i sreberko urocze. Mam takie skojarzenie patrząc na ten makijaż, jakbyś gdzieś głeboko w górach siedziała przysypana śniegiem, zamarznięta, niezywa, i jakbys cos Cię nagle obudziło, z tym ze nie jest to przebudzenie radosne, ale takie jakieś ponure Oki, oki, moja wyobraźnia szaleje, już siedzę cicho
muszę się zgodzić z yennefer.
u mnie skóra jest różowa i ciemna a mi sie zima kojarzy z bladością i brakiem słońca.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:48   #25
YenneferD
Zakorzenienie
 
Avatar YenneferD
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 7 772
GG do YenneferD
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
YenneferD - tak czy inaczej dziekuje za opinie i na pewno wezwe Twoj komentarz pod uwage To ,ze cienie srebrne nie mialy krycia jak sie okazalo na zdjeciach tez zauwazylam , wiec na pewno naloze je na biale ostatecznie . Ja nie do konca chce robic super jasna skore , bo brak rzes i tak rozmywa bardzo buzie , nie chce ,zeby to byla biala plama po prostu .Yennefer , no litosci Nie jestem zawodowa modelka , staram sie jak moge ,ale nie jestem w stanie w kazdym makijazu wygladac dobrze


Kicia_Wampirzyca -dziekuje , pisalam juz , dlaczego nie chce bardzo jasnej skory .
Nie nie, nie chodziło mi o taką jasną skórę jak np. u geiszy Tylko po prostu o trochę jaśniejszą, wydaje mi sie, że nawet na awatarku masz jaśniejszą cerę A co do "wygladać dobrze"... heh, marzenie kazdej kobiety, a tu zawsze cos, albo cera niedomaga, jakiś pryszczyk, sucha skórka, i już po ptokach Dlatego musimy się malować (to żart oczywiście )
__________________
Czarodziejka zawsze działa. Źle czy dobrze, okaże się później. Ale trzeba działać, śmiało chwytać życie za grzywę. Żałuje się wyłącznie bezczynności, niezdecydowania, wahania. Czynów i decyzji, choć niekiedy przynoszą smutek i żal, nie żałuje się.

TELEPORT czyli niedzielne zapiski <- Bloguję
YenneferD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 10:51   #26
olivia7
Zakorzenienie
 
Avatar olivia7
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 3 642
GG do olivia7
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

tak sobie jeszcze myslę może coz z włosami do tego zrób pare pasem skrzacego pyłu byłaby oprawa dla twarzy

aa ja mam cos takiego moze Ci pomoze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg z2462636X.jpg (18,9 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg z2462637X.jpg (23,3 KB, 37 załadowań)
__________________
Polecam link www.fridayimage.com -coś więcej niz zwykła fotografiaoraz poleecaam www.yourstime.eu
gg 7758327
www.sephora.maxmodels.pl
olivia7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:22   #27
Daisy23
Zadomowienie
 
Avatar Daisy23
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 1 536
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

madame paranoja - u mnie nie jest , ale postanowailam sobie ,ze nie bede sie wdawac w dyskusje o moitorach i co , kto widzi Dzieki za komentarz , tak czy inaczej .

olivia7 - mam te zdjecia Ogolnie to ja doloze jeszcze do tego cos jakby pajeczynowy troche welon . Nie mam tyle czasu na zaliczeniach , ile bym chciala ,stad rozne kompromisy
Daisy23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:28   #28
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Ładnie i zimowo widzę, że nie tylko ja robię zimowe makijaże z białymi rzęsami... takie makijaże mają swój urok
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:29   #29
perelka-20
Wtajemniczenie
 
Avatar perelka-20
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 2 525
GG do perelka-20
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

No w końcu Cię widzę
Mi się ta propozycja na prawdę podoba. I z tego co rozumiem to to jest "Zimowa panna młoda" a nie "pani zima" I tak mi się to skojarzyło. Ja mam coś takiego, że czasami patrząc na nietypowy makijaż dopowiadam sobie do niego historię. W tym przypadku wyobraziłam sobie piękny, stary, bajkowy kościół zasypany iskrzącym się śniegiem a przed nim pannę młodą, która miała się spotkać z ukochanym w nocy na potajemne zaślubiny. Miły się nie zjawił ,a ona z tej miłości czeka na śniegu, dzień, tydzień, miesiąc. Śnieg i mróz pokrywa jej skórę, gaśnie w niej życie a ona czeka.. I to właśnie jest na zdjęciach. Yennefer zauważyła, że kolor skóry wygląda na odmarznięty, no i dobrze, nieobecny wzrok zdaje się być zamrożony, uśmiech był by tu nie na miejscu .
To takie moje spostrzeżenia, ale ja jestem niepoprawną romantyczką, mama pisze bajki dla dzieci i w dodatku strasznie lubię Twoje Daisy makijaże i Ciebie w ogóle więc mogę nie być obiektywna. Pozdrowionka
__________________
https://www.facebook.com/ICONYcompl
http://blog.icony.com.pl/

Whatever works for you!
perelka-20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-14, 11:36   #30
madame paranoja
Zadomowienie
 
Avatar madame paranoja
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 1 879
Dot.: Tym razem bardziej artystycznie ...

Cytat:
Napisane przez Daisy23 Pokaż wiadomość
madame paranoja - u mnie nie jest , ale postanowailam sobie ,ze nie bede sie wdawac w dyskusje o moitorach i co , kto widzi Dzieki za komentarz , tak czy inaczej .
wiesz, patrzę akurat na drugim monitorze i jest tak samo ale rozumiem, że w rzeczywistości wyglądało inaczej.
nie mam nic do artystycznych eksperymentów ale należy wziąć poprawkę na różnorakość interpretacji tegoż rodzaju prób i odskoczni.
__________________
byle do wiosny

madame paranoja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:43.