Prostowanie na płaskiej szczotce - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-03-05, 17:39   #1
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177

Prostowanie na płaskiej szczotce


Nie znalazlam podobnego wątku więc zapytam
Prostuję włosy na płaskiej szczotce (teraz chcę kupić suszarkę prostującą, bo podobno efekt taki właśnie daje) Mam włosy proste, ale powywijane końce i poodgniatane od gumki etc
Mam prośbę. Wiem że takie suszenie codzienne i modelowanie niszczy włosy i chcialabym poprosić po polecenie jakiegoś prepratatu, który wzmocni efekt prostowania i chroni przed temperatura. Bo mam spray Indola do prostownicy, ale na mokro chyba nie ma sensu? Miałam jedwab Chi, ale nie wiem czy jakoś specjalnie chrponił wlosy, a prostowania nie wzmagal. Chcialabym jakis kosmetyk profesjonalny, bo nieva, sunsilk itp nic na mnie nie zadzialały Myślałam nad jakimś mleczkiem np goldwell flat marvel polecany w wątku o prostowaniu, ale nie wiem cvzy on się nadaje do suszarki. Proszę o pomoc Co zrobić żeby włosy prostowane z użyciem suszarki były gładkie i śliczne jak po prostownicy?
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:18   #2
Urszulkie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 2
Dot.: Prostowanie na płaskiej szczotce

może spróbuj jedwabiu do włosów,z bio silku. Co prawda efekt prostowania jest taki sam, ale chroni włosy Są o wiele mniej zniszczone
Urszulkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-06, 13:30   #3
ningio
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 177
Dot.: Prostowanie na płaskiej szczotce

Mam chii i biosilk i dobrze działają, ale jakoś nie wierzę, ze chronią włosy, a i efekt prostowania nie jest lepszy, wręcz bardziej mi się wywijaja po jedwabiu Może jakieś inne pomysły? plz
ningio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:51.