Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-07-21, 08:19   #4051
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja zrezygnowałam definitywnie z JLD po kilku latach bycia stałą klientką. Uważam, że coś się porobiło z tymi salonami, albo zatrudniają niedouczonych fryzjerów albo źle ich szkolą. Tak jak kiedyś prawie zawsze byłam zadowolona z usługi, to ostatnio wręcz przeciwnie. Szalę przelał ostatni raz, kiedy to kompletnie źle ufarbowano mi włosy, przy czym ja wybierając farbę miałam rację, a fryzjerka upierała się przy swoim! Zaufałam więc i zgodziłam się na inne kolory farb. W efekcie wyszedł koszmarek, miała robione coś na kształt "ombre" (bo ombre to nie można tego nazwać). Po raz 1 reklamowałam usługę, reklamacja przyjęta, ale po zmywaniu zbyt ciemnego koloru oczywiście nie dało się tego zrobić idealnie, rozjaśniane z brązu włosy wpadają w odcień rudy. Mimo, że robiono mi za darmo kurację olaplex to włosy były w dobrej kondycji 2 tygodnie. W tej chwili mam przesuszone siano! Włosy zostały po prostu zniszczone agresywnymi środkami zmywającymi kolor. Kolor jest nierówny, dziwny, na końcach za bardzo się rozjaśnił. Efekt jest beznadziejny. Stwierdziłam, że nie będę tyle kasy płacić za taką fuszerkę.
Jakby ktoś chciał wiedzieć czego unikać to był salon w Warszawie na Głębockiej. Żadna z dziewczyn tam pracujących nie powinna zajmować się fryzjerstwem.

Edytowane przez kayamaa
Czas edycji: 2016-07-21 o 08:20
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-21, 08:44   #4052
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja lubię JLD na Kabatach- ale nigdy nie farbowałam tam włosów za to z cięcia byłam zawsze zadowolona
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-26, 15:27   #4053
kayamaa
Raczkowanie
 
Avatar kayamaa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 36
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Kurcze, u Oli Oleczek jest termin na październik ) No tak długo to ja nie mogę czekać, już mam 1,5 cm odrostu i widać też siwe włosy brrrr.
Czy ktoś może polecić innego dobrego fryzjera w Warszawie, cena nie gra roli ma być też stylistą ? Tak aby nie czekało się dłużej niż 1 miesiąc?
kayamaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-27, 20:57   #4054
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Przetrzepałam wątek pod kątem włosów kręconych i chyba pójdę na ścięcie na Stryjeńskich do "Lustra"
deszczowypies do kogo tam konkretnie uderzać?
A może jeszcze kogoś polecicie do ścięcia kręconych włosów?


Cytat:
Napisane przez deszczowypies Pokaż wiadomość
Lustro na Stryjeńskich 10. Mały salonik, ale przemiłe i profesjonalne panie umiejące obchodzić się z kręconymi włosami. Za strzyżenie z myciem płacę 50 zł, a grzywkę mam podcinaną za darmo.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:03   #4055
Anita_Grabarczyk
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Thumbs up Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To ja polecam z czystym sumieniem Studio Tamka. Ceny są przystępne , jak na lokalizację, w końcu to Powiśle Natomiast usługi na wysokim poziomie. Robiłam ostatnio ombre z niebieskim kolorem i wiem, że różnie ten kolor wychodzi, ale efekt jest idealny A loki najlepiej ścina chyba Iga, chociaż do Kasi też bym śmiało uderzała
Anita_Grabarczyk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 10:19   #4056
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Idę w sobotę do Lustra, to dam znać jakie wrażenia. Pani się bardzo ucieszyła, że przyjdą kręcone włosy.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-28, 18:05   #4057
frida99
Raczkowanie
 
Avatar frida99
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 287
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Anita_Grabarczyk Pokaż wiadomość
To ja polecam z czystym sumieniem Studio Tamka. Ceny są przystępne , jak na lokalizację, w końcu to Powiśle Natomiast usługi na wysokim poziomie. Robiłam ostatnio ombre z niebieskim kolorem i wiem, że różnie ten kolor wychodzi, ale efekt jest idealny A loki najlepiej ścina chyba Iga, chociaż do Kasi też bym śmiało uderzała
A jakie to są przystępne ceny w Studio Tamka? Tak dla orientacji.
Mam boba, chce podciac bez zmiany fryzury, ile mogę tam zapłacić za to?
Opinie widzę zachęcające i skłaniam się żeby wypróbować
Chybaze coś innego polecacie dla takiej fryzury. I nie mega drogo. W Lublinie za świetne podcięcie placilam 40-50. Nie chciałabym wyjść poza dwukrotnosc tej sumy.
__________________
The sound of a kiss is not so laud as that of a cannon,
but its echo lasts a great deal longer.
O. W. Holmes
frida99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-30, 12:17   #4058
Emilia 25
404 Not Found
 
Avatar Emilia 25
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 904
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Byłam w "Lustrze". Pani bardzo sympatyczna. Samo cięcie trwało z 10 minut. Widać, że pani zna się na cięciu kręconych włosów. Efekty ocenię, jak umyję sama głowę i ułożę po swojemu, ale póki co jestem zadowolona. Z długości zeszła 1 cm. czyli dla niej 1 cm to tyle samo co dla mnie, a z tym jak wiadomo różnie bywa. Bardzo duży plus za to, że cena taka jak na stronie, a nie często na stronie są widełki i potem się i tak więcej płaci. Poza tym cena przystępna.
__________________
J
Emilia 25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 19:43   #4059
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja chciałam się wypowiedzieć na temat Salon fryzjerskiego Garaż12 przy ulicy Olkuskiej 12 Mokotów. Od kilku lat tam chodziłam i wcześniej płaciłam '' normlanie '' a ostatnio zażądali sobie 550zł za to samo co zawsze. Na rok wyjechałam z PL więc zaskoczyła mnie aż taka podwyżka no ale stwiedziłam świetny salon, świetni fryzjerzy, robią świetną robotę, no nic zapłacę. Zapłaciłam, wyszłam zadowolona, nawet bardzo ! ( Z bardzo rozjaśnionych włosów wróciłam do naturalnego brązu, wcześniej zawsze rozjaśniałam ).
I wszystko byłoby super gdyby nie to że po miesiącu (!) kolor się zmył i zostało mi takie niewiadomo co na głowie, jakiś ala miedziany kolor,gdzieniegdzie wpadający w blond w innym miejscu w zieleń, no masakra myślę! I dzwonię tam, rozmawiam z właścicielką a ona że tak jest że toner się wymywa. Ja na to że ale ja chciałam farbę! Coś co byłoby trwałe a nie po miesiącu znika i jeszcze człowiek wygląda jak straszydło. I mówię, że fryzjerka nie uprzedziła, że nie zgodziłabym się na takie coś, że takie zabiegi fryzjerskie nie są obojętne dla włosów, że nie chciałam toneru i miała być farba normalna, że czuję się oszukana! Właścicielka zaczęła jojczeć że noo przeprasza ale pani X (fryzjerka) jest chora, że no tak wyszło i że jej bardzo przykro ale tak się dzieje że toner się wypłukuje. Już nic nie mówiłam, bo to było jak grochem o ścianę. Poszłam do innego fryzjera i wyglądam jak człowiek i mniej kasy zapłaciłam i wiem że na 100% do Garażu nie wrócę.
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 21:11   #4060
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Nawet zwykła farba zeszlaby Ci z bardzo jasnych włosów. Takie włosy ciężko przyjmują pigment, więc to normalne, że koloryzacja nie jest trwała.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-07-31, 23:40   #4061
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ok. Rozumiem to, tyle że ja chciałam farbę a nie toner czy coś tam. I nie mialam platyny na głowie a ombre rozjaśniane od wysokości oczu. Poszłam do fryz który zrobił mi "zwykłą farbą" i już drugi miesiąc jest ok. Oczywiście trochę się wypłukały z koloru ale mimo to są super. Lojalnie się klienta uprzedza ze efekt bedzie do miesiąca a nie robi co uważa,kasuje sporą gotówkę i dziwi się że klient nie jest zadowolony.
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-01, 04:32   #4062
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Skąd pewność, że miałaś na włosach toner, skoro nie rozmawiałaś z fryzjerką, która zajmowała się Twoimi włosami? Równie dobrze mogłaś mieć i farbę i toner, w ogóle mnie nie dziwi co się z nimi stało. Jasne, rozjaśniane włosy tak się zachowują. Ale tak, mogłaś zostać uprzedzona o tym wszystkim.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 06:25   #4063
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Oczywiście że rozmawiałam! Na początku powiedziała że nałoży toner że to tamto i będzie super. Nie mam pojęcia o rzeczach fryzjerskich i drogach dojścia do celu. Przyszłam do renomowanego salonu z profesjonalistami i powiedziałam jaki chce mieć efekt a to jak oni to zrobią to już ich sprawa. Jak nie muszę się na tym znać, oni powinni wybrać najlepszą drogę dla mnie ( czy farba czy tylko toner a moze to i to itd) za to płacę i tego oczekuje proste.
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-02, 14:27   #4064
Panna Izabela
Zakorzenienie
 
Avatar Panna Izabela
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 161
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Gwiazda87 Pokaż wiadomość
Oczywiście że rozmawiałam! Na początku powiedziała że nałoży toner że to tamto i będzie super. Nie mam pojęcia o rzeczach fryzjerskich i drogach dojścia do celu. Przyszłam do renomowanego salonu z profesjonalistami i powiedziałam jaki chce mieć efekt a to jak oni to zrobią to już ich sprawa. Jak nie muszę się na tym znać, oni powinni wybrać najlepszą drogę dla mnie ( czy farba czy tylko toner a moze to i to itd) za to płacę i tego oczekuje proste.
Rozumiem, że jesteś zła, ale nie rozumiem jednej rzeczy. Piszesz, że mówiła Ci fryzjerka, że nałoży toner. Ale piszesz też, że nie zostałaś uprzedzona i że nie chciałaś mieć nakładanego tonera tylko farbę. To mi się wyklucza Aczkolwiek masz prawo być zła, że wydałaś dużo kasy a nikt Cię nie uprzedził, że efekt będzie taki jaki jest. Ja mam jasne włosy i przy farbowaniu wcale nie widzę tego, żeby mi się farba szybko wypłukiwała, wręcz przeciwnie, trzyma się długo i wypłukuje tylko lekko, dlatego zawsze mam nakładany ciut ciemniejszy kolor od zamierzonego przy przyciemnianiu.

Wysłane z mojego D6503 przy użyciu Tapatalka
__________________
30.07.2015 Wiktoria nasz Aniołek

http://www.suwaczek.pl/cache/97014df637.png

ŻONA od 30.08.2014

ZARĘCZENI 28.11.2012
RAZEM 17.09.2010
Panna Izabela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-03, 05:59   #4065
Gwiazda87
Raczkowanie
 
Avatar Gwiazda87
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: obywatelka świata
Wiadomości: 235
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Już mówię, to że nie chciałam mieć nakładanego tonera dowiedziałam się po miesiącu jak kolor się zmył Pani fryzjerka zapytała się co chcę(jaki efekt chce mieć) jak usiadłam na fotel po czym zaczęła mówić dobra to zrobimy to to i to i tamto. Nie wyłapałam wszystkiego co mówiła, na większości rzeczy fryzjerskich się nie znam i nie muszę. Sama nazwa toner do niedawna była dla mnie nieznana.
__________________
(perfekcjonistka,czasem do bólu, ze szkodą dla siebie ) Moje motto : Nic nie jest warte Twojego złamanego paznokcia. - głębokie a zarazem płytkie,czysty obłęd
Gwiazda87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 07:33   #4066
Kiiara
Raczkowanie
 
Avatar Kiiara
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

czy polecacie salon jld e galerii mokotow? chce pociąć końcówki i wyjść z wymodelowany lekko ułożonymi włosami, ile zapłacę za taką usługę? nigdy nie byłam w warszawie u fryzjera i się obawiam..

Edytowane przez Kiiara
Czas edycji: 2016-08-04 o 07:35
Kiiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 07:39   #4067
Kiiara
Raczkowanie
 
Avatar Kiiara
 
Zarejestrowany: 2015-09
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

ewentualnie gdzie mogłabym umowic się na szybko (dziś lub jutro), gdzie zapłacę max 100 za cięcie i ułożenie (jak ma zdjeciu)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg FB_IMG_1470218367571.jpg (77,9 KB, 29 załadowań)
Kiiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-04, 08:17   #4068
Lena_94
Wtajemniczenie
 
Avatar Lena_94
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 2 518
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kiiara Pokaż wiadomość
czy polecacie salon jld e galerii mokotow? chce pociąć końcówki i wyjść z wymodelowany lekko ułożonymi włosami, ile zapłacę za taką usługę? nigdy nie byłam w warszawie u fryzjera i się obawiam..

Na stronie powinien być cennik.
__________________
Lena_94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-10, 07:46   #4069
Margot45
niecnotliwa dziewica
 
Avatar Margot45
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: przy komputerze
Wiadomości: 19 903
GG do Margot45
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Chciałam zameldować, ze odwiedziłam wczoraj salon fryzjersko-kosmetyczny Jessika - i chyba go mogę z czystym sumieniem polecić
Fryzjerka przemiła i - co rzadkie: rozumie, co się do niej mówi! Włosy po samodzielnym umyciu i ułożeniu wyglądają dobrze i zamierzam się do tego salonu wybrać za jakiś czas (jak znów zarosnę )
__________________
I wanna hurt you just to hear you screaming my name
Margot45 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-08-11, 10:35   #4070
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Kiiara Pokaż wiadomość
ewentualnie gdzie mogłabym umowic się na szybko (dziś lub jutro), gdzie zapłacę max 100 za cięcie i ułożenie (jak ma zdjeciu)
Hollywood do Pauliny


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 15:34   #4071
Iwonkall
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny a co sądzicie o Salonie Ok Studio na Wilanowskiej? Poleciło mi Łukasza kilka osób, poszukałam trochę w internecie, ma sporo pozytywnych opinii, ale szczerze powiem chyba zaczynam się już obawiać każdego fryzjera. W przeciągu 9 miesięcy 3 nieudane koloryzacje i pieniądze wyrzucone w błoto. Chyba ładny efekt sombre przerasta większość warszawskich fryzjerów. Któraś z was korzystała może z usług Łukasza i z czystym sumieniem może go polecić?
Iwonkall jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-16, 18:24   #4072
Yariewenka
Zadomowienie
 
Avatar Yariewenka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 475
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, przeglądam temat (na telefonie co prawda, więc może mi coś umknelo) od jakiegoś czasu i poszukuję fryzjera do kręconych włosów ale na Pradze/Wawrze/Wesolej/Rembertowie. Macie może jakieś pozytywne doświadczenia z kimś z tych okolic? Chodzi mi tylko o ciecie. Do tej pory chodziłam do Filipa Galasa i do Bow Studio - byłam bardzo zadowolona z obu tych miejsc, ale teraz to dla mnie odległość jest...
__________________
Od 23.09.2010 przestałam walczyć z lokami!
Od września 2012 porzuciłam silikony!

Yariewenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:20   #4073
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-19, 11:49   #4074
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Moja koleżanka z pracy ma najpiękniejsze sombre jakie widziałam.
No tak naturalnie i ladnie ...

Ja do swojej fryzjerki z sombre nie pojde bo ona nie umie - widzialam jak robila i nie podobalo mi sie. Wg mnie za mocno sie odznacza przejscie.
Moja fryzjerka super strzyze i farbuje jednym kolorem polecam, juz pisalam to Efektownia na Woli, Klonowicza 1, pani Ania. Za wlosy dlugie - farba i podciecie koncowek 150-170 zł.

Ale kolezanka od sombre polecila mi swojego fryzjera Tomasza Piotrowskiego.
Wzial od niej 250 zl ale naprawde pieknie.

Sprobuje u niego i dam Wam znac jak bylo przed i po


Chyba że możecie kogoś polecić od sombre?



W załącznikach :
- po lewej CZEGO NIE CHCĘ
- po prawej CO BYM CHCIAŁA
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nie.jpg (192,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tak.jpg (160,8 KB, 38 załadowań)
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2016-08-23 o 11:03
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 15:23   #4075
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej Dziewczyny !

Polecacie jakiś salon na Bemowie lub Woli ? I czy może któraś z Was korzystała z usług salonu expert w GM, jeśli tak, czy polecacie ? Z góry dzięki za odpowiedzi
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-22, 15:50   #4076
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 3 461
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Treść usunięta
081ed4854e23be6738824bf7e7324809f3af476a_65822e820d4a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 08:56   #4077
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez milkandsugar Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny !

Polecacie jakiś salon na Bemowie lub Woli ? I czy może któraś z Was korzystała z usług salonu expert w GM, jeśli tak, czy polecacie ? Z góry dzięki za odpowiedzi
Na Woli chodzę do Efektowni, klonowicza 2/2
Pani Ania.

Jak farbowanie i strzyżenie to polecam.
Jak sombre to odradzam.

Ok 150 zł za farbowanie bierze.
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-23, 11:34   #4078
milkandsugar
Raczkowanie
 
Avatar milkandsugar
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 363
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Na Woli chodzę do Efektowni, klonowicza 2/2
Pani Ania.

Jak farbowanie i strzyżenie to polecam.
Jak sombre to odradzam.

Ok 150 zł za farbowanie bierze.
Farbowanie i strzyżenie dziękuję
milkandsugar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-26, 20:24   #4079
Saberity
Raczkowanie
 
Avatar Saberity
 
Zarejestrowany: 2014-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 92
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziwi mnie to, że jeszcze nikt nie podał tutaj nazwy salonu In Harmony. Świetni fryzjerzy z pasją, są bardzo pomysłowi a ich realizacje wychodzą przepięknie. Robiłam u nich fryzurę na swój ślub
Saberity jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-08-27, 05:28   #4080
asia135
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej!! Mam pytanie jaka jest dobra cena za ścięcie końcówek na długich włosach? Proszę o odp )


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asia135 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:14.