Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-05-25, 00:14   #1201
mirra77
Zakorzenienie
 
Avatar mirra77
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 404
Dot.: fryzjer Warszawa

Witam

czy macie jakies doswiadczenia z salonem Bizarre? i tamtejszymi fryzjerami? znalazlam tutaj tylko kilka opini...
__________________
Kosmetyki, perfumy, buty, torebki i inne różności na wymianę >>KLIK<<


mirra77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-25, 15:52   #1202
ania1155
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 8
Dot.: fryzjer Warszawa

Szukam Grzesia z salonu Czajki
Zaginął mi fryzjer! Dziewczyny ratujcie proszę! Czy wiecie gdzie przeniósł się Grześ z salonu Czajki a może macie telefon do niego, w salonie nie chcą nic powiedzieć! a jest moim cudotwórcą!!! Zmienił mi fryzurę na taką ze pierwszy raz w zyciu czułam sie dobrze, nie musialm nic mówić sam strzygł i czesał i było cudnie!!! dziękuję!!!

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2008-05-25 o 16:53 Powód: edytowana ulica
ania1155 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-26, 19:00   #1203
polityk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Red face Dot.: fryzjer Warszawa

Witam szanownych forumowiczów,

Szykuję się do ślubu i pilnie szukam dobrego fryzjera męskiego, który dobierze mi fryzurę do ubioru.

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej materii? Ślub mam 7 czerwca, więc sprawa jest dosyc pilna.

Dziękuję za każdą sugestię

pozdrawiam
Robert
polityk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 18:39   #1204
oxioxi
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Na tym forum dowiedziałam się o istnieniu Tomka Zaperty. Postanowiłam spróbować i stwierdzam, że warto było. Pan Tomek nie tylko mnie nie skrzywdził, Pan Tomek uczynił mnie zadowoloną. Ma pewną rękę i nie boi się ciąć. Moje włosy do pasa chlasnął jednym ruchem. Potem nadał kształt fryzurze i wybrał kolor. Jest otwarty na propozycje i sugestie, które gładko łączy ze swoją wizją fryzury. Mimo iż nie wszystkie czynności wykonuje osobiście, podczas całej wizyty dogląda swojego klienta nie pozostawiając go na pastwę losu. Wizyta w salonie jest przyjemnością. Za strzyżenie i farbę z tzw refleksami zapłaciłam 290 zł. Czy to dużo, czy mało? Rozstrzygnijcie podług własnego portfela.
oxioxi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 19:31   #1205
maja6603
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: milek design !!!!!!

Do buniaq!!!
Ja chodzę do tego salonu i jestem bardzo zadowolona. Moim mistrzem jest Andrzej. Z całym przekonaniem mogę go polecić zarówno do bardzo awangardowych fryzór, jak i klasycznych. Polecam.
maja6603 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-27, 22:12   #1206
mllehebuterne
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez polityk Pokaż wiadomość
Witam szanownych forumowiczów,

Szykuję się do ślubu i pilnie szukam dobrego fryzjera męskiego, który dobierze mi fryzurę do ubioru.

Ktoś z Was ma jakieś doświadczenia w tej materii? Ślub mam 7 czerwca, więc sprawa jest dosyc pilna.

Dziękuję za każdą sugestię

pozdrawiam
Robert
No w zasadzie ja znam. Żadnych zastrzeżeń, no, może cena - zależy jak dla kogo, ale rozumiem, że ślub to sytuacja wyjątkowa...to z nadzieją czy też z życzeniami No ale nie wiem, chyba nie można tak już tutaj mówić co gdzie i jak, zatem po więcej info proszę na maila. Aaaa, i w zasadzie nie jest to fryzjer stricte męski, ale przynajmniej wyprowadza to co się ma na głowie na prostą. tyle. pozdrawiam
mllehebuterne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-28, 09:25   #1207
buniaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Dot.: milek design !!!!!!

dzieki za info!
a moze jest jakiś specjalista od fryzur ala bob i blond kolorów??? planuje sobie postrzepic i rozjaśnić na platynke włosy- musi to być ktoś dobry i kto się nie boi ani blondów (teraz wszyscy brązowy polecaja i nie chcą rozjasniać) ani strzępienia (teraz jest "trendy" proste cięcie) a ja tego nie chcę
buniaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-05-29, 07:46   #1208
buniaq
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14
Question SALON NOWOGRODZKA 42 Wawa

Cześć, czy któraś z Was była w w/w salonie w Warszawie? Jestem zapisana do pana Piotra dzień przed ślubem, chciałabym jakąś fajną krótką fryzurkę z kolorem platynowym, czy on ogarnie mi to?
buniaq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-29, 12:23   #1209
nathanek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 148
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Moonsun Pokaż wiadomość
Clara 80 - nie ma najlepszego stylisty i najlepszego technika - to kwestia gustu i dopasowania fryzjera do oczekiwań. Ja chodzę od kilku - ok 8 lat do Krzysztofa chociaz widzę siedząc na fotelu również efekty pracy Ady i uważam, że również bardzo fajnie ścina. Dziwi mnie opinia InsideMyOwnMind, że nie podobał jej się kolor zrobiony przez Krzysztofa ponieważ Krzysztof jest specjalistą od koloru i szkoleniowcem Loreala - jak na zmianę koloru to tylko do Krzysztofa - choć to potwierdza moje zdanie, że nie ma najlepszego fryzjera wszystko jest kwestią gustu. Nie podzielam opinii o wysokich cenach - porównując je do usług promowanych w tv gwiazd fryzjerstwa ceny w tym salonie są na prawdę na normalnym przystępnym poziomie. Pozdrawiam serdecznie

Potwierdzam Twoja opinie Krzysztof jest mistrzem jezeli chodzi o kolor pierwszym razem trafil w moje oczekiwania a drugim razem poprostu bajka.Wlasnie bede sie znow do niego wybierac juznie moge sie doczekac Jezeli chodzi o ciecie to ja osobscie uwazam , ze mnie obcial bardzo dobrze nie pamietam juz od lat kiedy bylam naprawde zadowolona po wizycie u fryzjera.Przedewszystkim Krzysztof nie degazuje dagazowkami tylko nozyczkami a to jak wiemy jest mistrzostwo bo degazowki to pojscie na latwizne po jego obcieciu wlosy sie ukladaja nie rozdwajaja i pieknie rosna co tu wiecej chciec a ceny hmmmmmmm no ceny sa porownywalne ale wole zaplacic 50zl wiecej i byc zadowolona niz pozniej samej kombinowac co tu zrobic z wlosami.Odkad jestem klientka Krzysztofa na mysl mi nawet nie przyszlo co by tu zrobic i jak zmienic kolor wlosow samemu .
Szczerze polecam
nathanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-05-30, 14:04   #1210
lawenda
Raczkowanie
 
Avatar lawenda
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 112
Dot.: Pani Ada-Kristof:)

Byłam ponownie w tym salonie, ale tym razem u Pana Krzysztofa (Pani Ada jest na zwolnieniu). Bardzo mily czlowiek i wie co robi. I ponownie jestem zachwycona. Wszystkim znajomym tez bardzo sie podoba fryzurka
lawenda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-02, 21:38   #1211
kalypso83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Darłowo
Wiadomości: 5
Dot.: fryzjer Warszawa

Hej dziewczyny, poszukuję dobrego fryzjera do dekoloryzacji w warszawie (wiem ze to kawalek od Darlowa, ale wybieram sie tam juz na poczatku lipca). Z niemal czarnego brązu chciałabym przejść do miedzianego brązu ze złotymi refleksami. Kogo możecie polecić?
Pozdrawiam, Kasia B.

Edytowane przez kalypso83
Czas edycji: 2008-10-24 o 22:39
kalypso83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-08, 13:04   #1212
czupurcio
Przyczajenie
 
Avatar czupurcio
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 29
Dot.: fryzjer Warszawa

Niestety - również zachęcona pozytywnymi opiniami o Akademii Perfect Hair, poszłam na cięcie i jestem bardzo niezadowolona z efektu. Dodatkowo ta powalająca cena... Zdecydowanie nie polecam
__________________

czupurcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:37   #1213
agatapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: fryzjer Warszawa

Dziewczyny, czy możecie polecic jakąś fryzjerkę w Warszawie, która ładnie zrobi trawałą. Przymierzam sie do trwałej, ale niestety boje się iść w ciemno, niby wszędzie trwałą robia, jedank tak naprawdę mało który fryzjer umie robić nieźle trwałą.
agatapas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 15:07   #1214
maja396
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 4
Dot.: fryzjer Warszawa

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa aaaaaaaaaaaaaaaa

Edytowane przez maja396
Czas edycji: 2008-07-15 o 20:18
maja396 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:34   #1215
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: fryzjer Warszawa

dziewczyny, chcę powrócić do naturalnego koloru - średniego blondu.
obecnie mam miedź.
czy znacie jakiegoś fryzjera, który naprawdę porządni mi to zrobi?
cena nie gra roli..

z góry dziękuję
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-10, 17:45   #1216
domcia1001
Raczkowanie
 
Avatar domcia1001
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 297
GG do domcia1001
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez Ska Pokaż wiadomość
dziewczyny, chcę powrócić do naturalnego koloru - średniego blondu.
obecnie mam miedź.
czy znacie jakiegoś fryzjera, który naprawdę porządni mi to zrobi?
cena nie gra roli..

z góry dziękuję
Pani Beata salon Jacques Dessange na pewno będziesz zadowolona co ja npisałąm bedziesz w 100% Beatka jest świetna.. miało być nie wyjdziesz zawiedziona bedziesz zadowlona POLECAM

Edytowane przez domcia1001
Czas edycji: 2008-06-11 o 10:39 Powód: prosze o zapoznanie sie z regulaminem
domcia1001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-11, 09:06   #1217
Ska
Zadomowienie
 
Avatar Ska
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 935
Dot.: fryzjer Warszawa

dziękuję,
czekam więc na inne propozycje

zna ktoś salony Strefa Cięcia?
słyszałam parę pozytynych opinii, ale nie wiem czy to się tyczy też farbowania.
Ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-13, 19:44   #1218
agatapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
fryzjer TRWAŁA - Warszawa

Dziewczyny pytałam już o to w innych wątkach, ale niestety nie uzyskałam odpowiedzi. Nie znalazłam tez podobnego tematu.

Chcę wykonać trwałą, ale mój fryzjer odmawia, bo w ogóle trwałej nie robi. Włosy mam zdrowe i w dawnych czasach świetnie tolerowały trwałą.

Teraz poszukuję fryzjera, który wie jak wykonać fajną trwałą. Nie musi być tanio, ważne aby było dobrze.

Liczę na was

Edytowane przez agatapas
Czas edycji: 2011-06-07 o 07:41
agatapas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-15, 17:13   #1219
nitencja
Raczkowanie
 
Avatar nitencja
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 262
Dot.: fryzjer Warszawa

Mam pytanie do dziewczyn które byly u kristofa. Mam na wlosy dosyc mocno rozjasnione polozone ciemne pasemka. Tylko ze chcialabym teraz miec na calej glowie jasne pasemka. Nie wiecie ile mniej wiecej u kristofa taka przyjemnosc by kosztowała?
nitencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-15, 20:33   #1220
mariette88
Raczkowanie
 
Avatar mariette88
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 124
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez nitencja Pokaż wiadomość
Mam pytanie do dziewczyn które byly u kristofa. Mam na wlosy dosyc mocno rozjasnione polozone ciemne pasemka. Tylko ze chcialabym teraz miec na calej glowie jasne pasemka. Nie wiecie ile mniej wiecej u kristofa taka przyjemnosc by kosztowała?
Chodzę do Kristofa i zawsze zostawiam tam 200zł (długie włosy). Dla jednych dużo, dla drugich mało. Tylko, że oprócz farbowania jest również cięcie. Najlepiej, żebyś weszła na stronę salonu, bo z tego co pamiętam, jest tam zamieszczony cennik.
Polecam salon i samego p.Krzysztofa. Zawsze wychodzę zadowolona
mariette88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-17, 19:30   #1221
madzia106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzjer Warszawa

co do Pani Marylki to zachecona pozytywnymi opiniami wizazystek tez sie tam udalam. Niestety spodziewalam sie czegos wiecej. Na pewno odzywila moje wlosy, powiedziala jakich kosmetyków powinnam uzywac, ale 300zl to dla mnie za duzo, aby za kazda wizyte u fryzjera tyle placic. Taki sam efekt moge osiągnać w innych, mniej renomowanych salonach.

Za duzy plus jednak uwazam to co mi powiedziala o moich wlosach. Wiem, ze Pani Marylka uzywa kosmetykow shiseido, a czy ktos z Was orietnuje sie ktorej dokladnie linii??
Ja mam wlosy zniszczone, suche, ale po wizycie wyglądaly naprawde bardzo ladnie. Teraz chciala kupic te kosmetyki na allegro, ale nie wiem ktorą linie wybrac.
Prosze o Wasza pomoc, moze ktos sie orientuje albo kupowal kosmetyki do pielegnacji włosów w salonie?
madzia106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 14:29   #1222
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: fryzjer TRWAŁA - Warszawa

Niestety trudno znalezc osobe ktora potrafi zrobic trwala,z tego co slysze a trwala powraca
moze ten link pomoze
http://fryzjer-warszawa-piaseczno.pl.tl
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-18, 21:35   #1223
kora555
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 6
Dot.: fryzjer Warszawa

Z tego wynika że warto wybrać się do Kristifa , zobaczymy... umówiłam się na sobotę .
kora555 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 09:08   #1224
agatapas
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 12
Dot.: fryzjer TRWAŁA - Warszawa

Hej,

Dzięki za linka, no ale na tej stronce nic nie wskazuje na to, że jest to osoba doświadczona w robieniu trwałej.

Korzystalaś może kiedyś z jej usług ???

Edytowane przez agatapas
Czas edycji: 2013-05-09 o 11:21
agatapas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-19, 10:12   #1225
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: fryzjer TRWAŁA - Warszawa

Cytat:
Napisane przez agatapas Pokaż wiadomość
Hej,

Dzięki za linka, no ale na tej stronce nic nie wskazuje na to, że jest to osoba doświadczona w robieniu trwałej.

Korzystalaś może kiedyś z jej usług ???
Nie kozystałam z trwałej u tej osoby ale wiem ze bardzo dobrze potrafi robic trwała,byla szkoleniowcem w jednym z salonow wiodacych w warszawie glownie w trwałej.
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 08:53   #1226
judyta83
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: nałęczów/lublin
Wiadomości: 24
Dot.: fryzjer Warszawa

Pani Marylka nie używa kosmetyków Shiseido, tyllko japońskich SeiShin. Wzięłam ulotkę z salonu. Z tego co się orientuję to nie ma ich na allegro, ale być może coś się zmieniło, odkąd to sprawdzałam. Można je na pewno kupić w sklepach internetowych. Są dosyć drogie - szampon kosztuje ok 60 zł a maska 80 zł. Ja również mam bardzo suche włosy, więc podejrzewam, ze podczas wizyty miałyśmy stosowane te same kosmetyki - szampon nawilżający KINDAI i maskę intensywnie nawilżającą NAKA. Jest też linia do włosów zniszczonych - szampon regenerujący HUKAI, rekonstruktor intensywnie odbudowujący SAIKEN i ampułki AKARI.
judyta83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-23, 12:44   #1227
relissys
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 140
GG do relissys
Dot.: fryzjer Warszawa

[quote=judyta83;7966635]Pani Marylka nie używa kosmetyków Shiseido, tyllko japońskich SeiShin. Wzięłam ulotkę z salonu. Z tego co się orientuję to nie ma ich na allegro, ale być może coś się zmieniło, odkąd to sprawdzałam. Można je na pewno kupić w sklepach internetowych. Są dosyć drogie - szampon kosztuje ok 60 zł a maska 80 zł. Ja również mam bardzo suche włosy, więc podejrzewam, ze podczas wizyty miałyśmy stosowane te same kosmetyki - szampon nawilżający KINDAI i maskę intensywnie nawilżającą NAKA. Jest też linia do włosów zniszczonych - szampon regenerujący HUKAI, rekonstruktor intensywnie odbudowujący SAIKEN i ampułki AKARI.[/quote
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
reklama

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2008-06-23 o 19:41 Powód: reklama na wizazu jest platna
relissys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 06:52   #1228
madzia106
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: fryzjer Warszawa

Cytat:
Napisane przez judyta83 Pokaż wiadomość
Pani Marylka nie używa kosmetyków Shiseido, tyllko japońskich SeiShin. Wzięłam ulotkę z salonu. Z tego co się orientuję to nie ma ich na allegro, ale być może coś się zmieniło, odkąd to sprawdzałam. Można je na pewno kupić w sklepach internetowych. Są dosyć drogie - szampon kosztuje ok 60 zł a maska 80 zł. Ja również mam bardzo suche włosy, więc podejrzewam, ze podczas wizyty miałyśmy stosowane te same kosmetyki - szampon nawilżający KINDAI i maskę intensywnie nawilżającą NAKA. Jest też linia do włosów zniszczonych - szampon regenerujący HUKAI, rekonstruktor intensywnie odbudowujący SAIKEN i ampułki AKARI.

Dzieki za informacje Wiedzialam ze to jakas japonska firma, ale myslalam ze to Shiseido
W takim razie musze koniecznie poszukac tych kosmetykow gdzies w necie bo naprawde sa rewelacyjne.
madzia106 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-24, 07:10   #1229
agat666
Raczkowanie
 
Avatar agat666
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 72
Thumbs up Dot.: fryzjer Warszawa

Hejka!
Po zapoznaniu się z waszymi opiniami, zapisałam się do Krzysztofa z salonu Kristoff.
Mam falująco-kręcone, puszące się włosy do łopatek...poszłam do tego salonu właściwie bez żadnego nastawienia...chcialam spróbować czegoś innego..
P. Krzysztof, nie powiem..miły i sympatyczny..co do Cięcia hmmm...właściwie fryzurkę mam podobną z tą różnicą że mam bardziej wycieniowane włosy w długości...najbardziej zewnętrzną warstwę włosów mam krótką(tzn jak kiedyś były fryzury na pieczarkę ..reszta bez zmian...czyli najkrótsze mam do hmm czubka nosa(a zwykle miałam do ust), może ciut krócej, najdłuższe do łopatek..a całe ścięcie nazywało się "jedno cięcie" jak to p. Krzysztof powiedział--prosił żebym spuściła głowę w dół i jednym cięciem obciął te włosy. Dodam, że w sumie obciął te włosy z którymi zawsze miała problem, bo się kiepsko kręciły i z nich było największe siano.
teraz zbyt ich związywac nie mogę ale cóż..
Ogólnie pozytywnie...cena 90 zł
__________________
Gusia
agat666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-25, 14:53   #1230
miniminka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 7
Dot.: fryzjer Warszawa

Mam pytanie co do doczepiania włosów na microringii.
ile tych ringów powinno zmieścić się w jednym pasie wzdłuż głowy??
bo ja mam w jednym 7,8 i 5. dobrze jest? czy za mało tych pasemek? z początku myślałam że te 20 wejdzie na jeden pas.
Bo koleżanka mi zakładała i nie wiem czy dobrze.
miniminka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:48.