Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska, Radzionków - sala weselna - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-01-21, 09:22   #31
nefertiti
Raczkowanie
 
Avatar nefertiti
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Tarnowskie Góry
Wiadomości: 50
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Klaudia Klistala Pokaż wiadomość
Czy moze mi ktos napisac cos na temat Palacu Wisniewski w Piekarach Slaskich?Pozdrawiam.:roll eyes:

Wystrój istotnie bardzo ładny, ale nie ma co jeść, jak na taką cenę (190 zł na osobę za jeden dzień)
nefertiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 12:37   #32
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
Ja wesele bede miała w Lagunie ale w restauracji w sosnicy dzielnicy gliwic
Rusałko gratuluje czemu sie nie chwalisz? :P
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 16:10   #33
rusalka
Zadomowienie
 
Avatar rusalka
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: gliwice-sośnica
Wiadomości: 1 750
GG do rusalka
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez viki123 Pokaż wiadomość
Rusałko gratuluje czemu sie nie chwalisz? :P
moja miła kolezanko juz niebawem napisze privka i sie pochwale buziole
rusalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-25, 17:48   #34
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez rusalka Pokaż wiadomość
moja miła kolezanko juz niebawem napisze privka i sie pochwale buziole
oj czekam z niecierpliwoscia
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-26, 22:36   #35
rezeda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 34
GG do rezeda
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

agnes, jeśli mogę spytać, jak się przedstawiają ceny zespołu rekultywacja? Ile chcą za 2 dni grania na weselu? Pozdrawiam
rezeda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 17:57   #36
aniaaa84
Zadomowienie
 
Avatar aniaaa84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 1 952
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez ola_ma_kota Pokaż wiadomość
witajcie dziewczyny!!!! poradźcie, gdzie najlepiej zorganizować wesele? ślub mam w czerwcu 2007

cześć, wiec ja polecam PAŁAC KWALERA w Świerklańcu, byłam tam na praktykach z technikum i obsługiwałam wesele
miejsce godne polecenia, a mam pytanie - jaką liczbę osób przewidujecie, bo te sale wielkościa nie grzeszą i tłumu ludzi się tam wcisnąć nie da, chyba, że od czasu moich prktyk uległo coś zmianie
pozdrawiam
aniaaa84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-01, 19:29   #37
Kejcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Question Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

witam wszystkie mieszkanki tarnowskich gór i okolic. czy miała któraś z was może wesele w campo? bo rozważam dwie opcje:
1. campo na osiedlu przyjaźń
2. kropka w bobrownikach
jeżeli któraś z was była na weselu organizowanym w kropce lub campo to proszę napiszcie i doradźcie mi. pozdrawiam
Kejcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-12, 20:51   #38
Netula
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 38
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Ja wesele bede miala w Lubszy "pod kasztanami". Sala z kazdej strony sprawdzona. Duzo jedzonka, cena przystepna no i bardzo polecane. Co do Kropki to kolezanka tam miala wesele i byla tez bardzo zadowolona
Netula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-14, 11:59   #39
nysiunia
Raczkowanie
 
Avatar nysiunia
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Wiadomości: 145
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

a rozglądałaś sie w Radzionkowie? ja jestem z piekar i bede robić wesele w "Domu weselnym" (obok ck. Karolinka) na górnej sali (dolna taka sobie) - klimatyzacja, parkiet, sala duża i bardzo ładna. Jedzenia podobno mnóstwo. 130 zł od osoby. Zastanawiałam się też nad salą "U blachuta" -też podobne ceny i podobno dużo jedzenia. niestety nie mają str www ale ich dane są w książce telefonicznej. telefon do domu weselnego mam ale musze gdzieś poszukać. Jak szukasz czegoś bardziej "wykwintnego" typu pałac kawalera to raczej nie jest w tym stylu. Pozdrawiam
nysiunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 18:55   #40
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez rezeda Pokaż wiadomość
agnes, jeśli mogę spytać, jak się przedstawiają ceny zespołu rekultywacja? Ile chcą za 2 dni grania na weselu? Pozdrawiam
2500 zł za 2 dni
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-16, 00:55   #41
ola_ma_kota
Raczkowanie
 
Avatar ola_ma_kota
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Poland
Wiadomości: 116
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez NIUNIA*** Pokaż wiadomość
Mieszkam w Zabrzu- wesele organizujemy w Tarnowskich Górach w restauracji "U Wrochema" - przepiękny klimat- mini palacyk-duży ogród z tylu...POLECAM BAAARDZO ten lokal.
Kolejny w Zabrzu to restauracja " Pod Kasztanami"- świetna obsluga ijedzienie- w niektórych salach (bo jest 5 do wyboru) rosną prawdziwe kasztany - efekt piękny wiosną.
Może jeszcze coś sobie przypomnę...
nie no, dziewczyny..."U wrochema" - owszem, fantastyczne miejscie, ale co do jedzenia i porcji - mam wątpliwości i zastrzeżenia...
ola_ma_kota jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-21, 09:16   #42
Krecik_5
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Myśmy brali ślub (zależy też na ile osób) w Łabędach w "Leśnym Zakątku", zależało nam by goście mieli także gdzie wyjśc a jak nazwa wskazuje restauracja jest w lesie.
Krecik_5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 17:24   #43
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez Krecik_5 Pokaż wiadomość
Myśmy brali ślub (zależy też na ile osób) w Łabędach w "Leśnym Zakątku", zależało nam by goście mieli także gdzie wyjśc a jak nazwa wskazuje restauracja jest w lesie.
Chciałabym sie dowiedzieć gdzie jest dokladniej ten "Leśny Zakątek" w Łabędach?
Masz moze jakies namiary na ta restauracje?
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 18:34   #44
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez viki123 Pokaż wiadomość
Chciałabym sie dowiedzieć gdzie jest dokladniej ten "Leśny Zakątek" w Łabędach?
Masz moze jakies namiary na ta restauracje?

Zakątek Leśny
ul. Zakątek Leśny 6
44-100 Gliwice
tel. 032/734 51 67
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-01, 11:04   #45
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Wesele w Tarnowskich Górach

Witam dziewczyny.Ja serdecznie polecam na wesele restauracje Skarabeusz.Bylam tam na weselu i bylo poprostu super.Sala ladna,duza,jedzenia masa i wystroj super.Co do Wrochema to mam mieszane uczucia,miejsce piekne to fakt,ale obsluga i jedzenie...nie wywarly na mnie wiekszego wrazenia.Ja osobiscie moge jeszcze polecic restauracje oaza w Wielowsi,jest naprawde fajna sala i bardzo tania.Oto ich stronka www.restauracjaoaza.pl mozecie same ocenic,mnie sie osobiscie podoblo.Ja bede mniala wesele w czerwcu 2008 i wybralam sobie sale w Piekarach Ślaskich,ktora tez oczywiscie polecam jest poprosu piekna i jest to Palac Wisniewski juz podaje stronke do przegladu.www.palac-wisniewski.pl
Tylko nic wiecej nie moge powiedziec o tej sali bo nic nie wiem.Jest dosc droga 190zl za jeden dzien,nie wiem jak jedzenie,wiec jesli ktos z was slyszal o tej sali to prosze mi cos napisac,bo zaczynam sie troche martwic tym brakiem informacji.Pozdrawiam.

Cytat:
Napisane przez Kejcik Pokaż wiadomość
witam wszystkie mieszkanki tarnowskich gór i okolic. czy miała któraś z was może wesele w campo? bo rozważam dwie opcje:
1. campo na osiedlu przyjaźń
2. kropka w bobrownikach
jeżeli któraś z was była na weselu organizowanym w kropce lub campo to proszę napiszcie i doradźcie mi. pozdrawiam
Witaj Kejcik.Campo jest taka sobie sala,zreszta moze co kto lubi...mnie osobiscie ta sala nie bardzo podeszla,ale jesli chodzi o jedzenie to wpozadku.Wiec jesli tobie sie ta sala podoba to polecam.Co do wystroju to lepiej wypada Kropka ale co do jedzenia Campo.Wiec wybor nalezy do Ciebie.Podobna sala do Campo jest w Miasteczku wiec jesli masz ochote mozesz ja sobie takze zobaczyc,jest to nowa sala,i jak narazie slyszalam tylko pozytywne rzeczy na jej temat,wiec moze warto sie tam wybrac.Ja sama bede sie tam bawic w sierpniu na weselu kuzynki. Powodzenia zycze.

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-08-28 o 13:04 Powód: post pod postem
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-05, 14:37   #46
viki123
Raczkowanie
 
Avatar viki123
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 193
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez agnes23 Pokaż wiadomość
Zakątek Leśny
ul. Zakątek Leśny 6
44-100 Gliwice
tel. 032/734 51 67
Dzieki za namiary, jednak bylam juz tam i okazalo sie ze nie maja sali takiej jaka ja chce

jednak juz wybralam inna
__________________
Nie trać czasu na kompletowanie popełnionych błędów. Ucz się na nich i idź dalej.
viki123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-15, 16:42   #47
patrycja77
Raczkowanie
 
Avatar patrycja77
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 322
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Swierklaniec
patrycja77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 07:41   #48
bigjerry
Przyczajenie
 
Avatar bigjerry
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Serdecznie witam! Mieszkam w Rudzie Śląskiej, ale wesele zorganizowaliśmy w świetnym lokalu w Borowej Wsi. Dla niewtajemniczonych to na drodze Gliwice- Mikołów. Restauracja nazywa się "Valdi Plus". Nie jest może najtańsz na rynku, ale warta ceny. NIe musicie się niczego obawiać bo zawsze jest podane elegancko i jest super smaczne. Mają salę bankietową na około 70 osób i jesze jedną na mniejsze wesele (około 40 os). Jak chcecie zobaczyć większą polecam stronkęhttp://www.valdiplus.pl/. Obsługa jest naprawdę fantastyczna!. Naprzeciw znajduje się stary zabytkowy drewniany kościółek więc można załatwić dwa w jednym i zaoszczędzić na transporcie z kościoła do sali
bigjerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-16, 12:53   #49
agnes23
BAN stały
 
Avatar agnes23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 1 939
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

[quote=bigjerry;3927632]Serdecznie witam! Mieszkam w Rudzie Śląskiej, ale wesele zorganizowaliśmy w świetnym lokalu w Borowej Wsi. Dla niewtajemniczonych to na drodze Gliwice- Mikołów. Restauracja nazywa się "Valdi Plus".

hehe wiem gdzie to jest i jak tam jest, też mieszkam w Rudzie Śląskiej, pozdrawiam!
agnes23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-16, 16:45   #50
bigjerry
Przyczajenie
 
Avatar bigjerry
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 10
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Ja również pozdrawiam!
I co fajnie tam, nie!!
bigjerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-19, 16:28   #51
gilgusia
Przyczajenie
 
Avatar gilgusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 19
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Ja polecilabym Palac Wisniewski. To miejsce na pewno ma nieprzecietny urok
__________________
lecibocian.pl
gilgusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 12:45   #52
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez gilgusia Pokaż wiadomość
Ja polecilabym Palac Wisniewski. To miejsce na pewno ma nieprzecietny urok
Gilgusia a co wiesz o Palacu Wisniewskim?Ja wlasnie tam bede miala wesele ale nie mam pojecia jak tam wychodza wesela.Nie mam pojecia jak wypada jedzenie,czy nie ma go za malo?,i jak obsluga.Pozdrawiam.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-20, 21:24   #53
gilgusia
Przyczajenie
 
Avatar gilgusia
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 19
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Bylam tam na weselu mojej kolezanki i zarowno ja jakos gosc i ona jako Panna mloda bylysmy zadowolone Jesli chodzi o jedzenie to byl prawde spory wybor, a co chyba najwazniejsze bylo bardzo smaczne. Obsluga mila, sympatyczni kelenrzy i sliczny wystroj, czulam sie tam na prawde jak w palacyku
__________________
lecibocian.pl
gilgusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-21, 21:31   #54
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez gilgusia Pokaż wiadomość
Bylam tam na weselu mojej kolezanki i zarowno ja jakos gosc i ona jako Panna mloda bylysmy zadowolone Jesli chodzi o jedzenie to byl prawde spory wybor, a co chyba najwazniejsze bylo bardzo smaczne. Obsluga mila, sympatyczni kelenrzy i sliczny wystroj, czulam sie tam na prawde jak w palacyku
Bardzo Ci dziekuje Gigusia za odpowiedz.Teraz jestem spokojniejsza.Pozdrawiam.
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-10, 13:07   #55
evix
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2001-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Hej Dziewczyny,

wesele w restauracji "Słoneczna" w Hotelu Diament w Zabrzu, kapela z Chorzowa nie pamiętam nazwy, ale sobie przypomnę i napiszę - często grają w tym hotelu i szefowa mówiła, że sie ludzie fajnie z nimi bawią, autko zabytkowe od Pana Zegarmistrza prawie na przeciwko I LO w Zabrzu (ul. Wolności), suknia z Classy, buty z CCC , włosy w Trendach, w Zabrzu Tipsy w Tarnowskich Górach, zdjęcia w Ogrodzie Botanicznym, fotograf z Katowic

NIE MAM MAKIJAŻYSTKI - HELP!

Ślub 23.06.2007 w Kościele Św. Franciszka

Pozdrowienia, Ewa.
evix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-19, 19:12   #56
ewcikk
Przyczajenie
 
Avatar ewcikk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 28
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cześć dziewczny, odświerzam wątek ponieważ poszukuje fotogafa na ślub właśnei z tego rejonu.
Jeśli możecie kogoś polecić, to będę bardzo wdzięczna.
P.S. Znacie jkaieś ciekawe miejsca na zdjęcia w okolicach Gliwic?? Zameczek i prak w Pławniowicach znam )
ewcikk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:40   #57
Kejcik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 5
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Cytat:
Napisane przez bienioka Pokaż wiadomość
skarabeusz jest rewelacyjny. ma super sale klimatyzowana. dwa ty py stolow (albo podluzne - tradycyjne, albo okragle). mysmy wybrali okragle - rewelacja!!!! prawdziwy bankiet!! slicznie udekorowane. mozesz sobie wejsc na ich stronke www.ferdynand.pl i pod zakladna skarabeusz sa zdjecia i menu. jedzenia jest MAAAAASAAA. nie do przejedzenia. baaardzo dobre, slicznie podane. mozna wszystko wziac do domu!!! napoje, alkohol i ciasta w wlasnym zakresie.

a propos wyjscia - ba!!!! oczywiscie, ze jest - piekny ogrod, ze strumyczkiem, jeziorkiem, mostkiem i ogromna iloscia kwiatow. sliczne zdjecia mozna tam zrobic. mysly jednak pojechali w plener do swierklanca, mamy do tego miejsca wielki sentyment
oprocz ogrodu jest orangeria. oszklone miejsce, w ktorym rosna tropikalne rosliny i ....fruwaja wielkie, kolorowe papugi (oczywiscie za siatka).to miejsce stworzone bylo z mysla o weselach organizowanych zima - tez przeciez trzeba gdzies wyjsc.

jednymy minusem skarabeusza jest dojazd. jedzie sie po okropnej drodze w kierunku prefabetu. goscie moga omyslec, ze wywozisz ich do fabaryki. jak bedziecie jednak na miejscu, nie bedziecie sie z tamtad chcieli ruszyc, serio.

cenowo jest tez dosc drogi - 2ni - 225zl/os. nie wiem, czy na tyle jestes przygotowana. mysmy mieli wesele w srode (tak nam pasowalo) i wlasciciel sam zaproponowal cene 200zl/os. moze nawet mozna bylo z nim sie dalej pohandlowac, mysmy jednak na tym poprzestali.

nadal sluze pomoca
witam. skarabeusz jest troszkę drogi chociaż wiem, że jest tam super, bo brat mojej koleżanki tam się bawił..jednak wiem, że mają jeszcze jedną salę "Ferdynand" jest tam dużo taniej - 150/160 za dwa dni..czy ktoś może był tam już na weselu..napiszcie coś jeśli możecie bo gonią nas teminy i wahamy się między ferdynandem, salą w reptach - u salezjan i restauracją olimpijską..czekam na jakieś podpowiedzi
Kejcik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-25, 09:52   #58
bienioka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Öhringen
Wiadomości: 530
Dot.: wesele w Tarnowskich Górach

Kejcik - wiem, ferdynand jest "tani", co nie znaczy,z e zly. jedzenie jest tez superanckie (w koncu to ta sama firma) i jest go tez duuuzo. minusem Ferdynanda jest troche obejscie. wiesz...wychodzisz prosto na ulice. jak masz duzo malych dzieci nie jest to zbyt bezpieczne. teraz zrobili z przodu sali mini ogrodek - jest troche lepiej, ale to dalej nie to co skarabeusz. sama sala natomiast jest rewelacyjna. jest nowo wyremontowana, piekne duzo okna, super stoly (nie wiem, czy mozena wybrac okragle, takie jakie mielismy w skarabeuszu), parkiet - ogolnie bez zarzutow. moge tylko polecic. minus jak juz wspomnialam - ulica.

co do dwoch pozostalych sal. nie wiem na ilu gosci bedziesz miala wesele. ogladalismy rowniez sale u salezian - mala, filary - nie podobala nam sie.

olimpijska - nieeeee. widzialam zdjecia weselne kolezanki. wygladalo jak w remizie. bardzo ciemno, jakiej balony i bibulki poprzewieszane, brzydko nakryte stoly...zdecydowanie nie.

w tych trzech lokali zdecydowanie ferdynand najlepszy. nie wiem, czy slyszalas o sali w wielowsi www.restauracjaoaza.pl . podobno bardzo ladnie i bardzo tanio (2dni podobno ok 130zl). troche kiczowato, ale na zdjeciach ladnie sie prezentuje. spytaj - warto. minus - odleglosc. ale nawet jak wynajmiesz autobus, wychodzi taniej niz w wielu lokalach w tg.
bienioka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-04-30, 14:37   #59
Klaudia Klistala
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 20
Witajcie.Kejcik zdecydowanie z lokali ktore wybralas Ferdynand jest najlepszy,wiec sie nie zastanawiaj.I takze polecam juz ktorys raz z kolei restauracje Oaza w Wielowsi,ta sala jest naprawde ladna i tania,obsluga taka sobie,ale jedzenie bardzo dobre i duzo.Wiec sie zastanow,naprawde jest tam fajnie.Pozdrawiam.

Witajcie dziewczyny.Czy znacie moze Palac Wisniewski z Piekar?Prosze o jakies informacje o tym lokalu.Pozdrawiam.:rolley es:

Edytowane przez m.a.r.t.a
Czas edycji: 2007-06-17 o 13:33 Powód: post pod postem
Klaudia Klistala jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-05-06, 09:26   #60
madamefatale
Przyczajenie
 
Avatar madamefatale
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 12
Dot.: Zabrze, Gliwice, Tarnowskie Góry, Bytom, Ruda Śląska - sala weselna

Cytat:
Napisane przez ewcikk Pokaż wiadomość
Cześć dziewczny, odświerzam wątek ponieważ poszukuje fotogafa na ślub właśnei z tego rejonu.
Jeśli możecie kogoś polecić, to będę bardzo wdzięczna.
P.S. Znacie jkaieś ciekawe miejsca na zdjęcia w okolicach Gliwic?? Zameczek i prak w Pławniowicach znam )
Cześć Ewcikk jeżeli nie masz jeszcze fotografa to z checia Ci poleca bardzo fajnego z Tarnowskich Gór moim zdaniem jest kapitalny. odezwij sie na gg 2887920 lub na maila podam Ci namiary i stronke pozdrawiam
madamefatale jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-05-03 19:15:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:30.