Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II - Strona 71 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-04-27, 13:46   #2101
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Gratuluję wszystkim łowczyniom Ja złapałam różowego.. a już myślałam, że mu się oprę
Do czekających na Shipment Status - sprawdzajcie nry zamówień na stronie Tru, ja też nie dostałam potwierdzenia wysłania, a paczka już w drodze.
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 13:51   #2102
aragosta
Rozeznanie
 
Avatar aragosta
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 863
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Jak w amoku kliknęłam Earth Reflection mam nadzieję, że nie będę żałować. Jeszcze nie miałam cieni CD.
aragosta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 13:51   #2103
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Było 9 sztuk, jedną ja złapałam od razu dla jednej wizażanki.
Ty Asiu jesteś nieoceniona
A ja po ostatniej porażce z nieustrzeleniem Earth Reflection na Tru wymęczyłam u TŻ-ta, żeby mi je kupił w dojczlandzie. Niby tam taniej, ale nie tak jak na Tru ! No i teraz sobie w brodę pluję, że mogłam trochę poczekać. A tak, wykosztuje się chłopina...
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 13:59   #2104
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Truskawkowe zdobycze

Aguś... i jak Twoje wrażenia po dłuższym stosowaniu Bambuska i sypkiego Clarinsa?
Do mnie doszło wczoraj moje Bambooo... byłam troszke zdziwiona jak bardzo delikatny efekt daje nawet na mojej mega jasnej skórze ..gdyby był o ton chociaz ciemniejszy....
a w planach mam własnie sypanego Clarinsa<ze względu na jego własciwosci matujące i kolor>,ale kusi mnie równiez sypki Kanebo....
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:01   #2105
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

no jak ja nie zobacze shimpent status, to nie uwierze że zakupiłam paskowańca diora....a ktoś mi pomadke sprzątnął z przed nosa , tez diora...pomaranczowa. kogo lać????????
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:10   #2106
kamisio
Zadomowienie
 
Avatar kamisio
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 598
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, kamisiu macie jakieś doświadczenia z pomadkami Lancome Fever Shine?
Cytat:
Napisane przez kal1nka Pokaż wiadomość
ja mam ale z blyszczykiem, mam 306 (chyba jest na tru) i mimo jego wygladu w opakowaniu na ustach nadaje jedynie leciutki odcien - glownie polysk, slyszalam ze pomadka ma podobnie nie ma co liczyc na jakies wieksze krycie
Pomadki sa troche mocniej kryjace od błyszczyków, sa w trzech werjach, bez perły i drobinek, lekko perłowe i iskrzące z drobinkami, efekt na ustach bardziej przypomina lekko kryjący błyszczyk niz pomadke, ale trwałośc bardziej błyszczykowa niz pomadkowa, klientki chwalą bo sie nie lepią

Nosku napisz jaki kolor cie interesuje bo miałem wszystkie króre weszły do polski, to postaram sie opisac wieczorem, tylko ze w kufrze zostało mi chyba 6-7 sztuk bo żem je rozdał, wiec moze trafisz a jak nie to jest szansa ze bede pamietał kolor
__________________
next life - KNK
kamisio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 14:20   #2107
sine.ira
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 15 264
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kamisio, to ja też Cię podpytam Czy błyszczyki Color Fever Shine Roses są już w perfumeriach (w Polsce, oczywiście). Jak o nie pytam u mnie w mieście, to babki robią duże oczy, a skądinąd wiem, że w Europie są już w sklepach od dość dawna. A jeżeli widziałeś już tę wersję (Roses), to jak oceniasz kolory ? Bo mi sie najbardziej podoba wersja Mademoiselle czy jakoś tak
sine.ira jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 15:04   #2108
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
no jak ja nie zobacze shimpent status, to nie uwierze że zakupiłam paskowańca diora....a ktoś mi pomadke sprzątnął z przed nosa , tez diora...pomaranczowa. kogo lać????????

I co, masz juz shipment status?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:08   #2109
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

mam już Payment confirmation is pending ...niedługo idę do pracy. Wiec dopiero rano zobaczę czy coś się ruszyło....
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:24   #2110
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Truskawkowe zdobycze

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
Aguś... i jak Twoje wrażenia po dłuższym stosowaniu Bambuska i sypkiego Clarinsa?
Do mnie doszło wczoraj moje Bambooo... byłam troszke zdziwiona jak bardzo delikatny efekt daje nawet na mojej mega jasnej skórze ..gdyby był o ton chociaz ciemniejszy....
a w planach mam własnie sypanego Clarinsa<ze względu na jego własciwosci matujące i kolor>,ale kusi mnie równiez sypki Kanebo....
sypki Clarins na razie czeka na swoją kolej póki co używam Clinique i pryzmy.
Bamboo bardzo lubię nie da się go przedawkowac, nawet niewprawna ręka poradzi sobie bez trudu w aplikacji
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 15:30   #2111
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Truskawkowe zdobycze

Aga widzialam na 'zdobyczach', że masz blyszczki Biotherm. Możesz napisać jak się sprawdzają?
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 15:50   #2112
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez aragosta Pokaż wiadomość
Jak w amoku kliknęłam Earth Reflection mam nadzieję, że nie będę żałować. Jeszcze nie miałam cieni CD.
Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ty Asiu jesteś nieoceniona
A ja po ostatniej porażce z nieustrzeleniem Earth Reflection na Tru wymęczyłam u TŻ-ta, żeby mi je kupił w dojczlandzie. Niby tam taniej, ale nie tak jak na Tru ! No i teraz sobie w brodę pluję, że mogłam trochę poczekać. A tak, wykosztuje się chłopina...
ja je kliknęłam poprzednim razem w ciemno Wczoraj je obmacałam w Sephorze no i ciesze sie niezmiernie że je wzięłamSą piekne, "moje" kolory bez dwóch zdań, Cena w sklepie: 205zł
Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 16:45   #2113
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kamisio Pokaż wiadomość
Pomadki sa troche mocniej kryjace od błyszczyków, sa w trzech werjach, bez perły i drobinek, lekko perłowe i iskrzące z drobinkami, efekt na ustach bardziej przypomina lekko kryjący błyszczyk niz pomadke, ale trwałośc bardziej błyszczykowa niz pomadkowa, klientki chwalą bo sie nie lepią

Nosku napisz jaki kolor cie interesuje bo miałem wszystkie króre weszły do polski, to postaram sie opisac wieczorem, tylko ze w kufrze zostało mi chyba 6-7 sztuk bo żem je rozdał, wiec moze trafisz a jak nie to jest szansa ze bede pamietał kolor

Waham się między 316 Yummy Berry i 306 Fuzzy Pink . I jeszcze może 300 Pink Drip Gdybyś coś o nich wiedział szepnij słówko
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:03   #2114
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Ty Asiu jesteś nieoceniona

Niedawno Dziewczyny pomagały mnie przy zamówieniach, teraz ja jak mogę to pomagam.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:20   #2115
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Serenite_ - a dla bladej cery byłby odpowiedni odcień Peach? (wiesz, żeby nie było efektu cegły) Jakie kolory dominują w tej kombinacji, wiesz może ? Ta Golden faktycznie wygląda na ciemną.

Tak, Peach byłby dobry dla bladej cery, bo nie są te rozświetlacze aż tak mocno napigmentowane. Dominuje w nim brzoskwinia złamana delikatnym różem. Ciepła tonacja, piękne, metaliczne rozświetlenie. Ale efekt dośc jasny właśnie. Dlatego się wahałam-bo raczej za jasny dla mnie, a kolorek bardzo piękny...


Cytat:
Napisane przez Ajsun Pokaż wiadomość
A masz moze prownanie do paskowanego rozswietlacza Diora?
Jest teraz na truskawce i zastanawiam sie nad nim.



W watku Diorowym ktos porownal roswietlacz Diora (ten brazowy) do jakiejs szachownicy, tyle, ze niby Dior jest bardziej zloty.

Czy Waszym zdaniem ten rozswietlacz bedzie podkreslal rozszerzone pory? Mialam juz jeden firmy Pupa ale poszedl w swiat bo wlasnie uwidacznial niedoskonalosci.


Kamisio ma rację, Dior mniej metaliczny, ale według mnie, mniej niz Laura zdecydowany kolorystycznie. Dla mnie Dior jest troszkę nijaki

Jesli masz rozszerzone pory na policzkach, to myślę, że każdy rozświetlacz będzie je podkreślał


Ale widzę, że niedziela była owocna na Tru Zaszalałyście trochę I nawet sypki Clarins był, a chciałam ustrzelic siostrze na imieniny...
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:24   #2116
kal1nka
Zadomowienie
 
Avatar kal1nka
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: lubuskie :)
Wiadomości: 1 533
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

czy ktoras z Was dziewczyny (bądź Kamisio ) miał(a) okazje chocby testowac cienie MAC satellite dreams i stars n' rockets ? Jesli tak, jaki efekt daja , czy ktorys jest podobny do pigmentu VIOLET z MAC'a ?
__________________
where words fail, music speaks - H. Ch. Andersen

21.02.10 zakochana
31.12.13 narzeczona
16.07.16 żona
kal1nka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:25   #2117
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez noseknosek Pokaż wiadomość
Do czekających na Shipment Status - sprawdzajcie nry zamówień na stronie Tru, ja też nie dostałam potwierdzenia wysłania, a paczka już w drodze.
Zgadza się. Meila z potwierdzeniem jeszcze nie mam, a po numerze na stronie Tru sprawdziłam że sypki Clarins ma już "shipment status".
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 17:31   #2118
katerina_w
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 68
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Witam wszystkich
wiecie moze co to za puder? Lancome za 47zl...staruszki chyba? bo w sklepach nie widzialam:/

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3852#3852
katerina_w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:04   #2119
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
wiecie moze co to za puder? Lancome za 47zl...staruszki chyba? bo w sklepach nie widzialam:/

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3852#3852

Ja go nie kojarze teraz ze sklepów Może jakiś starszy? Cena troszkę podejrzana

A po ile byl ten Clarins dziś?
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-04-27, 18:16   #2120
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A po ile byl ten Clarins dziś?
Po 77,50 zł
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:30   #2121
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez AsikS Pokaż wiadomość
Po 77,50 zł

No nie.... Bardzo maleńko Jak często on bywa? Chyba dawno go juz nie było zanim się dziś NA MOMENT pojawił?

Dzieki Asiu

Zastanawiam się nad tym pudrem dla siostry. Chcę jej zrobic prezent na imieniny. Ma tłustą skórę z tendencją do wyprysków. Czy lepszy będzie Clarins czy Poudre Majeur Excellence, Lancome? Boję się, że Clarins będzie ją zapychał i nie będzie zadowolona z prezentu... Doradźcie mi, bo nie wiem, co robić. Dzięki z góry
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:40   #2122
kasiaoli2001
Rozeznanie
 
Avatar kasiaoli2001
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 513
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

No! udało nam się wczesnym popołudniem z Maggie upolować shimmera Diora Rose Diamond. Teraz na Tru zostało po nim tylko zdjęcie...
Marzyłam o nim i mam nadzieję, że padnę z wrażenia jak go zobaczę.
Wszystko dzięki Wam, bo wpadłam z zakupów (a przed wyjściem na papu do miasta), zaglądam na nasz wątek a tu alarm Diorowy. Miałam fuksa bo byłam w domu raptem pół godziny, teraz obeszłabym się smakiem...
__________________
no to wróciłam
kasiaoli2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 18:45   #2123
Ajsun
Rozeznanie
 
Avatar Ajsun
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 901
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez kasiaoli2001 Pokaż wiadomość
No! udało nam się wczesnym popołudniem z Maggie upolować shimmera Diora Rose Diamond. Teraz na Tru zostało po nim tylko zdjęcie...
Marzyłam o nim i mam nadzieję, że padnę z wrażenia jak go zobaczę.
Wszystko dzięki Wam, bo wpadłam z zakupów (a przed wyjściem na papu do miasta), zaglądam na nasz wątek a tu alarm Diorowy. Miałam fuksa bo byłam w domu raptem pół godziny, teraz obeszłabym się smakiem...
Rozswietlaczy Diora nie bylo juz przed 15 bo sprawdzalam. Rozowe skonczyly sie wczesniej, a brazowe pojawily sie tylko na moment jakos po 14 i bylo ich bardzo malo. No a do teraz z tego co widze widnieje jeszcze na truskawce jego fotka. Moze jeszcze bedzie. Stawiam na wtorek rano.


Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Kamisio ma rację, Dior mniej metaliczny, ale według mnie, mniej niz Laura zdecydowany kolorystycznie. Dla mnie Dior jest troszkę nijaki

Jesli masz rozszerzone pory na policzkach, to myślę, że każdy rozświetlacz będzie je podkreślał

Nie, az tak widocznych nie mam. Ale nie mam idealnej cery dlatego w moim przypadku bardzo metaliczne rozswietlenie odpada. Czytalam gdzies na forum, ze wlasnie ten rozswietlacz Diora nie podkresla niedoskonalosci tak jak inne rozswietlacze. I mam nadzieje, ze rzeczywiscie tak jest. Teraz jest do wyboru juz tyle konkurujacych ze soba firm kosmetycznych, ktore wprost bija sie o klienta najlepsza jakoscia swoich produktow, wiec wierze, ze i dla skor mniej doskonalych znajdzie sie jakis fajny rozswietlacz, i mam nadzieje, ze bedzie to ten Dior.

No a co do Diora, to czytalam tez, ze on nie daje niewiadomo jakiego rozswietlenia, tylko taki delikatny "glow" na policzkach wiec nie powinno byc problemu.

Co do koloru jaki daje, zobaczymy bo nie mialam okazji go testowac. Widzialam zdjecia na MUA i na watku Diorowskim i wygladal bardzo fajnie. Zobaczymy w realu. Ale nawet jak bedzie nijaki to nic nie szkodzi bo ja preferuje delikatne makijaze.


Mam pytanie do tych, ktorym kiedys anulowano zamowienie na truskawce. Czy zdarzylo sie Wam, ze to bylo juz po tym jak dostalyscie shipment status? Czy raczej jak juz sie dostanie shipment status to nie powinno byc problemu?
Ajsun jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:09   #2124
AsikS
Zakorzenienie
 
Avatar AsikS
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 13 269
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość



No nie.... Bardzo maleńko Jak często on bywa? Chyba dawno go juz nie było zanim się dziś NA MOMENT pojawił?

Dzieki Asiu

Zastanawiam się nad tym pudrem dla siostry. Chcę jej zrobic prezent na imieniny. Ma tłustą skórę z tendencją do wyprysków. Czy lepszy będzie Clarins czy Poudre Majeur Excellence, Lancome? Boję się, że Clarins będzie ją zapychał i nie będzie zadowolona z prezentu... Doradźcie mi, bo nie wiem, co robić. Dzięki z góry
Serenite, on dosyć często się pojawia. Był okres że wisiał przez cały czas, ostatnio pojawia się i znika i znika i znika... Utrafisz na pewno.
Nie mam tego pudru, choć też przymierzam się do niego więc nie umiem Ci doradzić.
AsikS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:16   #2125
moni27
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 197
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Dziewczyny co sądzicie o tym podkładzie? http://eu.strawberrynet.com/newproduct.aspx?CatgId=19pewnie jakiś staruch, prawda?
moni27 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:22   #2126
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

A czy Lucidity EL nadaje się do przetłuszczającej cery? I jaki to odcień 06? Czy ktos kupowal go na Tru? Jesli tak-z jaka datą wazności? Tam na zdjęciu jest w starym opakowaniu
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:30   #2127
Annabel Lee
Raczkowanie
 
Avatar Annabel Lee
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 54
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Lucidity 06 jest i w starym i w nowym opakowaniu:
http://us.strawberrynet.com/800/smak...r=76383#P76383
Annabel Lee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 19:38   #2128
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Annabel Lee Pokaż wiadomość
Lucidity 06 jest i w starym i w nowym opakowaniu:
http://us.strawberrynet.com/800/smak...r=76383#P76383

Faktycznie, dzięki A może ktoś zna kolor 06??
__________________


"Cierpliwość - spokój, że przecież się stanie..."


/J. Twardowski/
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 20:05   #2129
kasiahan
Rozeznanie
 
Avatar kasiahan
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 936
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
A czy Lucidity EL nadaje się do przetłuszczającej cery? I jaki to odcień 06? Czy ktos kupowal go na Tru? Jesli tak-z jaka datą wazności? Tam na zdjęciu jest w starym opakowaniu
Ja ma mieszana cere, w strefie T mocno sie swieci i Lucidity wogole sie u mnie nie sprawdza Swiece sie po godzinie, co innego sypaniec Clarinsa, matuje najlepiej ze znanych mi wysokopolkowcow.
06 Lucidity jest bardzo jasny, dla mnie za jasny, mimo iz blada jestem (nie bardzo blada, ale jednak) Clarins 01 bardzo ladnie stapia sie z cera i mnie nie pobiela, chociaz ciemniejsze cery moze, bo mimo ze transparentny, tjednak troche koloru daje.
__________________
Living my dreams, not to dream my life!


kasiahan jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-04-27, 20:26   #2130
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com-kolorówka część II

Kamisiu witaj jak się udały wojaże?
jakieś newsy, nowe produkty, ciekawe pomysły w świecie makijażu?
Ja słuchajcie lecę już w środę do Aten, ale będzie cudownie gdyby nie to, że zapomniałam się opalić i będę wyglądać jak blady trup i ja się pytam, jakie szanse na męża milionera? ha! zakupię samoopalacz na bezcłówce
i lepiej niech się ten mąż pospieszy, bo znalazłam fajne buty w prima modzie

Cytat:
Napisane przez katerina_w Pokaż wiadomość
Witam wszystkich
wiecie moze co to za puder? Lancome za 47zl...staruszki chyba? bo w sklepach nie widzialam:/

http://eu.strawberrynet.com/makeup.a...neId=3852#3852
moim zdaniem to wielki, wielki staruch
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:15.