Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic - Strona 130 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-10-11, 17:16   #3871
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Zdecydowanie godna uwagi.
a to się cieszę zwłaszcza że kupiłam za 4 zł i zużyłam już prawie całą, lubie ją a Twoja analiza jeszcze to potwierdziła, dziękuję
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:34   #3872
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Witam Prosiłabym o analizę odżywki joico k-pak reconstruct:

Deionized Water, Stearamidopropyl Dimethylamine, Cetyl Alcohol, Glycol Stearate, Ceteth-2, Cetearyl Alcohol, Ceteareth-20,
Hydrolyzed Human Hair Keratin (Quadramine Complex), Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Human Hair Keratin, Hydrolyzed Keratin PG-Propyl Methylsilandeiol, Thiotic Acid, Psidium Guava Fruit Extract, Sodium Ascorbyl Phosphate, Tocopheryl Acetate, Denothera Biennis (Evening Primrose) Oil, Aleurites Moluccana (Kukui) Seed Oil, Glycolipids, Allantoin, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Benzophenone-4, Hyaluronic Acid, Cetrimonium Bromide, Disodium EDTA, PEG-20 Almond Glycerides, Sodium Chloride, Myristyl Myristate, Citric Acid, Glyceryl Stearate, Fragrance (Parfum), Sorbic Acid, Keratin Amino Acids, PEG/PPG-20/23 Dimethicone, Glycerin, Methylchlorisothiazolinin e, Methylisothiazolinone, Methylparaben, Propylparaben


Na wątku z analizą poszczególnych kosmetyków do włosów znalazłam jedynie odżywkę Joico K-pak Deep Reconstructor, składowo się różnią więc jeżeli to możliwe to byłabym bardzo wdzięczna za analizę
No proste, że skład cudny
Poza standardowymi składnikami odżywek/masek, mamy sporo keratyny w różnych odmianach, która jak wiemy odbudowuje. ponadto odżywcze lipidy i kwasy o różnych funkcjach Co jeszcze? Ekstrakt z owocu gruszli, witaminy, olej z wiesiołka i olej bankul (zawiera naturalny filtr słoneczny), nawilżający aloes, alantonina regenerująca skórę głowy.

Wielkie brawa dla Joico za skład
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zakochany.gif (1,1 KB, 314 załadowań)
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2011-10-11 o 17:36
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 17:46   #3873
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez shiza91xx Pokaż wiadomość

Tesco, All about shine, ogrody swiata, szampon 'zurawina i olejek arganowy'

aqua/water, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cacamide dea, sodium chloride, allantoin, argania spinosa oil, benzophenone-4, citric acid, disodium edta, dmdm hydantoin, panthenol, parfum/fragrance, peg-40, hydrogenater castor oil, polyquaternium-7, propylene glycol,vaccinium macrocarpon (cranberry) extract, hexyl cinnamal, CI14720
Cóż, całkiem niezły Po typowych detergentach jest sól, która mogłaby podrażnić wrażliwców. Zaraz za nią stoi jednak alantonina, która koi skórę. Tuż za nią, olejek arganowy, ładne miejsce w składzie. Potem filtr przeciwsłoneczny i sumie tyle, bo zaczynają się konserwanty, w tym jeden wredny składniki na nimi to już tylko ślady -witamina, emolient, kondycjoner, humektant i tytułowa żurawina

Dobry szampon, umyje i nie wysuszy, dzięki alontoninie i olejowi. Tylko mega wrażliwcom sól mogłaby przeszkadzać w tym przypadku.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-11, 18:37   #3874
201604210939
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 1 761
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
No proste, że skład cudny
Poza standardowymi składnikami odżywek/masek, mamy sporo keratyny w różnych odmianach, która jak wiemy odbudowuje. ponadto odżywcze lipidy i kwasy o różnych funkcjach Co jeszcze? Ekstrakt z owocu gruszli, witaminy, olej z wiesiołka i olej bankul (zawiera naturalny filtr słoneczny), nawilżający aloes, alantonina regenerująca skórę głowy.

Wielkie brawa dla Joico za skład
Shawtty - wielkie dzięki za szybką odpowiedź i analizę
201604210939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 12:23   #3875
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę odżywki do włosów, którą można kupić teraz w Biedronce (9,99 zł za 600 ml).
Udało mi się tylko jednej z nich przepisać skład.

Diplona Professional Conditioner your Repair Profi

Skład: Aua, Alcohol, Isopropyl Palmitate, Behentrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Panthenol, Parfum, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Potasium, Sorbate, Hydrolyzed wheat Gluten, Hydrolyzed wheat Protein, Laurdimonium, Hydroxypropyl Hydrolyzed wheat protein, Citric Acid, Sodium Benzoate, Methylparaben, Tocopherad, Ethylparaben, Propylparaben.
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 14:00   #3876
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Thumbs down Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Bardzo proszę o analizę szamponu
KHORET AMEN HERBAL SHAMPOO WITH SEA MOSS

Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Salvia Officinallis (Sage) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Calendula Officinallis Flower Extract, Delphinium Consolida Flower Extract, Trifolium Pratense (Clover) Extract, Saponified Organic Oils of coconut, Olive and Jojoba, Organic Aloe Vera, Water, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Magnesium Silicate, Khoret Amen Essential Oil Blend, Peg-150 Distearate, DMDM Hydantoin (and) lodopropynyl Butylcrbamate Phenoxyethano, Tetradibutyl Pentaerithrity.

Na początku same ekstrakty, oleje, a tam dalej .
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 16:58   #3877
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez izus_86 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę odżywki do włosów, którą można kupić teraz w Biedronce (9,99 zł za 600 ml).
Udało mi się tylko jednej z nich przepisać skład.

Biedronka, Diplona Professional Conditioner your Repair Profi

Skład: Aua, Alcohol, Isopropyl Palmitate, Behentrimonium Chloride, Cyclopentasiloxane, Dimethiconol, Panthenol, Parfum, Isopropyl Alcohol, Benzyl Alcohol, Niacinamide, Phenoxyethanol, Potasium, Sorbate, Hydrolyzed wheat Gluten, Hydrolyzed wheat Protein, Laurdimonium, Hydroxypropyl Hydrolyzed wheat protein, Citric Acid, Sodium Benzoate, Methylparaben, Tocopherad, Ethylparaben, Propylparaben.
Nie podoba mi się ten skład Jest na bazie alkoholu, a nie widzę tutaj konieczności żeby był. Na niebiesko bazowe, typowe składniki - emolient i antystatyk. Duża zawartość silikonów powłokotwórczych, powinna dobrze wygładzać. I po tym witamina i... zapach, a dalej konserwant (rozpuszczalnik). Kolejna witamina w maleńkiej ilości i już kolejne świństwa. I dopiero dobroczynne proteiny i gluten pszenny, ciekawe czy one w ogóle nawet śladowo tam są

Żadnych właściwości nawilżających, czy odżywczych. Bubel, ot co
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zakochany.gif (1,1 KB, 664 załadowań)
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2011-10-12 o 17:17
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 17:23   #3878
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez aska_k9 Pokaż wiadomość
Bardzo proszę o analizę szamponu
KHORET AMEN HERBAL SHAMPOO WITH SEA MOSS

Lavandula Angustifolia (Lavender) Extract, Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Extract, Rosa Centifolia Flower Extract, Salvia Officinallis (Sage) Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract, Calendula Officinallis Flower Extract, Delphinium Consolida Flower Extract, Trifolium Pratense (Clover) Extract, Saponified Organic Oils of coconut, Olive and Jojoba, Organic Aloe Vera, Water, Chondrus Crispus (Carrageenan), Sodium Magnesium Silicate, Khoret Amen Essential Oil Blend, Peg-150 Distearate, DMDM Hydantoin (and) lodopropynyl Butylcrbamate Phenoxyethano, Tetradibutyl Pentaerithrity.

Na początku same ekstrakty, oleje, a tam dalej .
Wow Nie ma tutaj detergentu, nie potrafię zlokalizować środka myjącego. "A dalej tam" to sól krzemianowa, konserwanty. A wszystko to ekstrakty, oleje. Ekstrakty, szczególnie początkowe to te typowo "odświeżające" - np. lawenda, rozmaryn, szałwia, pokrzywa, rumianek. Pewnie na tym opiera się mycie. Cóż, nie jest to szampon dobrze oczyszczajacy, wydaje mi się, że w wielu przypadkach włosy będą po prostu tłuste. Jeśli ktoś miał styczność z myciem odzywką, to może być dla niego idealny. Skład sam w sobie super, ale gdyby to była odżywka Cięzko mi powiedzieć jak się zachowa u Ciebie.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:27   #3879
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Nie podoba mi się ten skład Jest na bazie alkoholu, a nie widzę tutaj konieczności żeby był. Na niebiesko bazowe, typowe składniki - emolient i antystatyk. Duża zawartość silikonów powłokotwórczych, powinna dobrze wygładzać. I po tym witamina i... zapach, a dalej konserwant (rozpuszczalnik). Kolejna witamina w maleńkiej ilości i już kolejne świństwa. I dopiero dobroczynne proteiny i gluten pszenny, ciekawe czy one w ogóle nawet śladowo tam są

Żadnych właściwości nawilżających, czy odżywczych. Bubel, ot co
Dziękuję za analizę
Ja może nie znam się na składach, ale tez mi się ta odżywka nie podobała na pierwszy rzut oka.
Wrzuciłam ją do analizy, bo nigdzie nie ma jej składu, a na innym wątku dziewczyny się zastanawiały co to jest, więc na szybko będąc w Biedronce spisałam jej skład.
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 19:58   #3880
hey
Wtajemniczenie
 
Avatar hey
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 097
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Wow Nie ma tutaj detergentu, nie potrafię zlokalizować środka myjącego. "A dalej tam" to sól krzemianowa, konserwanty. A wszystko to ekstrakty, oleje. Ekstrakty, szczególnie początkowe to te typowo "odświeżające" - np. lawenda, rozmaryn, szałwia, pokrzywa, rumianek. Pewnie na tym opiera się mycie. Cóż, nie jest to szampon dobrze oczyszczajacy, wydaje mi się, że w wielu przypadkach włosy będą po prostu tłuste. Jeśli ktoś miał styczność z myciem odzywką, to może być dla niego idealny. Skład sam w sobie super, ale gdyby to była odżywka Cięzko mi powiedzieć jak się zachowa u Ciebie.
Mama nadzieje, ze nie bedziesz miała mi za załe ze sie wtrące Lista skąłdników w tym szamponie nie jest podana w konwencji INCI co jest czeste w poroduktach amerykańskich. Detergentem jest tu Saponified Organic Oils of coconut, Olive and Jojoba co wcale nie znaczy, że musi to być mydło, bo w podobnie konkretny sposób niektóre firmy zaznaczajac łagodne, dobre detergenty
__________________
Szukam i wymienię

Kadzidła (z paczulami, skórami, przyprawami, drzewami w tym oudami)
hey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-12, 20:19   #3881
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mama nadzieje, ze nie bedziesz miała mi za załe ze sie wtrące Lista skąłdników w tym szamponie nie jest podana w konwencji INCI co jest czeste w poroduktach amerykańskich. Detergentem jest tu Saponified Organic Oils of coconut, Olive and Jojoba co wcale nie znaczy, że musi to być mydło, bo w podobnie konkretny sposób niektóre firmy zaznaczajac łagodne, dobre detergenty
Dziękuje bardzo za uwagę, powiem szczerze, że nie wiedziałam o tym i przypisałam te składniki do emolientów.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-12, 22:07   #3882
aska_k9
Raczkowanie
 
Avatar aska_k9
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 108
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Wow Nie ma tutaj detergentu, nie potrafię zlokalizować środka myjącego. "A dalej tam" to sól krzemianowa, konserwanty. A wszystko to ekstrakty, oleje. Ekstrakty, szczególnie początkowe to te typowo "odświeżające" - np. lawenda, rozmaryn, szałwia, pokrzywa, rumianek. Pewnie na tym opiera się mycie. Cóż, nie jest to szampon dobrze oczyszczajacy, wydaje mi się, że w wielu przypadkach włosy będą po prostu tłuste. Jeśli ktoś miał styczność z myciem odzywką, to może być dla niego idealny. Skład sam w sobie super, ale gdyby to była odżywka Cięzko mi powiedzieć jak się zachowa u Ciebie.
Dzięki za analizę, jestes genialna . Miałam już stycznośc z myciem odżywką, zobaczymy co z tego specyfiku wyniknie

---------- Dopisano o 23:07 ---------- Poprzedni post napisano o 23:01 ----------

Cytat:
Napisane przez hey Pokaż wiadomość
Mama nadzieje, ze nie bedziesz miała mi za załe ze sie wtrące Lista skąłdników w tym szamponie nie jest podana w konwencji INCI co jest czeste w poroduktach amerykańskich. Detergentem jest tu Saponified Organic Oils of coconut, Olive and Jojoba co wcale nie znaczy, że musi to być mydło, bo w podobnie konkretny sposób niektóre firmy zaznaczajac łagodne, dobre detergenty
Dopiero teraz to przeczytałam, dziękuje wam bardzo dziewczyny
aska_k9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 14:41   #3883
bibibobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej bardzo bardzo proszę o analizę składu szamponu
Ce Ce, Salon, Algae Shampoo
Skład: Aqua, Sodium Laureth Sulfate (and) Lauryl Glucoside, MEA-Lauryl Sulfate, Cocamide DEA, Laureth-2, Polyquaternium-7, Dipropylene Glycol and Boswellia Serrata Gun, 2Na-EDTA, Linoleamidopropyl PG-Dimonium Chloride Phosphate, 2-Bromo-2-Nitropropane-1,3-Diol, Propylene Glycol (and) Aqua and Laminaria Digitata Extract, Tussilago Fargara, Panthenol, Benzophenone-4, Titanium Dioxide, (and) Mica (and) Chromium Oxide Greens, Cl 19140, Cl42090, Parfum
bibibobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 15:30   #3884
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

PANTEN PRO-V, NATURE FUSION, serum wzmacniające, do włosów cienkich i delikatnych.

Cześć, chciałabym Cię prosić o analizę składu owego serum i pytam również o to, czy nadaje się ono do tego, aby codziennie je wklepać w końcówki włosów, czy pogorszy ich stan?
Skład:
Aqua, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Srearyl Alcohol, Quaternium-18, Benzyl Alcohol, PEG-2M, DMDM Hydantoin, Parfum, Cetearyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose,m Glyceryl Stearate, Oleyl Alcohol, Polysorbate 60, Citric Acid, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Cassia, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde, Propylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Persea Gratissima Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Bambusa Vulgaris Shooy Extract, BHT, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Vitis Vinifera Seed Extract, Pottasium Sorbate.
Z góry dziękuję
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 15:32   #3885
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Hej, bardzo proszę o analizę Pantene Pro-V, nature fusion, Serum Wzmacniające
Skład:
Aqua, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Srearyl Alcohol, Quaternium-18, Benzyl Alcohol, PEG-2M, DMDM Hydantoin, Parfum, Cetearyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose,m Glyceryl Stearate, Oleyl Alcohol, Polysorbate 60, Citric Acid, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Cassia, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde, Propylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Persea Gratissima Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Bambusa Vulgaris Shooy Extract, BHT, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Vitis Vinifera Seed Extract, Pottasium Sorbate.
Z góry dziękuję
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 16:39   #3886
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez bibibobo Pokaż wiadomość
Hej bardzo bardzo proszę o analizę składu szamponu
Ce Ce, Salon, Algae Shampoo
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2562
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 16:56   #3887
bibibobo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 12
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Szukałam, i szukałam, i widzę że szukać nie potrafię Dziękuję!
bibibobo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-14, 18:08   #3888
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Może patrzyłaś tylko na listę? Dopiero niedługo będzie aktualizowana

Cytat:
Napisane przez bibibobo Pokaż wiadomość
Szukałam, i szukałam, i widzę że szukać nie potrafię Dziękuję!
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 12:35   #3889
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam, chciałabym prosić o zaanalizowanie Serum Pantene Pro-V Nature Fusion.
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...acniajace.html

Aqua, Dimethicone, Cetyl Alcohol, Stearamidopropyl, Dimethylamine, Srearyl Alcohol, Quaternium-18, Benzyl Alcohol, PEG-2M, DMDM Hydantoin, Parfum, Cetearyl Alcohol, Hydroxyethylcellulose,m Glyceryl Stearate, Oleyl Alcohol, Polysorbate 60, Citric Acid, Panthenol, Panthenyl Ethyl Ether, EDTA, Butylphenyl Methylpropional, Benzyl Salicylate, Cassia, Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hexyl Cinnamal, Hydroxyisohexyl 3- Cyclohexene Carboxaldehyde, Propylene Glycol, Alpha-Isomethyl Ionone, Persea Gratissima Oil, Linalool, Citronellol, Geraniol, Bambusa Vulgaris Shooy Extract, BHT, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Vitis Vinifera Seed Extract, Pottasium Sorbate.

Pozdrawiam
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-10-15, 12:57   #3890
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Witam, chciałabym prosić o zaanalizowanie Serum Pantene Pro-V Nature Fusion.
Pozdrawiam
Ja również

https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=3694
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:18   #3891
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość

Przepraszam, wydawało mi się, że te posty się nie dodały, wybacz za zamieszanie i serdecznie dziękuję za pomoc

---------- Dopisano o 19:18 ---------- Poprzedni post napisano o 19:15 ----------

A przy okazji mogłabym poprosić jeszcze o analizę tego szamponiku, bo wzięłam się ostro za pielęgnacje ?
BINGO SPA, szampon jajeczny z kolagenem

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kolagenem.html

Aqua, Sodium Laureth-2 Sulfate, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Styrene Acrylates /Copolymer, Soluble Collagen, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Ananas Sativus Extract, Vitis Vinifera Extract, Parfum, Citric Acid, DMDM-Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:47   #3892
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Proszę o analize szamponu:
Szampon Dziegciowy, OOO Pierwoje reshenie
http://allegro.pl/szampon-dziegciowy...831142622.html
Aqua, Evernia Prunastri Extract, Pulmonaria Officinalis Extract, Bidens Tripartita Extract Chelidonium Majus Extract, Polygala Sibirica Extract, Urtica Dioica Extract,
Usnea Barbata Extract, Hypericum perforatum Extract, Aralia Extract, Salvia Officinalis Extract,
Achillea Millefolium Extract, Saponaria Alba Extract, Saponaria Rubra Officinalis Extract,
Glycyrrhiza Glabra Extract, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA,
Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Davurica Soybean Oil, Linum Usitassimum Oil,
Arcticum Lappa Oil, Tar, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum, Methylisothiazolinone.




Pozdrawiam


Edytowane przez Terve
Czas edycji: 2011-10-15 o 19:13
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 18:57   #3893
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Proszę o analize szamponu:
Cytuję:
Cytat:
Napisane przez 'Estelle' Pokaż wiadomość

2. Podaj, proszę, pełną nazwę kosmetyku oraz jego producenta, na początku postu, najlepiej pogrubioną czcionką. Jeśli to możliwe, załącz zdjęcie, pozwoli to na szybsza identyfikację wizualną kosmetyku
Składów bez podania pełnej nazwy nie analizujemy


Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość
Przepraszam, wydawało mi się, że te posty się nie dodały, wybacz za zamieszanie i serdecznie dziękuję za pomoc
.


Twoich postów rzeczywiście wczoraj nie było, dodały się z opóźnieniem widocznie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif zakochany.gif (1,1 KB, 196 załadowań)
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2011-10-15 o 19:03
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:08   #3894
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Kilka09 Pokaż wiadomość


BINGO SPA, szampon jajeczny z kolagenem

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,4...kolagenem.html

Aqua, Sodium Laureth-2 Sulfate, Sodium Dodecylbenzenesulfonate, Cocamide DEA, Sodium Chloride, Styrene Acrylates /Copolymer, Soluble Collagen, Passiflora Edulis Fruit Extract, Saccharum Officinarum Extract, Citrus Medica Limonum Extract, Ananas Sativus Extract, Vitis Vinifera Extract, Parfum, Citric Acid, DMDM-Hydantoin, Methylchloroisothiazolino ne, Methylisothiazolinone.
Bardzo ładny skład. Dobrze oczyszczający szampon, jedyne do czego można się przyczepić to spora zawartość zagęszczającej soli, która wrażliwców może podrażnić. Wszystko na swoim miejscu, kolagen na ładnej pozycji, a już za nim wyciągi: marakuja. trzcina cukrowa, cytron, ananas, winorośl.
Brak kondycjonerów powłokotwórczych.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:10   #3895
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Shawtty- dodałam link do tego szamponu. Ale za chiny nie wiem co to ma za nazwe



edit:

teraz juz powinno byc ok.

Edytowane przez Terve
Czas edycji: 2011-10-15 o 19:14
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:37   #3896
Shawtty
Zakorzenienie
 
Avatar Shawtty
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wonderland
Wiadomości: 10 564
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Shawtty- dodałam link do tego szamponu. Ale za chiny nie wiem co to ma za nazwe



edit:

teraz juz powinno byc ok.
Wybacz, nie weszłam w linka nawet

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez Terve Pokaż wiadomość
Proszę o analize szamponu:
Szampon Dziegciowy, OOO Pierwoje reshenie

http://allegro.pl/szampon-dziegciowy...831142622.html

Aqua, Evernia Prunastri Extract, Pulmonaria Officinalis Extract, Bidens Tripartita Extract Chelidonium Majus Extract, Polygala Sibirica Extract, Urtica Dioica Extract, Usnea Barbata Extract, Hypericum perforatum Extract, Aralia Extract, Salvia Officinalis Extract, Achillea Millefolium Extract, Saponaria Alba Extract, Saponaria Rubra Officinalis Extract, Glycyrrhiza Glabra Extract, Magnesium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Cocamide DEA, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Davurica Soybean Oil, Linum Usitassimum Oil, Arcticum Lappa Oil, Tar, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum, Methylisothiazolinone.

Pozdrawiam

Cudny, mega naturalny.
Masa ekstraktów dobroczynnie wpływających na skórę głowy, warto poczytać nawet na aukcji z allegro

Na pomarańczowo mydlnica lekarska, ma właściwości myjące - delikatne. Dalej chemiczne detergenty, w małych ilościach. I jeszcze chemiczna substancja odżywcza pomagająca rozczesywać włosy , oleje: sojowy, lniany, łopianowy.

Nie jest silnie myjący, włosy mogą być tępe w dotyku, ale skalp zadoowoooloony B. delikatny szamponik.
__________________
“Would you tell me, please, which way I ought to go from here?" "That depends a good deal on where you want to get to." "I don't much care where –" "Then it doesn't matter which way you go.”

Edytowane przez Shawtty
Czas edycji: 2011-10-15 o 19:39
Shawtty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 19:44   #3897
Terve
Raczkowanie
 
Avatar Terve
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 316
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Cytat:
Napisane przez Shawtty Pokaż wiadomość
Wybacz, nie weszłam w linka nawet

---------- Dopisano o 20:37 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------



Cudny, mega naturalny.
Masa ekstraktów dobroczynnie wpływających na skórę głowy, warto poczytać nawet na aukcji z allegro

Na pomarańczowo mydlnica lekarska, ma właściwości myjące - delikatne. Dalej chemiczne detergenty, w małych ilościach. I jeszcze chemiczna substancja odżywcza pomagająca rozczesywać włosy , oleje: sojowy, lniany, łopianowy.

Nie jest silnie myjący, włosy mogą być tępe w dotyku, ale skalp zadoowoooloony B. delikatny szamponik.
ślicznie dziękuję chyba sie na niego skuszę, bo mój skalp właśnie ostatnio coś grymasi
Terve jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-15, 21:22   #3898
Kilka09
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 29
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Kolejny raz dziękuję, jesteś wspaniała
Kilka09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-18, 22:31   #3899
izus_86
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 958
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

Witam
Mam takie pytanie odnośnie dwóch kosmetyków, które były już analizowane, ale w tych analizach nie ma odpowiedzi na moje pytanie
Mam ciemno brązowe włosy, prawie naturalne, bo farbowałam je na ciemniejsze ostatnio jakoś w marcu, więc pewnie jeszcze coś tam tej farby zostało i od przeszło miesiąca używam szamponu z BD(praktycznie codziennie), a od niecałego miesiąca oliwki dla dzieci też z BD na całe włosy (tak 2 do 3 razy w tyg.) i ostatnio mi się wydaję i nie tylko mi, że zjaśniały mi włosy (zaczynają robić się na jaśniejszy brąz i pod światło wpadają trochę w rudy), czy to możliwe, że to od tych dwóch produktów, które zawierają w sobie rumianek? Słyszałam, że nie ma go tam, aż tyle, żeby wpływał rozjaśniająco, czy to prawda?
Nie chciałabym rezygnować z tych kosmetyków, ponieważ bardzo mi służą, ale z drugiej strony denerwuje mnie to rozjaśnianie

Rossmann, Babydream, Shampoo

Skład: Aqua, Lauryl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Coco-Glucoside, Glyceryl Oleate, Sodium Lactate, Triticum Vulgare Germ Extract, Panthenol, Glyceryl Caprylate, Lactic Acid, Chamomilla Recutita Extract, Parfum.

Rossmann, Babydream, Pflegeöl (Olejek pielęgnacyjny)

Skład: Helianthus Annuus Seed Oil, Cetearyl Isononanoate, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Simmondsia Chinensis Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Chamomilla Recutita Flower Extract, Bisabolol, Calendula Officinalis Flower Extract, Tocopheryl Acetate, Tocopherol, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Parfum.


Proszę pomóżcie, bo nie wiem co mam robić, a nie chcę farbować włosów.
Z góry dziękuję za odpowiedź
izus_86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-10-19, 10:38   #3900
shiza91xx
Raczkowanie
 
Avatar shiza91xx
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wadowice
Wiadomości: 256
GG do shiza91xx
Dot.: Składy kosmetyków do włosów bez tajemnic

ISANA HAIR Glattungs-shampoo mit wertvollem Babassu-Ol ROSSMANN. Skład: aqua, sodium laureth sulfate, sodium chloride, cocamidopropyl betaine, orbignya oleifera oil, glycol disterate, laureth-4, glycerin, formic acid, disodium peg-5, laurylcitrate sulfosuccinate, peg-90m, silica, bht, polyquaternium-10, hydroxypropyl guar hydroxypropyltrimonium chloride, peg-40 hydrogenated castor oil, propylene glycol, parfum, sodium benzoate, pottasium sorbate, citric acid, sodium hydroxide. Tutaj jest napisane ze to jest niby szampon wygladzajacy wlosy:P prosze o analize
shiza91xx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-05-04 17:19:32


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:30.