Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III - Strona 141 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-06-13, 17:46   #4201
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jasne. Ale kim jest Amber?


Ślicznie dziękuje
Dior Shimmer Amber Diamond Ten złoty.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:49   #4202
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość

A może pokapowali, że go pomyłkowo umieścili nie tam gdzie trzeba i niesłusznie doliczają za transport i dlatego dostałaś Status Cancel
Sama nie wiem On dalej tam tkwi. W odpowiedzi przed chwilą Joy odpisał mi tak, tylko znów nie rozumiem za bardzo

Unfortunately the item Lancome - Flash Bronzer Multi-Angle Self Tanning Spray For Body 125ml/3.9oz (Aerosol) 61.5 (1 ) / 1 61.5 is currently out of stock. However, if you give us another 1-2 days we may be able to source more stock from other suppliers.

Please advise whether you want us to continue trying to source the item, or if you would simply prefer a refund for the item.

We are sorry for any inconvenience and we look forward to hearing from you soon.


Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość

Mariola mogłabym przetłumaczyć jeśli nadal jesteś zainteresowana - możesz mi przesłać na priva dokładną treść wiadomości (czyli to, co chcesz napisać Truskawie z dokładna nazwą produktu, datą zakupu itp.) Albo jak wolisz to na maila karmarta@gazeta.pl
Dziękuję Ci serdecznie za chęci ale już mi Serenite_ pomogła
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:56   #4203
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem On dalej tam tkwi. W odpowiedzi przed chwilą Joy odpisał mi tak, tylko znów nie rozumiem za bardzo

Unfortunately the item Lancome - Flash Bronzer Multi-Angle Self Tanning Spray For Body 125ml/3.9oz (Aerosol) 61.5 (1 ) / 1 61.5 is currently out of stock. However, if you give us another 1-2 days we may be able to source more stock from other suppliers.

Please advise whether you want us to continue trying to source the item, or if you would simply prefer a refund for the item.

We are sorry for any inconvenience and we look forward to hearing from you soon.




Dziękuję Ci serdecznie za chęci ale już mi Serenite_ pomogła

nie ma sprawy
pisza, że nie mają teraz tego produktu i pytają - czy chcesz zwrot pieniędzy, czy chcesz czekać 1-2 dni a może uda im się ukręcić bronzer (czyli wygrzebać z przepastnych magazynów)
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:56   #4204
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Dark_Kicia_Miau! Pokaż wiadomość
Jasne. Ale kim jest Amber?
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Dior Shimmer Amber Diamond Ten złoty.
dokładnie jak napisała serenite

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem On dalej tam tkwi. W odpowiedzi przed chwilą Joy odpisał mi tak, tylko znów nie rozumiem za bardzo

Unfortunately the item Lancome - Flash Bronzer Multi-Angle Self Tanning Spray For Body 125ml/3.9oz (Aerosol) 61.5 (1 ) / 1 61.5 is currently out of stock. However, if you give us another 1-2 days we may be able to source more stock from other suppliers.

Please advise whether you want us to continue trying to source the item, or if you would simply prefer a refund for the item.

We are sorry for any inconvenience and we look forward to hearing from you soon.
niestety skończył się im ten bronzer, ale jeśli dasz im 1-2 dni mogą popróbować zdobyć ten produkt z innego magazynu (czy tam skądś indziej). Proszą abyś sie zastanowiła czy chcesz żeby próbowali zdobyć go dla ciebie , czy wolisz zwrot kasy.
No i oczywiście przepraszają za niedogodności.

edit: o widzę że etolie mnie ubiegła
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 17:58   #4205
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem On dalej tam tkwi. W odpowiedzi przed chwilą Joy odpisał mi tak, tylko znów nie rozumiem za bardzo

Unfortunately the item Lancome - Flash Bronzer Multi-Angle Self Tanning Spray For Body 125ml/3.9oz (Aerosol) 61.5 (1 ) / 1 61.5 is currently out of stock. However, if you give us another 1-2 days we may be able to source more stock from other suppliers.

Please advise whether you want us to continue trying to source the item, or if you would simply prefer a refund for the item.

We are sorry for any inconvenience and we look forward to hearing from you soon.


edit: hehe, jestem trzecia

Dziękuję Ci serdecznie za chęci ale już mi Serenite_ pomogła

Proponują Ci, żebyś zaczekała, mogą zdobyć ten samoopalacz od innego dostawcy w ciągu 1-2 dni. Albo jesli wolisz-zwrot pieniędzy. Mają na stronie-to dziwne. ALe oni czasem się plączą...


edit: hehe, jestem trzecia
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:04   #4206
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez meri99 Pokaż wiadomość
No rzeczywiście...trudno-w końcu to tylko puder
kurd*ę chyba muszę załatwić sobie tą kartę bo mnie szlag trafia-jak taka okazja przechodzi koło nosa
Meri, najlepiej wejdź na stronę mbanku, kliknij załóż e-konto, wpisujesz swoje dane, konsultant się z Tobą kontaktuje, wypisują umowę, przesyłają Ci kurierem, w umowie jest zakładka o dodatkowe karty, wypełniasz ją. w momencie, jak aktywują konto via telefon składasz zamówienie na e-kartę, dostajesz ją pocztą razem z hasłami. za konto ani za nic nie placisz nic. kartę ładujesz, kiedy chcesz na swoim koncie, do ktorego podgląd masz w necie i tam sobie klikasz załaduj o 50 zł, czy coś. jest to najbezpieczniejsza karta do zakupów internetowych, bo jest kartą przedpłaconą, ile wpłacisz, tyle jest na koncie. ponadto e-kartą nie można zapłacić nigdzie indziej poza netem, ja jestem z niej bardzo zadowolona. cała procedura zajmie Ci 2 tyg. i nie musisz dokumentować dochodów ani nic.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:06   #4207
EDAK
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 409
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

buu, ja tez nie zdążyłam na Amberka, musiałam wyjść na spotkanie służbowe :-( buuu
oglądałm go dziś w perfumerii, jest taki mięciuti, chyba łatwo się aplikuje, ale na ręku jest baaardzo metaliczny, ciekawe jakby wyglądał na moim poliku
A i patrzyłam Cheruba Lancome, mówiłyście że Bambus jest duży, ale nie spodziewałam się , że aż tak ogromny ! Cherub jest wielkości bambusa. Pani pociągnęła mi tym Cherubem po policzku, fajny, ale szkoda, że nie widac na twarzy tych drobinek :-( ja lubię takie mieniące się w świetle drobineczki I Pani powiedziała mi, że jest jaśniejszy od Bambusa, czy to prawda? a może któraś z Was porównywała Bambusa z Cherubem i mogłaby opisać
aaa i nowy błyszczyk JT Lancoma Tokyo 100 z żółtymi drobinkami - fajniusi
EDAK jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 18:11   #4208
Etolie
Raczkowanie
 
Avatar Etolie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 147
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez EDAK Pokaż wiadomość
buu, ja tez nie zdążyłam na Amberka, musiałam wyjść na spotkanie służbowe :-( buuu
oglądałm go dziś w perfumerii, jest taki mięciuti, chyba łatwo się aplikuje, ale na ręku jest baaardzo metaliczny, ciekawe jakby wyglądał na moim poliku
A i patrzyłam Cheruba Lancome, mówiłyście że Bambus jest duży, ale nie spodziewałam się , że aż tak ogromny ! Cherub jest wielkości bambusa. Pani pociągnęła mi tym Cherubem po policzku, fajny, ale szkoda, że nie widac na twarzy tych drobinek :-( ja lubię takie mieniące się w świetle drobineczki I Pani powiedziała mi, że jest jaśniejszy od Bambusa, czy to prawda? a może któraś z Was porównywała Bambusa z Cherubem i mogłaby opisać
aaa i nowy błyszczyk JT Lancoma Tokyo 100 z żółtymi drobinkami - fajniusi
Ja się jutro wybieram na mazianie i macanie bronzerków, shimmerków itp nie mogę sie doczekać
Etolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:25   #4209
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Meri, najlepiej wejdź na stronę mbanku, kliknij załóż e-konto, wpisujesz swoje dane, konsultant się z Tobą kontaktuje, wypisują umowę, przesyłają Ci kurierem, w umowie jest zakładka o dodatkowe karty, wypełniasz ją. w momencie, jak aktywują konto via telefon składasz zamówienie na e-kartę, dostajesz ją pocztą razem z hasłami. za konto ani za nic nie placisz nic. kartę ładujesz, kiedy chcesz na swoim koncie, do ktorego podgląd masz w necie i tam sobie klikasz załaduj o 50 zł, czy coś. jest to najbezpieczniejsza karta do zakupów internetowych, bo jest kartą przedpłaconą, ile wpłacisz, tyle jest na koncie. ponadto e-kartą nie można zapłacić nigdzie indziej poza netem, ja jestem z niej bardzo zadowolona. cała procedura zajmie Ci 2 tyg. i nie musisz dokumentować dochodów ani nic.
i jeszcze dodam że za wydanie e-karty płaci się 25zł i jest ona ważna rok (potem znów 25zł jesli chcesz przedłużyć jej ważność)
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:30   #4210
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Najlepszy krem na dzień jaki miałam dotąd to Chanel Beaute Initiale. Jest też lżejsza wersja-emulsja.
Ja byłam z niego zadowolona do połowy opakowania - potem mi trochę przeszło Ale zapach, konsystencja - cudo
Ale wolę serię Hydramax
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:30   #4211
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

najlepiej idz do ING i najlepiej trafisz niekumatego Pana to [potem nie zciagna ci za karte

u mnie trwalo to 20 minut i juz moglam nia kupowac
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 18:35   #4212
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
nie ma sprawy
pisza, że nie mają teraz tego produktu i pytają - czy chcesz zwrot pieniędzy, czy chcesz czekać 1-2 dni a może uda im się ukręcić bronzer (czyli wygrzebać z przepastnych magazynów)
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
dokładnie jak napisała serenite



niestety skończył się im ten bronzer, ale jeśli dasz im 1-2 dni mogą popróbować zdobyć ten produkt z innego magazynu (czy tam skądś indziej). Proszą abyś sie zastanowiła czy chcesz żeby próbowali zdobyć go dla ciebie , czy wolisz zwrot kasy.
No i oczywiście przepraszają za niedogodności.

edit: o widzę że etolie mnie ubiegła
Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Proponują Ci, żebyś zaczekała, mogą zdobyć ten samoopalacz od innego dostawcy w ciągu 1-2 dni. Albo jesli wolisz-zwrot pieniędzy. Mają na stronie-to dziwne. ALe oni czasem się plączą...


edit: hehe, jestem trzecia
Ale dziewczyny jesteście kochane

To mogłybyście mi pomóc napisać zdanie, że chcę, aby poszukali czy ukręcili dla mnie ten samoopalacz Że nie chcę zwrotu kasy, a samoopalacz
Dobre duszyczki poratujcie...

Cytat:
Napisane przez Etolie Pokaż wiadomość
Ja się jutro wybieram na mazianie i macanie bronzerków, shimmerków itp nie mogę sie doczekać
Ja też już się nie mogę doczekać, aż Ty je pomacasz
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:44   #4213
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Gothic_Daisy Pokaż wiadomość
Ja byłam z niego zadowolona do połowy opakowania - potem mi trochę przeszło Ale zapach, konsystencja - cudo
Ale wolę serię Hydramax

Ja mam teraz serum Hydramax. Zapach ma piękny, owocowy, fajnie nawilża, ale tęsknię za Beaute Initiale Juz się nie mogę doczekac, aż wykończę moje, ekhem, zapasy
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:48   #4214
m-habibi
Zakorzenienie
 
Avatar m-habibi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 699
GG do m-habibi
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Guarana Pokaż wiadomość
przesadzili, fakt! A na duża sumę były paczuchy? Bo jak nie, to może po otrzymaniu OC puszczą je wolno. Oby!
Tylko czas oczekiwania, ech, szkoda słów.
Moje paczuchy też leżakują, ale mi oclą bankowo!
te paczuchy co mi zakosili to w sumie na 1800zl kolezanka robi zapasy
takze nie ominie mnie procedura...
teraz juz bede zamawiac pojedynczo, bo sie wkurzylam! zawsze mnei koci ta dodatkowa znizka 5% ale jak mam potem zaplacic vat to dzieki
ja chce lancomowy samoopalacz do twarzy... a nie moge go wyczaic
sa teraz w ogole dostepne jakies polecane samoopalacze do twarzy???
m-habibi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:52   #4215
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Mariola13 Pokaż wiadomość
Ale dziewczyny jesteście kochane

To mogłybyście mi pomóc napisać zdanie, że chcę, aby poszukali czy ukręcili dla mnie ten samoopalacz Że nie chcę zwrotu kasy, a samoopalacz
Dobre duszyczki poratujcie...



Ja też już się nie mogę doczekać, aż Ty je pomacasz

Wysłałam PW
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:52   #4216
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Meri, najlepiej wejdź na stronę mbanku, kliknij załóż e-konto, wpisujesz swoje dane, konsultant się z Tobą kontaktuje, wypisują umowę, przesyłają Ci kurierem, w umowie jest zakładka o dodatkowe karty, wypełniasz ją. w momencie, jak aktywują konto via telefon składasz zamówienie na e-kartę, dostajesz ją pocztą razem z hasłami. za konto ani za nic nie placisz nic. kartę ładujesz, kiedy chcesz na swoim koncie, do ktorego podgląd masz w necie i tam sobie klikasz załaduj o 50 zł, czy coś. jest to najbezpieczniejsza karta do zakupów internetowych, bo jest kartą przedpłaconą, ile wpłacisz, tyle jest na koncie. ponadto e-kartą nie można zapłacić nigdzie indziej poza netem, ja jestem z niej bardzo zadowolona. cała procedura zajmie Ci 2 tyg. i nie musisz dokumentować dochodów ani nic.

mbank w pigułce

co prawda nie doczytałam jeszcze wątku do końca więc może ktoś to już napisał: ponieważ często pojawia się pytanie o sprawdzanie ilości kosmetyków na tru, może by wrzucić odpowiednią instrukcję do pierwszego postu? a potem tylko krótko odpowiadać: patrz post nr 1
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:53   #4217
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
mbank w pigułce

co prawda nie doczytałam jeszcze wątku do końca więc może ktoś to już napisał: ponieważ często pojawia się pytanie o sprawdzanie ilości kosmetyków na tru, może by wrzucić odpowiednią instrukcję do pierwszego postu? a potem tylko krótko odpowiadać: patrz post nr 1

Jestem za
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 18:59   #4218
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Po egzaminie z historii sztuki, kolokwium z mechany przyszła pora na odrobinę szczęścia ; >. Mam wreszcie swoje meteoryty, o tak! Miłe Panie, jak sprawdzić datę produkcji? Gdzie ona jest?
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:03   #4219
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

nie mam pojęcia ale jesteśmy sąsiadkami, ja mieszkam w Grodzisku
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-13, 19:04   #4220
Serenite_
Zakorzenienie
 
Avatar Serenite_
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 4 066
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
Po egzaminie z historii sztuki, kolokwium z mechany przyszła pora na odrobinę szczęścia ; >. Mam wreszcie swoje meteoryty, o tak! Miłe Panie, jak sprawdzić datę produkcji? Gdzie ona jest?

Wybita pod spodem i na kartoniku. Moje meteoryty mają np. 8N01.
Serenite_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:08   #4221
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Nevada87 Pokaż wiadomość
Truskaweczki
Dzisiaj robiłam zdjęcia i przy okazji zrobiłam zdjęcia szminek Dior Pearl Shine, wiem ,że Dynia18 zastanawiała się nad zakupem, może zdjęcia ułatwią decyzję

Przy okazji czytałam wypowiedź jednej z forumek o tych szminkach, z którą niestety się nie zgodzę, pearl shine absolutnie nie wysusza ust, wręcz je natłuszcza jak balsam-wazelina
Brokacik owszem jest ,ale można go polubić, bo nie drażni ust tylko jest po prostu wyczuwalny, ja w każdym razie bardzo lubię te szminki
.Witam wszystkie truskaweczki i podróznika Kamisia.
Bardzo dziekuje za zdjęcie pomadek. są śliczne, bardzo mi podoba się ta 333 i chyba ja wezmę. jak znajdziesz chwile , jakie ty kolorki byś polecała. Ja jetsem teraz szmapańska blondynka..hihiih tak mnie nazwały koleżanki bo zmieniłam kolor włosów.
Połamał mi sie moje komputerowe krzesło...pojeździłam po slepach i podoba mi się taki eza 600 zł, więc doszłam do wniosku - posiedzę jeszcze z dwa miesiące na połamańcu. a wole zakpy na truskawie....
dziewczyny przepraszam za błedy , nie mam już siły co chwila poprawiać. Klawiatura trochę oszalała...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:12   #4222
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez dynia18 Pokaż wiadomość
Połamał mi sie moje komputerowe krzesło...pojeździłam po slepach i podoba mi się taki eza 600 zł, więc doszłam do wniosku - posiedzę jeszcze z dwa miesiące na połamańcu. a wole zakpy na truskawie....
słuszna decyzja
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:20   #4223
Lipglossjunkie
Zakorzenienie
 
Avatar Lipglossjunkie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 8 241
GG do Lipglossjunkie
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez MrsVargas Pokaż wiadomość
Huuraaaaaa niespodziewanie udało się Mam Ambera
Wreszcie sie doczekałaś

Cytat:
Napisane przez Reese Pokaż wiadomość
oj tak Ja dzięki Marioli kupiłam krem pod oczy AA i to najlepszy mój krem pod oczy jaki miałam, na dodatek jest genialny pod makijaż
Kupiłam dziś to kremisko

Cytat:
Napisane przez m-habibi Pokaż wiadomość
te paczuchy co mi zakosili to w sumie na 1800zl kolezanka robi zapasy
takze nie ominie mnie procedura...
teraz juz bede zamawiac pojedynczo, bo sie wkurzylam! zawsze mnei koci ta dodatkowa znizka 5% ale jak mam potem zaplacic vat to dzieki
ja chce lancomowy samoopalacz do twarzy... a nie moge go wyczaic
sa teraz w ogole dostepne jakies polecane samoopalacze do twarzy???
Czy to Rozpustnica - Klaudia ???

Moniś U mnie w skrzyniach nadal nic
__________________
Cute Overload
" Nie oczekuj zrozumienia, chowaj głębiej te rachunki! "
Guarana

Lipglossjunkie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:22   #4224
Gothic_Daisy
Zakorzenienie
 
Avatar Gothic_Daisy
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 8 485
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Ja mam teraz serum Hydramax. Zapach ma piękny, owocowy, fajnie nawilża, ale tęsknię za Beaute Initiale Juz się nie mogę doczekac, aż wykończę moje, ekhem, zapasy
Serum Hydramax to moje ulubione Zużywam któreś opakowanie z kolei i jest boskie, bardzo fajnie nawilża mi skórę A zapasy też mam
__________________
Gothic_Daisy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:29   #4225
meri99
Wtajemniczenie
 
Avatar meri99
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Skierniewice
Wiadomości: 2 245
Send a message via Skype™ to meri99
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Layla79 Pokaż wiadomość
Meri, najlepiej wejdź na stronę mbanku, kliknij załóż e-konto, wpisujesz swoje dane, konsultant się z Tobą kontaktuje, wypisują umowę, przesyłają Ci kurierem, w umowie jest zakładka o dodatkowe karty, wypełniasz ją. w momencie, jak aktywują konto via telefon składasz zamówienie na e-kartę, dostajesz ją pocztą razem z hasłami. za konto ani za nic nie placisz nic. kartę ładujesz, kiedy chcesz na swoim koncie, do ktorego podgląd masz w necie i tam sobie klikasz załaduj o 50 zł, czy coś. jest to najbezpieczniejsza karta do zakupów internetowych, bo jest kartą przedpłaconą, ile wpłacisz, tyle jest na koncie. ponadto e-kartą nie można zapłacić nigdzie indziej poza netem, ja jestem z niej bardzo zadowolona. cała procedura zajmie Ci 2 tyg. i nie musisz dokumentować dochodów ani nic.
Cytat:
Napisane przez evitka21;
i jeszcze dodam że za wydanie e-karty płaci się 25zł i jest ona ważna rok (potem znów 25zł jesli chcesz przedłużyć jej ważność)
Dziękuję
Muszę powalczyć o tą kartę Będę miała mniej stresu-bo dzisiaj ten amber to siódme poty ze mnie wycisnął
__________________
Music is the answer

Pagan Poetry

~~~~Film...moja miłość~~~
meri99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:29   #4226
dynia18
Zakorzenienie
 
Avatar dynia18
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 3 101
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez littlefrog Pokaż wiadomość
słuszna decyzja
wiedziałam że znajdę zrozumienie u swoich przyjaciółeczek...
dynia18 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:35   #4227
aiyyo
Rozeznanie
 
Avatar aiyyo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 656
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Mam do Was pytanko odnosnie tuszy wodoodpornych? Co polecalybyscie? Lancoma, Helenke? Chcialabym sobie kupic, ale do tej pory uzywalam L'Oreala a chcialam sie przerzucic na cos z wyzszej polki doradzcie mi prosze cos dobrego Kochane Duszyczki (opinie na KWC czytalam, nieltore sa bardzo zblizone)
aiyyo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:37   #4228
Sz.
Rozeznanie
 
Avatar Sz.
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Milanówek/Warszawa
Wiadomości: 731
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

No proszę, mała żabko, kto by pomyślał ; > Chociaż w sumie mogłam spodziewać się, że napotkam w końcu Wizażankę z tych jakże szlachetnych okolic z drogami rowerowymi ; > Dopiero wczoraj postanowiłam wpisać miejsce zamieszkania i już efekty. Jeździsz WKD?
Ha, ha, 2008! Dzięki, Serenite
Sz. jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:43   #4229
Reese
Zakorzenienie
 
Avatar Reese
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11 792
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

dziewczyny, któraś z was kupiła purchawę Surrealista HR, tylko nie pamiętam kto

Chciałam ładnie prosić o opis wrażeń, czy warto? Bo opinie skrajne na KWC
__________________

Reese jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-06-13, 19:50   #4230
littlefrog
Raczkowanie
 
Avatar littlefrog
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: GM/Wawa
Wiadomości: 474
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez Sz. Pokaż wiadomość
No proszę, mała żabko, kto by pomyślał ; > Chociaż w sumie mogłam spodziewać się, że napotkam w końcu Wizażankę z tych jakże szlachetnych okolic z drogami rowerowymi ; > Dopiero wczoraj postanowiłam wpisać miejsce zamieszkania i już efekty. Jeździsz WKD?
Ha, ha, 2008! Dzięki, Serenite
przez ostatnie 3 miesiące jeździłam codziennie aż do dzisiaj od poniedziałku wracam do pkp bo wreszcie zakończyli jakiś durny remont przez co namotali mi strasznie w dojazdach powiedz mi przy okazji jeszcze jedno: czy studiujesz na PW? bo kiedyś pisałaś coś o mechanice i tak mi się moje "kochane" studia przypomniały a tu nie dość że studia to jeszcze ten Milanówek


Reese: ja go kupiłam tusz całkowicie bezproblemowy, łatwo się nim maluje, nie skleja rzęs i nie zostawia grudek. daje bardzo delikatny efekt, idealny do szkoły mimo nakładania nawet kilku warstw. jest dość płynny i otula rzęsy bardzo cieniutką warstwą, więc nie pogrubia, i może tylko lekko wydłuża. generalnie nie da się nim przesadzić. przypomina mi bardzo telescopic clean definition loreala. z tą tylko różnica że po lorealu miałam pandę pod oczami pod koniec dnia a ten trzyma się idealnie za tę cenę zakup wprost genialny jeśli szuka się tuszu na co dzień.

Edytowane przez littlefrog
Czas edycji: 2008-06-13 o 19:57 Powód: dodatkowe informacje
littlefrog jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:26.