gotyk ;P - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-06-05, 12:03   #1
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Unhappy

gotyk ;P


Cześć wam! Jestem tu nowa która z was lubi styl gotycki lub ubiera sie w takim stylu??? Ja uwielbiam wprost te śliczne ciuszki tylko niestety nie mam gdzie ich kupić ;( nad czym strasznie ubolewam mieszkam na takim zadupiu a gdzieś blisko w miastach nie ma sklepów z taka odzieżą.....trudno cóż zrobić
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:09   #2
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Unhappy Gotyk ;)

Cześć wam! Jestem tu nowa Która z was lubi styl gotycki lub może ubiera się w tym stylu??? Ja uwielbiam te mroczne,śliczne ciuszki tylko cóz nie mogę takich kupić mieszkam na takim zadupiu a w miastach które są blisko nie ma sklepów z taką odzieżą i właśnie nie wiem gdzie mogłabym zaopatrzyć się w takie ubranka
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:16   #3
Lesana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 36
Dot.: gotyk ;P

allegro to prawdziwa kopalnia takich rzeczy
Lesana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:22   #4
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: Gotyk ;)

Tamara666 ja będac w liceum ubierałam się w sylu gotyckim. Do tej pory kocham czerń (mam najwięcej ubrań w tym kolorze) Nie wiem czy lubisz ale polecam sklepy z używaną odzieżą, można tam znaleść coś nietypowego, a patrzyłaś na allego ?!
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:25   #5
GosspiGirl
Raczkowanie
 
Avatar GosspiGirl
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 174
Dot.: Gotyk ;)

A ja powiem tak: daj sobie z tym spokój. Tak będzie o wiele lepiej.
GosspiGirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 12:54   #6
kaziaa23
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 776
Dot.: Gotyk ;)

w sklepach typu rockmetal shop itp. są takie rzeczy trzeba poszukać, w małych miastach nie ma szans żeby takie ciuchy dostać zostaje tylko internet
kaziaa23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:23   #7
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Gotyk ;)

Cytat:
Napisane przez GosspiGirl Pokaż wiadomość
A ja powiem tak: daj sobie z tym spokój. Tak będzie o wiele lepiej.
Ale dlaczego?

Tamara, poszperaj na Allegro - wystarczy wpisać odpowiednie hasło typu goth rock metal itd. Jeśli masz czas, zajrzyj do lumpeksów, zdarza się dużo oryginalnych ciuchów w tym stylu. Poza tym zostają internetowe sklepy, ale musisz mieć świadomość, że to zawsze większy wydatek niż np. na Allegro.
Możesz też spróbować sama coś uszyć, moja koleżanka szyje ubrania w takim stylu i potem sprzedaje

http://rockowy.pl/
http://gothicdream.nazwa.pl/sklep/
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 13:25   #8
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: gotyk ;P

Zawsze mozna spróbować samemu coś spreparować Wybrac się do lumpa, kupic za grosze czarną bluzkę, doszyć coś z czarnej koronki (rękawy? brzegi? obszyć całość?) albo kupić kilka drobiazgów w pasmanteri i dorobić sznurowanie a la gorset. W internecie lepiej kupowac dodatki, chyba że jesteś baaardzo szczupła - wtedy masz prawie całkowita pewność, że zakupiony ciuszek będzie dobrze leżał. W ogóle w tym stylu bardzo ważne są dodatki. I biżuteria - srebrna i duża.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 13:54   #9
vendettka
Wtajemniczenie
 
Avatar vendettka
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Zielona Góra
Wiadomości: 2 544
Dot.: gotyk ;P

Jest już chyba taki wątek o gotyku....
__________________
Pasmo kontrolne-29cm

Włosomaniaczka - 15.05.2012
Listuję
vendettka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:11   #10
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Dot.: gotyk ;P

dzięki za wszystkie porady i propozycje co do jednej wypowiedzi: nie zrezygnuje z tych ciuszków będe szukać póki znajde więc tak na rockmetalshop.pl już kupuje koszulki itp. ostatnio kupiłam arafatke bo była niedroga :P a co do lumpeksów itp. nawet o tym nie pomyślałam i w najblizszym czasie napewno się wybiore i poszperam a moze na cos trafie kto wie z szyciem bedzie gorzej bo nie mam do tego talentu, a na allegro w najbliższym czasie bede zakładać konto i zacznie sie kupowanie hehe... dzięki jeszcze raz za wszystkie pomysły i komentarze
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-05, 17:15   #11
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Dot.: Gotyk ;)

dzięki za link może sie przyda
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-05, 19:23   #12
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Gotyk ;)

http://www.rockmetalshop.pl/ coś dla Ciebie znalazłam tu Choc to nie mój styl. Pozdrawiam
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 10:52   #13
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: gotyk ;P

zajżałam z ciekawości na proponowana przerz was strone .. maja niektóre wypasione koszulki .. moze się na coś skusze wiem że może pytanie które zadam nie dotyczy gotyku ale nie chce zakładać nowego wątku a mianowicie kupowała któraś z was koszulki lub inne gadźety ze strony http://sklepik.zlotymelon.pl/ ?! bo ja nie moge się tam zarejestrować nie mam pojęcia dlaczego.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 14:11   #14
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: gotyk ;P

Jak również uwielbiam ciuchy w tym stylu. Ale nie jakieś lateksowe wdzianka tylko elegancką,minimalistyczną czerń i surowość gotów
Najczęściej wynaduję sobie ciuchy w lumpeksie (tam mozna znaleźć coś nietypowego) Fakt,faktem teraz w internecie mozna sporo tego znaleźć !
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 19:39   #15
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Dot.: gotyk ;P

Ja też nie przepadam za lateksem chociaż niektóre gorsety nie powiem robią wrażenie a co do lumpeksów wybiore sie może nawet jutro
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:14   #16
DJADKJGU
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 4 309
Dot.: gotyk ;P

ooo ale w Londynie na Camdenie bys miala frajde
tam byly takie rzeczy ze nawet sie mi to bardzo spodobalo,chociaz ja to bardziej wstrone lolita skrecam hehee i slodkosci roznych z elementami rocka
te sukienki, suknie, dodatki, buty... mrrr
DJADKJGU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-06, 20:34   #17
Anusia111
Raczkowanie
 
Avatar Anusia111
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Górny Śląsk
Wiadomości: 272
Dot.: gotyk ;P

Kiedyś interesował mnie ten styl Ale teraz z racji pracy jakoś go zmieniłam na bardziej przystępny. Ja próbowałam sama coś sobie szyć a inspiracji szukałam na zagranicznych stronach np. www.heavyred.com czy niemieckiej x-tra-x - nie pamiętam dokładnie nazwy. Przeszukiwałam też galerie castle party Większość garderoby opierała się na zwyczajnych czarnych ciuchach wspartych moją twórczością
__________________
Pozdrowienia,
Ania

http://podroze-ani-i-tomka.blogspot.com/
Anusia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 10:23   #18
Tajemnicza667
Zadomowienie
 
Avatar Tajemnicza667
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Okolice Głogowa (dolnośląskie) / Wrocław
Wiadomości: 1 985
Dot.: gotyk ;P

A ja odsyłam do wątku "ubrania dla metali" tam jest dużo pomysłów, adresów i innych ciekawych rzeczy odnośnie stylu metalowego i gotyckiego.
__________________

Tajemnicza667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-07, 20:05   #19
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

Lubię ten styl, szalenie mi się podoba, niestety nie mam możliwości kupić sobie gorsetu za 200 pln, po prostu mnie nie stać
Nie mogę ubrać się tak jak chcę :/
Mój gotycki wizerunek ogranicza się do czarnych spódnic i bluzek, glanów oraz biżuterii w kontrastujących kolorach- czerwień, zieleń. Nie noszę makijażu, nie farbuję włosów na czarno. Właściwie taka ze mnie gotka... Ale czy nie najważniejsze jest to, aby czuć gotyk, ten klimat, mrok...? Przecież jeśli ktoś ubierze się gotycko, a będzie chodził z mp3 i słuchał Rihanny to co z niego za got... A co Wy o tym myślicie?
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-06-07, 23:25   #20
Anaitis
Rozeznanie
 
Avatar Anaitis
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Z fantasmagorycznych stanów mojej świadości.
Wiadomości: 561
Dot.: gotyk ;P

Oj zgadzam sie,ze niektóre lateksowe grosety mogą robić wrażenie,ale trzeba jednak znać we wszystkim umiar. Ogólnie nie słucham industrial goth ani innych elektrycznych odmian muzyki gotyckiej dlatego plastikowym rurkom we włosach i tonom lateksu na sobie mówię NIE
Anaitis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 00:38   #21
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez Anusia111 Pokaż wiadomość
Kiedyś interesował mnie ten styl Ale teraz z racji pracy jakoś go zmieniłam na bardziej przystępny. Ja próbowałam sama coś sobie szyć a inspiracji szukałam na zagranicznych stronach np. www.heavyred.com czy niemieckiej x-tra-x - nie pamiętam dokładnie nazwy. Przeszukiwałam też galerie castle party Większość garderoby opierała się na zwyczajnych czarnych ciuchach wspartych moją twórczością
http://www.x-tra-x.de/english/index-2.html

chromonikielnia, Anaitis: dla mnie takie coś, co opisujecie, to ogólnie rzecz biorąc jest śmieszne... co ma tojak się ubieram do tego, co słucham ? Słucham tego, co lubię, co mi się podoba, ubieram się też tak, jak mi się podoba, i co mi pasuje, w czym dobrze się czuję. Jak będę miała ochotę posłuchać industrialu to mogę i w różowym żakiecie przyjść na koncert, jak mam ochotę, to mogę pójść na koncert jazzowy w hairfallu i gorsecie... "mrok w środku" jest po prostu śmieszny, tak samo jak śmieszą mnie ludzie, którzy nie wyglądają ani nie czują się dobrze w jakimś stylu, ale na siłę noszą np czarne ciuchy, bo "tak wypada". Be yourself... nothing more, nothing less.
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath

Edytowane przez Dead Flowers
Czas edycji: 2008-06-08 o 00:44 Powód: aby nie pisać dwóch postów jeden pod drugim
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:41   #22
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
"mrok w środku" jest po prostu śmieszny
Chyba nie zrozumiałam.

A poza tym... Ja tylko pytam, czy uważacie, że lepiej jest czuć klimat czy lepiej się tak ubierać.
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 08:54   #23
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
"mrok w środku" jest po prostu śmieszny
no ja chyba tez nie zrozumiałam...

Pozerstwo jest smieszne zawsze. Tyle. Jak ktos słucha metalu, idzie na koncert, i nie lubi za bardzo się rzucac w oczy, to nie zakłada różowej mini i białych kozaczków Strój jest tez rodzaej identyfikacji z daną grupą, subkulturą.
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 10:17   #24
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Dot.: gotyk ;P

dzięki za pomoc dziewczyny (ale niestety do Angli sie nie wybiorę ) ja myślę że to głupie słuchać np. Dody i ubierać się w "na gotycko" z drugiej strony tez głupota jest słuchanie metalu i gotyku i ubieranie sie w różową spódniczke i białe kozaczki jasne ze skoro słuchasz takiej muzyki (metal) możesz ubierać sie w mroczniejszych klimatach ale nie musisz... znam wielu ludzi którzy słuchają cięższej muzyki a ubrani sa normalnie i nie wyróżniają sie niczym... zależy jak ktoś chce wyglądać
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 11:21   #25
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: gotyk ;P

Cytat:
Napisane przez Koffee Pokaż wiadomość
no ja chyba tez nie zrozumiałam...

Pozerstwo jest smieszne zawsze. Tyle. Jak ktos słucha metalu, idzie na koncert, i nie lubi za bardzo się rzucac w oczy, to nie zakłada różowej mini i białych kozaczków Strój jest tez rodzaej identyfikacji z daną grupą, subkulturą.
Dlamnie strój to po prostu ciuchy, w których mam się czuć dobrze i komfortowo. Nie identyfikuję się z rzadną subkulturą i nie uważam, żeby dziewczyna w mini i białych kozaczkach miała jakiś zakaz wstępu na koncert... jeśli jej to odpowiada, to czemu nie ?
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 12:52   #26
chromonikielnia
Wtajemniczenie
 
Avatar chromonikielnia
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 2 337
Dot.: gotyk ;P

No niby tak, ale ja na miejscu takowej dziewczyny nie czułabym się dobrze na koncercie metalowego zespołu, wśród długowłosych facetów w skórach
chromonikielnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 15:55   #27
Koffee
Raczkowanie
 
Avatar Koffee
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 385
Dot.: gotyk ;P

Dead Flowers - czy ja napisałam, ze ona ma w tych kozaczkach zakaz wstępu? Nie! Ale nie ulega wątpliwości, że taka panna nie pasuje wizualnie do towarzystwa
__________________
Kjært barn har mange navn.
Koffee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 19:08   #28
201607060918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 476
Dot.: gotyk ;P

Będac w liceum (teraz mam 26 lat) nosiłam glany, długie spódnice, farbowalam włosy na czarno .. itp. Teraz im jestem starsza mój styl ubierania się zmienił. Nie jestem metalówą ani punkówą ale nadal nosze buty Dr.Martens (bo mi wygodnie) mam ciemne włosy (nie lubie blondi) i kocham czarny kolor (bo do wszystkiego pasuje) Nie zgadzam się z wami że wygląd świadczy o tym do jakiej subkultury należymy .. bo ja ubieram się normalnie. Nie wyróżniam się z tłumu. Czasami zdaża się że ubiore szpilki, żółtą bluzke czy sukienke w kwiatki a w słuchawkach zawsze mam rock czy punk bo po prostu lubie.
201607060918 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:06   #29
Tamara666
Raczkowanie
 
Avatar Tamara666
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 74
Wink Dot.: gotyk ;P

bo widocznie tobie to pasuje ale niektórzy chca należec do tych subkultur i dlatego ubieraja sie w dany sposób ... jasne ze jak sie jest młodym to fajnie jest ubierać sie nie tak jak wszyscy tylko czyms sie wyróżniać spośród tłumu ale gdy jest sie starszym człowiek dorośleje i myśli juz inaczej...ja na razie jest na etapie ubierania sie "na metalowo" (tak no nazwijmy) i farbowania włosów na czarno (zmianiam kolor na wakacjach) ale jak będe starsza zaczne ubierac sie bardziej kobieco i chociaz teraz jest to dla mnie smieszne to pewnie tak będzie
__________________
TAMARA666



UNICESTWIĆ EMO!!!
Tamara666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-06-08, 21:11   #30
Dead Flowers
Raczkowanie
 
Avatar Dead Flowers
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: z drugiej strony lustra
Wiadomości: 88
GG do Dead Flowers
Dot.: gotyk ;P

No to wygląda na to że ja już jestem za stara i mnie ubieranie się aby "należeć do subkultury" śmieszy... dla mnie ubranie ma być takie, żebym ja się czuła w nim komfortowo, a nie żeby było dla kogoś manifestacją mojego stylu życia.
__________________
nine night of matter
black flowers blossom
feathers on my breath
Dead Flowers jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:57.