Kupno mieszkania w Warszawie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-03-17, 12:14   #1
Helena
Zadomowienie
 
Avatar Helena
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: opiekuńcze skrzydła Aleksandra Łukaszenki
Wiadomości: 1 543

Kupno mieszkania w Warszawie


Szukam osób, które niedawno kupiły mieszkanie w Warszawie (nowe, na rynku pierwotnym) lub które "siedzą" w temacie. Muszę kupić mieszkanie do czerwca. [img]icons/icon9.gif[/img] To nie jest dużo czasu. [img]icons/icon9.gif[/img] Szukam też osób, które mieszkają w nowych mieszkaniach w okolichach Wilanowa, Bielan, Puszczy Kampinoskiej, Choszczówki, Międzylesia.
Piszcie na priva.
[img]icons/icon40.gif[/img]
__________________
Admin broni
Admin radzi
Admin nigdy cię nie zdradzi
Helena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-03-17, 17:46   #2
palomino
Zakorzenienie
 
Avatar palomino
 
Zarejestrowany: 2002-06
Lokalizacja: spod kamienia
Wiadomości: 3 163
Re: Kupno mieszkania w Warszawie

Napisz na forum konkretnie jakich informacji potrzebujesz (chyba ze to ściśle tajne [img]icons/icon12.gif[/img] ). Ja kupiłam mieszkanie w zasadzie rok temu, ale mój ojciec się w tym orientuje - moglabym zapytać tylko muszę wiedzieć o co.

pozdrawiam [img]icons/icon7.gif[/img]
__________________
Nawet najdłuższa podróż rozpoczyna się od pierwszego kroku.
palomino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-18, 17:32   #3
desert_r0se
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Re: Kupno mieszkania w Warszawie

Apropo kupna mieszkania w Warszawie, czy ktoś z Was kojarzy projekty apartamentów firmy park projekts? Od jakiegoś czasu razem z narzeczonym odkładamy na swoje gniazdko, oboje stawiamy na życie w mieście, pracujemy w korporacjach, ceniąc sobie dobry styl, wygodę i rozwój. Mnie osobiście urzekły nowoczesne projekty na Mokotowie np. http://www.parkprojects.com.pl/galer...ria_gpoint.php Wszystko wygląda super i są parkingi podziemne, ale wiece jak to bywa, nie tylko są ważne okolice gdzie się mieszka, ale też ludzie. Czy ktoś słyszał jakie kolwiek opinie o tej okolicy? wiem ze spodziewać się można młodych małżeństw, ale czy cały czas słychać np. płaczące dzieci, czy to okolica gdzie szaleństwa ogarniają nastolatków, albo nie do zniesienia są starsi sąsiedzi?
tak od "zaplecza" wie ktoś coś na ten temat? ;-)
Nie chcemy się wkopać w coś od czego trudno będzie uciec, pomocy !
desert_r0se jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-28, 12:03   #4
desert_r0se
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 12
Dot.: Re: Kupno mieszkania w Warszawie

Apropo kupna mieszkania w Warszawie, czy ktoś z Was kojarzy projekty apartamentów firmy park projekts? Od jakiegoś czasu razem z narzeczonym odkładamy na swoje gniazdko, oboje stawiamy na życie w mieście, pracujemy w korporacjach, ceniąc sobie dobry styl, wygodę i rozwój. Mnie osobiście urzekły nowoczesne projekty na Mokotowie np



Wszystko wygląda super i są parkingi podziemne, ale wiece jak to bywa, nie tylko są ważne okolice gdzie się mieszka, ale też ludzie. Czy ktoś słyszał jakie kolwiek opinie o tej okolicy? wiem ze spodziewać się można młodych małżeństw, ale czy cały czas słychać np. płaczące dzieci, czy to okolica gdzie szaleństwa ogarniają nastolatków, albo nie do zniesienia są starsi sąsiedzi?
tak od "zaplecza" wie ktoś coś na ten temat? ;-)
Nie chcemy się wkopać w coś od czego trudno będzie uciec, pomocy !

Edytowane przez desert_r0se
Czas edycji: 2013-10-28 o 12:17
desert_r0se jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-10-29, 12:57   #5
kariera85
Wtajemniczenie
 
Avatar kariera85
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tam i z powrotem..
Wiadomości: 2 156
GG do kariera85
Dot.: Re: Kupno mieszkania w Warszawie

Cytat:
Napisane przez desert_r0se Pokaż wiadomość
Apropo kupna mieszkania w Warszawie, czy ktoś z Was kojarzy projekty apartamentów firmy park projekts? Od jakiegoś czasu razem z narzeczonym odkładamy na swoje gniazdko, oboje stawiamy na życie w mieście, pracujemy w korporacjach, ceniąc sobie dobry styl, wygodę i rozwój. Mnie osobiście urzekły nowoczesne projekty na Mokotowie np



Wszystko wygląda super i są parkingi podziemne, ale wiece jak to bywa, nie tylko są ważne okolice gdzie się mieszka, ale też ludzie. Czy ktoś słyszał jakie kolwiek opinie o tej okolicy? wiem ze spodziewać się można młodych małżeństw, ale czy cały czas słychać np. płaczące dzieci, czy to okolica gdzie szaleństwa ogarniają nastolatków, albo nie do zniesienia są starsi sąsiedzi?
tak od "zaplecza" wie ktoś coś na ten temat? ;-)
Nie chcemy się wkopać w coś od czego trudno będzie uciec, pomocy !
pobuduj sobie dom w bieszczadach, nie bedzie, placzacych dzieci, nastolatkow ani starszych ludzi (wszystkich zjadlyby wilki i niedźwiedzie)
no sory, ale piszesz o jednej z najwiekszych inwestycji na służewcu przemysłowym i chcesz oazy spokoju

zastanow sie, czy jesli naprawde tak cenisz spokoj warto interesowac sie takimi molochami??wieksza jest chyba tylko sakura, kolejny dramat jak dla mnie..najwieksze gmaszyska, pomyslcie o o mniejszych inwestycjach, takich też pełno

PSdradzam luxor- siedem pięter ale budują to już trzeci rok i właśnie wstawili okna..

jesli moge być szczera, akurat obrzezna to dla mnie dramat i nie wiem, czy bardziej nie lubię podpitych dziadków, którzy zaczepiają każdego czy nachalnych dresików, których wszedzie tam pełno..pod pizzeria, freszmarketem etc..nie jestem za gettami ale cenie mój mały bloczek równie blisko ale jakby z boku od gotarda, jadźwinów etc..
__________________
Małgoszova Entertainment presents:
overcoming imperfections
Episode I: Killing the ogre
Starring: Cudowna Dieta Mniej Żreć
kariera85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:15.