Farba 24 mycia. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-09, 17:10   #31
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Farba 24 mycia.

cześć dziewczyny,
potrzebuje pomocy poniewaz kilka dni temu wypróbowałam czarny szampon koloryzujący joanny i efekt jest taki, że czerń moich włosów bije w ciągu dnia po oczach na kilometr. jestem bardzo niezadowolona, dlatego zastanawiam się nad nałozeniem na to jakiegoś jaśniejszego koloru, np brązu bądź mahoniu znów szaponem koloryzującym do 24 myć bądź zwykłą szamponetką. Na razie myje włosy 2 razy dziennie zeby kolor choć troche wyblakł bo boje sie ze zaden inny kolor nie przebije sie przez to co teraz mam na głowie. co mi radzicie ?? prosze pomozcie
Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 14:40   #32
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Farba 24 mycia.

dodam że mój naturalny kolor to ciemny brąz
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:35   #33
ula414
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 236
Dot.: Farba 24 mycia.

i tak po 24 myciach moze ci zostac odcien tego koloru
ula414 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 17:51   #34
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Farba 24 mycia.

ale chciałabym żeby wyblakł na tyle,żeby jakiś jaśniejszy kolor mi wyszedł, bo w końcu czerń nie tak łatwo pokryć. i jeszcze jedno pytanie, jak nałoże na to brąz na 24 umycia to gdy ten brąz mi sie zmyje pod spodem bedzie dalej czerń ?? czy czern wymiesza sie z brazem w trakcie farbowania ??
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:31   #35
3dith18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Farba 24 mycia.

Kupiłam farbę do 24 zmyć Schwarzkopf "Kasztan" , ale wyszedł mi czarny kolor z przebłyskami czerwonymi i moim naturalnymi (takie rudawe) . Chcę to jak najszybciej zmyć , ponieważ nie mogę mieć tak ciemnych włosów (mam jasną karnację) i wyglądam strasznie. Możecie mi podać jakieś sprawdzone sposoby ?? Najlepiej jakieś domowe ... Które szybko spłukają mi ten cholerny kolor ;/ Z góry dziękuję !! ;*
3dith18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:39   #36
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba 24 mycia.

Hmmmm... podejrzewam że na czarny kolor nic nie poradzisz... tzn na pewno nie poradzisz nic szamponem... jedynie może farba... albo cierpliwie czekać aż kolor się wypłucze, choć z czarnym zawsze ciężko, czy to farba czy szampon...
A kolor szybciej schodzi jesli myje się włosy szamponem przeciwłupieżowym i zamiast letnią wodą spłukuje ciepłą...
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:49   #37
3dith18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Farba 24 mycia.

Aha ... Znaczy się ja sama widzę , że ten czarny kolor nie przenikł do końca włosów , bo mam takie jakby "moje" odrosty ... Ten kolor jest po prostu intensywny na całej pozostałej długości włosów . Nie dałoby się czegoś zrobić ... ? Nie znam się na fryzjerstwie , ale może możnaby na to coś poradzić jeśli ten kolor "nie wszedł" do końca włosów ??
3dith18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 14:55   #38
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba 24 mycia.

Nie wiem... ja bym próbowała umyć kilka razy pod rząd szamponem przeciwłupieżowym, może z rumiankiem? Rumianek na pewno rozjaśnia włosy ale nie wiem jak to jest z farbowanymi... No i na pewno ciepła woda bardziej wypłukuje kolor niż letnia... O innych sposobach nic mi nie wiadomo...
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:57   #39
3dith18
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3
Dot.: Farba 24 mycia.

Dobrze , dziękuję . Kupię szampon i zobaczę co się stanie , mam nadzieję , że zejdzie ... !! Bardzo bym tego chciała . ;*
3dith18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 14:58   #40
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba 24 mycia.

życzę powodzenia ale proponuję poszperać jeszcze na forum... na pewno coś by się znalazło...
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-12, 21:57   #41
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Farba 24 mycia.

przeglądałam te sposoby i z tego co czeytałam dobra na to jest płukanka z octu, ale bardzo niszczy włosy, a poza tym płukanki z rumianku i soku z cytryny, woda z sodą, ale najlepszą metodą jest chyba kupienie szamponu oczyszczającego który otwiera łuski lub mycie głowy szamponem przeciwlupiezowym, najlepiej Head&Sholders ( ja wybrałam ta metodę i po 12 myciach już są przebłyski mojego naturalnego koloru chociaz malowałam na czarno
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-12, 22:18   #42
Lainathiel
Wtajemniczenie
 
Avatar Lainathiel
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Edi
Wiadomości: 2 102
GG do Lainathiel
Dot.: Farba 24 mycia.

Cytat:
Napisane przez Kinga04 Pokaż wiadomość
przeglądałam te sposoby i z tego co czeytałam dobra na to jest płukanka z octu, ale bardzo niszczy włosy, a poza tym płukanki z rumianku i soku z cytryny, woda z sodą, ale najlepszą metodą jest chyba kupienie szamponu oczyszczającego który otwiera łuski lub mycie głowy szamponem przeciwlupiezowym, najlepiej Head&Sholders ( ja wybrałam ta metodę i po 12 myciach już są przebłyski mojego naturalnego koloru chociaz malowałam na czarno
czyli jednak sie nie myliłam
Lainathiel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-21, 14:55   #43
Kinga04
Raczkowanie
 
Avatar Kinga04
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa :)
Wiadomości: 216
Dot.: Farba 24 mycia.

co do płukania włosów rumiankiem: to prawda, żerozjaśnia, nawet te farbowane, ale gdy stosuje się tę metodę trzeba uważnie sporawdzić czy podczas farbowania nie zostały na włosach niepomalowane plamy, czyli miejsca gdzie nie nałozyliśmy farbą. Bo gdy to rozjaśnimy plamy te będą jeszcze bardziej widoczne .

U mnie już czarna szamponetka się dosyć dużo zmyła Radze myć codzinnie przeciwłupiezowym i po jakimś czasie napewno ładnie zejdzie
__________________
"Spójrzmy prawdzie w oczy, ludzie zawsze znajdą jakiś powód żeby nas nienawidzic zwłaszcza jeśli jesteśmy piękne " <3


www.pajacyk.pl




Kinga04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 15:27   #44
AnetaChan
Rozeznanie
 
Avatar AnetaChan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 515
Dot.: Farba 24 mycia.

Witam. Jestem naturalna ciemna blondynka i chcialam sobie pofarbowac wlosy na jakis braz ta farba na 24 mycia. Ale po przeczytaniu waszych poztow sie wystraszylam >.< i niewiem wkoncu czy zaryzykowac i kupic, czy lepiej bie, bo mi juz takie zastana?
AnetaChan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-11, 18:17   #45
loveangelmusicbaby
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Paryz, Francja
Wiadomości: 137
Dot.: Farba 24 mycia.

jak mialam jasne wlosy blond zafarbowane na za ciemny i brzydki szary blond, to pomogla mi mieszanka z 8 tabletek aspiryny rozpuszczonych w szklance wody. trzymalam chyba z 15 min, juz nie pamietam...
__________________
Moje fryzury - krok po kroku - zobacz je teraz na... http://www.youtube.com/user/lilithedarkmoon
loveangelmusicbaby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 13:42   #46
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 22 549
Dot.: Farba 24 mycia.

Cytat:
Napisane przez AnetaChan Pokaż wiadomość
Witam. Jestem naturalna ciemna blondynka i chcialam sobie pofarbowac wlosy na jakis braz ta farba na 24 mycia. Ale po przeczytaniu waszych poztow sie wystraszylam >.< i niewiem wkoncu czy zaryzykowac i kupic, czy lepiej bie, bo mi juz takie zastana?
Lepij najpierw kup coś zmywalnego i sprawdz jak będziesz wyglądać. Nigdy nie licz na to, że farba na 24 mycia się zmyje.
18d73f41c1c01aef8fdf04b5e3282c14752c25f5_62181c6d1d29a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 17:41   #47
AnetaChan
Rozeznanie
 
Avatar AnetaChan
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 515
Dot.: Farba 24 mycia.

Kupilam sobie taka na kilka myc. Chcialam jakas ciemna z fioletowym poblyskiem... wyszly mi fioletowe O.o Dzieki :3 normalnie wlosy mi uratowalas^^ niewiem co bym zrobila gdyby mi takie zostaly...
AnetaChan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 00:16   #48
bytheway
Rozeznanie
 
Avatar bytheway
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 703
farba 24 mycia czerwień

witam,
poszukuje kogoś kto ma doświadczenie właśnie z takim kolorem farby. Nie chcę sobię farbować włosów trwale dlatego myślę o tej farbie średnio trwałej, jednak obawiam się jak to będzie wyglądać kiedy ona zacznie już schodzić
w te wakacje bawiłam się szamponetkami, ale kiedy kolor zaczynał schodzić- były różowofioletowe.
Czy tutaj tez czekałaby mnie taka niespodzianka?
__________________
~ League of Legends Summoner

~~ fit and health victim



Jeśli chcesz zmienić świat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 00:26   #49
fryz5
Zakorzenienie
 
Avatar fryz5
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 139
Dot.: farba 24 mycia czerwień

przy schodzeniu moze byc rudy
fryz5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-08, 00:43   #50
bytheway
Rozeznanie
 
Avatar bytheway
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 703
Dot.: farba 24 mycia czerwień

rudy? nie fioletowy lub różowy?
__________________
~ League of Legends Summoner

~~ fit and health victim



Jeśli chcesz zmienić świat, najpierw spójrz w lustro.
bytheway jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 07:32   #51
Ninlil
Wtajemniczenie
 
Avatar Ninlil
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 839
Dot.: farba 24 mycia czerwień

Ja używam takiej półfarby, ale jest to brąz z czerwienią. Na odrostach ta czerwień trochę szybciej się spłukuje i jest taka wiewiórkowa, ale na pewno nie fioletowa.Pozdrawiam
Ninlil jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-08, 09:48   #52
Rockbunny
Raczkowanie
 
Avatar Rockbunny
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: farba 24 mycia czerwień

toner la riche, zależy od odcienia jeden płucze sie na rudy inny na po prostu mniej czerwony, inny na lekko rożowy. (polecam moją galerię )
__________________
SOJA
-total wege
zapuszczam włosy
pielęgnuję loki wg CG
nie farbuję
jem mało a często
hulam hopem
IM MNIEJ TYM LEPIEJ, działa na wszystko!
Rockbunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-16, 17:06   #53
gosiula776
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 1
Dot.: Farba 24 mycia.

Specjalnie się tu zalogowałam ,aby napisać co nieco o farbach po 24 myciach .. prawdą jest ,że utrzymują się dużo dłużej i zawsze wybierając kolor kupujmy o odcień jaśniejszy od tego,który oczekujemy ... i wszelakie kolory : ciemna czekolda , sredni brąz , czekoladowy brąz wychodzą czarne !! jeżeli już ktos zaryzykował taki ciemnjszy kolorek i ma załamke ,że już nie zejdzie to nie prawda !! mi przytrafiło sie to samo weszłam na full stron gdzie ludzie wypowiadają swoje opinie , im bardziej sie w to wglębiałam tym bardziej byłam załmana wychodziło z tego ,że to cholerstwo nigdy nie zejdzie i albo msuze odbarwić włosy albo czekac az odrosną : Sory ale dziękuje za takie rady ! moja mam powiedziała ,że szmapon przeciwłupiżowy zmywa farbe nie bardz wierzyłam ale poszłam i kupiam heden sholders był najdrozszy więc uznałam ,że musi działac najsilniej i choc troche rozwali ta farbe na mojej głowie i miałam racje !! wczenisej kupiłam jakis zwykły szmpon i umyłam 30 razy głowe z mysla ze kolor choc troche zblaknie i sie zawiodłam teraz trzeci dzien myje włosy szpoamnem przeciwłuzpieozwym i z akzdym razem coraz bardziej przbeiijaja moje naturalne piękno brązowe włosy !! mam naidzje ze z czasem cąłkiem zejdzie to wszytko ale jets juz na seiro dorbze w porónwnaiu do tego ,co było na serio jeżeli ejstescie załamane bo macie za cimne włosy przez ta farbe po 24 myciach idzcie po ten szmapon i do mycia a słowo daje będzie lepiej i to duzo !! i nie słuchajcie wypowiedzi bron boże ,ze cytryna pomoga na złażenie kolorou 2 lata temu posłuchałam się potem fryzjerka jmi [pwoeidzała ,że to tlyko utrwala kolor a wtedy juz umarł w butach !!! tak wiec nie załmujcie się i nie słuchajcie ludzi ktorzy mówią ,że nic nie da się zrobić!!!
gosiula776 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-04-17, 16:19   #54
wiolcis69
Raczkowanie
 
Avatar wiolcis69
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 199
Dot.: Farba 24 mycia.

fakt ja jakiś czas temu lubowałam się z szamponetkach 6-8 zmyć z jesnego brązu na czarny, pewnego dnia stwierdziłam, że zrobię sobie kolor na dłużej właśnie taką szamponetką na 24 mycia.. jak się wżarła tak została tylko dekoloryzacja bądź odrośniecie włosów ;/
wiolcis69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:22.