Prace pseudostylistek. - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-10-14, 23:33   #241
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Prace pseudostylistek.

ej no....
się uczy dziewczyna...
a ty nie bądź taka ten, bo jeszcze niedawno.....
ten tego....
i zważ ortografię!
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:09   #242
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Prace pseudostylistek.

Tylko że ja grzecznie wyraziłam swoje zdanie Rozumiem że każdy kiedyś zaczynał, ale dziewczyny zazwyczaj mają trochę samokrytyki i przyjmują najgorszą ocenę. A tej lasce się po prostu NIE CHCE! To że ja teraz wiem co wiem, to tylko dlatego że mi się chciało poszukać w necie, iść na kurs, chodzić na szkolenie o chorobach. I to nie jest dla mnie żadne wytłumaczenie że to jest tylko jej hobby, bo moje też jest. Kursy można zrobić też darmowo, ale trzeba chcieć!
Ciekawi mnie czy Ty byś była taka wyrozumiała gdyby ktoś ci zrobił coś takiego raczej


Zresztą! nie tylko ja miałam takie zdanie.

Cytat:
Napisane przez jagódeczka Pokaż wiadomość
ej no....
się uczy dziewczyna...
a ty nie bądź taka ten, bo jeszcze niedawno.....
ten tego....
i zważ ortografię!
jeszcze niedawno....co?? ja takiego kulasa nigdy nie zrobiłam!!!!!!!! a gdybym zrobiła to wstydziłabym się pokazać i kłócić się ze jest cud miód malina!
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2008-10-15 o 00:14 Powód: .
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:15   #243
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Prace pseudostylistek.

gdyby mi zrobił co takiego?


gdybyś zobaczyła moje prace sprzed 10-ciu lat to pewnie też obumarła byś ze śmiechu...
ale...
pracuję nad sobą....
a też się kłóciłam.....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:24   #244
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Prace pseudostylistek.

No widzisz i doszłaś do czegoś wielkiego A ta laska sie z góry przyznała, że jej nie zależy, bo to tylko hobby. Na dodatek koleżanki upewniają ją że jest boska Jak dla mnie małe perspektywy na rozwinięcie
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:26   #245
jagódeczka
Zadomowienie
 
Avatar jagódeczka
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 932
Dot.: Prace pseudostylistek.

ty wiesz co?
Chodźmy już spac bo ja mam jutro imprezę i muszę się zdrzemnąć ze trzy godzinki.
wyślę ci rano na priv. linka. To sobie poszalejemy....
jagódeczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 00:29   #246
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Prace pseudostylistek.

heheheheheh włąśnie wpadłam na to samo! miłych snów i imprezy
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 13:21   #247
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Prace pseudostylistek.

http://www.garnek.pl/bazja1

Jezusie ty mój...
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 13:29   #248
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: Prace pseudostylistek.

Wiecie co przesadzacie. Owszem są prace złe którym należy się obróbka, a wrecz pare lekcji.. Ale bez przesady. Zszokowały mnie tu zdjęcia madziary. O tuż dużo jest w nich błędów ale są też całokiem dobre prace! TAak je komentujesz wiec z ciekawosci popatrzylam na Twoje dziela i powiem Ci ze niektóre sa nawet gorsze od tych co Ty wysyłasz tych dziewczyn! I wybacz bo nie chce byc hamska, ale pierw oceniaj siebie a pozniej innych.. I wiem tez ze z tych zdjec co wysylasz czerpiesz pomysly na wzornictwo bo Cie zainspirowaly w pewnym sensie, stad tyle ich na twym kompie. Poza tym, co da obgadywanie za plecami, podeślijcie tym dziewczynom których wklejacie " dzieła" linki do tego wątku, niech poczytają i się wypowiedzą. Albo wklejcie swoje dzieła, zobaczymy czy nie mają wad? w naszym gronie ot co! metoda prob i bledow! nawet po kursie na poczatku nie wychodzily wam cuda i tu moge sie zalozyc! A do perfekcji daleka droga.. Lata praktyki i cwiczen. Ot moje zdanie na ten caly temat.. P.S Nie każdemu Bóg dał wygląd, figurę i urodę Miss, co nie oznacza że te osoby są gorsze.. stad dodatkowo irytuje mnie wyśmiewanie się z takowych ludzi...
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 17:29   #249
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez madlin88 Pokaż wiadomość
Wiecie co przesadzacie. Owszem są prace złe którym należy się obróbka, a wrecz pare lekcji.. Ale bez przesady. Zszokowały mnie tu zdjęcia madziary. O tuż dużo jest w nich błędów ale są też całokiem dobre prace! TAak je komentujesz wiec z ciekawosci popatrzylam na Twoje dziela i powiem Ci ze niektóre sa nawet gorsze od tych co Ty wysyłasz tych dziewczyn! I wybacz bo nie chce byc hamska, ale pierw oceniaj siebie a pozniej innych.. I wiem tez ze z tych zdjec co wysylasz czerpiesz pomysly na wzornictwo bo Cie zainspirowaly w pewnym sensie, stad tyle ich na twym kompie. Poza tym, co da obgadywanie za plecami, podeślijcie tym dziewczynom których wklejacie " dzieła" linki do tego wątku, niech poczytają i się wypowiedzą. Albo wklejcie swoje dzieła, zobaczymy czy nie mają wad? w naszym gronie ot co! metoda prob i bledow! nawet po kursie na poczatku nie wychodzily wam cuda i tu moge sie zalozyc! A do perfekcji daleka droga.. Lata praktyki i cwiczen. Ot moje zdanie na ten caly temat.. P.S Nie każdemu Bóg dał wygląd, figurę i urodę Miss, co nie oznacza że te osoby są gorsze.. stad dodatkowo irytuje mnie wyśmiewanie się z takowych ludzi...


ale przemowa Tylko widzisz ja od razu powiedziałam dziewuszce, ze jest obgadywana i pokazywana jako przestroga na stronach netu Tak żeby się nie zdziwiła Dla formalności, ja nie wklejam ich zdjęć, bo tak się nie powinno robić, ale udostępniając swoje zdjęcia w linku pozwala na przesyłanie go haa a to tak dla porównania moje prace
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg niny 004.jpg (51,7 KB, 671 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg aaaa.jpg (36,3 KB, 424 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cuda 002.jpg (37,7 KB, 416 załadowań)
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031


bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:00   #250
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: Prace pseudostylistek.

Widze błedy. Przyjrzyj sie dovbrze nie najlepsze pokazalas. 1. linie C chcesz pokazac a nie jest taka swietna uwypuklenie powinno sie uwydatnic mniej wiecej w polowie a nie tuz pod skorkami.. 2. french na tipsie do frencha wcale trudny nie jest.. latwizna chcialabym widziec Twojego wykonania. 3 zel zalal Ci skorke na jednym palcu przez co odrost bedzie malo ciekawy a i powietrze predzej podejdzie. O t moje uwagi i mowisz o tej dziewczynie a jak Ty reagujesz na slowa krytyki? tyle z "przemowy" skierowanej do Ciebie..
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 18:23   #251
bianeczkaa
Zakorzenienie
 
Avatar bianeczkaa
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 13 955
Dot.: Prace pseudostylistek.

1. To tips akrylowy robiony 3 raz w życiu na systemie Inverted. Nie chce mi się tłumaczyć o co tam chodzi. Poszukaj i poczytaj a się dowiesz, że ja tego kształtu powierzchni nie nadawałam I to ten sam kształt co w tipsach nr 3.
2. Nie mam zdjęcia malowanego frenchu, bo mało kto go chce. Robiłam do tej pory 1 malowany ale w salonie i nie miałam czym zrobić fotki. Żelem trudno jest zrobić idealny french To nie akryl. U mnie zaczyna się moda na zalewanie naturalnych paznokci bez bieli, czasem zdobienie. A jeśli dobrze pamiętam to był chyba mój pierwszy french po kursie ale ręki nie dam sobie uciąć
3. To również akryl robiony tym samym systemem i powiem ci w tajemnicy, że nie tylko na jednym palcu były zalane skórki Nie potrafię jeszcze odpowiednio dopasować ilości akrylu na foremce, tak żeby nie wypływał przy dociśnięciu, dlatego robiłam to tylko na sobie i jednej koleżance, która się zgodziła na ten eksperyment. Dodam jeszcze, ze wolny brzeg nie był do końca równy i co jest najgorsze od spodu paznokcie były nierówne nie zdążyłam ich wygładzić pędzelkiem.

JAk widzisz nie mam nic do ukrycia Zresztą w mojej galerii te i inne błędy zostały wytknięte I nawet nikogo za to nie zabiłam ani nie obraziłam
I wcale nie miałam zamiaru pokazywać prac najlepszych Po prostu je lubię
__________________
Pozdro

Zapraszam na mojego BLOGA KOSMETYCZNEGO
http://carlacosmetics.blogspot.com/

22.08.2015 - Nasza Jagodzianka

Wspólnie zamawiamy buty
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778031



Edytowane przez bianeczkaa
Czas edycji: 2008-10-15 o 18:28 Powód: .
bianeczkaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-15, 19:11   #252
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1224088087
Śliczne
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 19:47   #253
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez madlin88 Pokaż wiadomość
Widze błedy. Przyjrzyj sie dovbrze nie najlepsze pokazalas. 1. linie C chcesz pokazac a nie jest taka swietna uwypuklenie powinno sie uwydatnic mniej wiecej w polowie a nie tuz pod skorkami.. 2. french na tipsie do frencha wcale trudny nie jest.. latwizna chcialabym widziec Twojego wykonania. 3 zel zalal Ci skorke na jednym palcu przez co odrost bedzie malo ciekawy a i powietrze predzej podejdzie. O t moje uwagi i mowisz o tej dziewczynie a jak Ty reagujesz na slowa krytyki? tyle z "przemowy" skierowanej do Ciebie..

Nie no, to już jest jakaś paranoja....przecież my się tu nie wyśmiewamy z dziewczyn tylko z ich mniemania o sobie... nie mogę, gdy widzę kiepskie pazury a laska przechwala się jaka to ona jest dobra....troszkę samokrytyki!!! Wiadomo...każda z nas miała jakieś początki, ale nie wystawiałyśmy swoich zdjęć gdzie się dało i nie czekałyśmy na pochwały jakie to jesteśmy cudowne...umiemy przyjąć słowa krytyki i są one dla nas bardzo cenne!!!

A tu zdjęcia dziewczyny z NK, która pisze, że zaufała im nawet Doda....także dziewczyny patrzcie i się uczcie jeżeli chcecie mieć pazurki jak Doda
Tutaj jeszcze reklama tej dziewczyny :zajmuję sie stylizacją paznokci......pracuje na najwyzszej jakosci żelach firmy SPN.

BEAUTICA-- to prawdziwa kraina pięknych paznokci. French, zdobienia wypukłe, wtapiane, przestrzenne, kolorowy akryl, paznokcie żelowe, akrylowe- wszystko na najwyższym, mistrzowskim poziomie, który reprezentują nasze Stylistki. Specjalizujemy się w unikalnych wzorach, pięknym zdobieniu, eleganckim frenczu oraz biżuterii paznokciowej do której używamy wyłącznie kryształów Swarovskiego. Dla nas paznokcie to nieodzowna część wizerunku zadbanej, pewnej siebie i pięknej kobiety. Dla zwolenniczek subtelnej elegancji, dla drapieżnych kotek, dla wyzywających, dla ceniących naturalność- dla każdego posiadamy szeroki wachlarz wzorów oraz metod przedłużania i zdobienia pazurków. Dla Pań, które mają problem z obgryzionymi paznokciami mamy specjalny kamuflaż, który ukryje nieestetyczną płytkę paznokcia i nada jej piękny, naturalny, zdrowy kolor. Jesteśmy najbardziej znanym Salonem Manicure w Polsce co zawdzięczamy bardzo wielu opiniom naszych zadowolonych Klientek. Do każdej z Pań podchodzimy indywidualnie, wybieramy i tworzymy dla Was zupełnie nowe wzory. Cyklicznie piszemy artykuły na temat stylizacji paznokci do prasy branżowej, gościmy w Salonie stacje telewizyjne oraz niczym kreatorzy mody wyznaczamy trendy na nadchodzący sezon.
Jesteśmy Mistrzyniami Nail Art., Międzynarodowymi Instruktorkami oraz Jurorkami Mistrzostw Stylizacji Paznokci.

Zaufała nam Doda, która od trzech lat jest naszą stałą Klientka…teraz czekamy na Ciebie!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0475643011.jpg (51,4 KB, 332 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0473862117.jpg (44,7 KB, 297 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 0461665010.jpg (50,3 KB, 336 załadowań)
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 20:26   #254
Niffer
Raczkowanie
 
Avatar Niffer
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 123
Dot.: Prace pseudostylistek.

"Kursy można zrobić też darmowo, ale trzeba chcieć!" w tym kraju nie ma nic za darmo. Chciałam zrobić kurs w ramach dofinansowania (coś w 30 procentach o 50 juz nie wspomne) z urzedu pracy bo niby taka mozliwość jest i co? Kazali mi przynieść zaświadczenie, ze mam juz zaklepana prace po kursie wiec kurs zrobilam sama i mam o nim dość negatywną opinie. Ludzie odwazni oddali mi swoje rece do cwiczen. Gdybym robiła takie zaruki to nie dośc, że nie brałabym od nich kasy to jeszcze sama musiałabym placic zeby to nosili
Niffer jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 21:02   #255
Violetyna
Rozeznanie
 
Avatar Violetyna
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: 7heaven
Wiadomości: 766
GG do Violetyna
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez kasikk12 Pokaż wiadomość
Nie no, to już jest jakaś paranoja....przecież my się tu nie wyśmiewamy z dziewczyn tylko z ich mniemania o sobie... nie mogę, gdy widzę kiepskie pazury a laska przechwala się jaka to ona jest dobra....troszkę samokrytyki!!! Wiadomo...każda z nas miała jakieś początki, ale nie wystawiałyśmy swoich zdjęć gdzie się dało i nie czekałyśmy na pochwały jakie to jesteśmy cudowne...umiemy przyjąć słowa krytyki i są one dla nas bardzo cenne!!!

A tu zdjęcia dziewczyny z NK, która pisze, że zaufała im nawet Doda....także dziewczyny patrzcie i się uczcie jeżeli chcecie mieć pazurki jak Doda
Tutaj jeszcze reklama tej dziewczyny :zajmuję sie stylizacją paznokci......pracuje na najwyzszej jakosci żelach firmy SPN.

BEAUTICA-- to prawdziwa kraina pięknych paznokci. French, zdobienia wypukłe, wtapiane, przestrzenne, kolorowy akryl, paznokcie żelowe, akrylowe- wszystko na najwyższym, mistrzowskim poziomie, który reprezentują nasze Stylistki. Specjalizujemy się w unikalnych wzorach, pięknym zdobieniu, eleganckim frenczu oraz biżuterii paznokciowej do której używamy wyłącznie kryształów Swarovskiego. Dla nas paznokcie to nieodzowna część wizerunku zadbanej, pewnej siebie i pięknej kobiety. Dla zwolenniczek subtelnej elegancji, dla drapieżnych kotek, dla wyzywających, dla ceniących naturalność- dla każdego posiadamy szeroki wachlarz wzorów oraz metod przedłużania i zdobienia pazurków. Dla Pań, które mają problem z obgryzionymi paznokciami mamy specjalny kamuflaż, który ukryje nieestetyczną płytkę paznokcia i nada jej piękny, naturalny, zdrowy kolor. Jesteśmy najbardziej znanym Salonem Manicure w Polsce co zawdzięczamy bardzo wielu opiniom naszych zadowolonych Klientek. Do każdej z Pań podchodzimy indywidualnie, wybieramy i tworzymy dla Was zupełnie nowe wzory. Cyklicznie piszemy artykuły na temat stylizacji paznokci do prasy branżowej, gościmy w Salonie stacje telewizyjne oraz niczym kreatorzy mody wyznaczamy trendy na nadchodzący sezon.
Jesteśmy Mistrzyniami Nail Art., Międzynarodowymi Instruktorkami oraz Jurorkami Mistrzostw Stylizacji Paznokci.

Zaufała nam Doda, która od trzech lat jest naszą stałą Klientka…teraz czekamy na Ciebie!
Nie no to jest przesada... Pogratulować Dodzie* wyboru


(Doda* - w tej notce przysłowiowa Pani z warzywniaka)


Kasikk12 jeśli możesz to podaj linka do watka z tą notką
__________________
99% mojego życia
Violetyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-15, 22:16   #256
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: Prace pseudostylistek.

hahah odpadam z ta doda... no to juz przesada.. Co do wczeniejszego ja to rozumiem, wczesniejsze posty kierowalam nie do Ciebie. To dobrze ze widzisz swoje bledy, to wazne by je zauwazac ale uwierz mi french na tipsie specjalnym do tego to zadna filozofia, ja widzialam wykonanie wlasnorecznego frencha i to bardzo dobre wykonanie i to jest sztuka, a ze trudna to wiem, ale jezeli klientka bedzie chciala malowany to nie powiesz: Pani ale to trudno tak. Szacunek dla Ciebie ze rozumiesz o co mi chodzi. Z czasem zaloze sie ze bedziesz robila jeszcze opiekniejsze P.S nie musisz mi tlumaczyc tamtej metody bo wiem o co chodzi, a jezeli o tamten akryl to wtajemnicy Ci powiem ze widze ze wiecej skorek zalanych ale dla mnie 1= wszystkie. Dobrej nocy!
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 05:13   #257
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

podaję link http://nasza-klasa.pl/profile/8898758

A co sądzicie o tych paznokciach?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0477582330.jpg (15,0 KB, 287 załadowań)
__________________
52...51...50...49 kg.

Edytowane przez kasikk12
Czas edycji: 2008-10-16 o 08:04
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 08:16   #258
silver22001
Raczkowanie
 
Avatar silver22001
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 216
Dot.: Prace pseudostylistek.

laska jest dobra,z tego co sie orientuje to firma BEAUTICA jest w Łodzi a ona jest z Żor
silver22001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 09:23   #259
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Co do stylistek którym zaufała Doda, ostatnio oglądałam jej zdjęcia w gazecie z mega długim frenczosem, pazurki były płaski, bez krzywej C i tak myślałam.. kiedy jej to trzaśnie . Może lubi tak.

A tej Pani z nk się chyba coś pogmyrało pod kopułką Z Beauticą to chyba ona niewiele wspólnego miała..
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-16, 09:46   #260
kasikk12
Raczkowanie
 
Avatar kasikk12
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 489
Dot.: Prace pseudostylistek.

ej...no...nie bądźcie takie...na pewno jej zazdrościcie i dlatego takie jesteście Nie każdy może mieć pazurki jak doda...hehe
__________________
52...51...50...49 kg.
kasikk12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:31   #261
monkawiz
Raczkowanie
 
Avatar monkawiz
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 79
GG do monkawiz Send a message via Skype™ to monkawiz
Dot.: Prace pseudostylistek.

upsssssssss chyba Pani z nk już zrezygnowała ze swojego profilu bo został usunięty!!!
__________________
Pozdrawiam
Monkawiz
monkawiz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 19:37   #262
feather86
Raczkowanie
 
Avatar feather86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 173
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez bianeczkaa: Tylko że ja grzecznie wyraziłam swoje zdanie
No bianeczko właśnie nie do końca. Bo co innego jeśli wypowiadają się autorytety w postaci Pauli czy Jagódki, które naprawdę robią przepiękne paznokcie, a co innego jeśli robisz to Ty, w momencie, kiedy sama ideału jeszcze nie osiągnęłaś. To nie jest jakiś atak na Twoją osobę, bo rzeczywiście tamta dziewczyna nie robi jakichś cudów na paznokciach. Wprost przeciwnie, wykonanie jest tragiczne, ale czy widziałaś, by kiedykolwiek Paula, czy też Jagódka, ni z gruszki ni z pietruszki, momentalnie wystawiły recenzję typu: "twoje paznokcie są ohydne"? Nie sądzę.

Faktem jest też, że ta dziewczyna nie ma w sobie krzty pokory i samokrytyki, ale to już w ogóle inna sprawa.

Nie ma co być moralnym mentorem, w momencie kiedy sama nie zaczęłaś dyskusji na jakimś ładnym poziomie.

No nie gniewaj się, ale wydaje mi się, iż trochę przesadzasz...

I nie pisz mi proszę, że to przemowa.

Pozdrawiam
__________________
"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko."

- Albert Einstein-
feather86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 20:21   #263
juwena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek.

dodzie paznokietki robi Sylwia Pfajfer -- mistrzyni w swoim fachu i nie ma mowy o krzywej "C" . Sylwia Pfajfer pozwoloila "PANI" z nk zareklamowac beauticę na swojej stronie . "PANI" z nk robi paznokcie od 5 miesiecy... dopiero sie uczy... moze Panie pokażą swoje paznokietki ktore robily 5 miesięcy?
zastanowcie sie dziewczyny nad tym co piszecie, bo moze zrobilyscie komuś wielką krzywdę:? ona nie napisala ze robi je pięknie czy tez wogole ze sa super..... pokazywala SWOIM znajomym jak jej idzie nauka....
co innego gdyb y miala swoją stronkę i reklamowala sie jaka to ona nie jest THE BEST .
pozdrawiam wszystkie i zycze milej nocki
juwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 21:04   #264
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

Szkoda tylko że nie nadmieniła że jest to reklama Pani Sylwii, tylko napisała to tak jakby sama wykonywała takowe paznokcie. Przez jedno źle skonstruowane zdanie tyle nieprzyjemności. Sama na początku rewelacji nie robiłam, z resztą dalej nie robię, tym bardziej że jeszcze nie mam kursu, ale ostatnio coś powoli zaczyna mi wychodzić, co ma ręce i nogi, a mimo to nie wrzucam tych zdjęć na nk żeby pochwalić się znajomym z postępów, jesli już to pochwalę się jak będę umieć zrobić piękne pazuresy bez żadnego minusika.

Jeszcze a propos swoich znajomych na nk. jesli chciała je pokazać SWOIM znajomym, mogła mieć zablokowaną galerię dla obcych? Mogła. I sprawy by nie było.

Pozdrawiam.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 23:10   #265
madlin88
Raczkowanie
 
Avatar madlin88
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 50
GG do madlin88
Dot.: Prace pseudostylistek.

feather86 wkoncu ktos mnie poparl i mysli tak jak ja!
__________________
"Każda chwila to szansa aby wszystko zmienić.."


"Bo chciałabym kiedys ufać Ci tak, by w Twoich rękach zostawić cały mój świat.."
madlin88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-16, 23:45   #266
Naddel
Raczkowanie
 
Avatar Naddel
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 216
Dot.: Prace pseudostylistek.

A ja was trochę nie rozumiem. Bo wychodzi na to, że jeśli ktoś nie robi paznokci idealnie, to absolutnie nie ma prawa wypowiedzieć się krytycznie na temat prac kogoś, kto robi te paznokcie zupełnie fatalnie. Moim skromnym zdaniem, między "fatalnie" a "idealnie" jest jeszcze "dobrze", "nieźle", "tak sobie" itd. I różnicę między tymi, który robią choćby "tylko" dobrze czy nieźle, a tymi, którzy robią fatalnie widać gołym okiem. I nie widzę powodu, by ktoś, kto te różnicę widzi, nie miał się wypowiadać, nawet jeśli sam robi paznokcie słabiej niż nasze wizażowe guru.
Naddel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 00:01   #267
feather86
Raczkowanie
 
Avatar feather86
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 173
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez Naddel:
A ja was trochę nie rozumiem. Bo wychodzi na to, że jeśli ktoś nie robi paznokci idealnie, to absolutnie nie ma prawa wypowiedzieć się krytycznie na temat prac kogoś, kto robi te paznokcie zupełnie fatalnie. Moim skromnym zdaniem, między "fatalnie" a "idealnie" jest jeszcze "dobrze", "nieźle", "tak sobie" itd. I różnicę między tymi, który robią choćby "tylko" dobrze czy nieźle, a tymi, którzy robią fatalnie widać gołym okiem. I nie widzę powodu, by ktoś, kto te różnicę widzi, nie miał się wypowiadać, nawet jeśli sam robi paznokcie słabiej niż nasze wizażowe guru.
Ależ ja się oczywiście z Tobą zgadzam! Masz w zupełności rację! Oczywiście, że można wypowiadać się krytycznie. Chodzi mi tylko to, żeby robić to z odrobiną wyczucia. Bo wydaje mi się, że słowa "robisz ohydne paznokcie" nie są wybitnie konstruktywną krytyką, przez co niewiele wnoszą do tego, ażeby dana osoba miała coś w swoich pracach poprawiać. Niech to są konkrety o jakich mówią LaMonica, Paula czy Jagódka, a nie tylko wyładowywanie frustracji, chyba tylko po to, żeby podłechtać swoje ego, "jakaż to ja jestem zdolna, bo od jakiegoś czasu wychodzi mi lepiej" i wzbudzić sensację.

A nasze wizażowe guru, mimo, że jest tym guru nie czerpie dzikiej satysfakcji z niepowodzeń innych, bo wybaczcie, ale tak to właśnie odebrałam.
__________________
"Są dwie drogi, aby przeżyć życie. Jedna to żyć tak, jakby nic nie było cudem. Druga to żyć tak, jakby cudem było wszystko."

- Albert Einstein-
feather86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:40   #268
LolaLolasta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek.

Cytat:
Napisane przez juwena Pokaż wiadomość
dodzie paznokietki robi Sylwia Pfajfer -- mistrzyni w swoim fachu i nie ma mowy o krzywej "C" .
No to nieco szkoda,że taka "Mistrzyni" zapomina o drobniusieńkim fakcie jakim jest krzywa c. No ale moze Dodo jako "nadludz" krzywej C nie wymaga, bo paznokcie w jej przypadku trzymaja sie sama siłą woli

Cytat:
Napisane przez feather86 Pokaż wiadomość
Bo wydaje mi się, że słowa "robisz ohydne paznokcie" nie są wybitnie konstruktywną krytyką, przez co niewiele wnoszą do tego, ażeby dana osoba miała coś w swoich pracach poprawiać. .
Przed szkoleniem u Pauli ona zobaczyła moje prace i powiedziała wprost "Ulcia, to jest koszmar".
Po czym wymienila - to jest fatalne, to do poprawki, tu było w miare ok, a tutaj technika lezy calkowicie.
I bynajmniej nie obrazilam sie z tego powodu bo jakby na to nie spojrzec miała rację
I zadne fochy ani obrazania nic tu nie pomoga - a jestem wrecz nieopisanie happy,że wytknela mi te bledy.
Bo dzieki temu bede robic coraz lepsze paznokcie.
LolaLolasta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 13:55   #269
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Prace pseudostylistek.

LolaLolasta DOKŁADNIE! Jak wkleiłam na wizażu moje przedłużenia, jak Jago je zjechała To wcale nie rzuciłam fochem, tylko zabrałam się do ćwiczeń! I tyle, nie ma co piany bić to takie rzeczy tym bardziej od dziewczyn które technikę i zdobienie mają opanowaną do perfekcji!
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-17, 14:42   #270
juwena
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 2
Dot.: Prace pseudostylistek.

"No to nieco szkoda,że taka "Mistrzyni" zapomina o drobniusieńkim fakcie jakim jest krzywa c. No ale moze Dodo jako "nadludz" krzywej C nie wymaga, bo paznokcie w jej przypadku trzymaja sie sama siłą woli "
mam propozycję....poczytaj troszke cos na temat Sylwii Pfajfer a potem mow cokolwiek o robieniu przez nią paznokci....sama chyba nie wiesz co i o kim piszesz....wymyslasz historyjki i przekonujesz o tym innych...
kobieta ta jest w ogolno-światowym jury opracowala zele SPN i nie robi krzywej "c"?....no prosze Cie kobieto... ja sama osobiscie chcialabym choc w 1/10 robic paznokcie jak ona..
mistrzyni w zdobieniu artystycznym nie potrafi zrobic krzywej "c"-----dobre...musze o tym sylwii napisac
bayyyyyy
juwena jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.