TUMMY TUB - wiaderko do kąpieli niemowląt. Czy ktoś zna? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-07, 13:14   #1
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian

Wiadro do kąpania


Większośc moich znajomych Niemców uzywa takiego wiadra do kąpania dziecka. Podobno, dziecko czuje się w nim bezpieczniej i ma się nad maluszkiem wiekszą kontrolę.
Czy któraś z Was ma jakieś informacje na ten temat?
Może któraś z Was ma takie wiaderko i podzieli się informacjami na ten temat?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: gif tummy_cup_stool_1.gif (32,6 KB, 244 załadowań)
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:31   #2
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wiadro do kąpania

w Holandii też niezwykle popularne

ale opinii tak samo wiele, jak w tematach typu: orzeł czy reszka, kawa czy herbata itd.

prawdopodobnie sama będę uzywać wiaderka, a to ze względu na niewielką łazienkę;-)))

http://www.domovital.com/_pol/tummytub.html

http://www.mamadama.pl/wiaderko-tumm...nki-p-290.html
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:37   #3
kasiulka
Zakorzenienie
 
Avatar kasiulka
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 4 303
Dot.: Wiadro do kąpania

ja nie mam ale bym nie kupiła, bo jak niby w tym dobrze umyc dziecko, takiego noworodka który jeszcze nie siedzi, na przykład? Nie wyobrażam sobie jak by miala taka kąpiel wygladac, jak wymyc mu np. brud z pomiedzy paluszków u nóg, jak go trzymac - jak dla mnie to jest bardziej do zabawy niz kąpieli, chociaz tez nie do konca bo przecież dzidzie lubią sie pluskac, wierzgac nozkami, miec swobode ruchów, a w takim wiadrze siedzą jak w konserwie. A dzidzie wcale sie tak znowu nie stresują w kąpieli - moja niunka tylko przez pierwsze 3-4 kąpania sie denerwowała a teraz uwielbia sie kąpac i pluska sie az milo
__________________
moj blog

Oliwka
kasiulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 13:46   #4
fibian
Zadomowienie
 
Avatar fibian
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 1 674
GG do fibian
Dot.: Wiadro do kąpania

Kasiu dzięki za linki.
Wygląda zachęcająco, ale tak jak Kasiulce wydaje mi się,że moze byc trudno dokładnie umyć w nim maluszka.
fibian jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:02   #5
Alien
Wtajemniczenie
 
Avatar Alien
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 2 135
Dot.: Wiadro do kąpania

Ja tak samo jak Kasiulka bym takiego wiadra nie kupiła. A już szczególnie dla noworodka, bo jak dziecko siedzi to jeszcze łatwiej go wsadzić do wiadra, ale takiego małego noworodka ?? Chyba, ze ktos ma juz dużą wprawe w kąpaniu małych dzieci to wtedy prędzej.
Ja pamiętam, że dla nas pierwsze kąpiele nie były łatwe, dzidzia płakała i było ją trudno trzymać(bo treraz to juz uwielbia się pluskać) wiec nie wyobrażam sobie wsadzenia takiego maleństwa do wiadra nie wiem jak ma mu być w tym wygodnie i jak ma być nam wygodnie je umyc i czy to takie dobre dla kręgosłupa.

Ja mam mikroskopijną łazienkę, wiec dziecko kąpiemy w wanience w pokoju a przy okazji wszystko co trzeba jest pod ręką.
__________________

-------------------------------------------------------------------
11.09.2008 - spotkanie z Katesią
Alien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 14:39   #6
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Wiadro do kąpania

ale bzdurka

jak w tym trzymac dziecko ,jak umyc? do ilu miesiecy to starczy ? a jak sie zaklinuje?

a w wieku roku wlozysz do wanny i dziecko dostanie zawalu ze strachu ,czego to nie wymysla zeby naciagnac biednych ,nieswiadomych rodziców

na reke ojca i pod kran to jest prawdziwe mycie
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:16   #7
watka
Rozeznanie
 
Avatar watka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 925
Dot.: Wiadro do kąpania

Jedni znajomi mają takie wiadro i niezmiernie sobie chwalą. Aż moja mama zapragnęła ze mną i moim (przyszłym) dzidziu poeksperymentować, ale nigdzie jeszcze nie widzialyśmy takiego wiaderka w sklepie, pewnie trzeba by sprowadzić przez net...
watka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 16:35   #8
tiaara
Wtajemniczenie
 
Avatar tiaara
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 2 211
GG do tiaara
Dot.: Wiadro do kąpania

jakis czas temu ogladalam progam "mamo juz jestem". glownie wypowiadaja sie w nim mamy a szczegolnie specjalisci z poszczegolnych dziedzin zycia dziecka. byl tez program poswiecony wanienkom. polozna i mama zaproszone do programu po przedstawieniu wielu wanienek min. z chropowatymi dnami, zamocowanymi siedziskami a takze po pokazaniu tego wiaderka stwierdzily jednoglosnie ze najlepsza, najwygodniejsza i najbardziej higieniczna jest zwykla wanienka, gladka tak aby nie bylo miejsca do wyhodowania bakterii. sama sprawdzilam i jestem tego samego zdania.
__________________
Panie! Daj mi siłę
-do akceptowania rzeczy, których nie mogę zmienić,
-odwagę do zmiany rzeczy, których nie mogę zaakceptować,
-i mądrość, abym ukrył ciała tych, którzy mnie dzisiaj wkurzyli.



http://www.suwaczek.pl/cache/2310a7ec99.png
tiaara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 16:37   #9
Joasiaa
Wtajemniczenie
 
Avatar Joasiaa
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Kalisz
Wiadomości: 2 150
GG do Joasiaa
Dot.: Wiadro do kąpania

Czego to ludzie nie wymyślą, komercja i sztuczne stwarzanie potrzeb. Jak ktoś ma ochote niech eksperymentuje. Ale daje głowe że 100 razy trudniej w tym umyć dziecko niż w normalnej wannie. Bo niby jak w tym myć. Włożyć i wyjąć to można ale umyć????? Krótko mówiąc moje zdanie jest takie że to kolejny bajer. Widziałam je w sprzedaży u nas chyba w Poznaniu w Starym Browarze.
__________________
Zapraszam na mój blog turystyczny:
http://blog.palcem-po-mapie.pl/


"Ludzie nie zdają sobie sprawy jak mało istnieją" Leo Lipski
Joasiaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 17:26   #10
kasia191273
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 3 342
Dot.: Wiadro do kąpania

to nie jest aż taka nowość- na rynku już ponad 3 lata;-))))
kasia191273 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:13   #11
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Wiadro do kąpania

Ja mieszkam w niemczech i widziałam te wiaderka w gazetach dla rodziców ,ale myślę że to jakiś absurd
Wśród moich znajomych z małymi dziecmi nikt tego nie stosował,więc nie wiem czy to jest takie popularne.
Tu w niemczech natomiast teraz jest taka moda by do pielęgnacji dziecka nie używac kosmetyków,myć tylko wodą i niczym potem nie smarować.Mam kilka znajomych z noworodkamii i właśnie tak położne mówią w szpitalach.Nie wiem co o tym myśleć
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-07, 21:29   #12
iwonamysza
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 775
GG do iwonamysza
Dot.: Wiadro do kąpania

Co kraj to obyczaj, a opinii zawsze tyle co ludzi wygłaszajacych. Mi to wiaderko kojarzy się z wirówką. Jak problem umyc, to powinien byc wirnik i delikatnie sie krecic i dziecko samo by sie umylo. Dolewało by sie tylko płynu do kąpieli i po sprawie. Skoro ubrania się wypiorą to dziecko też przecież.
A tak na poważnie, ja znowu dziecko w wanience kapałam chyba tylko z miesiac, potem przerzuciłam się na fokę i myję prysznicem, a jak byłam u rodzicow, to kąpałam ją normalnie w wannie. Tak mi najwygodniej i dużo lużniej. Wanienka ograniczała mi ruchy, bo dziecko moje jest konkretnych rozmiarów.
__________________
Moja córunia Kasiunia

iwonamysza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:34   #13
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Wiadro do kąpania

matko kochana , a cóż to??
w zyciu nie włożyłabym w to dziecka, hmm... ciekawe czy producentom tegoż wynalzaku wygonie by się kąpało w tej pozycji, bez możliwości wyprostowania kończyn.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-07, 21:42   #14
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Wiadro do kąpania

Straszne to wiaderko. Nigdy bym tego nie kupiła. Moje dziecko było kąpane w wanience od urodzenia, a potem w wannie.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:40   #15
Apsik
Rozeznanie
 
Avatar Apsik
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 797
GG do Apsik
Dot.: Wiadro do kąpania

To ukiszone dziecie wcale nie wyglada na zadowolone z kapieli. Juz widze mojego smyka jak poprostu robi wszystko zeby zwiac z takiego cacka hihi
Dzieci uwielbiaja kapiel (przynajmniej moje), a najbardziej lubie chlapac, wiercic sie i przelewac wode. W takim wiadrze chyba by nie mogl tak sie bawic, no i nie ma tam miejsca na zabawki... bo nawet reka rodzica sie nie miesci... Wiec brak mozliwosci wyszorowania bobasa to jedno, ale druga sprawa to poprostu chyba nie wygodne dle kapanego...
Apsik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:51   #16
jastin83
Zakorzenienie
 
Avatar jastin83
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 3 774
Dot.: Wiadro do kąpania

Cytat:
Napisane przez tiaara
jakis czas temu ogladalam progam "mamo juz jestem". glownie wypowiadaja sie w nim mamy a szczegolnie specjalisci z poszczegolnych dziedzin zycia dziecka. byl tez program poswiecony wanienkom. polozna i mama zaproszone do programu po przedstawieniu wielu wanienek min. z chropowatymi dnami, zamocowanymi siedziskami a takze po pokazaniu tego wiaderka stwierdzily jednoglosnie ze najlepsza, najwygodniejsza i najbardziej higieniczna jest zwykla wanienka, gladka tak aby nie bylo miejsca do wyhodowania bakterii. sama sprawdzilam i jestem tego samego zdania.
Całkowicie sie zgadzam!
Takie wiaderko to kompletna bzdura,ludziom chyba sie musi bardzo nudzuć skoro wymyślają takie badziewie,jak któraś mama po porodzie umyje noworodka w takim wiaderku bez problemu to szczerze gratuluje i normalnie pokłony
Jak to mówi moja babcia "o kant takie coś mozna rozbić"
__________________
Moje kochane niunie
Wiktoria & Weronika!!!






jastin83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 10:55   #17
marcelina73
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 2 983
Dot.: Wiadro do kąpania

Przyłączam się do większości - nie miałam, ale już z wyglądu i opisu mogę stwierdzić - niepraktyczne, małych dzieci się tam nie wykąpie, większych - siedzących też się nie umyje, nie wiem też jak dziecko ma się czuć bezpiecznie włożone jak do puszki a nie objęte przez rodziców. A jak się w tym wiadrze myje włosy?
Jednym słowem bzdura - wyciąganie pieniędzy.
Zwykła wanienka spełnia swoje zadania - jest obszerna, łatwo w niej dziecko umyć, młodzsze wyciągnie się całe, starsze może sobie usiąć i pluskać, łatwo utrzymać czystość - czego chcieć więcej?
Polecam tylko specjalne stojaki pod wanienkę (kosztują ok 40 zł)- wtedy kąpanie jest bardzo wygodne (na odpowiedniej wysokości), wanienka jest stabilna.

Wszelkie takie nowinki traktuję z dystansem - jestem świadoma, że producenci takich nowinek w większości chcę po prostu wyciągnąć kasę z naszych kieszeni i wmawiają nam kolejne potrzeby.
marcelina73 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 12:35   #18
Boz
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 1 487
Dot.: Wiadro do kąpania

He he a mnie się podoba.
Proponuje stworzenie zestawu dla dziecka do małych mieszkań w podobnym stylu Np łóżeczko w kształcie wiaderka, wózek z siedziskiem w kształcie wiaderka ( po co wielka gondola czy siedzisko spacerówki) na pewno jakiś specjalista wypowie się że ta pozycja jest zdrowa i super wygodna dla dziecka przez cały dzień.
Boz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 14:46   #19
Aneta???
Zakorzenienie
 
Avatar Aneta???
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 6 340
GG do Aneta??? Send a message via Skype™ to Aneta???
Dot.: Wiadro do kąpania

Myślę,że da się w tym umyć dziecko.Natomiast zastanawia mnie jedna rzecz.Jak umyć włoski takiemu dziecku.Trzeba mieć chyba przygotowane drugie wiadro z wodą,by wylać ją wprost na głowę,by spłukać pianę .
Sama bym takiego w życiu nie kupiła.Nie wyobrażam sobie włożyć do niego noworodka ze względu na kręgosłup.Starsze to już zupełnie bez sensu.
Cóż za komfort kąpieli.
Aneta??? jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-08, 15:28   #20
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: Wiadro do kąpania

hi hi hi dobre...a raczej ekonomiczne -cała kapiel to nie więcej niż 2 litry wody....
a tak na serio to nie wyobrażam sobie takiego wynalazku....raz kąpałam juniora w miednicy -takiej niedużej -jak nocowaliśmy u teściów...i kąpiel to było po prostu zanurzenie i wyjęcie bo nie było mowy o namydleniu ,umyciu i spłukaniu....a jak umyc dupke???przewiesić brzdąca przez brzeg tego wiadra żeby dyndał głową na zewnątrz????o nózkach nie wspomne....
szkoda gadac ...
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 20:00   #21
janebw
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 149
GG do janebw
Dot.: Wiadro do kąpania

Nie kupilabym takiego wiadra, poza tym jak kapac maluszka ktory sie urodzil i nie siedzi? kupic mu inna wanienke a potem wiadro? moja corka siedzi w wanience i tez jest fajnie
janebw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-08, 20:50   #22
plusik_99
Raczkowanie
 
Avatar plusik_99
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Kopenhaga/Bronshoj
Wiadomości: 225
Dot.: Wiadro do kąpania

u mnie w szkole rodzenia rowniez odradzali. My mamy zwykla wanienke bez zadnych wkladow. Naprawde kapanie dziecka to nic strasznego Zdaza sie,ze robie to sama. Mala uwielbia sie pluskac i obracac w wodzie - w takim wiaderku to niemozliwe... no, ale moze sie myle
plusik_99 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 19:27   #23
Aranka
Zakorzenienie
 
Avatar Aranka
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: ♥ Toruń ♥
Wiadomości: 7 033
Dot.: Wiadro do kąpania

ja też zastanawiałam się nad takim wiaderkiem bo znajomi z Anglii zachwalali, że malucha się tam wsadza w pozycji embrionalnej, czuje się tam bezpiecznie i jeden rodziców da sobie spokojnie z myciem radę. Jednak zastanawiało mnie szczegółowsze mycie...no ale skoro angole dawali sobie radę to dlaczego ja nie miałabym? Ale zastanowiła mnie tez kwestia jak długo coś takiego można używać i stwierdziłam, ze skoro moja pierwsza córka mogła mi zachlapać pół pokoju bo nie było nic cudowniejszego niż piszczące z radości niemowlę chlupiące w plastikowej wanience nogami to drugie też tak może. Nawet na Allegro znalazłam takie wiaderko ale troszkę inaczej wygląda, niż te podane z waszych linków.
http://www.allegro.pl/item116056019_...a_do_4_5l.html
__________________


Wszystkie nieba bym oddała aby z TOBĄ dzielić jedno piekło
Aranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-23, 20:19   #24
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Wiadro do kąpania

Ja nie wyobrażam sobie mycia dziecka w takim wiaderku. Ani pupy nie można porządnie umyć, ani jak wspomniała Kasiulka brudów spod paluszków u nóg, nie....., według mnie, beznadziejne przeznaczenie jeśli chodzi o mycie dziecka w tym.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 08:46   #25
aga_xy
Wtajemniczenie
 
Avatar aga_xy
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 454
GG do aga_xy Send a message via Skype™ to aga_xy
Dot.: Wiadro do kąpania

Dla mnie to trochę dziwne... noworodka nie można przecież posadzić, każdy lekarz mówi,żeby nie sadzać dziecka na siłę i wcześniej niż samo zacznie to robić. Więc chyba ten wynalazek ma zastosowanie do kilkumiesięcznych maluchów, a nie do noworodków!!??
__________________
Marzenia są to po to,aby je spełniać



ja w innym miejscu

Edytowane przez aga_xy
Czas edycji: 2006-07-24 o 11:00
aga_xy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 10:59   #26
schatzsi
Wtajemniczenie
 
Avatar schatzsi
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2 481
GG do schatzsi
Dot.: Wiadro do kąpania

Koleżanka ma takie wiaderko,i mówi że bardzo jej sie przydało do robienia prania ,bo dziecka ni jak w tym wykąpać nie można.
schatzsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-24, 11:08   #27
Jupi
Zadomowienie
 
Avatar Jupi
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 785
GG do Jupi
Dot.: Wiadro do kąpania

hmmmm, tak sie zastanawiam dla kogo to wiaderko ma byc wygodne????
a skoro ma to byc wynalazek dla rodzicow z malymi lazienkami, to mysle, ze lepszym rozwiazaniem jest foczka i wykapanie dziecka w brodziku, albo pod kranem w zlewie.
w ogole mi sie to nie podoba

no i chyba nie znajdzie poparcia wsrod wizazanek- czy ktoras w ogole kupila cos takiego? widze, ze nie...
Jupi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 11:42   #28
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
TUMMY TUB - wiaderko do kąpieli niemowląt. Czy ktoś zna?

Wklajam link. Powiedzcie mi czy ktoś używa czegoś takiego? http://www.urwis.pl/sklep/z4852_tumm...niemowlat.html

Ja pierwszy raz widzę taki wynalazek.
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:07   #29
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: TUMMY TUB - wiaderko do kąpieli niemowląt. Czy ktoś zna?

Wypowiem sie choc nie uzywalismy tego "cuda".
Wydaje mi sie, ze moczyc dziecko w tym sie da, ale zeby je umyc to niebardzo. Wyglada mi to na naciaganie rodzicow niemowlaczkow na niepotrzebne wydatki.
Ubawilam sie widzac dwa zgniecione bobaski w tym wiaderku Ciekawa jestem jak dziecko do 3 lat mialoby sie w tym kapac, podkreslam KAPAC.

Ale to tylko moja opinia.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-04, 12:16   #30
passionfruit
Zakorzenienie
 
Avatar passionfruit
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 4 471
Dot.: TUMMY TUB - wiaderko do kąpieli niemowląt. Czy ktoś zna?

No własnie, zastanawia mnie też jak spłukać głowkę w takim czymś...
__________________
Jak spakować 3 osoby do jednego plecaka na 3 tyg w Tajlandii i Kambodży???
passionfruit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:48.