Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część I - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-19, 16:36   #4861
evelinek_r
Wtajemniczenie
 
Avatar evelinek_r
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: @ldz
Wiadomości: 2 775
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ozanno pomysłowo zrobione zdjęcia i kolory bardzo ładnie oddane. Podziwiam
evelinek_r jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 16:58   #4862
motylek13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: wrocław
Wiadomości: 4
Dot.: Kosmetyki Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dziś miałam pisac do EDM ale nieoczekiwanie razem z paczka z Truskawki doszła tez przesyłka z EDM
a jaka przesylke zamowilas? ile dni czekalas? dzieki za odp. justyna
motylek13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:13   #4863
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Jestem zywym przykladem na to, ze watek o makijazach mineralnych i poboczne typu przed/po jest nam NIEZBEDNIE POTRZEBNY. Gdyby Ella nie zamiescila tam swoich zdjec, pewnie nigdy nie zapragnelabym Linen, garnac sie ku coraz to nowym markom mineralnym, pozostajac w nieswiadomosci posiadania pod nosem takiego cuda. Ten kolor to dla mnie ideal. Po prostu to kolor mojej twarzy i - co najwazniejsze - szyi Kocham nasze forum..
Ella
albo inne wielbicielki Linen, czy sprawdzalyscie go w innych formulach? mam w tej chwili semi-matte, leci do mnie matte. Ciekawe, czy rozne formuly zmieniaja jego odcien?
Dodam jeszcze, ze o dziwo pasuje mi rowniez light olive, jest jedynie nieco za ciemny. Bede go sobie doosypywac do Linena latem
a ja mam tak że Linen i Light Martian mi pasuje mieszam oba - bo lubie tą oliwkę a sama jest ciut za...oliwkowa jak się opalę odstawię linen na lato będzie Light Martian i Light neutral - mimo że to 3 różne odcienie dziwnym trafem wszystkie pasują - i z powodzeniem mogłabym wyjść tak na ulicę. Dziwna ta moja twarz
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:26   #4864
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Mi sie tez oliwka podoba Dzieki Tobie, Avalonko!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:36   #4865
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Mi sie tez oliwka podoba Dzieki Tobie, Avalonko!
widzisz a dla mnie była za ciemna ;P dziwne te nasze buzie oj dziwne ale dzięki temu jest sens wymianek
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:43   #4866
majade
Zakorzenienie
 
Avatar majade
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 4 719
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
relacja z minerałków po dwóch tygodniach:
nakładane na sucho na krem i po kwadransie filtr 50 SVR - następnie zroszona twarz oraz pędzel wodą mineralną i stemplowanie. wykończenie meteorytkami ( leci na razie puder EDM )
Cwos, SVR 50, ten koloryzujący??

Cytat:
Napisane przez ananke_2 Pokaż wiadomość
Z tego artykulu wynika, ze pylica nam nie grozi :


Moja Mama pożądliwie zagląda do mojej kosmetyczki i nakryłam ja na mizianiu się Flattym, bedzie zamówionko
__________________

majade jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 18:55   #4867
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez majade Pokaż wiadomość
Cwos, SVR 50, ten koloryzujący??




Moja Mama pożądliwie zagląda do mojej kosmetyczki i nakryłam ja na mizianiu się Flattym, bedzie zamówionko
OMG, mialam ten SVR.. dla mnie totalny tynk sam w sobie.. taka pasta wrecz ciężka. Bleeeeee

Hehe szkoda ze moja mama sie nie maluje, bo inaczej bym miala sponsora :P
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 19:16   #4868
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez avalonka Pokaż wiadomość
widzisz a dla mnie była za ciemna ;P dziwne te nasze buzie oj dziwne ale dzięki temu jest sens wymianek
a oliwkowy martian dla Ciebie ok??? On nie jest ciemniejszy od Light???
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 19:48   #4869
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
OMG, mialam ten SVR.. dla mnie totalny tynk sam w sobie.. taka pasta wrecz ciężka. Bleeeeee

Hehe szkoda ze moja mama sie nie maluje, bo inaczej bym miala sponsora :P

koloryzujący mam - on jest mineralny - ale faktycznie w przepisowej ilości nie da się go nałożyć bo bardzo kryje i tynk faktycznie się robi. Kupiłam 50 zwykłą i tutaj lepiej chociaż trochę bieli ale przynajmniej więcej się go nakłada.
cały czas szukam filtra idealnego

edit : moja siostra już zarażona minerałkami przy przetłuszczającej się cerze nakłada bez filtrów na krem liponowy z BU - i 6h trzyma intensiv. potem przyprósza ponownie. ale i tak mówi że o niebo lepiej sie czuje bo każdy podkład po kilku h robił jej uczucie "maski ".

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-02-19 o 19:51 Powód: dodanie komentarza
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:28   #4870
avalonka
Raczkowanie
 
Avatar avalonka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 274
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
a oliwkowy martian dla Ciebie ok??? On nie jest ciemniejszy od Light???
No właśnie Light wybitnie mi nie pasował a myślałam nad jaśniejszym od martian...może nie chodzi o tak zwyczajnie o ciemność a intensywność tych kolorów, jakoś ten balans żółć/oliwka nie był dla mnie - bardziej się odcinał od twarzy - byłam napalona na niego jak 150 a tu kicha...zresztą teraz martiana rozjaśniam wiec może istotnie jest ciemniejszy - ale w takiej kombinacji na razie jest ok.

zresztą ja "wędrowałam" po jasnościach kilka razy na skali EDM. Wcześniej używałam "średnich" podkładów więc trudno mi było się przestawić na normalne odcienie. A one mają tendencje do wtapiania się w skórę. I najgorszy odcień był lepszy od tradycyjnej kolorówki - więc na początku miałam trudności z trafieniem "w sedno". Kilka dni chodziłam trupio-blada z pink-tanem - tzn. on taki jasny nie jest ale w połączeniu z moją cerą dawał efekt "5 nieprzespanych nocy" aż mnie w pracy chcieli posłać do domu dobry sposób na symulacje choroby - troche mint nietrafiony podkład i każdy uwierzy że jesteśmy omdlewający
__________________

avalonka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:33   #4871
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

haha ja tak mam z olivkami, moge zoladek chory symulowac
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu

Edytowane przez pastereczka
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:38
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 20:38   #4872
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

już się nie mogę na paczuszkę doczekać. za radą Pastereczki mam tam golden light , korektor sunlight i puderek natural refl. golden tan i jestem straaaaaasznie ciekawa efektu. i blush brush...Ludzie zejdzie z drogi bo listonosz jedzie !!!!!!

boję się że tak wyczekuję że jeszcze jakiegoś pecha przyciągnę..



edit : pastereczko jam zachwycona kolorkiem twej skórki ( mniam ) no bo zakładam że swatcha robiłaś na swojej ))

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:39 Powód: komentarz
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:42   #4873
pastereczka
Organizatorka
 
Avatar pastereczka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 942
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Ja mam jakis specjalny korytarz dla przesylek chyba bo dostalam moj brazer walentynkowy! Diewczyny gwarantuję ze nie będziecie wygladac jak z solarium albo no sama nie wiem.. Jupi ! Jest mega naturalny i mega prawdiwy kolor skóry musniętej słońcem i nie jest wcale ciemny! dosłownie o ton przyciemnia. No prawie zdjecie na forum zrobilam Serio mówiąc warty jest zachodu, nawet dla jasnych dziewczyn
__________________
Mój skromny blog o Chinach

Dziewiąty rok na wizażu
pastereczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:45   #4874
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez pastereczka Pokaż wiadomość
Ja mam jakis specjalny korytarz dla przesylek chyba bo dostalam moj brazer walentynkowy! Diewczyny gwarantuję ze nie będziecie wygladac jak z solarium albo no sama nie wiem.. Jupi ! Jest mega naturalny i mega prawdiwy kolor skóry musniętej słońcem i nie jest wcale ciemny! dosłownie o ton przyciemnia. No prawie zdjecie na forum zrobilam Serio mówiąc warty jest zachodu, nawet dla jasnych dziewczyn

on jest tylko w gratisie ???? chciałam robić większe zamówienie ale czekam na ten golden nieszczęsny żeby sprawdzić...

widzę już widzę - oooo nigdy bym nie pomyślała o nim !!!!!

Edytowane przez cwos
Czas edycji: 2009-02-19 o 20:48 Powód: komentarz
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 20:54   #4875
Lorri
Zakorzenienie
 
Avatar Lorri
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Silesia Inferior
Wiadomości: 2 946
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez cwos Pokaż wiadomość
powiedzcie mi Moje Drogie w takim razie jak się ma Linen do Perfecta ??? sama nie wiem czy próbować Linen czy Fawn. Perfect jest ok, super się wtapia - ale na dekolcie np mam odrobinę bardziej żółty kolor...
Na mnie te odcienie wyglądały bardzo podobnie. Perfect był minimalnie ciemniejszy i minimalnie bardziej różowy. Oba sprawiały wrażenie zbyt szarawych, zwłaszcza Linen, jest lekko sinawy w słoiczku, na twarzy robił trupa. Kolorystycznie pasuje mi Golden Fair.
Lorri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:31   #4876
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

A dla mnie wcale a wcale nie jest sinawy w sloiczku. I to nie dlatego, ze go kocham to pisze po prostu jak go zobaczylam to pomyslalam ze to dosc jasny bez, zadna sinosc nawet do glowy mi nie przyszla. I tyle czasu go nie zamawialam, bo ciagle wlasnie czytalam gdzies w opiniach o tej nieszczesnej szaro-sinosci. Jak widac kolory to tez pojecie wzgledne!
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:53   #4877
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

no ale przyznacie dziewczyny że bazując tylko na stronie EDM to masakra....nijak nic nie widać . powinny być jednak zdjęcia ...tylko w sumie jak to rozwiązać?
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:55   #4878
martwa papuga
Zakorzenienie
 
Avatar martwa papuga
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Granatowe Góry
Wiadomości: 3 219
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Lorri Pokaż wiadomość
Na mnie te odcienie wyglądały bardzo podobnie. Perfect był minimalnie ciemniejszy i minimalnie bardziej różowy. Oba sprawiały wrażenie zbyt szarawych, zwłaszcza Linen, jest lekko sinawy w słoiczku, na twarzy robił trupa. Kolorystycznie pasuje mi Golden Fair.
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
A dla mnie wcale a wcale nie jest sinawy w sloiczku. I to nie dlatego, ze go kocham to pisze po prostu jak go zobaczylam to pomyslalam ze to dosc jasny bez, zadna sinosc nawet do glowy mi nie przyszla. I tyle czasu go nie zamawialam, bo ciagle wlasnie czytalam gdzies w opiniach o tej nieszczesnej szaro-sinosci. Jak widac kolory to tez pojecie wzgledne!
Linen nie jest sinawy. Jest szary, jasno-szary. Blady, ot.
Perfect to średnio jasny beż z kroplą różu. W zasadzie to jeszcze odrobinę i spokojnie mógłby się znaleźć w kategorii Beige. I ciemniejszy jest od Linen.
martwa papuga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-19, 21:59   #4879
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez martwa papuga Pokaż wiadomość
Linen nie jest sinawy. Jest szary, jasno-szary. Blady, ot.
Perfect to średnio jasny beż z kroplą różu. W zasadzie to jeszcze odrobinę i spokojnie mógłby się znaleźć w kategorii Beige. I ciemniejszy jest od Linen.

no i właśnie o tą kroplę różu się rozchodzi... odrobinę ją widać a sama w sobie nie mam. ale spróbuję fawn jak radzi pastereczka i to wygląda obiecująco.
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-02-19, 22:01   #4880
joanaros
Zakorzenienie
 
Avatar joanaros
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 260
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Zamówiłam znowu próbki
joanaros jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 08:42   #4881
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

JUUUUUPI dziś nastał dzień kiedy przebrnęłam przez 163 strony wątku
Czas więc się ujawnić i wyspowiadać. Na początek jednak chciałam o jedną rzecz zapytać: czy muszę mieć kartę kredytową aby zapłacić za EDM?

Przepraszam, za żart nieśmieszny Oczywiście wszystko wiem. Witając się z minerałomaniaczkami chciałam podziękować Nanomi, rozwielitce, Czarnemu Elfowi, Pastereczce i wszystkim Wam dzięki którym udało mi się złożyć pierwsze zamówienie i teraz z wypiekami na twarzy oczekiwać listonorki

Przechodząc do konkretów moje pierwsze zamówienie próbkowe to:
Warm-Medium Beige Summer - Matte
Golden-Light - Semi-Matte
Beige-Medium Beige Neutral - original glo
Multi tasking korektor
Róż Snuggle

Proszę o komentarze czy dobrze zrobiłam. Pychola jakiego mam widać na zdjęciu poniżej. Cera mieszana, naczynkowa...jest co zakrywać. Może na zdjęciu nie widać dokładnie naczynek, ale oddany jest kolor karnacji. Ponoć jestem latem...typową polską kobitą Zazwyczaj maziam się kolorami z kategorii beige. Aktualnie pseudominerałem L'Oreala True Beige Czekając cierpliwie na moją pierwszą paczuszkę, którą pokochałam zanim jeszcze zjawi się w moim świecie liczę na Wasze uwagi co do moich wyborów kolorystycznych.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg to_sem_ja2.jpg (10,0 KB, 308 załadowań)
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:15   #4882
jmw
Zadomowienie
 
Avatar jmw
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 206
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
JUUUUUPI dziś nastał dzień kiedy przebrnęłam przez 163 strony wątku
Czas więc się ujawnić i wyspowiadać. Na początek jednak chciałam o jedną rzecz zapytać: czy muszę mieć kartę kredytową aby zapłacić za EDM?

Przepraszam, za żart nieśmieszny Oczywiście wszystko wiem. Witając się z minerałomaniaczkami chciałam podziękować Nanomi, rozwielitce, Czarnemu Elfowi, Pastereczce i wszystkim Wam dzięki którym udało mi się złożyć pierwsze zamówienie i teraz z wypiekami na twarzy oczekiwać listonorki

Przechodząc do konkretów moje pierwsze zamówienie próbkowe to:
Warm-Medium Beige Summer - Matte
Golden-Light - Semi-Matte
Beige-Medium Beige Neutral - original glo
Multi tasking korektor
Róż Snuggle

Proszę o komentarze czy dobrze zrobiłam. Pychola jakiego mam widać na zdjęciu poniżej. Cera mieszana, naczynkowa...jest co zakrywać. Może na zdjęciu nie widać dokładnie naczynek, ale oddany jest kolor karnacji. Ponoć jestem latem...typową polską kobitą Zazwyczaj maziam się kolorami z kategorii beige. Aktualnie pseudominerałem L'Oreala True Beige Czekając cierpliwie na moją pierwszą paczuszkę, którą pokochałam zanim jeszcze zjawi się w moim świecie liczę na Wasze uwagi co do moich wyborów kolorystycznych.
Hej wszyscy śpią to ja będę witać
Zamówione próbki moim zdaniem spójne - acz o ile mój monitor nie przekłamuje kolorów to golden light może być troszkę za żółty dla Cię, ale mogę się mylić...
jmw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:27   #4883
cwos
Raczkowanie
 
Avatar cwos
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 238
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hej wszyscy śpią to ja będę witać
Zamówione próbki moim zdaniem spójne - acz o ile mój monitor nie przekłamuje kolorów to golden light może być troszkę za żółty dla Cię, ale mogę się mylić...

Ja też chętnie powitam, aczkolwiek raczej w imieniu świeżynek
cwos jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:29   #4884
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Ally_ Pokaż wiadomość
JUUUUUPI dziś nastał dzień kiedy przebrnęłam przez 163 strony wątku
Czas więc się ujawnić i wyspowiadać. Na początek jednak chciałam o jedną rzecz zapytać: czy muszę mieć kartę kredytową aby zapłacić za EDM?

Przepraszam, za żart nieśmieszny Oczywiście wszystko wiem. Witając się z minerałomaniaczkami chciałam podziękować Nanomi, rozwielitce, Czarnemu Elfowi, Pastereczce i wszystkim Wam dzięki którym udało mi się złożyć pierwsze zamówienie i teraz z wypiekami na twarzy oczekiwać listonorki

Przechodząc do konkretów moje pierwsze zamówienie próbkowe to:
Warm-Medium Beige Summer - Matte
Golden-Light - Semi-Matte
Beige-Medium Beige Neutral - original glo
Multi tasking korektor
Róż Snuggle

Proszę o komentarze czy dobrze zrobiłam. Pychola jakiego mam widać na zdjęciu poniżej. Cera mieszana, naczynkowa...jest co zakrywać. Może na zdjęciu nie widać dokładnie naczynek, ale oddany jest kolor karnacji. Ponoć jestem latem...typową polską kobitą Zazwyczaj maziam się kolorami z kategorii beige. Aktualnie pseudominerałem L'Oreala True Beige Czekając cierpliwie na moją pierwszą paczuszkę, którą pokochałam zanim jeszcze zjawi się w moim świecie liczę na Wasze uwagi co do moich wyborów kolorystycznych.
to ja witam w imieniu szaroziemistych
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:41   #4885
pranie
Wtajemniczenie
 
Avatar pranie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2 576
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Tez mi sie wydaje, ze Golden Light moze byc za zolty, a nie masz delikatnych rozowawych tonow w skorze? tak to wyglada na zdjeciu u mnie
pranie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:48   #4886
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Kochane Chciałam sie pochwalic, ze złozyłam pierwsze zamowienie Chce wam podziekowac, szczegolnie autorkom 1 strony z instrukcjami zakupowymi.
Moje zamowienie ma status shipped- wiec chyba wszystko ok Załozyłam paypala, uzupełniłam srodki przelewem- jak sie człowiek uprze to mozna

Zamowiłam pedzle: angled blush ,eye kabuki ,
bezpłatny zestaw próbek :podkłady w f.intensive, róz best friend (zachwycił mnie prezentowany na zdjeciach w tym watku) i korektor fair.
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:50   #4887
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Kochane Chciałam sie pochwalic, ze złozyłam pierwsze zamowienie Chce wam podziekowac, szczegolnie autorkom 1 strony z instrukcjami zakupowymi.
Moje zamowienie ma status shipped- wiec chyba wszystko ok Załozyłam paypala, uzupełniłam srodki przelewem- jak sie człowiek uprze to mozna

Zamowiłam pedzle: angled blush ,eye kabuki ,
bezpłatny zestaw próbek :podkłady w f.intensive, róz best friend (zachwycił mnie prezentowany na zdjeciach w tym watku) i korektor fair.
A jakie kolory podkładów wzięłaś ?
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 09:52   #4888
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez nefernefer35 Pokaż wiadomość
Kochane Chciałam sie pochwalic, ze złozyłam pierwsze zamowienie Chce wam podziekowac, szczegolnie autorkom 1 strony z instrukcjami zakupowymi.
Moje zamowienie ma status shipped- wiec chyba wszystko ok Załozyłam paypala, uzupełniłam srodki przelewem- jak sie człowiek uprze to mozna

Zamowiłam pedzle: angled blush ,eye kabuki ,
bezpłatny zestaw próbek :podkłady w f.intensive, róz best friend (zachwycił mnie prezentowany na zdjeciach w tym watku) i korektor fair.
fajne zamówienie teraz dreptanie nóżkami kieyd będzie

ja czekam jeszcze na 2 przesyłki z samymi samplami
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:12   #4889
Ally_
Raczkowanie
 
Avatar Ally_
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 413
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez jmw Pokaż wiadomość
Hej wszyscy śpią to ja będę witać
Zamówione próbki moim zdaniem spójne - acz o ile mój monitor nie przekłamuje kolorów to golden light może być troszkę za żółty dla Cię, ale mogę się mylić...
Cytat:
Napisane przez pranie Pokaż wiadomość
Tez mi sie wydaje, ze Golden Light moze byc za zolty, a nie masz delikatnych rozowawych tonow w skorze? tak to wyglada na zdjeciu u mnie

Hmmm tak myślicie? Ja najbardziej obawiałam się Warm-Medium Beige Summer ale wzięłam dlatego, że moja "letnia odsłona" spasowała mi z kolorytem cery aktorek z pierwszego wątku.

Pożyjemy zobaczymy Próbki i tak już zamówione więc klamka zapadła. Jakby coś było nie tak to się domówi kolejne. A co myślicie o różu i korektorze? Nada się?
Ally_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-20, 10:25   #4890
nefernefer35
Zakorzenienie
 
Avatar nefernefer35
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4 395
GG do nefernefer35
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals

Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A jakie kolory podkładów wzięłaś ?


sandy fair,sunkissed fair i fair medium

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
fajne zamówienie teraz dreptanie nóżkami kieyd będzie

ja czekam jeszcze na 2 przesyłki z samymi samplami
Dziekuje Kochana
nefernefer35 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:14.