Odgłosy seksu zza ściany :D - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-27, 10:41   #61
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Człowiek to nie zwierzątko i powstrzymać odgłosy potrafi... ja umiem robić to po cichu i nie wierzę,że się nie da, wystarczy chcieć;-)
Ja nie potrafię Kiedyś mój ówczesny TZ zakrywał mi usta ręką (hym to mnie jeszcze bardziej podniecało ) ale i tak udawało mi się wydobywać dźwieki. I nawet świadomość że rodzice czy siostra mogą słyszeć jakoś mnie nie powstrzymuje - nie potrafie poprostu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 13:26   #62
Foka29
Zadomowienie
 
Avatar Foka29
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 567
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Gdy mieszkałam jeszcze z mama często słyszałam krzyczącą sąsiadke i walące o ścianę łóżko. Zwykle działo się to przed 23, więc mnie to nie ruszało.
Niedawno w miejscu, gdzie poprzednio mieszkalismy z moim TZ, sąsiedzi rozpoczeli nad nami "taniec". Wstyd się przyznac, ale tak nas to nakręciło, że i nam się zachciało.

Edytowane przez Foka29
Czas edycji: 2008-08-27 o 14:27
Foka29 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 14:22   #63
diamentowa
Zakorzenienie
 
Avatar diamentowa
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: west pomerania
Wiadomości: 3 570
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię Kiedyś mój ówczesny TZ zakrywał mi usta ręką (hym to mnie jeszcze bardziej podniecało ) ale i tak udawało mi się wydobywać dźwieki. I nawet świadomość że rodzice czy siostra mogą słyszeć jakoś mnie nie powstrzymuje - nie potrafie poprostu
ja tak samo
diamentowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 20:53   #64
DariaKom
Zakorzenienie
 
Avatar DariaKom
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 123
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez rewelka111 Pokaż wiadomość
hahaha a ja się zaliczam do tych krzyczących wniebogłosy, a uwierz, wcale się nie chcę chwalić nikomu moim życiem erotycznym. Czasami nawet staram się milczeć i zacizkam zęby, ale są takie momenty, że się nie udaje, no cóż...
Po pierwsze, wolę zdecydowanie słyszeć jak ludzie krzyczą z radości niż jak się wyzywają i rzucają mięchem, po drugie u mnie w bloku cisza... to raczej my możemy być głośno... Ale sposób na to jest prosty- zamyka się okno...
Nie wiem czy ktoś z sąsiadów kiedyś nas słyszał, ale raczej nie widziałam dziwnych spojrzeń
DariaKom jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-27, 23:00   #65
martaK
Raczkowanie
 
Avatar martaK
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 332
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Zdarzało się - dwa czy 3 razy słyszałam swoich rodziców... hmm poduszke na głowe i dalej spać, w życiu by mi do głowy nie przyszlo zeby chodzic po nocy specjalnie zeby tego nie robili :P Kiedys nakryłam tez wspolokatora, przyjechalam troche wczesniej a tu muzyka itp... Ja jeszcze krzyknelam jak zwykle "czesc" ale chyba nie slyszeli bo za chwile dołączyły jęki ... Poszlam do swojego pokoju gdzie siedzialam chyba z godzine, mimo ze mialam mnostwo rzeczy do wstawienia do lodowki. Mieszkanie jednak takie dziwne bylo, ze obok pokoju tego chlopaka byla kuchnia, a pomiedzy nimi ogromne okno.. no i chyba sami rozumiecie czemu siedziałam u siebie hehe....
A tak swoja drogą to mnie też chyba słyszeli sąsiedzi mojego TŻ, dobrze że za tydzien sie wyprowadza bo jakoś chyba byłoby mi glupio spotkać na klatce jakas mila sasiadke :P W tej kamienicy wszystko slychac niestety :P
martaK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-10, 11:45   #66
gerda203
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 134
Send a message via Skype™ to gerda203
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Hej bardzo fajny wątek, przy niektórych wypowiedziach się niezle uśmiałam. Ja też mialam śmieszną historie z tym związaną. Mianowicie, obecnie już ze swoim byłym siedziałam na ławce pod blokiem i zaciekle rozmawialiśmy o naszym związku, w sumie rozmowa była raczej z klimatu pesymistycznych... I my tu sobie gadu gadu a tu nagle jak jakaś Pani zaczyna krzyczeć ale w ten specyficzny sposób W sumie nieźle się uśmialiśmy, bo my tu poważne tematy poruszamy a tu takie coś . Przynajmniej jest co wspominać Pozdro
gerda203 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-11, 08:59   #67
ineczka7
Zadomowienie
 
Avatar ineczka7
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 784
Wink Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię Kiedyś mój ówczesny TZ zakrywał mi usta ręką (hym to mnie jeszcze bardziej podniecało ) ale i tak udawało mi się wydobywać dźwieki.
O dokładnie tak! Zawsze da sie wydobywać dźwięki, mój jeszcze rzuca hasło "jak się nie uspokoisz, to przestanę", jakby tak łatwo było się uspokoić I tak jak mówisz, gdy zakrywa mi usta to i tak nic nie daje, a jeszcze potrafie go ugryźć
ineczka7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-11, 16:06   #68
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Ja mam chyba dość powściągliwych sąsiadów bo nie zdarza mi się słyszeć odgłosów z sypialni.
Za to ja jestem strasznie głośna, ale u TŻ nie ma z tym najmniejszego problemu, bo nie dość że dom jest duży, a jesteśmy w nim sami, to sąsiedni dom jest kawałek od niego wiec mogę stękać i jęczeć do woli
U mnie jest gorzej - bo w bloku słychać naprawdę wszystko - rozmowy, muzykę, tłuczek od mięsa itp. TŻ zagroził mi kiedyś, że mi usta zwiąże, bo później moi sąsiedzi dziwnie na niego zerkają. Ale nawet jak staram się byc cicho to słychać stuk np. pralki na której się opieram, albo zgrzyt łóżka itp.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:05   #69
esfira
Zakorzenienie
 
Avatar esfira
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 003
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
słyszałam..niestety. Pisałam już o tym w innym podobnym wątku- dla mnie to brak szacunku dla sąsiadów, to myślenie tylko osobie. Nie chce słuchać jak ktoś uprawia seks bo to coś intymnego.

Człowiek to nie zwierzątko i powstrzymać odgłosy potrafi... ja umiem robić to po cichu i nie wierzę,że się nie da, wystarczy chcieć;-)

nie chciałabym by moje dziecko słyszało jak sąsiedzi się "stukają"...i sama z szacunku do innych nie hałasuję.
Podpisuję siew całej rozciągłości. naprawdę mozna swoje arie miłosne zachować dla siebie.

Cytat:
Napisane przez elianka Pokaż wiadomość
hmmm piszecie dziewczyny o szacunku dla sąsiadów... ale kurcze ti jest strasznie frustrujące- jak jesteś nastolatką to nie, bo rodzice, jak jesteś dorosła to nie, bo sąsiedzi.... potem masz dziecko i musisz nad sobą panować bo dziecko..... przy rodzicach i współlokatorach byłam cicho, przy przyszłym dziecku tez będę. A teraz nie będę. Zabrzmi to cynicznie, ale mam własne mieszkanie, wolnoć tomku w swoim domku i mam w nosie sąsiadów.
A nie jest Ci głupio, że sąsiedzi, którym mówisz na codzień "dzień dobry" w nocy słyszą od ciebie zgoła inne dzwięki? Nie jest Ci głupio, że o ilości i jakości twojego pozycia wie całe piętro?
Mam sąsiadkę, która (jak słychać) myśli tak samo jak Ty. Ja we własnym domu nie mogę czuć się jak u siebie, bo słysze jej jęki, i za przeproszeniem, niedobrze mi od tego szczególnie jak "OOOOOOh" budzi mnie o 4 rano.

Nie chodzi o żadne "panowanie, ograniczanie" tylko mniej zbędnej egzaltacji
__________________
Wiedzę o świecie czerpię z forum Wizaż

Scandinavian Sleeping & Living
esfira jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:12   #70
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Podpisuję siew całej rozciągłości. naprawdę mozna swoje arie miłosne zachować dla siebie.



A nie jest Ci głupio, że sąsiedzi, którym mówisz na codzień "dzień dobry" w nocy słyszą od ciebie zgoła inne dzwięki? Nie jest Ci głupio, że o ilości i jakości twojego pozycia wie całe piętro?
Mam sąsiadkę, która (jak słychać) myśli tak samo jak Ty. Ja we własnym domu nie mogę czuć się jak u siebie, bo słysze jej jęki, i za przeproszeniem, niedobrze mi od tego szczególnie jak "OOOOOOh" budzi mnie o 4 rano.

Nie chodzi o żadne "panowanie, ograniczanie" tylko mniej zbędnej egzaltacji
Podpisuję się obiema łapkami
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 11:30   #71
hihi
Zakorzenienie
 
Avatar hihi
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 33 255
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez ilo16na Pokaż wiadomość
Chodzila(albo biegala) w szpilkach po domu.
A i pape darla na meza ze caly blok slyszal (albo na syna)
A pozniej szla do niego do pracy i przepraszala
W bloku sciany sa cienkie,slychac rozmowe do gory nawet,jak ktos kichnie ,jak dziecko sasiadow grzechotka rzuci.
Ale sexowych spraw nie slyszalam-moze i dobrze..
No czepianie się sąsiadki, która w ciągu dnia chodzi po mieszkaniu w szpilkach jest już chyba lekka przesadą... bo chyba nie w nocy w tych szpilkach chodziła?
Cytat:
Napisane przez esfira Pokaż wiadomość
Podpisuję siew całej rozciągłości. naprawdę mozna swoje arie miłosne zachować dla siebie.

Nie chodzi o żadne "panowanie, ograniczanie" tylko mniej zbędnej egzaltacji
Panowanie panowaniem, można nie krzyczeć w te "niebogłosy", ale jak sąsiad ma skrzypiące lóżko to czepianie się go jest tym samym co czepianie się kogoś kto ma skrzypiącą szafę, bo mnie tak tutaj dla przykładu nie stać na wymiane mebli, bo się zużyły.
__________________
Nowa motywacja. Tym razem cel jest zdecydowanie długoterminowy.
hihi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-10-01, 11:53   #72
crippled
Wtajemniczenie
 
Avatar crippled
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 2 829
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Raz słyszałam jak do kumpla, który mieszka nade mną przyjechała dziewczyna
__________________
crippled jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 14:14   #73
Marta13041991
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: z kosmoSu.
Wiadomości: 216
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Hahaha zdarzyŁo się mi słyszeć wiele razy hehe
Marta13041991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-01, 15:06   #74
margitta
Zakorzenienie
 
Avatar margitta
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 482
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Na szczęście nie. Dla mnie to obrzydliwe i żenujące.

Ja nie chcę bezwolnie uczestniczyć w życiu seksualnym sąsiadów. Już nie mówiąc o sytuacji, w której ktoś do ciebie przychodzi. Na pewno co najmniej waliłabym czymś w ścianę

Jakoś nie wierzę, że nie można się powstrzymać?
__________________
Bo reszta nie jest milczeniem, ale należy do nas
Boję się ludzi bez poczucia humoru
margitta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-10, 20:38   #75
marlenkas91
Raczkowanie
 
Avatar marlenkas91
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 440
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Ja nie potrafię
Ja też nie
Co prawda nigdy nie słyszałam żadnych odgłosów ale po moim 'yhm' z TŻ zawsze zastanawiam się czy mnie przypadkiem nie słyszeli....
marlenkas91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 14:02   #76
chomicura
Raczkowanie
 
Avatar chomicura
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 30
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

jednak mieszkanie w bloku ma to do siebie, że co nieco słychać... co prawda ja moich sąsiadów w 'akcji' nie słyszałam, chyba, że kłucących się... za to oni mnie napewno... :-D bo niestety(?) tez naleze do osob głosniejszych, a z moim TŻ mamy różne pory kochania się :-D kilka razy zapomniałam zamknąć okna w sezonie wakacyjnym.. a wiadomo otwarte balkony i okna u sąsiadow to normalka w porze popłudniowej... <spalam sie>
__________________
When inspiration does not come to me, I go halfway to meet it. /Zygmunt Freud/





mam najwspanialszego Mężczyznę na świecie !
chomicura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:03   #77
SzKlAnEczKaaaa1212
Rozeznanie
 
Avatar SzKlAnEczKaaaa1212
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 649
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

ja na szczęście mieszkam w domku jednorodzinnym i moge sie drzeć do woli(jeżeli chata wolna oczywiście) ale w ramach tematu to zdarzyło mi sie nie dośc że słyszeć to i widzieć....;/ Raz mi koleżanka opowiadała że odwożąc kolęge chłopaka i jego dziewczyne po dyskotece oni zaczęli sie z tyłu.... i jeszce bardzo głośno...:/ to już przegięcie a koleżanka po prostu nie wiedziała co robić siedziała tam i patrzyła na wprost;/ przesada...
SzKlAnEczKaaaa1212 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:36   #78
chomicura
Raczkowanie
 
Avatar chomicura
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 30
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

rzeczywiście przesada :-/ spaliłabym się chyba ze wstydu na ich miejscu...
__________________
When inspiration does not come to me, I go halfway to meet it. /Zygmunt Freud/





mam najwspanialszego Mężczyznę na świecie !
chomicura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 15:50   #79
Hajja Hawwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Hajja Hawwa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 2 474
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Szczerze mówiąc to mi się nie zdażyło słyszeć takich odgłosów, ale na pewno by mnie one nie wkurzały. Sama należę do tych bardzo głośnych, a jak krzyczę to chyba całe piętro słyszy hehe
__________________
"Płoń blisko mnie,
zmysły przypalaj,
poparz mnie sobą,
nasącz lawą żaru
,
przeniknij płomieniem wyzwalającym
energię z rozgrzanego ciała,
przygrzej mocniej jeszcze,
pustkę wypalaj,
wypełniaj wszystko istotą siebie..."
Hajja Hawwa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-12-11, 16:39   #80
marciszonek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 456
GG do marciszonek
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

ja słyszałam wiele razy, w każdym mieszkaniu (przeprowadzalismy się kilka razy do różnych miejscowości z powodu pracy), czasami mnie to strasznie wkurzało i nie wiedziałam jak się zachować, jak spotykałam tych sąsiadów na klatce.
ale największym wstydem okrywam się wtedy,jak jadę do szwagierki a ona z mężem ciągle bara-bara przy otwartych drzwiach, tak strasznie stękają, że normalnie robię się czerwona jak burak, raz wyszłam do wc, ale się wróciłam, chciałam poczekać aż skończą, ale to trwało i trwało, więc w końcu poszłam, bo myślałam, że w gacie narobię a oni nic sobie z tego nie robili.
tż mi opowiadał ciągle, że czasami tak głośno słuchał muzyki ("za kawalera" jak mieszkał z rodzicami a za ścianą siostra z mężem) żeby ich zagłuszyc, to oni jeszcze głośniej. ja zupełnie nie wiem jak się w takich sytuacjach zachować, myślę, że jak przypadkiem się słyszy, ktoś mieszka w bloku to ok. ale za każdym razem jak my tam ejsteśmy?? może chcą za wszelką cenę nam pokazać jakie mają udane życie intymne??
marciszonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-11, 16:59   #81
wanda164
Zadomowienie
 
Avatar wanda164
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 1 044
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez SzKlAnEczKaaaa1212 Pokaż wiadomość
Raz mi koleżanka opowiadała że odwożąc kolęge chłopaka i jego dziewczyne po dyskotece oni zaczęli sie z tyłu.... i jeszce bardzo głośno...:/ to już przegięcie a koleżanka po prostu nie wiedziała co robić siedziała tam i patrzyła na wprost;/ przesada...
no właśnie, są takie sytuacje, nie tylko z odgłosami... jak byłam na basenie, siedziałam w jacuzzi, i obok siedział chłopak z dziewczyną i tak się namiętnie całowali, a ona u niego na kolanach w pozycji "na jeźdźca" chociaż w bikini, i obmacywali się jakby byli sami; kurczę nie wiedziałam co robić, czy siedzieć tam z nimi czy uciec , ale w końcu ja też zapłaciłam za wstęp... A głupio mi było powiedzieć im: nie pieprzyć się!
W końcu ratownik ich pogonił...
__________________
Wszystko wydaje się niemożliwe tym, którzy niczego nie próbują.
wanda164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-12, 09:00   #82
maja79
Wtajemniczenie
 
Avatar maja79
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 065
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Zdarzyło mi się słyszeć wiele razy. Rodziców.
Cieszę się, że to robili, ale słuchanie tego było dla mnie krępujące .
maja79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 03:54   #83
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Nie słyszałam, za to dam sobie głowe uciąć. że nie raz sąsiedzi mogli słyszeć mnie

Raz tylko pamiętam komuś łóżko skrzypiało straaasznie, podejrzewam że było coś na rzeczy

Osobiście nie mam nic przeciwko. Ich życie seksualne, och łózko i ich mieszkanie. A co za tym idzie ich sprawa.

Ja np "na cicho" potrafie się kochać, ale nie sprawia mi to takiej przyjemności kiedy tłumie emocje i nie dojde do orgazmu za nic w świecie.
I co mam do końca życia być niezaspokojona a może jak mi się zachce jechac do lasu, o przepraszam tam tez nie bo echo jest i się rozniesie tylko


Nie mówie oczywiście o budzących cały blok, głośnych "OCH!!!!! TAK!!!! Pieperz mnie!!" o 3 nad ranem bo noc jest nocą i jako tako cisze nocną pasuje uszanować.
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-14, 10:05   #84
mtlk
Zadomowienie
 
Avatar mtlk
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 1 283
GG do mtlk
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

ojj zdazylo mi sie nawet nie raz.. bywa to denerwujace glownie w srodku nocy gdy moj TŻ gdzies daleko a ja sama w lozku leze i zasnac nie moge! SZczegolnie wszystko slychac w lecie gdy wszyscy maja okna pootwierane a wiadomo na blokach wielu sasiadow a na ulicach cisza.
__________________
Czuła tak, jakby słońce wschodziło ostatni raz...
bo anioły czasem odlatują mimo, że schowasz ich skrzydła pod poduszke...
mtlk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:17   #85
chomicura
Raczkowanie
 
Avatar chomicura
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 30
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Cytat:
Napisane przez mtlk Pokaż wiadomość
ojj zdazylo mi sie nawet nie raz.. bywa to denerwujace glownie w srodku nocy gdy moj TŻ gdzies daleko a ja sama w lozku leze i zasnac nie moge! SZczegolnie wszystko slychac w lecie gdy wszyscy maja okna pootwierane a wiadomo na blokach wielu sasiadow a na ulicach cisza.

ojj znam to ...
__________________
When inspiration does not come to me, I go halfway to meet it. /Zygmunt Freud/





mam najwspanialszego Mężczyznę na świecie !
chomicura jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:32   #86
dzustam
Zakorzenienie
 
Avatar dzustam
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Przylądek Zieleni
Wiadomości: 6 764
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Moja poprzednia sąsadka za ścianą wydawała tak okropne jęki, że było to lekko irytujące.

Dochodziło do takich stytaucji, że nie można było obejrzeć kreskówki z moją siostrzenicą, bo w pokoju dziennym słyszalne były tylko odgłosy kopulacyjne...

Ja pruderyjna nie jestem, ale przyjmowanie gości w warunkach wrzasków oooooohhhh, BOLI! BOLI! i odgłosie sukającego o ścianę łożka jest lekko kłopotliwe i żenujące. Staraliśmy się obracać te sytuacje w żart, ale niekiedy nam i gościom wyrywało się w przestrzeń (no dobrze, w stronę ściany): boli Panią, prosimy delikatniej

__________________

dzustam jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-15, 11:54   #87
wsiowy_gupek
Zakorzenienie
 
Avatar wsiowy_gupek
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 10 954
GG do wsiowy_gupek
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

"BOLI! BOLI!" dobre...
__________________
I'll kill Raszpla!!!
I swear, I'll kill her...


Zapuszczam:
włosy, paznokcie i biust.

Po prostu od urodzenia jestem chora na lenia
Wszystko co robię - robię tak od niechcenia...

Bo wolny czas to jest coś co lubie,
tych co pracują i się uczą nie rozumiem!
wsiowy_gupek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-16, 19:54   #88
LoveU
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 98
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Jakbym kochała się z facetem tylko po to by drzeć się najgłośniej jak umiem żeby komuś coś pokazać, że jakie to mam udane życie erotyczne to to by było chore...Ja też do najcichszych nie należę,ale robię to tylko dlatego że po prostu sprwia mi to przyjemność,jest tak cudownie, że nie myślę o tym czy ktoś mnie usłyszy czy nie...Proste.
LoveU jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:43   #89
nastek7
Raczkowanie
 
Avatar nastek7
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 65
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Nikt nie musi sie tym chwalić i pokazywac innym ''ooo tak kocham sie teraz z moim wybrankiem oh,ah,eh'' Mialam okazje zobaczyc cos takiego nad jeziorem i szczerze..bylo to niesmaczne;/
__________________
Wszystko ma swoje priorytety, niestety
Wszystko ma swoje wady, zalety
Hierarchia wartości, obowiązki, przyjemności...
nastek7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-27, 13:53   #90
Tereskaa
Zakorzenienie
 
Avatar Tereskaa
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 221
Dot.: Odgłosy seksu zza ściany :D

Takie krzykliwe parki może nie zdają sobie sprawy, że czasem mogą wprawić kogoś nie tylko w zażenowanie, ale na przykład pytanie dziecka "mamo a czemu ta pani tak krzyczy?", albo po prostu sprawić przykrość osobom, które akurat nie mają partnera, a również by chciały się pokochać. Także takt w tych sprawach również wskazany, w końcu jesteśmy ludźmi i chyba potrafimy się kontrolować, a nie wyć w niebogłosy jak zwierzątka
__________________


Jem mniej, bramy raju są wąskie






Tereskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-31 21:32:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:33.