pomożecie??:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-09-24, 11:36   #1
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19

pomożecie??:)


cześć Dziewczyny
od pewnego czasu mam ochotę na zmianę fryzurki, najlepiej i koloru i kształtu włoski na zamieszczonym zdjęciu wyglądają tak po różnych żelach, pastach itp żeby jako tako do zdjęcia wyglądały;P w rzeczywistości tak się kręcą, ale niestety najlepiej zaraz po myciu. jak je rozczeszę to się trochę rozprostowują i się strasznie puszą, więc bym musiała codziennie rano nakładać tony kosmetyków. przy głowie te krótsze się z kolei strasznie kręcą nawet przy min wilgotności powietrza:/ jak się je porządnie sprostuje to są ok i w miarę się trzymają ale i tak są suche i napuszone
chcę się wybrać do jakiegoś dobrego fryzjera tylko kompletnie nie mam pomysłu jak dobrać fryzurkę do mojego rodzaju włosów żeby mi się układała porządnie i żebym nie musiała godzinami ich układać ani prostować, bo niestety od pewnego czasu głównie podczas mycia dość mocno wypadają.
z niecierpliwością czekam na propozycje fryzurek od Was może macie jeszcze jakieś pomysły co mogła bym zmienić?
pozdrawiam serdecznie
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 11:38   #2
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: pomożecie??:)

ja nie widze zdjęcia... chyba sie nie dodało ;p
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 11:53   #3
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: pomożecie??:)

Wybaczcie, ale nie wiem dlaczego mi nie dodało zdjęcia w I poście a nie piszę często na forum i nie wiem jak je potem dodać plasiam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Emi111.JPG (17,9 KB, 104 załadowań)
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 12:01   #4
Trista
Rozeznanie
 
Avatar Trista
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 775
Dot.: pomożecie??:)

ja bym je potraktowala jakims biosilkiem czy jedwabiem w plynie. obciela koncowki i zastosowala jakas maske regenerujaca.
no i oczywiscie koniecznie doglebnie pokrzywa albo jakies tabletki jak belissa. i jezeli takie stosujesz to zrezygnowalabym z kosmetykow z silikonem
na podforum "wlosowym" znajdziesz bardzo duzo rad jak dbac o wlosy np krecone. to istna skarbnica wiedzy
__________________
***Nie umiem Cię pocieszyć kiedy patrzysz w przeszłość
Ale mogę wziąć dobre wino i pójść tańczyć w deszczu z Tobą***
Trista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 12:21   #5
ekstrawagancja
Wtajemniczenie
 
Avatar ekstrawagancja
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 2 447
Dot.: pomożecie??:)

a moze gdybys podcieła tak za brodę to zgestniałby troszke zyskałby objetość. Lub jesli jest tak jak piszesz cyzli że sa bardzo kręcone to radze spróbowac takiej metody. Umyj norlanie włoski jak zawsze myjesz. po umyciu wilgotne włosy mozesz rozczesać no i spuścić głowe na dół ugniatając włosy. dodaj pianke dla lepszego skrętu- zobacz może spodoba Ci się )
__________________
włosy.
cel na 2012.

ekstrawagancja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-24, 12:43   #6
tranqil babe
Wtajemniczenie
 
Avatar tranqil babe
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 084
Dot.: pomożecie??:)

mas zldne rysy twarzy, dobra cere, duze oczy...duzo dobrego ja zmienilabym wloski, jakis bardziej wyrazisty kolor i ciecie, mysle ze ciecie podkreslilo by i jakos tak uwyraźnilo twarz, tyko tu pytnie czy masz wlosy nturalnie tak falujące? moze jakas kryzurka do brody z dlugą grzywką?
tranqil babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 06:39   #7
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: pomożecie??:)

włosy są naturalnie kręcone i raz się kręcą bardziej a raz mniej. też myślałam o podcięciu tak do brody ale wtedy się robi już w ogóle "szopa" i włosy odstają na wszystkie strony:/ grzywka to najlepiej wygląda w moim przypadku jak jest sprostowana bo tak to się robi taki loczek na czole;P
a kolorek jaki byście proponowali? teraz miałam jakąś tam czekoladę chyba z paroma jaśniejszymi pasemkami. a że mi się farby szybko zmywają to takie coś zostało
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-25, 06:44   #8
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: pomożecie??:)

a ja ciebie widze w takiej fryzurce krotszej z loczkami taką miała kinga jakiś czas temu z pierwszej miłości
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-25, 11:50   #9
maluda82
Przyczajenie
 
Avatar maluda82
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 19
Dot.: pomożecie??:)

włosy są naturalnie kręcone i raz się kręcą bardziej a raz mniej. też myślałam o podcięciu tak do brody ale wtedy się robi już w ogóle "szopa" i włosy odstają na wszystkie strony:/ grzywka to najlepiej wygląda w moim przypadku jak jest sprostowana bo tak to się robi taki loczek na czole;P
a kolorek jaki byście proponowali? teraz miałam jakąś tam czekoladę chyba z paroma jaśniejszymi pasemkami. a że mi się farby szybko zmywają to takie coś zostało
maluda82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 12:41   #10
allebazi
Rozeznanie
 
Avatar allebazi
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 708
Dot.: pomożecie??:)

no ja bym chciala miec taka szope wlasnie mi sie tak bardzo podoba ale wiem ze jak ktos ma od zawsze krecone wlosy to ma zupelnie odmienne zdanie
allebazi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-26, 13:38   #11
pani_smith
Zakorzenienie
 
Avatar pani_smith
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 043
Dot.: pomożecie??:)

ja bym zapuściła bardziej i poprosiła fryzjera o miękkie duże fale
do tego dłuższa delikatna grzywka z boku twarzy.

kolor... hm... ciemny brąz z jakąś poświatą albo kasztan (jeśli chodzisz na solarium, to kasztan nie, a coś bardziej zdecydowanego, bo będziesz wyglądać pomarańczowo bez względu na to, jak mocna jest opalenizna).
__________________
Pożądanie zadowoli się każdą, byle jaką. Ale dusza pragnie tylko jednej - jedynej, wybranej. (H. Sakutaro)

wróciłam
pani_smith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:34.