ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-12-11, 14:45   #1
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839

ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?


dziewczynki ,czy któraś z was ogląda ten program?
jeśli tak to napiszcie proszę ,że to jest serial komediowy i ,że tacy ludzie jak obrzydliwy pan z warkoczykami i jego fotograf oraz panstwo Naturali (ona jest najmniej naturalna kobieta jaka znam i widziałam )nie istnieja.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 15:12   #2
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Paulo, to raczej nie serial komediowy. Odkąd moja mamusia opowiedziała mi o tym programie, i pooglądaliśmy z misiem parę odcinków, jestem pełna podziwu dla TP. Po pierwsze ten pan z warkoczykami jest nieuczciwy i źle mu z oczu patrzy. Po drugie nie wiem czy puszczając ten serial TP spełnia swoją misję wobec telewidzów...
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 15:20   #3
lejka
Zakorzenienie
 
Avatar lejka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 419
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Czy ktoś mi może wytłumaczyć o co chodzi, bo brzmi intrygująco.
lejka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 15:49   #4
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Jest to serial w odcinkach, prezentujący... Zobacz sama... W niedzielę ok.21.00 na I lub II Programie.
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 15:57   #5
madulka
Zadomowienie
 
Avatar madulka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 1 312
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Widzialam parę odcinków i w rzeczy samej "pana z warkoczykiem" mam czesem ochotę udusić wlasnymi rękami! A panią Naturalną to nawet nie czasem, tylko zawsze jak ją widzę mam ochotę zrobić tak: !! No, ale cóż... I tacy ludzie są na świecie, może to i dobrze nawet... W każdym razie ja nie widzę w tym nic z komedii. Serial przedstawia prawdziwe dramaty tych dziewczyn, ale nie wiem co ma on wnosić do świadomości widza. Mnie niczym on nie zaskoczyl, nie nauczyl mnie niczego, ale może innym coś pokaże...
madulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 16:17   #6
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

No właśnie, pan z warkoczykiem nadyma się jak on to bardzo pomaga dziewczynom. Nie chciałabym żeby to źle zabrzmiało ale on je zwyczajnie wykorzystuje... Przykro mi to oglądać. Niestety nie uważam, żeby pokazywanie tego filmu miało pozytywne skutki. Jedynie daje się publiczne przyzwolenie dla tego typu działalności. Dlatego uważam, że TVP nie powinna wyświetlać akurat tego filmu, ale to tylko moje prywatne zdanie.
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 17:12   #7
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

witam
dla mnie ten program jest tak tragiczny ,że az smieszny.
wszyscy ci państwo wykorzystuja naiwnośc dziewczyn i ich średni stopien edukacji,który jak widac w programie wynika z biedy.
dziewczyna która mieszka z panem warkoczykiem po raz pierwszy w zyciu widziala tramwaj .
myślę ,że progrma ten ukazuje jakie propozycje kryja za sobą wszelkie ogłoszenia typu :"szukam modelek"
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2003-12-11, 17:52   #8
aleksandrawojcieszek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 57
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Mój chłopak po obejrzeniu Pana Czarka czyli tego z warkoczykami ma wielką ochotę zrobić mu krzywdę.Stwierdził, że gdyby spotkał go na ulicy to by po prostu dał mu w twarz, bo jest dosłownie chory jak ogląda to co on robi i jak się zachowuje wobec tych dziewczyn.
aleksandrawojcieszek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 18:53   #9
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja też pierwszy raz o tym słyszę, ale właśnie znalazłam w programie TV na Interii taki oto opisik:

"Opowieść o atrakcyjnych dziewczynach, które chcą przebić się do tzw. wielkiego świata. Odpowiadają na ogłoszenia o castingach i anonse prasowe w rodzaju "poszukuję modelki". Za wszelką cenę chcą porzucić dotychczasowe, ponure życie. Prezentują swoje wdzięki - o ile zdobędą uznanie - i otrzymują szansę. Tak przynajmniej myślą. Wierzą, że praca w agencjach artystycznych odmieni ich życie. Ale nowa rzeczywistość z reguły nie jest taka, jak sobie to wyobrażały."

No i już wszystko jasne Dziewczyny, warto to obejżeć?
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 19:03   #10
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Wierzą, że praca w agencjach artystycznych odmieni ich życie.

wątpie czy walka w kisielu i pokaz bielizny w remizie strażackiej odmieni czyjes życie.
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 19:21   #11
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Widziałam kilka odcinków i uczucia mam mieszane - czasami chce mi się płakać ze śmiechu, a mina mi rzednia jak słyszę tekst komentatora: "mama nie pochwala pracy córki, ale nie robi komentarzy w dniu, kiedy dziewczyna przynosi wypłatę".
Uważam, że bardzo dobrze, że taki serial jest emitowany. Po pierwsze może obejrzy to jakaś niedoszła "modelka" i uniknie paru błędów. Po drugie może obejrzy go jakiś amator takich rozrywek i zobaczy prawdziwe oblicze tego biznesu. A po trzecie to <u>ja</u> dzięki tego typu dokumentom uświadamiam sobie, że całkiem dobrze mi się żyje, a na co bardziej groteskowych momentach mam też niezłą uciechę telewidza.

pozdro
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2003-12-11, 19:27   #12
AgaZ
Przyjaciółka Wizaz.pl
 
Avatar AgaZ
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 818
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja też widziałam dwa programy i prawdę mówiąc aż mnie zmroziło.
Ten facet z warkoczykiem zachowuje się jak alfons. I jest w dodatku obleśny i ograniczony. Jego pojęcie o modelingu to jakaś zakrawa na kpiny. Obmacywanie panienek, wykorzystywanie ich naiwności.
A już całkiem mnie zamurowało jak zobaczyłam tę blond kukłę z agencji. Boże tacy ludzie naprawdę istnieją.

Nie wiem w jakim celu został nakręcony ten program, ani jakie miał nieść przesłanie. Mam nadzieję, że te wszystkie kobiety odbiorą to jako przestrogę, a nie jako szansę.

Cmoczki : I jak chcecie nagły przypływ adrenaliny, to polecam ten program. Mi się natychmiast otwiera scyzoryk w kieszeni.

AgaZ
__________________
Kochane Wizażanki,
bardzo Was proszę piszcie w sprawie wszystkich zgłoszeń i problemów do Aniołka Tasmańskiego. Aniołek jest THE BEST. Ja już nie pracuję w wizażu od czerwca 2014. Bardzo mi przykro, ale już nie mogę odpowiadać na Wasze prośby
AgaZ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-11, 20:18   #13
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja widziałam kiedyś fragment...Ten gościu naprawdę jest jakiś stuknięty!! Widać, że wykorzystuje naiwność i niewiedzę dziewczyn!!! Jednej wmawiał: "Fotomodelka MUSI pozować do PRZYNAJMNIEJ zdjęć topless". A g...ucio prawda!!!! To dziewczyna decyduje do czego i jak ma pozować!!!!!!!!!!
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 07:39   #14
Duszołap
Raczkowanie
 
Avatar Duszołap
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 66
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

[b]Porażający program. Oglądam i wymiękam po prostu. Pani Naturalna jest obłędna...taka mądra, książki pisze...wygląda jak siostra clowna z tymi ustami, że jeszcze nikt jej nie powiedział... Oblesia w warkoczykach też bym chętnie zmiotła z powierzchni ziemi. Ta biedną dziewczynę ze wsi przerabia na tapeciarę, taką jak te wszystkie. Malują się te dziewuchy straszliwie...yah. Złość mnie bierze, jak te dziewczyny są traktowane<B/>
Duszołap jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-12-12, 08:53   #15
donata
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 101
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

=

Edytowane przez donata
Czas edycji: 2012-12-10 o 18:40
donata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-11, 20:53   #16
Charlotte
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 804
GG do Charlotte
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja mam takie pytanko: ten serial to jest fikcja, czy prawda? Bo jeśli prawda, to jestem przerażona / w szoku zarówno głupotą tego całego pana z warkoczykami, jego żony, tych wszystkich panienek oraz ich rodziców.
Charlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 06:53   #17
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ten z warkoczykami ma żonę? Która to?
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 08:42   #18
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

pan z warkoczykami nie ma żony .
nie dziwie sie
pzdr.
paula
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 13:00   #19
Ananke
Rozeznanie
 
Avatar Ananke
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 534
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Oglądałam 2 odcinki...
Nie miałam pojęcia, że są aż tak tępe i naiwne dziewczyny na świecie !!! i do tego pozbawione samokrytyki...
Żałosne, ale jeszcze gorsze jest to, że zgodziły sie pokazać w telewizji!
Ananke jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-01-12, 13:29   #20
Jadja
Rozeznanie
 
Avatar Jadja
 
Zarejestrowany: 2002-11
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 503
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ja też to oglądam Kiedy przez przypadek zobaczyłam jeden odcinek, po prostu nie wiedziałam co mam mysleć!Tak samo jak Paula myslałam, że to może jakiś komediowy serial, albo że to jakaś parodia. Przez cały czas trwania odcinka oczy miałam jak koła młyńskie ze zdziwienia. A jak zobaczyłam panią Naturalny, to nie uwierzyłam w to, co widzę na ekranie! Myślałam najpierw,że ta pani jest jakaś podstawiona, i że się wygłupia. No ale teraz juz wiem, że niestety się nie wygłupiała... Nie mogę się nadziwiwć naiwności tych dziewczyn, które dają się poniżać w zamian za co?? Dziwi mnie także naiwnośc niektórych rodziców tych dziewczyn(np. mama cała happy,że jej córka wygina się w jakiejś klatce, lub jak walczy w makaronie, i jeszcze robi jej zdjęcia!!). Pan Naturalny, który uważa,że walczące w kisielu dziewczyny to towar taki sam jak papierosy czy piwo , jakaś Dona , która poniża dziewczyny i jest bezczelna. A że o tym zboku Czarku juz nie wspomnę Mam nadzieję,że ten program jakiś skutek odniesie, poza tym, że wzbudza takie emocje.Może niektóre dziewczyny chcące zostac modelkami, zanim pójdą do pseudoagencji, zastanowią sie troszkę.
__________________
Mierz w księżyc, bo jeśli nie trafisz i tak będziesz wśród gwiazd
Jadja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 13:51   #21
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Ananke napisał(a):
> Oglądałam 2 odcinki...
> Nie miałam pojęcia, że są aż tak tępe i naiwne dziewczyny na świecie !!! i do tego pozbawione samokrytyki...
> Żałosne, ale jeszcze gorsze jest to, że zgodziły sie pokazać w telewizji!

Zgodziły się bo pewnie za wystąpienie w tym "serialu-balladzie" też dostały jakąś kasę. A widać, że dla pieniędzy i "sławy" gotowe są zrobić wiele...
xanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 14:08   #22
angel.ek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 259
GG do angel.ek
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

A według mnie tym panem Czarkiem powinien zająć się prokurator. Namawiając 14-letnią dziewczynę do wątpliwych "pokazów mody" i nazywając Podnietką to zahacza o przestępstwo, chyba się nie mylę??? I cała pani Naturalna to taka niedoszła modelka. Niech się schowa bo tylko ludzi straszy.
Ale niestety większość tych dziewczyn innych wzorców nie zna. Jest mi naprawdę ich żal... Mam nadzieję, że dziewczęta oglądające serial, które marzą o karierze modelki, zastanowią się czy z takimi ludźmi jak pokazywani w tym serialu warto w ogóle rozmawiać!
angel.ek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 14:10   #23
koko
Zakorzenienie
 
Avatar koko
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 3 637
GG do koko
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

przeczytajcie to:
http://miasta.gazeta.pl/katowice/1,35055,1849518.html

a mi się ten dokument podoba.dawno nic mnie tak nie rozśmieszyło.a to,ze na świecie są głupi ludzie( patrz-laski występujące w omawianym przez nas serialu), to mnie jakoś nie wzrusza, bo wiedziałm to już wcześniej.krzywdy nie robią, a pośmiać się można.
koko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 15:20   #24
superka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-09
Wiadomości: 738
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Masz rację
Ale wszystko co pokazano dotąd przebija wstawka Klaudi/Ewy z ostatniego odcinka o tym jak to jej się ta praca bardzo podoba ("tańce przy rurze i... nie, tego nie mogę powiedzieć") i jak to za zarobione pieniądze chciałaby sobie kupić lustro, "właściwie na wszystkich ścianach mogłabym mieć lustra, pół życia spędziłam w(!) lustrze" szkoda słów
Za to moją sympatię wzbudza dziewczyna, która szuka pracy w księgarni. Nadchodzi więc dla niektórych moment opamiętania - to dobrze.
superka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-01-12, 15:51   #25
Camilla
Zakorzenienie
 
Avatar Camilla
 
Zarejestrowany: 2002-12
Wiadomości: 9 328
Re: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Zaczęłam oglądać ten program bo mój chłopak mi o nim opowiadał.
I poprostu ręce mi opadają, kiedy widzę te dziewczyny (głupio-naiwne bez odrobiny przyzwoiytości), wspaniałego i bardzo "znanego" fotografa pana Zenka, Czarka, Dane i oczywiście "narzeczoną Jokera" panią Naturalny.
Najbardziej obecnie rozwala mnie Klaudia, kiedy przyjechała odwiedzieć rodziców w nowych kozaczkach za całe 180 zł, i kiedy stwierdziła, że jest w sobie zakochana, że mogłaby całe życie spędzić w lustrze (bez komentarza).A śmiac mi się chciało jak się okazało, że do Włoch wysłała Klaudię jedna z "modelek" pana Czarka, która chce założyć własną agencję, nieźle go wykiwała .
W głowie mi się czasem nie mieści że istnieją tacy ludzie, którzy potrafią tak wykorzystać i grać tak na naiwności dziewczyn .
Jednak dziewczyny gdyby miały choć odrobinę przyzwoitości to by już dawno zrezygnowały z tego rodzaju występów.Brawa dla jednej z nich, która postanowiła się wyrwać i chce pracowac w księgarni . Nie wspomnę już o dumnych mamusiach które z chęcią robią swoim córkom zdjęcia i odbierają ich wypłaty.
Jedyną inteligentną okazała sie w ostatnim odcinku ta mama 14 letniej Sylwii, którą usiłował zwerbowac Czarek do swojej agencji.Ona wiedziała co w trawie piszczy, dziwię się, że jej ojciec okazał się tak łatwowierny.
Myślę, że taki program jest ku przestrodze, niech dziewczyny zastanowią się 100 razy zanim zdecydują się wstąpić w tego rodzaju agencji.
A Czarek za usiłowanie zwerbowania tej 14 latki powinien iść siedzieć!!
__________________
zapuszczam włosy i bardzo o nie dbam!

jesteśmy razem

Camilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:06   #26
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Tak sobie własnie pomyślałam o tym programie i postanowiłam odswieżyc ten wątek Paniętacie jeszcze "ballade..." hehe... Ciekawe co teraz robi pan Mończyk i jego dziewczyny??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:11   #27
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Tak sobie własnie pomyślałam o tym programie i postanowiłam odswieżyc ten wątek Paniętacie jeszcze "ballade..." hehe... Ciekawe co teraz robi pan Mończyk i jego dziewczyny??
Ta jego jedna "podopieczna" dalej wystepuje w reklamówkach telefonów 0-700. Robi za taka podstarzalą lolitke
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:11   #28
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Cytat:
Napisane przez misia_bella Pokaż wiadomość
Tak sobie własnie pomyślałam o tym programie i postanowiłam odswieżyc ten wątek Paniętacie jeszcze "ballade..." hehe... Ciekawe co teraz robi pan Mończyk i jego dziewczyny??
Dziś sobota. Pewnie na jakiejś imprezce są Kisiel? Oliwa? Makaron?

Ehh to była komedia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:11   #29
paula007
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 21 088
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

Nie tak dawno w "Polityce" był właśnie artykuł o panu Mończyku i jego dziewczynach
Podobno wszystko tam po staremu. Interes kwitnie...
__________________



paula007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-16, 21:14   #30
bardotka_a
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 2 460
Dot.: ballada o lekkim zabarwieniu erotycznym?

[url]http://www.czar................
Kurcze nie weszłam na nia zanim tu podałam myślałam, że to jego stronka
__________________
...
bardotka_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-09 22:17:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:34.